صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 162 , از مجموع 162

موضوع: ♛ آبی های سلطنتی، به امیـــد آینده روشن - فصل 2014-2013 ♛

بازیکن ذخیره

BayernDortmundSchalkeBayerLeverkusen
    بازیکن محبوب
    22
    تیم محبوب
    Germany
    سپاس ها
    1,375
    سپاس شده 705 در 112 پست
    کشور من
    Germany

همین چند دقیقه پیش بازی دوستانه شالکه - وستهام تو شالکه کاپ تموم شد. بازی که کلاً تو 90 دقیقه 0-0 شد و تو پنالتی ها 7-6 وستهام برد و رفت فینال تا با مالاگا بازی کنهتو بازی سوم چهارمی هم شالکه باید با نیوکاسل بازی کنه. حالا فکر کنین شالکه اونم ببازه چهارم بشهایشالا که اینطور نمیشه

حالا اینا رو ولشاین آکادمی شالکه باز ما رو حیران کرد
    اوایل بازی دو تا بازیکن ناآشنا دیدم. که اسم یکیشون ماروین فریدریش بود [ همونی که تو لیست فوتبال ایمپکت واسه آلمان تو جام جهانی 2018 بود ] پستش هم مدافع وسطه. تو این بازی خوب بود ولی خب هنوز پیش فصله و نمیشه قضاوت کرد.
    اون یکی هم موریس مولتهاوپ! [ فامیلاشون منُ کشته] این بازیکن تو تیم بزرگسالان شالکه واسه این فصل نیست و ینس کلر واسه این بازی احتمالاً چند تا بازیکن از آکادمیشون آورده بود که ببینه کدوما خوب بازی میکنن.
    بعدش نیمه دوم هم که مکسُ آورد داخل زمین. تازه لئون هم مصدوم بود وگرنه دیگه تیمشون قشنگ میشد U19 Junioren!!!
    البته غیبت اوشون باعث نشد که تیم جوانان نشن!!! عوضش ینس کلر دونیس آودیاج و پاسکال ایترُ آورد، بعدش هم مارسل سوبوتکا و آکسل بورگمن!!! دیگه این آخریا رو من کپ کرده بودم واقعاً این شالکه یا بهترین آکادمیُ بین تیمای آلمانی داره یا ازش بهترین استفاده رو میکنه!
    البته خب قرارم نیست که همه این بازیکنا در آینده ستاره بشن، ولی بازم همین که به بازیکنایی با این سن انقدر راحت بازی میدن خودش خیلیه.

خلاصه جونم براتون بگه زمین پر از بچه مدرسه ای شده بود
    حالا ببینیم فردا چیکار میکنن جلوی نیوکاسل

در طول بازی متوجه شدم فابیان گیفر یه چیزی بین ِ هونتلار و علیرضا حقیقی هاین روزا بدجور گیر دادم به شباهت مردم

امّا واقعاً آکادمی شالکه چرا انقدر موفقه و بازیکنایی مثل مانوئل و یولیان و اوزیل و هودس و ... پرورش داده؟
    راز موفقیتشون در چیه؟

تا اونجایی که من میدونم، اسم مدرسه فوتبال شالکه «برگرفلد»ـه. یه خوبی که این مدرسه داره اینه که هم بچه ها توش درس میخونن و هم فوتبال یاد میگیرن. واسه همین برنامه هاشون هیچ وقت با هم تداخل پیدا نمیکنه و بچه هایی که خیلی فوتبال دوست دارن میان اینجا تا به درسشون هم برسن. الان مثلاً مانوئل جزو معدود کساییه که مدرک دانشگاه هم داره در صورتی که بیشتر بازیکنا تا دبیرستان درس خوندن!

× اینم یولیان در حال انجام تکالیف

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

+ فکر کنم همه اینا رو خودتون میدونستید در کل اومدم بگم این بازیکنای جوونتون واقعاً آینده ی روشنی دارن

July 13, 2014
    Rio De Janeiro
    Wir sind weltmeister
    ویرایش توسط MahsaGG : 2nd August, 2014 در ساعت 10:50 PM

2. 6 کاربر از پست مفید MahsaGG سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,315 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

مهسا به نیوکاسلم باختیم و چهارم شدیم!

