صفحه 1 از 100 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 994

موضوع: ♥ارتش سرخ - جلداول،به یاد اسطوره های تعصب؛ همایون سر طلایی ( کابوس 6 تایی ها ) و کاپیتان مهدوی کیا ( 10 ، 10، 3 ) ♥

بازیکن ذخیره طلایی

EintrachtEintrachtPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    DAEI, GHOTBI
    بازیکن محبوب
    ,MAHDAVIKIA, KARIMI
    تیم محبوب
    PERSPOLIS
    سپاس ها
    1,653
    سپاس شده 3,009 در 368 پست

پرسپولیس ♥ارتش سرخ - جلداول،به یاد اسطوره های تعصب؛ همایون سر طلایی ( کابوس 6 تایی ها ) و کاپیتان مهدوی کیا ( 10 ، 10، 3 ) ♥

با اجازه تمامی‌ دوستان پرسپولیسی تاپیک ارتش سرخ، در این تاپیک یادی از اسطوره ها‌ی با تعصب و با غیرت یعنی‌ کاپیتان مهدوی‌کیا و همایون بهزادی ۲ بازیکن فراموش نشدنی‌ می‌کنیم!

دوستان قبلا به یاد کاپیتان کیا تاپیک زده بودن... اما اینبار به یاد خداحافظی همیشگی‌ کاپیتان مهدوی‌کیا مربوط می‌شه...!! خداحافظی تلخی‌ که همه دلمون شکست!!!

بابت تمام زحماتت تو پرسپولیس و تمامی‌ افتخارات ملی‌ که واسه کشورت آوردی تشکر می‌کنیم ازت!!

همیشه تو قلب مایی کاپیتان...یاد و خاطرت تا ابد پیش ماست کاپیتان
    با غیرت♥♥♥

----------------------------

اسطوره بعدی همایون بهزادی یعنی‌ کابوس ۶تایی‌‌ها و معروف به همایون سر طلایی‌ ... بازیکنی که بیشترین نقشو روی زدن ۶گًل سال ۵۲ که به تیم تاج ( استقلال ) رو داشت! ۳ بار دروازه تیم حریف و باز کرد تا اولین کسی‌ باشه که تو دربی هتریک کرده !

یاد ها و خاطره ها: همایون بهزادی (۲۰ دی ۱۳۲۰در خرم‌آباد - ) بازیکن و مربی فوتبال ایران است. او پیشتر در تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کرد و بیشتر دوران باشگاهی‌اش را در پرسپولیس گذراند. بهزادی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی است. همایون بهزادی چند روزی است که در بیمارستان بستری شده است.در این چند روز دوستان قدیمی او بارها به ملاقاتش رفته اند و از خواسته اند تا مریضی را شکست دهد. یکی از دوستان همایون خان متن جالبی را روی دسته گلی که برایش برده نوشته است: مرد بزرگ، برخیز. آنجا جای تو نیست.کابوس 6 تایی ها،هستی؟ برخیز.. کلانی یکی از پیشکسوتان محبوب پرسپولیس صبح پنجشنبه به دیدار سرطلایی رفت. با آرزوی بهبودی و سلامتی هر چه زودتر برای همایون خان بهزادی سر طلایی فوتبال ایران.

امیدوارم از ته دل‌ و دعا می‌کنم که این اسطوره فراموش نشدنی‌ حالش بهبود پیدا کنه و هرچی‌ زودتر از بستر بیمارستان مرخص بشه... !!

--------------------------

خوب بچه‌ها تاپیک جدید و شروع می‌کنیم!! امیدوارم فصل جدید سال خوبی‌ واسه پرسپولیس و پرسپولیسی ها‌ی عزیز باشه... به امید قهرمانی پرسپولیس در لیگ سیزدهم....

