صفحه 1 از 102 12345112131517186101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1011

موضوع: محـرمانه - 7 بهار مقـــدس

اِتــــــــود

MilanMilanMilanEsteghlal
    مربی محبوب
    Ancelotti , Lippi, Wenger, Van Gaal
    بازیکن محبوب
    Maldini , Nesta, Ambro
    تیم محبوب
    AC Milan❤ Italy ❤
    سپاس ها
    18,748
    سپاس شده 15,291 در 1,966 پست
    کشور من
    Italy

ایتالیا محـرمانه - 7 بهار مقـــدس

خب!

همینو میخواستین؟!
    انقد دست دست کردین و پشت گوش انداختین تا خونم به جوش اومدو در یک اقدام مخفیانه ( البته خیلیم

نه!) خودم دست به کار شدم...
    حالا بگید ببینم نظرتون در مورد عنوانش چیه؟
    طی تحقیقاتی که به عمل آوردم یافتم که 3 ماه و 9 روز دیگه (که احتمالاً میشه 15 مهر.. آره؟! ) 7 سالگی محرمانه س و تصمیم بر این

شد که عنوانمون بشه "محـرمانه-7 بهار مقـــدس"
    خیلیم خوب! کسی اعتراضی داره؟ انتقاد؟ پیشنهاد؟

خب امیدورام که تو این جلد جدید دیگه از سکوت و گوشه نشینی هیچکس( هیچکس و هیچکس!!) خبری نباشه و همه آماده باشیم

واسه حماسه ای دیگر در خرداد 92 ( حالا فِک کنین هنوز خرداده!)
    هیچ عذر و بهونه ای هم پذیرفته نیست و در صورت مشاهده برخورد جدی و غیرقانونی و خلاف شرع صورت میگیره!! ( میگین نه از بیتی

و هسته بپرسین که با اخلاقِ سگ من آشنایی دارن!)

منتظر اعلام حضور آقایون و خانمها سُرفه , نارمک, بیتی, هسته, حامد,یونکسی, کمال, ریال, مهدی, سه پنش تا, محمد کردی, حسین شیشه ای, خمیر 131, احسان الکس,حصیر, مهدی دل پیرو, کاپیتان الکس, وحید باجو, افشه, ....( عمراً اگه کم بیارم و بیخیال شم).... برانکارد, بهار یووه, کف و ریکا ,امیر سنجاب,بندی, بهمن,بابک, یوسف, راضیه, جوکر,امیرحسن, سُپور, محسن بالاک , بهناز , مصطفی ,( ....ما بیشماریم آخه.....), وحیده,حسین آتزوری,زیزول, حسن دوغی,ابول,امین اینتری, نارنجی پوش,سوسیس,کولوچه, کوزه ,سفال و محمد علی کشاورز و .... هستیم !

