صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 470

موضوع: قلعه آبی , بر فراز تپه های افشاریه

کمک مربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    سپاس ها
    24,568
    سپاس شده 22,307 در 2,771 پست
    کشور من
    Iran

-عالي بود مخصوصا اونجا که درباره حجاب و عفاف ميگه،فيس بوق،ورود خانوما به ورزشگاها،...
    طغيان تکنيک هم شما رو دوس داره آقا،دل به دل راه داره ديگه

فهم و شعورش بي نهايت قابل ستايش و دوس داشتنيه،چقدر منعطف و معتدلفقط اميدوارم کليداش قفلا رو باز کنه،بذارن! بشه!

-ميثم ليلي با من است و از کجا ديدي؟
    از فيلم تکراري ديدن بدم مياد،شايد 5 تا فيلم باشن که هرچقدر ببينم برام جذاب باشه.ليلي با من است خيلي خوبه اما در حد 2-3 بار ديدن،نه اينکه از بچگي تا دم مرگ هي ببينيش

-واقعا واسه خودم متاسفم که هنوز گذشته رو نديدم،باعث خجالته آدم فيلم اصغر آقا رو 2-3 روز اول اکران نبينهولي تنهايي سينما رفتن رو هم هيچ رقمه برنمي تابم،ضمن اينکه اين روزها عين تراکتور دارم کار مي کنم و همين روزاست که بوي الرحمن من بلند شه

2. 8 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    سپاس شده 64,313 در 9,041 پست
    کشور من
    Ghafelgir

میثم جدایی اونی که در موردش حرف میزنید نیست.
    به نظرم خیلی کمتر از این حرفهاس.
    کلا دوسش نداشتم زیاد

لیلی با من است...واقعا دوسش دارم
    شاید امروز برم آژانس شیشه ای و لیلی با من است رو بخرم بشینم ببینم
    این 2تا فیلم و یه چندتا فیلم دیگه تو همین ژانر واقعا فراموش نشدنی هستن
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 9 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ajaxInterBarcelonaChelsea
    مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    سپاس شده 9,994 در 1,371 پست
    کشور من
    Iceland

جالبه که من این پست رو گذاشتم و تو پروفایل گودی چک کردم دیدم پست رو دیده...اما بازم نیومد جواب بده
    به شخمم...به کیفم

این پست رو گذاشتم تو پروفایل گودی رو نمیفهمم یعنی چی ولی ممد به مولا الان پستت رو خوندم !

-واقعا خوب بود.
    فیلم درخشان کارنامه ی فرهادی بعد از شهر زیبا همینه!
    واقعا دوس داشتم فیلمو.
    گودی اگه اومد در موردش حرف میزنیم...نیومدم هر کی خواست حرف بزنیم

شهر زیبا رو که ندیدم و مطمئنا نخواهم دید.
    بعد از جدایی هم با خودم گفتم دیگه هیچ فیلمی از اصغر نخواهم دید.
    تا این که سر کلاس یهو بهروز افخمی گفت کیا گذشته رو دیدن؟بیاین راجع به این اثر درخشان بحث کنیم !
    حتما میدونی بهروز از تک تک فیلم های اصغر بدش میاد و وقتی بگه اثر درخشان , آدم فکر میکنه این یکی حتما با بقیه فرق میکنه اما . . .
    سعی کردم مدل میزگردی نظرم رو راجع به گذشته بگم تا یکمی جذاب بشه.بزن بریم !

اصغر فرهادی : { فرانسوی ها } در تحلیل هایی که در باره ی فیلم گفته میشود بعد از صحبت درباره ی مسئله ی خانواده و نقش آن در فیلم که موضوع خیلی مهمی است درباره جنبه اجتمایی مسئله ورود مهاجرین در دهه های گذشته و تاثیراتی که بر بافت اجتمایی این شهر و فرهنگ گذاشته اند صحبت میکند , همه آدمه به غیر از احمد فرانسوی به نظر می آیند ولی ریشه فرانسوی ندارند.ماری آرژانتینی است و و سمیر ریشه عرب دارد و . . .