ویرایش توسط AMIR.FARZAD : 12th May, 2013 در ساعت 06:34 PM دلیل: اضافه کردن مطلب به عنوان تاپیک

مدیر باشگاه

PerspolisRealMadridManchesterUnited
    تیم محبوب
    پرسپولیس ،رئال ، منچستر
    سپاس ها
    21,280
    سپاس شده 43,117 در 6,775 پست

ابتدای تاپیک از همه بچه ها میخوام صمیمانه و از ته دل برای سلامتی همایون بهزادی سر طلایی فوتبال ایران دعا کنند .

از امیر فرزاد هم تشکر می کنم و امیدوارم بحث های خوب و نتیجه بخشی در این تاپیک در کنار هم داشته باشیم .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Viva RealMadrid

ویرایش توسط mona_casillas : 12th May, 2013 در ساعت 06:46 AM

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    ...
    سپاس ها
    6,862
    سپاس شده 21,224 در 3,797 پست

مایلی کهن؟؟
    پیروانی؟؟؟

۱۰۰ بار گفتم ۱۰۰ بار دیگه هم می گم بزرگترین اشتباه رویانیان باز کردن دوباره ی پای پروین به باشگاه و تصمیمات مهم بود!!! متاسفانه پروین فقط و فقط یکی رو می خواد که بزنه تو سرش و تو کارش دخالت کنه من نمی دونم این ادم با ۶۰ سال سن چرا درس نمی گیره؟؟ چرا ول کن ما نیست؟؟ سلطان سرور تاج سر به قرآن دورت تموم شده دست از سر کچل ما بردار!!!! کمیته ی فنی دیگه چیه؟؟؟ منچستر با اون عظمت و شکوهش هنوز فرگوسن خ خداحافظی رو نگفته بود جانشینش رو اعلام کرد این مسخره بازی ها چیه؟؟؟ همه می دونن تو این سایت من و عمو ابوالفضل تقریبا فقط به درخشان علاقه داریم ولی اونم الان گزیه ی اصلا مناسبی نیست این تیم یکی رو می خواد که تو این چند ساله تو بورس بوده باشه و امتحانش رو پس داده باشه مثل منصور ابراهیم زاده مثل حسین فرکی مثل کرانچار و حتی یکی مثل مجید جلالی!

علی دایی هم می تونه گزینه ی خیلی خوبی باشه من خودم یکی از کسانی بودم که ازش انتقاد می کردم اما اخرش گفتم بذاریم بره ۲ سال یجا دیگه کار کنه با تجربه بشه برگرده الانم از اومدنش کاملا استقبال می کنم پای امثال مایلی من حاضرم با دایی قرارداد ۶ ساله ببندیم اما پای امثال مایلی به نیمکت تیم باز نشه! الان دایی با دو سال تجربه ی کار تو یه تیم دیگه و نتایج نسبتا قابل قبول و حداقل با ۳ جام قهرمانی می تونه گزینه ی خیلی خیلی بهتری باشه تا پیروانی و مایلی و حتی درخشان!

حداقلش ادم نگاه می کنه می گه مدیر تیم رفته یکی رو اورده که ۳ تا جام قهرمانی تو کارنامش هست اهل باج دادن به بازیکن جماعت نیست و روی سکو ها هم محبوبیت نسبتا خوبی داره اما پیروانی و مایلی چی با کدوم کارنامه؟؟؟ کار تو سنگ آهن بافق هم شد کارنامه؟؟؟ کار تو گهر سقوط کرده هم شد کارنامه؟؟؟

هیچ موقع نمی دونیم چه کاری رو باید چه موقع انجام بدیم زمانی که نباید دایی رو اورد اوردیمش حالا که بهش نیاز داریم و دایی هم دو سال با تجربه تر شده اقایون یاد ممد مایلی افتادن!!!

