صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 177

موضوع: انجمن موسیقی‌ پارس فوتبال، یادواره Gary Moore فقید

کاپیتان تیم

ChelseaInterRealMadridOsasuna
    مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,050
    سپاس شده 9,641 در 1,075 پست
    کشور من
    United-States

پیش فرض انجمن موسیقی‌ پارس فوتبال، یادواره Gary Moore فقید

آقا (یا خانوم!!! فرقی نداره!!!)، اینم از تاپیک موسیقی‌. از اونجایی که "موسیقی‌" (چه ساختش، چه نواختنش، چه گوش کردنش، در یک کلام "همه چیزش") یک هنر کاملا "خصوصیه" (از باب سلیقه)، ایشالا که بحث‌های مفیدی اینجا داشته باشیم. فقط جان اونی‌ که دوستدارین، یه چیز رو رعایت کنیم.

همونطور که گفتم، این هنر، مثل تمام هنر‌های دیگه، یه چیز "کاملا" شخصی‌ و سلیقه ایه. پس به سلیقه هم "احترام" بگذاریم. اینکه من چه هنرمندی رو دوست دارم، بحث اصلی‌ نیست. بحث اصلی‌ اینه که اون سبک و قالبی‌ که هنرمند مورد علاقه شما دنبال میکنه، چه مشخصاتی داره، و هنرمند مذکور، چه کمکی‌ در پیشرفت اون سبک خاص انجام داده.

از اونجایی که هیچ فردی تو این دنیا نیست که از یک نوع موسیقی‌ خوشش نیاد (و اعضأ و دوستان پارس فوتبالی هم از این قضیه مستثنی نیستند)، شروع این تاپیک را به فال نیک‌ بگیریم. فقط یادتون نره که "فعالیت" تو این تاپیک، از نفس کشیدن هم بهتون واجب تره!!! (فتوا صادر شد!!! دیگه خود دانید!!!)

خود منهم تا اونجایی که از دستم بر بیاد، در رابطه با آشنایی دادن دوستان به سبکهای مختلف (اونایی که سر رشته دارم)، آشنایی با گروه‌ها و هنرمندان مختلف، نحوه انتخاب نوع ساز (بر اساس سبکی که دوست دارین)، نحوه انتخاب خود ساز (چی‌ بخرین، چه جوری بخرین)، حتی تاریخچه موسیقی‌ و اتفاقاتی که در دوران موسیقی‌ مدرن افتاده، دریغ نخواهم کرد.

بفرمایین تو، دم در بده و سرما میاد تو!!!
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great

"I pledge allegiance to the flag

Of the united states of
    ROCK

And to the point of view for which it stands

One music under one God

Yes, even God loves Rock 'N' Roll

With liberty and justice for all lands" - Twisted Sister

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط F. METAL : 28th April, 2013 در ساعت 07:08 PM

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedBayernBarcelonaRoma
    مربی محبوب
    فرگي-ليپي-هیتسفیلد
    بازیکن محبوب
    توتی-پیرلو
    تیم محبوب
    ايتاليا - هلند
    سپاس ها
    8,627
    سپاس شده 6,628 در 1,040 پست

تاپیکی که عمو فرشاد بزنه یه چیز دیگس !
    من که خودم تو زمینه موسیقی کار نکردم چیزی نمیدونم بیشتر باید یاد بگیرم
    ولی در زمینه گوش کردن موزیک خیلی فعالیم اگه بحث پیشنهاد دادن گروه های تاپ تو سبک های مختلف بود میتونم نظر بدم !
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. 9 کاربر از پست مفید Big Ali G سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,050
    کشور من
    United-States

یکی‌ از انواع (با سبک اشتباه نشه) موسیقی‌، نوع Ballad هست که میشه همین "رنج نامه" خودمون (البته معنی‌ لغوی این کلمه بیشتر به رمانتیک میخوره). هنرمندان و گروههای بیشتر سبکها، از این نوع موسیقی‌ در طول فعالیت خود ساخته و به اجرا گذاشته اند. در این بین، Ballad‌ های سبک Blues Rock به نظر من یه چیز دیگه است. یه حس خاصی‌ میده. نه اینکه خود Blues اصولا از اشعار رنج نامه سیاه پوستان شکل گرفته، حالا حساب این رو بکنید که قدرت صدای سبک Rock (و بعضی‌ مواقع Hard Rock) هم بهش اضافه بشه.