واسه من که نتیجه تو این تورنومنت زیاد مهم نبود اگه قهرمان میشدیم خوب بود ولی همین که به بازیکنای جوون زیادی بازی دادیم ارزشش رو داشت.
    پدیده جدیدمون تا الان بنظرم ماروین فردریش بوده که بازی با وستهام خیلی خوب بازی کرد و یه ضربه به تیرک هم زد!
    از استیل و سبک بازیش خوشم اومد دقیقا مثه آیهان خونسرد و مطمئن بازی میکنه.
    آودیای( تلفظ دقیقش فکر کنم این باشه! ) هم از بازیکنای خوبمون بود و تک گلمون رو هم زد.

گیفر بازی با وستهام بدجور نا امیدم کرد از 8تا پنالتی حتی یکی هم نتونست بگیره! مطمئنم اگه فرمن بود نصفشون رو میگرفت چون زاویشون زیاد نبود.
    سانتانا بازی با استوک که پنالتی داد این بازی هم پنالتیش رو خراب کرد تو کل بازی ها هم افتضاح بوده دیگه موندم چکار باید کنه بفروشنش!

در مورد قوانین تورنومنت باید بگم بازیا به صورت جدول بود نه حذفی!
    برد تو 90 دقیقه 3 امتیاز داشت ولی برد تو ضربات پنالتی 2 امتیاز واسه تیمی که میبره و 1 امتیاز واسه تیم بازنده. تیمی هم که بیشترین امیتاز رو میاورد قهرمان مشید.
    مالاگا با 2برد و 6 امتیاز قهرمان شد نیوکاسل با 3 امتیاز دوم وستهام با 2 امتیاز سوم و ما هم با 1 امتیاز چهارم.

واسه سال اول بد نبود امیدوارم سالهای بعد تیمهای بهتری رو بیارن و هیجان بازی ها هم بالاتر بره.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==--=-=-=

پاپادوپولوس رو تا آخر فصل به لورکوزن قرض دادیم! درسته تو این دو فصل همش مصدوم بود ولی مدافع خیلی خوبیه و نباید قرضش میدادیم اونم به رقیب اصلیمون!
    ولی کلا انتقال عجیبی بود نه میشه گفت به نفعمون شد نه به ضررمون!
    اگه پاپا دوباره به اوجش برگرده که به لورکوزن واسه گرفته سهمیه کمک میکنه و به ضرر ما میشه ولی از اونطرف باز انتقال قرضیه و فصل بعدش یه مدافع تاپ داریم!

بنظرم بخاطر اینکه جا واسه فردریش باز بشه پاپا رو قرض دادن چون الان هوودس و متیپ و آیهان رو داریم و اگه پاپا رو نگه میداشتیم دیگه به فردریش بازی نمیرسید!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==--=-=-=

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsagg نمایش پست ها
    واقعاً این شالکه یا بهترین آکادمیُ بین تیمای آلمانی داره یا ازش بهترین استفاده رو میکنه!
    البته خب قرارم نیست که همه این بازیکنا در آینده ستاره بشن، ولی بازم همین که به بازیکنایی با این سن انقدر راحت بازی میدن خودش خیلیه.

+ فکر کنم همه اینا رو خودتون میدونستید در کل اومدم بگم این بازیکنای جوونتون واقعاً آینده ی روشنی دارن

در حال حاضر بهترین آکادمی رو داره و بهترین استفاده رو هم میکنه!
    واقعا خیلی دارن رو تیم های پایه برنامه ریزی میکنن قراره یه استادیوم 15هزار نفری شیک هم واسشون بسازن!
    وجود شخصی مثه نوربرت الگرت که به پروفسور معروفه هم فعلا خیلی به تیم جوانان کمک میکنه.

نه جدا اطلاعاتت فوق العاده بود اون مدرسه رو نمیدونستم!

4. 5 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 71314151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)