خیلی سادس اگر گزینه ی پرسپولیسی می خوان علی دایی بهترین و ایده ال ترین گزینه هست واسه بازیکن لیگ یکی ۶۰۰ میلیون می دن چه می دونم ۴۰۰-۵۰۰ میلیون بدن راه اهن رضایتشون رو بگیرن البته اگر خود دایی بخواد بیاد اگر دایی نمی شه کرانچار اگر تو فاز مربی خارجی نیستن فرکی یا ابراهیم زاده تموم شد رفت پی کارش واقعا فهمیدن این چیزا اینقدر سخته واسه اینا؟؟؟

هیچ موقع این حرف رو نزده بودم هیچ موقع هم همچین احساسی نداشتم اما به خدا قسم اگر پای امثال ممد مایلی رو نیمکت تیم باز بشه دور انجمن نویسی و فوتبال و ...رو یه خط گنده می کشم تا اطلاع ثانوی! فقط همین یکی رو کم داشتیم!!!!

پ.ن: واسه همایون خان بهزادی هم ارزوی سلامتی می کنم انشاالله حالش دوباره خوب بشه که جاده ی پیشکسوتانی مثل بهزادی و کلانی و ما فقط یک طرفه بوده از اونا کلی افتخار و خاطره مونده در عوض ما هیچ کاری واسه امثال بهزادی ها نکردیم اخرین نمونش هم رفتارمون با مهدی بود!!!

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,499
    سپاس شده 31,597 در 4,229 پست
    کشور من
    Italy

کسری، من اصلا نمی دونم بر چه اساسی یکی مثل مایلی شده کاندیدای مربیگری پرسپولیس!!!
    یه روزمه ای از مایلی بذارم تو این سالهای اخیر تا بهتر با افتضاحات ایشون آشنا بشیم:

1) در مسابقات مقدماتی المپیک 2004 آتن، یکی از بهترین نسل های فوتبال ایران رو در 10، 15 سال اخیر با کسب نتایج بسیار ضعیف سوزوند و تو گروهمون داشتیم با فضاحت آخر میشدیم که ایشون رو برکنار کردن و فرکی جاش اومد تا حداقل حذف آبرومندانه ای داشته باشیم! مایلی بعد از بازیهای بوسان که تیم امید ایران قهرمان آسیا شد!!!!، این تیم بسیار آماده و پر امید رو از برانکو تحویل گرفت و دو سال وقت داشت تا تیم رو واسه المپیک بسازه که اونقدر گند زد که فدراسیون وقت ( دادکان ) مجبور شد اخراجش کنه؛ باخت 1 بر 0به کره در تهران و در اسفند ماه سال 82 و البته در حضور حدود 40 هزار تماشاگر ایرانی که استقبال کم نظیری از بازی تیم ملی امید داشتن و باخت 3 بر 1 به چین در پکن در فروردین ماه سال 83، پایان کار این مربی ناکام بود!

2) تو همون سال 82، 83 همزمان هدایت سایپا رو هم بر عهده داشت که با اقتدار و فقط با کسب 3 برد از 26 بازی، موفق شد با این تیم سیزدهم جدول چهارده تیمی بشه!!!؟ و در اصل به لیگ پایین تر سقوط کنه که با 16 تیمی شدن لیگ، سایپا تو لیگ با تبصره ماندنی شد! ( فکر کنم سایپا یه بازی پلی آف با تیم سوم دسته اول انجام داد که خب مشخصا کار راحتی داشت برای موندگار شدن! )

3) در لیگ چهارم، سرمربی پیکان شد که تا نیم فصل در این تیم بود و این تیم بدون کسب برد و در شرایطی که در در خط حمله هم وضع وحشتناکی داشت، در قعر جدول بود و باز هم مایلی اخراج شد تا کاظمی سرمربی پیکان بشه که هر چند نتایج و بازیهای خوبی در نیم فصل دوم، تیمش انجام داد، ولی جناب مایلی اونقدر گند زده بود که پیکان هم سقوط کرد!
    فکر کنم تو نیم فصل اول و در 15 بازی، تیم مایلی گل های زدش کمتر از 6، 7 تا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4) در لیگ ششم هم فولاد ( قهرمان دو سال قبل! ) با هنر نمایی حاجی در رتبه ی 15 ام قرار گرفت و به دسته ی پایین تر سقوط کرد؛
    جالب اینجاست که چون لیگ هفتم 18 تیمی شد، فولاد این فرصت رو پیدا کرد که در مسابقات چهار جانبه و دوره ای پلی آف، خودش رو موندگار کنه که اونجا هم نتونست و این راه آهن بود که موندگار شد!