مسعود فراستی : فیلمساز اسکار گرفته ما امر برش مشتبه شده و توهم جهانی شدن زده. بعد از دیدن فیلم بد و نوستالژیک وودی الن – نیمه شب در پاریس- به این باور رسیده که پاریس تداعی کننده گذشته است. پس فیلمش که عنوان غلط انداز و نوستالژیک " لو پسه" را یدک می کشد باید در پاریس رخ دهد. فیلمساز ما ادامه " جدایی" را در پاریس ساخته و بدون انکه متوجه باشد حرف جدایی را هم پس گرفته، بی انکه جدایی فرانسوی را بشناسد و بسازد. در واقع فیلمساز فقط دغدغه نوستالژی جوایز جدایی را دارد نه حتی تم راست و دروغ ان را. جالب اینجاست که تماشاگر از پاریس که می بایست مکان و محیط گذشته باشد چیزی نمی بیند. نه معماری ان و نه کوچه ها و خیابان ها و نه مردمش. پس از پاریس چه می ماند، جز تصویری اگزوتیک؟ و از فرانسوی ؟ جز یک خانم بازیگر تازه اسم در کرده نیمه عصبی اور اکت و یک ایرانی ریشوی منفعل و سرگردان که فرانسه را هم بسیار بد حرف می زند. و یک عرب منگ و دو بچه که یکی اکسسوار است و دیگری وسیله جلب ترحم و یک دختر شبه عاصی و یک خشکشویی و یک داروخانه و یک خانه شلوغ نیمه عربی نیمه فرانسوی .

مهدی گودی : یک مصاحبه از روسللینی خوندم که خوراک وضعیت فعلی اصغره : { در سینما } کافی است با همه مسائل ساده و واقعی روبرو شوید و خود را فراموش کنید , در غیر این صورت , باید خودتان را تصویر کنید و مدام هوشمندی خود را به رخ همه بکشید , و خب این دیگر سینما نیست.
    دامی که اصغر توش افتاده همینه ! تصویر کردن خود و نمایش هوشمندیش ! چرا باید فیلم چنین فیلمسازی رو دید؟

اصغر فرهادی : ابتدا به این فکر میکردم که باید بگردم و ببینم تفاوت این که چنین قصه ای در ایران رخ بدهد یا در فرانسه چیست و مدتی دنبال این مسئله بودم .اما بعد دیدم که این رویکرد اشتباه است و بهتر است بگردم وجوه مشترک را پیدا کنم.چون پیدا کردن تفاوت ها به زمان خیلی زیادی نیاز دارد ولی پیدا کردن اشتراکات ممکن تر است به این دلیل که بخشی از ان اشتراکات مال خودت است و آن را میشناسی .وقتی دنبال این اشتراکات گشتم و پیدایشان کردم دیگر نگرانیم رفع شد.

مسعود فراستی : تفاوت ها و ویژگی ها اصل بحث هنرند نه شباهت ها و عمومیت ها. خاص اصل است و نه عام. انسان عام، بحران عام، جدایی عام، تردید عام و... مسئله هنر نیست. انسان عام سوژه هنر نیست. این نگاه ، مفهوم سازی خارج از درام است. در هنر- همچون زندگی- از خاص به عام می رسیم نه بر عکس. هیچ کس در هیچ شرایطی شبیه دیگری واکنش نشان نمی دهد. به تعداد انسان ها چگونگی کنش و واکنش داریم و رفتار؛ و ویژگی و ظرافت. مسئله هنر چگونگی هاست و بعد چه ها.

مهدی گودی : هنر و در این جا سینما میشه " تصویر زندگی به صورت صحیح تر و پالایش شده تر " و اگر این تعریف را قبول کنیم با قید "زندگی" تمام حرف های اصغر به باخت میرن ! در زندگی واقعی این تفاوت هاست که داستان و اتفاق میسازه نه اشتراکات فطری میان انسان ها.

اصغر فرهادی : بعد از شهر زیبا تصمیم گرفتم فیلمی بسازم که هم تماشاگر خاص و هم عام را به تماشای خود ترغیب کندو در آن مقطع برایم مسئله این بود که مرز میان این دو بر داشته شود.

مسعود فراستی : نمای اولترا هنری پایانی فیلم که مثلا کل فیلم را خلاصه می کند. گویی فیلمساز تمام فیلم را برای این نما ساخته ، و برای گرفتن جایزه نمای مناسبی است برای پوستر فیلم شدن! آیا زن بیمار انگشتش را فشار می دهد یا نه؟ فشار بدهد یا ندهد، تفاوتی می کند؟ فیلمساز با ما شوخی دارد یا با فرانسوی ها و جشنواره ها؟

مهدی گودی : حرف آخر ! اصغر فرهادی از نظر من یک داستانگوی واقعی نیست.مدام در مصاحبه هاش از قصه و بیان تجربه میگه ولی این حرف آخری که ازش گذاشتم و اون نمای آخر گذشته من رو به این باور رسونده که این هم دچار بیماری سوبژکتیویته اس.منتها فرقش با مابقی اینه که خیلی باهوش تره و میدونه چطوری باید این به قول مسعود " جدول متقاطع " ذهنیش رو در غالب فیلم بسته بندی و عرضه {!} کنه .

