صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 1727374344454647
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 470

موضوع: قلعه آبی , بر فراز تپه های افشاریه

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    75,098
    سپاس شده 50,198 در 8,126 پست
    کشور من
    Iran

مهدی گودی جای گرم و نرم نشستی و از بیرون واسه ی مردم دستورالعمل صادر میکنی؟!
    چشم ایندفعه یارورو دیدم میگم بره یک کارگاه بزنه! چون طرف هم منتظر پیشنهاد من و تو هست!

یارو حقوقش برای هر برج زن و بچش کم میاد! بعد از 20 سال تونسته یک خونه ی 50 متری کوچیک بخره که دیگه اجاره نده!
    از کجاش دربیاره که بره یک کارگاه بزنه! لنگ 100 تومن 200 تومن قسطاشه!
    همون خونه رو هم سال ها خودش و خانوادش صرفه جویی کردند بتونه قسط وام هاشو بده!

بازم میگم کارمندی جز واسه ی شرکت های بزرگ اونم حالت رسمی یا ادارجات معتبر فقط درجا زدنه! فقط تجربیات کاری میتونه وجه مثبتش باشه!
    خود من 2 سال درجا زدم! بعد از دو سال کار کردن ته حسابم 3-4 میلیون به زور بیشتر پول نبود! تازه من مجرد بودم و بریز و بپاشی نداشتم اینجوری بود!
    الان نگاه میکنم اگر همونجا میموندم الان نهایتش ماهی 900 تا 1 تومن بهم حقوق میدادن که کلا تو یک سال شاید 9-10 میلیون میتونستم جمع کنم!
    تازه این در شرایطی بود که مجرد باشم! اگه متهل بودم که همونم خورده میشد میرفت!
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 7 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ajaxInterBarcelonaChelsea
    مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    سپاس شده 9,994 در 1,371 پست
    کشور من
    Iceland

مهدی گودی جای گرم و نرم نشستی و از بیرون واسه ی مردم دستورالعمل صادر میکنی؟!

چشم ایندفعه یارورو دیدم میگم بره یک کارگاه بزنه! چون طرف هم منتظر پیشنهاد من و تو هست!

یارو حقوقش برای هر برج زن و بچش کم میاد! بعد از 20 سال تونسته یک خونه ی 50 متری کوچیک بخره که دیگه اجاره نده!
    از کجاش دربیاره که بره یک کارگاه بزنه! لنگ 100 تومن 200 تومن قسطاشه!
    همون خونه رو هم سال ها خودش و خانوادش صرفه جویی کردند بتونه قسط وام هاشو بده!

بازم میگم کارمندی جز واسه ی شرکت های بزرگ اونم حالت رسمی یا ادارجات معتبر فقط درجا زدنه! فقط تجربیات کاری میتونه وجه مثبتش باشه!
    خود من 2 سال درجا زدم! بعد از دو سال کار کردن ته حسابم 3-4 میلیون به زور بیشتر پول نبود! تازه من مجرد بودم و بریز و بپاشی نداشتم اینجوری بود!
    الان نگاه میکنم اگر همونجا میموندم الان نهایتش ماهی 900 تا 1 تومن بهم حقوق میدادن که کلا تو یک سال شاید 9-10 میلیون میتونستم جمع کنم!
    تازه این در شرایطی بود که مجرد باشم! اگه متهل بودم که همونم خورده میشد میرفت!
    آره جان کاکا جام خیلی هم گرمه هم نرم . . . من میمیرم برای گرم و نرم و البته لطیف
    دیگه دستور صادر شد بره بزنه دیگه دور از شوخی من هم گفتم که خیلی مسائل تو زندگی شخصی هر آدمی هست که شاید جلو پیشرفت کاری قرار بگیره و راجع به اون بنده خدا قضاوت نکردم.شاید تا همین جا هم خیلی خوب اومده باشه.بالاخره هر کی شرایط خودش رو داره.
    حالا من کاری ندارم که کارمندی خوبه یا شغل آزاد, هر کاری سختی و استرس خودش رو داره.کلا زندگی کردن سخته ولی مهم اینه که هدف داشته باشی و بدونی داری چی کار میکنی اون وقته که مهم نیست شغلت چیه و چقدر درامد داری چون تو اون حالت با همه سختی ها خودت رو خوشبخت میدونی.
    به قول یاس :
    اگه میبینی دارم این همه طرفدار
    واسه اینه که هستم هدفدار