Spoiler: همه با القاب :(القاب جدید اضافه شد)
    ★.JU.V.E.N.T.US.★ => یوفوس / یوفوز / فیوز
    Peerless Alex => کُلمن
    Carles Puyol => کُلنگ
    Bianca => برانکارد
    Bianconeri => حسین شیشه ای / شیشه
    C.Maldini => وحیده
    Orphée => غُرفه / فُراز /سُرفه
    Friend => کَلَم
    Hamed => کاکائو
    Hossein Azzurri => حسین آرتُروزی
    Kafkaica => کف و ریکا / کتری
    L a V i N => خانم پیچر
    TheFaceless => فیس لیس
    Rossoneri => کروشه ثانی / کولوچه / کولوچ
    Le Professeur => علی پ.ر.ن.و / پ.ر.ن.و.ف.س.و.ر
    MaJoR GeNeRaL => سرجوخه / گروهبان قندلی
    lvlostafa => مثتفا
    ƁΛƬMΛN => بهمنگ
    afshin-ss => افشه
    The Psychotic Eyes => خانم سایکو / بیتی
    Eglantine => نسترنز / جغد بزرگ
    amirsajjad7 => امیرسنجاق / امیرسنجاب
    b3hNaM => بهناز
    Mauro Camoranesi => کاموا / کاموی
    Drughi => حسن دوغی
    Max J.Horovitz => زیزول
    Niloo Ettore => اتو مو / اِتُد / کُلوتوره / نیلو اینطوری، اونطوری، کل یوم همه طوری
    JoKeR => آیناز
    NuMbEr OnE => هسته / شصتچی / ممبر
    KAKA => امینلا
    S@eed => دایی سعید
    Leonardo => لئو / بندی
    Meysam => نارنجی پوش/ قذافی
    DATAM => ابوالمرز / ابوالفرض
    The Royal Blues => ریال / R بدون Shift
    SePaNtA MiNoO => سه پنش تا؟ = 15 تا / سردار
    Sepehr11 => سِپَر/ سُپور
    InTeR => امین اونتری / کرگدن
    Kopite => کوپن
    Shadow => شادِنه
    SoulSiick => سوسیس / رضا روح مریض
    unexi => یونسی / یونکسی / یونسکو / و ...
    American Cousin => کوزه
    VaHiD BaGgIo => وحید شِکر
    Kamran.juve => کرمان یووه/ پاتریک/ نارمک
    amir131 => خمیر
    A L E X=>دوبلکس
    BlUe HeArT => تارو
    adam johnson =>
    آدامس/عدم
    gpep =>
    پینک/مستر پینک

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط Niloo Ettore : 9th August, 2014 در ساعت 01:08 PM

کمک مربی

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    لیپی - دشام - کنته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو
    تیم محبوب
    يوونتوس
    سپاس ها
    1,345
    سپاس شده 3,951 در 1,069 پست

بسیار پر معنی و زیبا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چقدر خلوت شده کلوپ ایجا!!!! شب بازی با اسپانیاس!وقت انتقام رسیده!:img-pirate2: کاش بالوتلی بازی میکرد! امیدوارم پیرلو به بازی برسه!
    عربها به ما آموختن به جای خوراک بگوییم
    غذاکه خودشان به پیشاب شتر میگویند.
    *عربها به ما آموختن دربرابر شمارش خودمان
    بجای تن ازنفرکه برای حیوانات استفاده میکنند بکارببریم.
    *عربها به ما آموختن که بجای واق سگ بگوییم
    پارس که نام سرزمین اولیه مان است.
    *عربها به ما آموختن که بگوییم شاهنامه آخرش
    خوش است چون آخرشاهنامه ایرانیان ازاعراب
    شکست خوردند.
    ایا وقت آن نرسیده که باانقلاب فرهنگی دربرابر
    این چیزهاایستادگی کنیم.

3. 14 کاربر از پست مفید mehdi del piero سپاس کرده اند .

شـــیـــشــه

PerspolisJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    ونگر-کونته-دنيزلي
    تیم محبوب
    ايتاليا
    سپاس ها
    9,340
    سپاس شده 9,654 در 1,218 پست
    کشور من
    Italy

خیلی خوب خیلی هم عالی
    منزلگاه جدید رو تبریک میگم به همه ی محرمانه نشینان که لیست پر پروپیمونشون رو اتُد اون پایین گذاشته .

-من اصلا فکر نمیکردم تو جلد قبلی 18 بار پست داده باشم و جایی تو صفحه اول داشته باشم!!
    همش فکر میکردم من اینجا خیلی کم حرف میزنم و ساکتم

-امیدوارم حالا که اتُد این جانفشانی رو کرده و روز بازی مردان ایتالیون تاپیک رو احداث کرده رو سفید باشه و بتونیم اسپانیون رو ببریم

-من سه تا فروم شلوغ و پلوغ و پر سرو صدا عضو بودم و هستم و خواهم بود،تاپیک به شیرینی محرمانه ندیدم و احتمالا نمیبینم.
    یعنی وقتی موزیلا رو باز میکنم میام پارس فوتبال ارزو میکنم محرمانه پست خورده باشه.
    شدی بندی یه خط راجع به برشا نوشته باشه اما پست خورده باشه