منم اومدم اینجا فقط بگم لیلی با من است رو دیدم
    خدا وکیلی میثم , بعد از دیدن همین لیلی با من است چه حسی داری و بعد از دیدن مثلا جدایی چه حسی؟!
    لیلی با من است حرف نداره ولی آژانس شیشه ای . . . بگذریم !

راستی کی گفته گودی دوبار دوبار تاپیک بزنه؟! قبلیش خیلی خوب بود که دوباره یکی دیگه بزنه؟
    داش ! گردنش کلفته ! مشکلی داری؟!
    تو قبلیش که بیست تا دوست دختر پیدا کردی !
    راستی این میتینگ اصفهان که گاویده بودید ما رو باهاش چی شد؟ رفتید؟ نرفتید؟ چی شد؟!
    تو قدر و قیمت سگ را ز من چه می پرسی؟
    سگ محله ی لیلی حکایتی دارد
    سگی که معبر او پیچ کوچه لیلی است
    فقط به خاطر لیلی ست قیمتی دارد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ork,don't play

6. 10 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    کشور من
    Ghafelgir

کسایی که فیلم رو ندیدن نخونن لطفا پست من رو.
    در مورد فیلم حرف میزنم و فیلم براتون از بین میره.

من یه چندتا چیز بگم:
    اولا که فراستی حسابش با فرهادی مشخصه!
    به طور مثال میگم...
    فیلم تو پاریس نیست.اگه شما مغرضانه فیلم رو نگاه نکنی و کل فیلم دنبال نکات منفی نگردی متوجه میشی که فیلم تو پاریس نیست...از کجا؟
    اول فیلم که احمد اومده و پسر کوچیکه داره هی بهونه میگیره صحبت از این میشه که بره خونشون اما دختره میگه خونشون پاریس هست و از اینجا دوره!!
    پس چرا باید بیایم فیلم رو بکوبیم به خاطر اینکه تو فرانسه ساخته شده و مسخره کنیم و فرهادی رو ترور کنیم...
    گودی این فیلم رو میشد تو ایران ساخت؟
    این فیلم صرفا تو فرانسه ساخته شد چون نمیشد مارین رو زمانی که زن رسمی احمد هست از سمیر بچه دار نشون بده!
    چون نمیشد هم خونه بودن اونها رو نشون بده.
    ما تو ایران نمیتونیم زن و مرد هم خونه نشون بدیم و اگه همچین اثری تو تهران ساخته میشد کسی فیلم رو درک نمیکرد.
    همین یه موضوع ساده برای رد شدن پاراگراف اول حرفهای فراستی کافی نیست گودی؟

فیلم نامه کجاش مشکل داره؟
    تم راست و دروغ جدایی همونی نیست که بهش میتوپیدن که در نیومده و نشده و این حرفها...
    بعد مگه قراره فرهادی تا زندس فیلم با تم راست و دروغ بسازه؟
    3گانه ساخت با اون تم و اون فضا و الانم یه تجربه جدید بود.

در مورد پایان فیلم...نمیدونم چرا هیچکس اشک رو ندید!
    اشکی که از چشم زن سمیر اومد رو دیدی گودی؟
    وقتی اون اشک در اومد دیگه فشار دادن و ندادن دست چقدر اهمیت پیدا میکنه؟
    میبینی...وقتی نگاه مغرضانه باشه هیچی دیده نمیشه...

من به زبون شما بلد نیستم حرف بزنم...اما اینکه بیای درام بسازی که صرفا درام باشه و مخاطب 130دقیقه بشینه و لذت ببره میشه یه کار خوب...130دقیقه فیلم باشه و هیچ جا حوصله آدم سر نره از فیلم و اضافه کاری نداشته باشه نمیشه فیلم وراج مورد اشاره ی مسعود فراستی
    حالا شاید نظرتون این باشه که درام ندیده باشیم که بنده همش رو تقصیر اون عینکی میدونم که گذاشتید!

نظر افخمی رو هم میگفتی!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    کشور من
    Iceland

نظر افخمی رو هم میگفتی!
    این رو بگم جواب همه سئوال ها رو میگیری ممد.
    هفته پیش که اون حرف رو زد هنوز از بچه کسی فیلم رو ندیده بود و قرار شد فیلم رو ببینیم و بعد راجع بهش صحبت کنیم.در واقع همین دیروز بحث کردیم.
    بهروز گفت کیا فیلم رو دیدن؟همه دستشون رو بردن بالا.گفت کیا از فیلم خوششون نیومده ؟ فقط من دستم رو بردم بالا !
    پرسید که چرا از فیلم خوشت نیومده ؟ من هم با صدایی لرزان ( قبول کن جلو بهروز افخمی که چیزخار سینماس حرف زدن از فیلم سخته به خصوص این که در جایگاه مخالف بهروز باشی) همین حرف هایی که به تو زدم رو کم و زیاد بهش گفتم.
    بعد پرسید فیلم های قبلی فرهادی رو دیدی؟گفتم آره به غیر از شهر زیبا.گفت از کدوم خوشت میاد؟گفتم درباره الی که اون هم فیلم خوبی نیست فقط یک شوک خوب داره و ایده تبدیل خوشگذرانی به فاجعه که خوب دراومده.
    یک نفسی عمیقی کشید و شروع کرد به حرف زدن.گفت من, فراستی رو میفهمم و درکش میکنم و نظر و سلیقه خودم هم تقریبا همینه اما مشکلی که فراستی داره اینه که تمام فیلم های بزرگ و داستان های بزرگ رو دیده و شنیده و مشخصه که داستان یک زن آرژانتینی که یک شوهر بلژیکی داشته و یک شوهر ایرانی و حالا از یک عرب متاهل بارداره اون هم تو فرانسه براش مزخرفه و کاملا هم حق داره.حق داره که بپرسه فرهادی اصلا کیه که خودش رو در جای یک فرشته میگذاره و مدام به دنبال سئوال درباره رذایل اخلاقی انسان ها و نتایج اون هست.امثال فراستی و شما ( من رو میگفت) بهتره دیگه فیلم های جدید رو نبینید چون هر چی داستان خوب وجود داشته گفته شده و واقعیت اینه که الان نسل منحطی در جامعه وجود داره که این داستان ها به زعم شما مذخرف براش جذابیت داره.
    دو تا نکته جالب دیگه ,اول این که گفت من به فیلم های فرهادی میگم ژانر کاراگاه اخلاقی, دوم این که یکی از بچه ها گفت که فراستی از فرهادی کینه داره که افخمی عصبانی شد و گفت فراستی اصلا آدم کینه ای و عقده ای نیست و واقعا نظرش رو میگه و اکثرا هم درست میگه.

پ.ن : بحث رو عوض کنیم بچه ها بیان پست بدن !

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ork,don't play

10. 8 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,224
    کشور من
    Ghafelgir

من جواب سوال هام رو نگرفتم!
    فیلم نامه کجاش مشکل داره؟
    چیش مشکل داره؟
    ما یه وقت میایم عملکرد رو میسنجیم...یه جا فلسفه و فکر پشت اون عملکرد رو میسنجیم.
    اگه فکر پشت فیلم نامه رو قبول دارید...چرا نمیاید بگید به چه دلیلی عملکرد رو قبول ندارید؟

میگی جناب فراستی کینه نداره...پس توضیح بده چرا تو نقد 10خطیش 4خط درگیر میشه که فرانسوی بودن فیلم رو بکوبه اما نمیدونم فیلم تو یه شهر دیگس و این جز اولین موضوعاتی هست که ما تو فیلم میفهمیم!

من همه ی فیلمهای دنیا رو ندیدم
    شاید نهایتا 10-15% فیلمهای خوب دنیا رو دیده باشم...
    پس حق دارم لذت ببرم از 130دقیقه فیلمی که حتی 1لحظه حوصله ی من رو سر نمیبره و از کوچیکترین نقاطی غافل نمیشه
    حق دارم لذت ببرم از کارگردانی که بعد از دوربین رو دست مذخرف تو فیلمهای قبلیش این دفعه کوتاه میاد از اصرار بی جاش و به جا از این قضیه استفاده میکنه!
    اگه یادت باشه یه سری بهت گفتم آخرین سکانس لئون بهترین دوربین رو دستیه که دیدم وقتی داره میره و میان سراغش و ...
    دقیقا رسالت دوربین رو دست اونجا شکل میگیره.
    حالا چرا نباید در مورد همون کپی برداری که تو لحظات آخر موقع رفتن سمیر هست و اینکه بر میگرده،بر نمیگرده رو ازش اسم ببریم؟
    چرا فراستی که اصلا عقده ای نیست هر جا دلش میخواد فیلم رو بکوبه یه فلش بک به جدایی میزنه اما با قبول همه ی ایرادات نمیاد یه کلمه از این پیشرفت یه کارگردان بگه که ایراد خودش رو گذاشته کنار؟

من جواب همه ی این سوال ها رو میذارم به حساب اینکه فراستی یه آدمیه که یکم ذوبه تو این مملکت و مشکلش با سینمای این افراد نیست.
    مشکلش با فکر این افراده.با اینکه به فکر خارج هم هستن.به هزار تا چیز دیگه که وقتی میشینه پای فیلم متوجه نمیشه فیلم کجا هست و کجا نیست.شکر خدا زیر نویس داشت فیلم نمیتونه بگه اون دیالوگ بد ادا شده که متوجه نشده!