-- تیم شهر حسن هم سوالاخ شد
    تو قدر و قیمت سگ را ز من چه می پرسی؟
    سگ محله ی لیلی حکایتی دارد
    سگی که معبر او پیچ کوچه لیلی است
    فقط به خاطر لیلی ست قیمتی دارد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ork,don't play

4. 8 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

جــغــدِ بـــزرگ

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    سپاس ها
    2,954
    سپاس شده 3,831 در 488 پست
    کشور من
    Norway

نقل قول نوشته اصلی توسط Més Que Un Club نمایش پست ها
    وین 10 برا سیستم اومده؟
    رو لپ تاپم ویندوز 8 نصبه.. میخوام عوضش کنم .چی بنصبم؟

بذار همون باشه فعلا

- کارمندی مضخرفه ! منکه الان چند ساله علیرغم تلاشم .. بالابردن سابقه کاری، دانش کاری و همینطور تحصیلات تکمیلی .. بازم در حال درجا زدنم .. نه ارتقای شغلی و نه حقوق درست حسابی ای .. به شدت دنبال کار دوم بودم تا چند وقت پیش که تصمیم گرفتم برم یه حرفه ای یاد بگیرم که بتونم از کنارش منبع درآمد دیگه ای داشته باشم چون واقعا با حقوق کارمندی به هیچ جا نمیشه رسید ..

همیشه رویای اینو دارم که برند خودمو بزنم برای طراحی روی پارچه

- دیشب این پسره سجاد افشاریان چقدر خوب بود ! پشت صحنه وقتی شروع کرد حرف زدن در مورد استندآپ کمدی و اینکه ایده رو خودش داده فهمیدم که دانشش رو داره و میدونه باید چیکار بکنه .. تا الان کربلایی، ژوله و افشاریان تونستن استندآپ کمدی درست رو ارائه بدن

6. 8 کاربر از پست مفید Eglantine سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    کشور من
    Iceland

-- همچنان سنت دیرینه پی اف مبنی بر این که تعداد متشکرها از تعداد پست دهنده ها بیشتره برقراره ! برقرار باشید متشکرها !

-- پیرو بحث کارمندی و کارفرمایی باید بگم اوستا شدن هم به همین راحتی ها نیست.اعصاب قوی میخواد و تلاش و پشتکار بسیار.کافیه به بازار خرابی بخورید.امروز من که هیچ کاره ام و کارگری بیش به حساب نمیام, سر حساب کتاب کلی فحش از همشهری ارسلان خوردم , تهشم چون نمیشد جوابشو بدم کفتم عذرخواهی میکنم , انشاالله فردا پس فردا پول رو حواله میکنیم خیلی باید دل و جنم داشته باشی تا با مردم سر و کله بزنی و جا به جا کنی و و و . به همین سادگی ها نیست.اوستا خوب اول کارمند خوبی بوده و اینا خلاصه.

-- علی مشدی رفت بالا یا دهقان؟!
    قیافه خسته و داغون من دیروز صبح باغ گل ها هنگامی که با عیالات متحده رفته بودیم خرید ! به جای خواب صبح جمعه دقیقا حرفی که دهقان میگفت

Spoiler: M
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ork,don't play

8. 7 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    سپاس شده 64,313 در 9,041 پست
    کشور من
    Ghafelgir

علی مشهدی رفت و بد بختی اینه که تو رقابت حیایی و ژوله که حیایی 7دقیقه مسخره بازی در آورد بدون اینکه کسی بخنده، رقابت در حد چند ده تا رای ادامه داره!