- با ارزوی قبولی طاعات و عبادات وسلام علیکم و رحمت الله و برکاته:151:

پ ن :از این 7 تا بهار من تازه کارم و تازه این 3 شایدم 4 امین بهارم هست پس سر در نمیارم پس نظرم ممتنع هست

پ ن 2:تو محرمانه قبلی جای خالی سوسیس و لیوان حس شد باشد که تحریک به پست دادن شوند

ویرایش توسط Bianconeri : 27th June, 2013 در ساعت 04:06 PM

5. 13 کاربر از پست مفید Bianconeri سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy

خب این تایپیک جدید بهانه ای شد تا طلسم حدودا 17 ماهه ی خودم در پست دادن در تایپیک های مربوط به کلوپ های خارجی رو بشکنم و برای اعلام بیعت با آرمان های امام راحل، اینجا اعلام حضور کنم! خلاصه که ایشاالله از این به بعد حضور سبزتزی اینجا داشته باشم!

دیروزم که تولد پائولوی کبیر بوده؛ ایشاالله که دوباره تو مستطیل سبز و البته در قامت مربیگری ببینیمش! :63:

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

7. 14 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,549
    سپاس شده 22,311 در 3,472 پست
    کشور من
    Germany

مرسی اِتُد اسم جالبیه هرچند تو 2-3 تاش بیشتر نبودم که اونم به صورت خواننده بوده ولی میدونم چه زحمتهایی کشیده شده، چه خون دلهایی خورده شده، چه عرقهایی ریخته شده، چه فسفرهایی سوزونده شده، چه کیبوردهایی فرسوده شده و چه وقتهایی صرف شده تا محرمانه به اینجا رسیده پس باید تلاش کنیم در راستای توسعه پایدار همونطور که این میراث گرانبها رو از نسل قبلمون گرفتیم بدون هیچ کم و کاستی به آیندگان تحویل بدیم.

من این ایتالیایی که تو 3 بازی 8 گل بخوره رو نمیخوام! تیمی که همیشه دفاعش سرآمد همه تیمها بوده و بیشتر از گل زدن به فکر گل نخوردنه کار به جایی کشیده که از ژاپن 3 گل میخوره! تو این مدافع های فعلی فقط دی شیلیو رو خیلی قبول دارم و به نظرم استعداد یه مدافع بزرگ شدن رو داره. با اینکه هنوز کم تجربست ولی خیلی خوب بازی میکنه تو بازی با برزیل توپ گیریهاش منو یاد مالدینی کبیر انداخت البته هنوز تو فاز هجومی ضعف داره که اونم با گذشت زمان و کسب تحربه حل میشه و سالهای سال دفاع کنار میلان و ایتالیا رو بیمه میکنه.

از جلد قبل:

رضا خدایی ارزش ِ وقت صرف کردن داره یا نه؟ بعد ببینم چرا کیفیتش اینجوریه؟ انگار همه با 420 می بینن چرا ؟ 720 ئش نیست؟
    من تیکه تیکه میزدم جلو ، این چرا اینقدــه صحنه داره ؟ میانگین هر قسمت یه صحنه Genre این فیلم به نظر اِروتیک میومد
    مطمئن باش هر کی دیده پشیمون نشده! 720 ئش هست ولی 480 هم کیفیتش برا دیدن خیلی خوبه و نیازی نیست حجم اضافی مصرف کنی!

کلا سریالهای این سبک همینطوری هستن مثه اسپارتاکوس! بخاطر قدیمی بودن میخوان فضا رو همونطور که بوده نشون بدن و اینطوری هیجان سریال رو هم بالا میبرن! البته سیزن 2،3 کمتر میشه...