یکی‌ از گیتاریست‌های بسیار صاحب سبک بنام Ronnie Montrose که سابقه بسیاری در سبکهای Hard Rock, Heavy MEtal, Instrumental Rock, Jazz Fusion, و Blues Rock داشت (خدا رحمتش کنه. وی در روز سوم مارس ۲۰۱۲ خودکشی‌ کرد)، مدتی‌ را با یه گروه بنام Gamma کار میکرد (۱۹۷۷ - ۱۹۸۳. در سال ۲۰۰۰ هم یه آلبوم دیگه زدند) در اولین آلبوم این گروه که در سال ۱۹۷۹ بنام Gamma 1 منتشر شد، یه آهنگ Ballad داره به اسم Wish I Was که از همون سال انتشار تا الان، هرموقع گوش میدم بهش، مو به تنم سیخ میکنه. صرف نظر از شعرش (که اگه مفهومش، نه معنیش، درک بشه بسیار زیباست) Ronnie قدرت نوازندگیش رو به رخ می‌کشه. تنظیم آهنگ، مخصوصاً قرار دادن Improvise‌ های گیتار در انتهای آهنگ، نحوه شروع و اتمام Improvise, جوریه که سفر شنونده، (که از اول آهنگ شروع شده) را به زیبایی تکمیل میکنه. امروز داشتم به این آهنگ گوش می‌کردم و در مورد شعرش فکرمیکردم (البته امروز ۶ بار بهش گوش کردم!!!) و با خودم گفتم، ببینم میشه این شعر رو ترجمه کرد جوری که مفهومش بهم نریزه؟ امیدوارم که حق مطلب رو ادا کرده باشم.

ایکاش یه درخت بید بودم .................................................. . I wish I was a willow tree
    که با یه نسیم، به هر طرف خم میشه .................................. Leaning on a lazy breeze
    مثل یه قطار که در نیمه شب در حرکته، ................................ Moving like a midnight train
    قطاری که در شب به سوی جورجیا میره ............................... Midnight train to Georgia

ایکاش یه دانه شن بودم .................................................. .... I wish I was a grain of sand
    که در دست یه بچه جا خوش کرده ........................................ Laying in a baby’s hand

و او من رو (با دانه شنهای دیگه) مثل یک زنجیره الماس ............. Falling like a diamond chain

به اقیانوس می‌ریزه .................................................. .......... Into the ocean
    یه درخت بید .................................................. ................... A willow tree
    اونقدر محکمه که میتونه با وزش باد خم بشه ........................... Is strong enough to bend
    نه مثل یه درخت بلوط .................................................. ....... Never like the oak

که تمام عمرش رو در ترس از باد میگذرونه ............................... Who lives in fear of the wind

یه دانه شن، .................................................. ................... A grain of sand

تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم ................................. Is all I ever wanted to be
    تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب ......................... Lay me down and let the water
    از روی من عبور کنه .................................................. ........... Wash right over me
    درست از روی من .................................................. ............. Right on over me

آه، ایکاش من یه گیتار کهنه .................................................. Oh, I wish I was an old guitar
    که توی یه ماشین داغون شده افتاده، بودم ............................... Sitting in a beat up car
    و سر هر ضرب دوتایی* از اینجا .............................................. Hitting every two-bit bar

تا خود تگزاس نواخته میشدم ................................................. From here to Texas
    اونموقع دیگه می‌تونستم بدون شرمندگی ................................ Then I wouldn’t be ashamed
    به دوستان قدیمیم نگاه کنم (ساز‌های قدیمی‌ دیگه) .................. To look up my old friends
    اونها به من بسیار افتخار خواهند کرد ....................................... They would be so proud
    وقتی‌ ببینن که دوباره سیمهام روم بسته شده .......................... To see me strung up again

یه دانه شن، .................................................. ..................... A grain of sand

تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم .................................. Is all I ever wanted to be
    تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب .......................... Lay me down and let the water
    از روی من عبور کنه .................................................. ........... Wash right over me
    درست از روی من .................................................. .............. Right on over me

هیچکسی تو رو وقتی‌ غمگینی .............................................. Nobody wants you
    و از رده خارج شدی نمیخواد .................................................. When you’re down and out
    هیچکسی نمیخواد (حتی) اسمت رو بدونه ............................... Nobody wants to know your name

تو فقط یه صورتک دیگه‌ای .................................................. ..... You’re just another face

که تو یک خیابان شلوغ گم شده ............................................. Lost on the crowded street

ایکاش یه دانه شن بودم .................................................. ....... I wish I was a grain of sand

که در دست یه بچه جا خوش کرده ........................................... Laying in a baby’s hand

و او من رو (با دانه شنهای دیگه) مثل یک زنجیره الماس ............... Falling like a diamond chain

به اقیانوس می‌ریزه .................................................. ............. Into the ocean
    یه درخت بید .................................................. ...................... A willow tree
    اونقدر محکمه که میتونه با وزش باد خم بشه .............................. Is strong enough to bend
    نه مثل یه درخت بلوط .................................................. .......... Never like the oak

که تمام عمرش رو در ترس از باد میگذرونه .................................. Who lives in fear of the wind

یه دانه شن، .................................................. ...................... A grain of sand

تنها چیزیه که همیشه آرزو داشتم باشم ................................... Is all I ever wanted to be
    تا من رو بخوابونن (در بستر رود؟) و بزارن که آب ........................... Lay me down and let the water
    از روی من عبور کنه .................................................. ............ Wash right over me
    درست از روی من .................................................. .............. Right on over me

* - یکی‌ از میزانهای موسیقی‌ که در موسیقی‌ Blues
    مصرف بسیاری دارد
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great

Of the united states of
    ROCK

One music under one God

ویرایش توسط F. METAL : 29th April, 2013 در ساعت 04:38 PM

5. 14 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

سرمربی

BayernEsteghlalAhvazEsteghlalBayern
    تیم محبوب
    GERMANY
    سپاس ها
    25,318
    سپاس شده 25,217 در 4,451 پست
    کشور من
    Germany

^^^^^
    خیلی عالی بود ، من رفتم تو عمقشو درکش کردم
    لینک دانلودش رو پخ میکنی واسم خان عمو

7. 7 کاربر از پست مفید Sepehr11 سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,050
    کشور من
    United-States

^^^^
    عمو پیغام‌هات رو چک کن. دوستان دیگه هم اگه لینکش رو میخوان، بگن.

Of the united states of
    ROCK

One music under one God

9. 8 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,771
    سپاس شده 17,299 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

مرسی عمو فرشاد
    واقعا خوشحال شدم واسه این تاپیک...

اگه زحمتی نیست لینک دانلودش رو برای من میفرستی
    ویرایش توسط gpep : 29th April, 2013 در ساعت 04:50 PM

11. 8 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,050
    کشور من
    United-States

نقل قول نوشته اصلی توسط gpep نمایش پست ها
    مرسی عمو فرشاد
    واقعا خوشحال شدم واسه این تاپیک...

اگه زحمتی نیست لینک دانلودش رو برای من میفرستی
    قربونت برم عمو. فقط اینطوری نباشه که اینجا فعال نباشی‌ ها. لینک رو هم فرستادم.

Of the united states of
    ROCK

One music under one God

13. 8 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    سپاس ها
    8,187
    سپاس شده 12,268 در 1,720 پست

سلام بر آزاد مرد عرصه ی موسیقی ِ پی اف ...
    عمو یه سوال داشتم،میخوام یه ساز رو به صورت حرفه ای شروع کنم، الان بین ویلن و گیتار موندم!که کدوم رو انتخاب کنم!جفتشون رو دوس دارم!
    فقط لازم به ذکر که کاملا" صفر کیلومترم! شما که دستت تو کار ِ با توجه به سنی که از ما گذشته کدوم رو پیشنهاد میکنی؟! کدوم رو میتونم زودتر یاد بگیرم؟!
    یه حسی بهم میگه گیـــتار یه کوچولو خز شده!

راستی شروع فعالیت تاپیک موسیقی رو هم تبریک میگم! ♥

15. 8 کاربر از پست مفید VICTOR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 29,521 در 8,211 پست

درباره سبک جدید tataliti :77:میشه اطلاعاتی بدید؟

تلفیقی از Rap , Pop ,
    R&B هست اگر اشتباه نکنم.

لینک آهنگ رو هم لطف نمائید!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

17. 6 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,771
    سپاس شده 17,299 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

مرسی عمو ... چشم حتما.
    آهنگهایی رو که دوست داشته باشم حتما به بچه ها هم معرفی میکنم... ولی از سبکهای موسیقی زیاد اطلاعی ندارم

19. 7 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)