دقیقا حرف گودی حرف منم هست. وقتی شما میتونی بگی کار آزاد خوبه که اوستا شده باشی و خیالت راحت باشه. این همه مغازه دار و شرکت دار نابود شدن رفته. تو کتاب هنر شفاف اندیشیدن که توصیه اکید میکنم حتما بخونید فکر کنم بخش اولش همین رو میگه.
    وقتی شما میبینید یک کتاب اومده بیرون و 100تا چاپ شده و صاحبش شده میلیاردر، میگید خوب منم مینویسم و پولدار میشم. اما هیچ کس نمیگه چقدر کتاب چاپ شده و فروخته نشده، چقدر کتاب حتی چاپ هم نشده و هیچ ناشری قبولشون نکرده، خیلی کتاب هم هست که در حد ایده مونده و ...
    شغل آزاد هم همینه.

گودی!
    رفیقت شد مجری برنامه هفت.
    فکر کنم با اومدن افخمی به جای گبرلو برنامه جمعه شبهارو باید عوض کرد.
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family

10. 7 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    کشور من
    Iceland

-- ممد حال سگ رو بهم میزنین ! برید از خدا بترسید !
    بزرگمهر نمیدونم چی چی پور گفته امین حیایی تو قلاده طلا بازی کرده نباید بهش رای داد از اون ور هم عکس های ژوله رو با خاتمی آپ کردن و این حرف ها !
    بیخیال بابا بیخیال فقط یک مسابقه اس.
    من که فقط تو اولین استند آپ به امیر کربلایی رای دادم اونم چون واقعا میخندوانه ادمو و هیچ وقت نفهمیدم چرا خیلی ها همه چیز رو به هم ربط میدن.مریضن اصن!خدا شفا بده انشاء الله!

-- چه مثالی زدی , کتاب
    تو ایران سهمیه کاغذ رو میگیرن تو بازار آزاد میفروشن پول چاپ هزارتا با سود مطمئن در میاد.
    هزار تا رو چاپ میکنن فروخت فبه المراد میرن چاپ هزار تای دوم نفروخت هم به جهنم پول و سودش از قبل دراومده
    کاسبی و اوستا ینی این

-- هفت جذابیتش به فراستی بود.
    بهروز اون موقع که ما پیشش میرفتیم میخواست " خمسه خمسه " بسازه , چند وقت پیش هم شنیدم پیش تولید شروع کرده چی شد پس؟
    با شناختی که من دارم سه برنامه اجرا میکنه و برنامه چهارم خواب میمونه و برنامه پنجم دیر میرسه و خلاصه تعطیل
    ولی خبر خوبی بود امیدوارم با نظم و حوصله اجرا کنه و از تنها منتقدی که قبولش داره هم همیشه دعوت کنه به شرطی که اصلا بخواد منتقدی رو بیاره برنامه اش

12. 6 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    کشور من
    Ghafelgir

چرا چرت میگی گودی؟
    هر کی 2تا استند آپ جمعه رو دیده باشه به ژوله رای میده.
    بقیه واسه چی دارن الکی به قضیه حساسیت میدن من نمیدونم، اما من واقعا 15 دقیقه خندیدم به ژوله و بعد از دیدن برنامه حیایی هم به خریت خودم خندیدم که 7دقیقه نشستم این بی مزه رو نگاه کردم.

14. 6 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    کشور من
    Iceland

-- ممد هفت رو دیدی؟

-- پنج تن ریل خالی کردم از ناحیه کمر دچار اسپاسم عضلانی شدم ولی این خرج سالن بود که کمرم رو شکست :(

-- خدا بیامرزه هادی نوروزی , از پرسپولیس پرستاره لیگ هشتم فقط این و بهادر عبدی که کسی روشون حساب نمیکردن دراومدن.

-- وقتی چلسی شونزدهم جدوله و منچستر از آرسنال میخوره یعنی داریم به آخرالزمان نزدیک میشیم !

-- روسیه ! خوار ارتش آزاد و النصره و داعش رو با مادرشون پیوند بده !

-- به امید باخت ژوله !

16. 6 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    کشور من
    Ghafelgir

ندیدم مهدی جان
    چطور بود؟
    این هفته هم احتمالا نتونم ببینم.

18. 7 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

بالاخره امیر قله نوعی یا اصفر فرهادی؟ اصلا مشخصه اینجا چه خبره؟

صفحه 47 از 47 نخستنخست ... 1727374344454647

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 2

کلمات کلیدی این موضوع