9. 13 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    لیپی - دشام - کنته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو
    تیم محبوب
    يوونتوس
    سپاس ها
    1,345

قشنگ ترین سریالی که تا حالا به سبک اسپارتاکوس دیدم بازی شاهانه! واقعا" معرکس!!!! ادمو میبره فضا!
    شکست خوردند.
    این چیزهاایستادگی کنیم.

11. 13 کاربر از پست مفید mehdi del piero سپاس کرده اند .

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,284
    سپاس شده 23,189 در 3,139 پست
    کشور من
    Italy

سلام همزمان و تبریک تاپیک و تشکر از نیلبرو
    داشتم چک میکردم ببینم اسمم تو اون لیسته هست یا نه ، بعد اول با خودم گفتم بهناز کیه اسم قشنگی که داره باهاش پلنه رفاقت بریزیم ، که بعد دیدم ظاهرا همونیه که هر روز تو آینه میبینمش و آشنایی دیرینه هم داریم باهم

امشب بدون بلوط ، شب سختیه . نا امید نیستم ولی به نصفه جلوی تیم هم هیچ امیدی ندارم بیشترین امیدم حرفهای بوفونه

من این ایتالیایی که تو 3 بازی 8 گل بخوره رو نمیخوام! تیمی که همیشه دفاعش سرآمد همه تیمها بوده و بیشتر از گل زدن به فکر گل نخوردنه کار به جایی کشیده که از ژاپن 3 گل میخوره! تو این مدافع های فعلی فقط دی شیلیو رو خیلی قبول دارم

منم رو این موضوع آمار گل های خورده مشکل دارم رضا و اصلا نمیتونم این قضیه رو قبول کنم .
    ولی دیگه نامردی هم نکن ! یعنی تو کیلینی و بارتزالی رو قبول نداری ؟ حالا بونوچی رو خودمم به نظرم با همه پیشرفتی که داشته هنوز خامه ، ولی دیگه این جمله تو هم ستمه

قشنگ ترین سریالی که تا حالا به سبک اسپارتاکوس دیدم بازی شاهانه! واقعا" معرکس!!!! ادمو میبره فضا!

آره واقعا Game of thrones عالیه .

===

* راستی اگه میشه پست هارو به کسی تقدیم کرد یا به نام کسی زد ، من بدون هیچ ربط و یا دلیلی این پست رو به فراز تقدیم میکنم دلم براش خیلی تنگ شده . کجایی ؟ چه خبرا جنتل من ؟ چیکارا میکنی ؟

ویرایش توسط b3hNaM : 27th June, 2013 در ساعت 08:44 PM

بازیکن اصلی تیم

JuventusBayernBayernJuventus
    مربی محبوب
    مارچلو لیپی-گاس بزرگ
    بازیکن محبوب
    الکسی-برکمپ
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    8,203
    سپاس شده 4,743 در 689 پست
    کشور من
    Germany

سلام به همه ی محرمانیون خونه جدید رو ایشالا شلوغ پلوغ ببینیم .

امشبم پراندلی با سیستم 5-4-1 و حساب کردن رو سرعت جووینکو ممکنه یه کارایی بکنه . تا حالا ایتالی رو تو دو گوش اینقد ضعیف ندیدم . در مورد بازیکنا هم بازی دادن به پیرلو تو همچین بازیهایی که خط هافبک ما ضعبف تره باعث میشه آندره آکلا تو بازی حذف بشه من که امیدم به ده روسیه امشب که این روزا خوب سر فرمه .

14. 12 کاربر از پست مفید Capitan Alex سپاس کرده اند .