جای نقد گذشته شد نقد فراستی

12. 7 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    E.S.G
    تیم محبوب
    دخانیات طهران
    سپاس ها
    17,445
    کشور من
    Iceland

-- بله , میبینم که تاپیک پیشرفت فوق العاده ای داشته و طی بیست روز دو صفحه جلو رفته ! روحانی مچکریم.

-- سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد از هر 10 نفر 2 نفر از ابتلا به اسهال رنج میبرند.
    سئوال همشهریان بیژن کوشکی : آیا آن 8 نفر باقی مانده از اسهال لذت میبرند؟

-- بحث من و کاتال این قدر جذاب بود که خودمون هم حوصله ادامه اش رو نداشتیم.
    ممد حرف خاصی ندارم فقط پست ها رو تو رو خدا با دقت و کامل بخون.

-- ما سپاهانیم و حالا و حالاها قهرمانیم !

-- این رای گیری 98-2013 هم حال داد. دم خودم گرم ! نه به بوفون و کاسیاس رای دادم و نه به کریس و مسی و رونی !
    بالاخره هرکس سلیقه ای و روشی دارد و راه خود را میرود !

14. 8 کاربر از پست مفید mąңđį سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,485
    سپاس شده 74,734 در 11,110 پست
    کشور من
    Khoshhal

قهوه ای کردی خودتو با این رأی دادنت مرتیکه !!
    میخواستم همون دیشب کلی انتقاد کنم واسه این رأیهایی که بچه ها دادن،ولی حسش نبود،وگرنه سرویس میکردم

من که پست کاتال رو اصلآ نخوندم،گفت اونایی که فیلم رو ندیدن نخونن دیگه،منم نخوندنم!!

فعلآ پاشیم بریم یه آش رشته بگیریم واسه افطار،بدجوری امشب هوس کردم!!

راستی دیروز که فوتبال بودیم،بعد از فوتبال سریع میخواستم بیام خونه،یادم رفت کتونیم رو بردارم!! با همون کتونی فوتبال که پام بودم سریع سوار ماشین شدم و برگشتم!!
    یه کتونی از دست دادیم

16. 9 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

EsteghlalEsteghlalRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Amir Ghalenoii
    بازیکن محبوب
    Raúl González,Iker
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    8,615
    سپاس شده 7,901 در 890 پست
    کشور من
    Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط mąңđį نمایش پست ها
    -- این رای گیری 98-2013 هم حال داد. دم خودم گرم ! نه به بوفون و کاسیاس رای دادم و نه به کریس و مسی و رونی !
    بالاخره هرکس سلیقه ای و روشی دارد و راه خود را میرود !

تو این وضع که هوا بس ناجوانمردانه گرم است با زبون روزه میخواستی تاپیک تو 20 روز 20 صفحه جلو بره؟

سلیقت تو حلقت یعنی !!

بهترین دروازه بان 15 سال اخیر:فرانچسکو تولدو

بهترین هافبک خط دوم:ادگار داویدز

بهترین هافبک خط سوم:دنیس برگکمپ

و الباقی....

Success is my only mothaf*ckin' option, failure's not

18. 9 کاربر از پست مفید A M I R 7 سپاس کرده اند .

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,361
    سپاس شده 8,389 در 2,132 پست
    کشور من
    Iran

افشین گفتی آش و کردی کبابم ! bad_egg وقتی با قطار برمی گردم اهواز بین ساعت 5 و 6 صبح میرسه اهواز و میدونی دیگه میدون راه آهن اهواز بهترین آش های دنیا رو داره .یه میدون پر آش فروشی اصن به عشق آش اول صبح شب تو قطار تا صبح خوابم نمی بره

آش رشته هم خدایی فاز میده تو ماه روزه ، همینطور حلیم و آب گوشت .

20. 8 کاربر از پست مفید Tesoke سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 2

کلمات کلیدی این موضوع