5) یه دوره هم که شد سرمربی تیم ملی که بدون بازی و به خاطر حواشیش، اخراجش کردن! ( بعد از برکناری دایی در فروردین ماه سال 88 )

6) از آذر ماه سال 87 تا اردیبهشت 90، مربی سایپا بود که تو فصل اول تیمش دهم شد که البته در این فصل در اواسط مسابقات جانشین جیوانی می شده بود!
    و در لیگ نهم هشتم شد تا بهترین نتیجه این 12 سال آخرش همین باشه
    و در لیگ دهم هم که یازدهم شد! ( البته در این دوره، سایپا در آخرین هفته موندنش قطعی شد و اختلافش با تیم سقوط کننده، فقط 3 امتیاز بود! )

7) در نیم فصل امسال به گهر اومد و موفق شد با این تیم هم سقوط به دسته ی پایین تر رو تجربه کنه!

من کارنامه ی مایلی قبل از لیگ برتر رو هم بررسی کردم که به اینها رسیدم؛

الف) مایلی بعد از چند سال کمک بودن در پرسپولیس و زیر نظر پروین و البته کمک صالح نیا بودن در تیم جوانان، از سال 72 تا 75 سرمربی تیم ملی شد که در جام 96 با تیم جوان شدش، نمایش خوبی داشت؛ اما در مقدماتی جام جهانی 98، با ارائه ی بازیهای ضعیف و کسب نتایج بد که منجر به دوم شدن اون تیم پر ستاره شد، باز هم از تیم اخراج شد و بعد هم که اون تیم رویایی رفت استرالیا رو تو ملبورن حذف کرد و تو جام جهانی هم اون نمایش فوق العاده رو انجام داد!

ب) حاجی سال 78 با تیم شهرداری تبریز هم تجربه ی سقوط رو لمس کرده و خلاصه در این فاز ید طولانی داشته!

پ) البته در یه مقطعه دو ساله ( لیگ آزادگان آخر و لیگ برتر دوره ی اول! ) هم سایپا رو تحت هدایت خودش داشت که یکبار با این تیم سوم ( سال 80-1379 ) شد و در دوره ی دوم با سایپا نتایج ضعیفی گرفت و یازدهم شد در لیگ چهارده تیمی!

این کامل ترین کارنامه ی حاجی بود که فکر نکنم هیچ جا گیرتون بیاد و تو هیچ سایتی بتونین به این اطلاعات کامل در مورد دوران مربیگری حاجی برسین؛ باز بگین من بدم!

حالا کارنامه ی حاجی یه طرف و این همه حواشی و خود درگیری و مشکلات ذهنی و روان پریشان و فکر بیمارش یه طرف؛ آخه ایشون به چه درد ما میخورن!!!

پ.ن.: حاجی یه دوره ی کوتاه هم مدیر فنی پرسپولیس بود در پیش فصل لیگ یازدهم که با کاشانی و استیلی زد به هم و . . .

ویرایش: راستی یادم رفت که تبریک بگم تایپیک جدید رو!!! دستت درد نکنه امیر فرزاد گل؛ ایشاالله که تایپیک مبارکی باشه برامون!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

ویرایش توسط VaHiD BaGgIo : 12th May, 2013 در ساعت 10:51 AM

5. 12 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisMilanLiverpoolDortmund
    مربی محبوب
    استانکو كبير ، آري هان ، برانکو
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    پرسپولیس تهران، خونه به خونه بابل
    سپاس ها
    6,621
    سپاس شده 12,349 در 1,892 پست
    کشور من
    Germany

جلد جدید رو تبریک میگم. امیدوارم خوش دست باشی امیر فرزاد وگرنه افرادی مثل عبدی و کسری ثانی و داوود و نیما پوستت رو میکنن