خمیرالله فداکار

مربی محبوب
    Lippi
    بازیکن محبوب
    Del Piero
    تیم محبوب
    Juventus
    سپاس ها
    1,667
    سپاس شده 1,330 در 151 پست
    کشور من
    Italy

چه حسِ خوبیه وقتی می بینی جایی که زیاد اونجا نبودی و فعالیت نداشتی،فراموش ـِت نکردن یا حضورت کمی مُهمه که اسم ـتُ اول تاپیک میارن .
    شاهکاری از بنده:

کمیسیون دیگه چیه؟مراقب هم اینقدر بی شعور که تقلب رو بگیره بره آدم فروشی کنه؟از دانشگاه هم شانس نیاوردیم والا . بعد یکی از آشناها که تو دانشگاه کار می کنه زنگ زد به پدر گرامی گفت معدل ـش از 12 هم پایین تره می خوان اخراج ـش کنند؛چنین چیزی ممکنه عایا؟ اینا رو هم اونور نوشتیم،اینور کپی پیست می کنیم .
    -اگر شما فاقدِ چیزی به نامِ عُرضه و جربزه هستید خیلی غلط می کنید که اُمید واهی به تقلب دارید ! مراقب تو دهن ـِت هستُ و هزار تا اسنایپ به دست دارند تو رو می پائند فقط و فقط توجیه ئه بی عُرضه بودنِ خودته.
    -حتی المقدور سرِ کلاس حاضر شَوید و گُشاد بازی در نیاورید .
    -دو نمونه از نامه هایِ مزخرف ای که برایِ اُستادان نوشتیم:
    گر دستِ افتاده بگیری مردی . می دونید چقدر ثواب داره که یه دانشجو رو از خطرِ مشروط شُدن نجات بدید و دل ـش رو شاد کنید؟اُمیدِ حضرتِ امام که به دبستانی ها بود،از بچگی هیچکس به ما اُمید نداشت استاد شما دیگه ما رو نااُمید نکنید...! اگه ما رو قبول کنید همیشه دعایِ خیرِمون پُشتِ سرتونِ:( 9 داد عوضی .
    یکی دیگه؛
    سلام و علیک ام استاد حالِ شما خوب است انشالله؟اگر از احوالِ ما می خواید با خبر بشید مطمئن باشید جواب ملالی نیست جزء دوری شما نیست ! قله هایِ موفقیت رو یکی پس از دیگری داریم طی می کنیم و همه امتحان ها رو می افتیم . اگر در توانِ تون هست یه نُمره خوب به ما بدید گناه داریم . راستی تا یادم نرفته،استاد این امتحان هایِ‌ شما چرا اینجوری هستند؟هر چی با خودت میاری یدونه سوال هم ازش نمیاد . شانسِ داریم؟!
    ::::::::
    اینجا طرفدارِ گوگوش کی بود؟بره [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بهش رای بده . got هم مثلِ سالِ گذشته رکوردار دانلودِ غیرِ قانونی شُد ! [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] فهرستی ئه که تورنت فریک از 10 سریال ای که بیشترین دانلودِ غیرِ قانونی رو داشتند،منتشر کرده . سریالِ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هم برایِ دیدن بد نیست؛فعلاً یک فصل پخش شُده که برایِ فصل دوم تمدید شُده . نویسنده ـش هم نویسنده یِ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست .
    ::::::::
    به اُمیدِ پیروزی آتزوری کبیر و شفایِ عاجل برایِ پرندلی .:01:

تو رُ باید مثل ِ ماه رو قله ها نگاه کرد ...

16. 12 کاربر از پست مفید Alex's Godson سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    لیپی - دشام - کنته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو
    تیم محبوب
    يوونتوس
    سپاس ها
    1,345

به حق ایتالیا عالی بود!!!! اگه بلوط بازی میکرد تو 90 دقیقه کارشون تموم بود بدون شک!!!!! بنظرم ایتالیا باید به یه سیستم واحد برسه تا جام جهانی! نمیشه تو هر بازی تغیر تاکتیک داد! این میتونه هم بد باشه هم خوب!ولی بیشتر بده!پنالتی بونوچ چقدر شبیه پنالتی باجو بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شکست خوردند.
    این چیزهاایستادگی کنیم.

18. 10 کاربر از پست مفید mehdi del piero سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 102 12345112131517186101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع