صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: >>>> مــعـــرفــــــی بازیــــــکن !

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,449
    سپاس شده 31,589 در 4,228 پست
    کشور من
    Italy

میثم اولا دستت درد نکنه بابت این تایپیک جالب!

من تو اولین پستم اینجا میرم سراغ دو تا از پیش بینی های شاهکارم تو پی اف در مورد دو بازیکن:

اولی در مورد ایمون زاید و هت تریکش تو دربی بود؛ می تونم ادعا کنم من تنها کسی بودم در کل جهان که حرف از هت تریک ایمون زاید قبل از دربی 74 زدم!!!
    در شرایطی اینو گفتم که خیلیا بعد اولین بازیش با ذوب اهن قبل از دربی، گفتن بازیکن ضعیفیه و . . .!!!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زاید هم که هر جند موقعین آنچنانی گیرش نیومد به جز یکی دو مورد که از دست دادشون؛
    ولی در مجموع برای بازی اول و با توجه به کمبود موقعیت هاش، عملکردش قابل قبول بود تا بعد که ایشاالله به بهترین بازیکن خارجی تاریخمون بشه و تو دربی هم هت تریک کنه!
    دومیش هم در مورد جهانبخش بود که من پارسال خودم رو کچل کردم از بس گفتم سردار، جان من برین اینو بگیرین، تو رو قرآن برین بخرینش!!!

پیش بینی من در مورد جهانبخش: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خدا کنه اگه راه داره به لحاظ قانونی، این جهانبخش داماش رو بگیریم؛ حالا ببیند من کی گفتم، این پسره خیلی زود به یک بازیکن خوب و با کیفیتی تبدیل میشه؛ همین الان که قیمتی نداره و مدیر تیمشون با ما رفیقه ( مهندس عابدینی خودمون دیگه! )، بگیریمش واسه ی سالهای بعدمون!

یه پیش بینی هم در مورد عملکرد ضعیف کریم که خیلی از هوادارای پرسپولیس به شدت بهش امیدوار بودن، پارسال کردم که اینجا باز مدارکش موجوده و ارائه میدم!

مدرکم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

در مورد انصاری فر؛ من نمی دونم الان این پسره استقلالی شده یا نه؛ چون از اخبار این روزا خیلی آگاه نیستم؛
    میخواستم بعد بازی تیم ملی بیام پست بدم که نتم قطع بود و نشد؛ و الانم این حرفام هیچ ربطی به اس اس شدن احتمالی این پسره نداره!
    من تو بازی با قطر بوضوح دیدم که کریم انصاری فر یه طبل تو خالیه که تو قهقرای فوتبال ما و تو قحطی مهاجم خوب و صرفا به خاطر سهمیه نبودنش که اینقدر گنده شده و قیمتی؛ وگرنه با اون کیفیت پایین فوتبالی که من ازش دیدم، اصلا و ابدا به درد ما نمیخوره و به زعم من یه چنین بازیکنی فقط 400 تا می ارزه و اونم واسه ی نیمکت!
    به دوستانی که مخالف حرفام هستند، توصیه می کنم یه بار برن بازیهای این پسره رو به دقت تماشا کنند تا به صحت گفتار من پی ببرن!
    این خط _ و اینم نشون# ؛ انصاری فر حتی در استقلال هم قادر به دفاع از عنوان پارسالش نخواهد بود و سال بعد همه اینجا به حرفای من صحه خواهید گذاشت که این پسره اصلا و ابدا بازیکن بزرگ و در حد یک تیم مدعی قهرمانی نخواهد بود؛ حداقل در مورد سرخابیهای زیر ذره بین و زیر فشار رسانه ها و هواداراش!
    اینجا سایپا نیست که هیچ فشار و استرسی روت نباشه و هیچ رسانه و روزنامه و سایتی بهت کار نداشته باشه و کل تیم بیان حتی دروازه ی خالی بهت پاس بدن که گل بزنی و آقای گل بشی و هر چی ام موقعیت خراب کردی،کک هیچکی نگزه و همه فقط گلات رو ببینن!
    برای خودم نوستراداموسی ام ها!!!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 14th July, 2013 در ساعت 02:28 PM

2. 11 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,760 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

آفرین وحید با این مدارکی که جور کردی
    اتفاقاً در مورد انصاریفر و جهانبخش کاملاً با هم هم عقیده بودیم با این تفاوت که من آینده نگری نداشتم مث تو

در مورد انصاریفر بارها و بارها به طرفدارای پرسپولیس گفتم این جواب نمیده تو پرسپولیس! منتها من بار فنیش رو زیر سوال نمیبرم!
    چیزایی ازش دیدم که بهم ثابت شده بازیکنی هست با قابلیتهای بالا ولی پرسپولیس بازیکن این شکلی نمیخواست.
    جهانبخش رو هم که بارها و بارها تو تاپیکای مختلف ازش اسم بردم. واقعاً عالیه. تو تیم ملی جوانان یه سر و گردن از همه بالاتر بود

حالا که بحث بازیکنای ایرانیه من سه تا بازیکن که تو لیگ سال قبل چهره شدن (برای من البته ) رو معرفی کنم:
    1-مصطفی شجاعی - مس
    یه فوروارد فوق العاده با گلهای خاص! خیلی بهش امیدوارم که بعنوان یه فوروارد متفاوت معرفی بشه به فوتبال ایران
    2-اکبر صادقی - صبا
    هافبک میانی که بعضی پاساش واقعاً آدمو به وجد میاره. بازیش رو زیر نظر بگیرید این فصل چون ممکنه به این راحتی اینجور بازیکنا به چشم نیان.
    3-فرشید اسماعیلی - فجر
    هافبک ریزنقش تیم ملی جوانان که یاوری این اواخر بعنوان بازیکن ثابت ازش استفاده میکرد.
    نوید یه امید روانخواه دیگه رو میده.امیدوارم عمر فوتبالش مث اون نباشه.
    روانخواه هم یکی از اونایی بود که تو 15-16 سالگی با اولین بازیایی که ازش دیدم معلوم بود استعداد فوق العاده ایه و بزودی به تیمای بزرگ میرسه ولی حیف که مصدومیت امونش رو برید و خدافظی کرد.

4. 7 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

RealMadridMilanChelseaArsenal
    مربی محبوب
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    ایکر
    تیم محبوب
    همین که هست .میخواد خوشتون بیاد .میخواد هم خوشتون نیاد
    سپاس ها
    2,570
    سپاس شده 2,838 در 711 پست
    کشور من
    Shad

مهرداد بایرامی از گسترش هم بازیکن آینده داری هستش
    MY IDOLS:.ALFREDO DI ESTEFANO.CAPITAN RAUL.SAN IKER.ZIZOU.FERNANDO REDONDO.FERNANDO HIERRO.GUTI.BECKHAM.CRISTIANO.
    IKER IS THE BEST

IAM PROUD THAT I WILL LIVE AND DIE AS A MADRIDISTA
    ILOVE P.SGH.11.

6. 4 کاربر از پست مفید ONE LOVE_ONE IKER سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

^^^
    مهرداد بایرامی - سامان نریمان جهان - رسول علیزاده از گسترش

اکبر ایمانی - ذوب آهن

فرشاد احمدزاده - تراکتور

8. 4 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

LegiaWarszawaArsenalArsenalArsenal
    مربی محبوب
    arsene wenger
    بازیکن محبوب
    WOJCIECH SZCZESNY.
    تیم محبوب
    LEGIA WARSZAWA.ARSENAL
    سپاس ها
    4
    سپاس شده 21 در 6 پست

دومینیک فورمن از تیم محبوبم لژیا.هافبک میانی و سنش 21 ساله بازیکن باتکنیک و سرعتیه. یکی از استعدادهای درخشانی که تا یکی دو سال دیگه مثل کوبا و لوا مطرح میشه
    JESTEŚMY KRÓLEM
    MY JESTEŚMY MISTRZ
    LEGIA JEST MOJA MIŁOŚĆ
    JESTEŚMY LEPSZYMI

10. 3 کاربر از پست مفید GOAL KING سپاس کرده اند .

سرمربی

BayernEsteghlalAhvazEsteghlalBayern
    تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,303
    سپاس شده 25,031 در 4,435 پست
    کشور من
    Germany

ویلفرد بونی

عجب مهاجمیه لامصب !
    البته 25 سالشه ولی من که کمتر اسمشو شنیده بودم ، تو بازی سوانسی - سیتی واسه اولین بار دیدمش . ساحل عاجیه و شوتهاش و کنترلاش و ضربه سراش مثل دروگباس ! فوق العاده بود تو اون بازی
    دیشب هم دقیقه 90 با یه ضربه سر ، یونایتد رو از جام حذفی ، حذف کرد !

فک میکنم تو جام جهانی با توجه به اینکه ساحل عاج تو گروه خوبی هم افتاده ، بونی حداقل 3-4 گل بزنه

12. 3 کاربر از پست مفید Sepehr11 سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,893
    سپاس شده 41,555 در 7,560 پست
    کشور من
    Italy

دقیقا منم مثه تو . تو بازی سیتی و سوانزی دیدمش اشک سیتی رو در اورد .