H.N 24

7. 12 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    68
    سپاس شده 198 در 54 پست

همزمان با افتتاح تاپیک جدید لازم دیدم که اعلام کنم جهت ارتقای فنی نویسی انجمن، پست های سلام و احوالپرسی و دوستانه و کل کلی خودتون رو در تاپیک های جنبی کلوپ پرسپولیس انجام بدید

در ضمن از ارسال های فله ای نیز خودداری کنید
    همینطور از کپی پیست کردن اخبار کم اهمیت ( نظیر حواشی و اخبار تمرین و .....) از تاپیک اخبار سرخ برای انعکاس اخبار نه چندان مهم استفاده کنید

ممنون
    ویرایش توسط Admin : 12th May, 2013 در ساعت 11:31 AM

9. 8 کاربر از پست مفید Admin سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    سپاس ها
    8,180
    سپاس شده 12,264 در 1,718 پست

تاپیک جدید رو تبریک میگم و امیدوارم دست امیر خوب باشه.امیر نمیدونی اگه خوب یار نگیریم تا آخر فصل چه آه و نفرینی پشت سرته :crazy2:
    به امید جذب یه سرمربی ِ خوب

کاپیتان تیم

MilanPerspolisPerspolisMilan
    مربی محبوب
    Guus Hiddink
    بازیکن محبوب
    Shevchenko
    تیم محبوب
    Milan_Perspolis
    سپاس ها
    1,146
    سپاس شده 1,665 در 585 پست

با سلام تاپیک جدید و تبریک میگم ایشالا که اول تا آخرش پر بشه از اخبار خوب و خوشی هوادارا
    خدایی الان جوری شده که آدم تو زندگیش هیچ دلخوشی جز تیمش نداره امیدوارم با برنامه ریزی درست این یه دلخوشیم از ما نگیرن به خدا چیز زیادی نمیخوایم ...
    پیش به سوی قهرمانی ارتش سرخ...

12. 11 کاربر از پست مفید Benyamin سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

Liverpool
    سپاس ها
    1,175
    سپاس شده 3,699 در 647 پست

تاپیک جدید رو تبریک میگم . ایشالا همایون بهزادی عزیز سلامتیش رو بدست بیاره . یه بازی خداحافظی ابرومدانه برای مهدی و علی کریمی برگزار بشه . مربی خوبی بیارن سر تیم و تیم خوبی ببندن .
    این اسم هایی که میاد دور ور تیم مثل پیروانی و اینا واقعا اعصاب خورد کنه . پیروانی اخرین سابقه مربی گریش افتضاحی بود که تو پرسپولیس به بار اورد ، حالا بعد 3 سال بدون اینکه هیچ کار خاصی کرده باشه دوباره اسمش مطرح میشه برای مربی گری . خوب این وضعیت تیم ماست و کسایی که براش تصمیم میگیرن . نا امید کنندس . پرسپولیس هر چی میکشه از همین پیشکسوت هاش میکشه . ما به تعداد معدودی پیشکسوت خوب داریم . مثل کلانی بهزادی یا از نسل جدیدتر ادموند بزیک و مجتبی محرمی که به فکر تیمن . ادعایی هم ندارن . اما 10 برابرش پیشکسوتایی رو داریم که خیال میکنن ارث پدریشونه پرسپولیس .

ما که عشقی غیر پرسپولیس نداریم خدا کنه هر کی میاد پرسپولیس موفق باشه ، تمام !
    Liverpool till I die
    I'm Liverpool till I die
    I know I am
    I'm sure I am
    I'm Liverpool till I die

14. 12 کاربر از پست مفید Robbie God سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    سپاس شده 39,732 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

من و باتيستا هم تاپيك جديد رو تبريك ميگيم
    دست امير فرزاد هم درد نكنه
    انشالله همايون عزيزمون هم هر چه زودتر حالش خوب بشه
    [SIGPIC][/SIGPIC]

16. 9 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 100 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)