بد نیست جزیره رو هم لخت کنیم

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

14. 3 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr11 نمایش پست ها
    ویلفرد بونی

عجب مهاجمیه لامصب !
    البته 25 سالشه ولی من که کمتر اسمشو شنیده بودم ، تو بازی سوانسی - سیتی واسه اولین بار دیدمش . ساحل عاجیه و شوتهاش و کنترلاش و ضربه سراش مثل دروگباس ! فوق العاده بود تو اون بازی
    دیشب هم دقیقه 90 با یه ضربه سر ، یونایتد رو از جام حذفی ، حذف کرد !

فک میکنم تو جام جهانی با توجه به اینکه ساحل عاج تو گروه خوبی هم افتاده ، بونی حداقل 3-4 گل بزنه
    این یه آمار عجیب و غریب داشت تو تیم قبلیش وقتی شنیدم فکم افتاد
    ولی هنوز هیچ بازی کاملی ازش ندیدم

============================

دومنیک براردی رو معرفی میکنم.
    فوروارد 20 ساله ی ساسولو

16. 2 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

بریشا رو معرفی میکنم
    دروازه بان 19 ساله ی لاتزیو

18. 3 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

ManchesterUnitedManchesterUnitedManchesterUnitedManchesterUnited
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کانتونا
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد
    سپاس ها
    715
    سپاس شده 358 در 167 پست

نام: خورخه لوئیز فرلو فیلهو ملقب به جورجینیو متولد ۲۰ دسامبر ۱۹۹۱ در برزیل سن: ۲۱ قد:۱۸۰ پست: هافبک میانی باشگاه: ناپولی آغاز فوتبال خورخه لوئیز فرلو فیلهو ملقب به جورجینیو در ماه دسامبر ۹۱ در برزیل دیده به جهان گشود. والدین وی در اوایل عمر وی به ایتالیا مهاجرت کرده و وی در این کشور رشد کرده است. در سال ۲۰۱۰ به عنوان بازیکن قرضی به تیمی در سری سی ایتالیا پیوست و توانست در ۳۱ بازی ۱ گل و ۱۰ پاس گل بدهد! هلاس ورونا بعد از یک فصل موفق او به ورونا بازگشت و اولین بازی خود را در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۱ برابر ساسولو انجام داد. او در تمامی دوران حضورش در هلاس ورونا 89 بازی انجام داده که 11 گل نیز به ثمر رسانده است. در شروع این فصل سری آ او به همراه تیم تازه به سری آ صعود کرده اش به رهبری لوکا تونی شگفتی ساز شدند. او در 16 بازی این فصل 6 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل نیز داده است تا تیمش با کسب 32 امتیاز و بر حسب تفاضل گل کمتر نسبت به اینترمیلان مکان ۶ ام جدول را تا به اینجای کار تصاحب کند. او پس از لوکا تونی که با آمار خیره کننده 9 گل و 6 پاس گل در سن 36 سالگی و در کنار خوان ایتوربه 20 ساله بهترین فرم تیم ورونا را در اختیار داشته است. در فصل قبل نیز او مهمترین عامل صعود تیمش به سری آ بود. در همین فصل نیز گل های کلیدی برای تیمش به ثمر رسانده است از جمله دو گل وی در مقابل پارما که این تیم را از باخت نجات داد! در نقل و انتقالات زمستانی تیم هایی همچون: ناپولی، یوونتوس، لیورپول، آرسنال و زنیت و ... خواهان به خدمت گرفتن وی بوده اند که سرانجام وی به ناپولی پیوست. ملی جورجینو می تواند برای تیم های ملی ایتالیا و برزیل بازی کند. وی در مصاحبه های قبلی به بازی برای تیم ملی ایتالیا علاقه نشان داده بود. حال باید دید که این بازیکن آتیه دار کدام یک از این ۲ را انتخاب می کند؟ سبک بازی جورجینیو توانایی بازی در سه پست هافبک میانی، هافبک دفاعی و هافبک هجومی را دارد. خصوصیات بارز وی : پاس های کلیدی و حساس، بازی خوانی و بازگشت توپ در مناطق دفاعی است اما بزرگترین ضعف او در کار های دفاعی، تکلینگ ضعیف اوست. تا به اینجای کار ۸۶٫۶ درصد پاس های او صحیح بوده است! ویدئو توانایی های این بازیکن با کیفیت 720p : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ویدئو توانایی های این بازیکن با کیفیت 360p : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. 2 کاربر از پست مفید mehdicantona سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.