صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 177

موضوع: انجمن موسیقی‌ پارس فوتبال، یادواره Gary Moore فقید

کمک مربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    سپاس ها
    24,561
    سپاس شده 22,299 در 2,770 پست
    کشور من
    Iran

من از عنفوان کودکی دوس داشتم بین گیتار و پیانو و ویولن یکی و یاد بگیرم ولی هیچ وقت عملی نشد،حالا خرید ساز و آموزش و همه اینا یه بحثه،استعداد هم شرطه
    از کجا میشه فهمید منی که 0 هستم تو کدوم استعداد دارم و پول و وقت و انرژی هدر نمیره؟

2. 7 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

EsteghlalRealMadridMilanChelsea
    مربی محبوب
    امیر قلعه نویی، مورینیو، دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    فرهاد4-کریس
    تیم محبوب
    SS & REAL MADRID
    سپاس ها
    955
    سپاس شده 929 در 133 پست

:41: اول اول تشکر از آق فرشاد عزیز که این تاپیک رو احداث کرد ... :41:

دوم منم دقیقا همین سوال رو دارم استعداد چجوری قابل تشخیصه؟؟ من خودم سنتور و سازدهنی و گیتارالکتریک یا همون برقی رو خیلی دوست دارم ایشاا... از اول تابستون اگه وقت شد یه کلاس سنتور میخوام برم اما استعدادم نمیدونم در چه حده فقط اینو مطمئنم که علاقه دارم بهش!

سوم هم اینکه از اونجایی که نام کاربری فرشاد شامل کلمه METAL هم هست این سبک ناب موسیقی رو ولش نکنیم و اگرچه خیلی سبک خاصیه و هرکی هرکی خوشش نخواهد آمد اما امیدوارم دوستانی که سبک های متال و راک رو دنبال میکنن فعالیت کافی داشته باشن از تجربیاتشون استفاده کنیم ...

4. 5 کاربر از پست مفید REAL M سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ChelseaInterRealMadridOsasuna
    مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,046
    سپاس شده 9,641 در 1,075 پست
    کشور من
    United-States

نقل قول نوشته اصلی توسط A r y A نمایش پست ها
    ی توضیحی واسه شناخت سازهای خوب از بد بدین ی ویلن خوب چه مشخصاتی باید داشته باشه ؟ واسه سازهای دیگه مثل پیانو چه مشخصاتی ؟
    خوب من زیاد از "کیفیت" این نوع ساز‌ها اطلاعی ندارم. تا اونجایی که من میدونم، ویولن هرچی‌ قدیمی‌ تر باشه بهتره. ویولن های ایتالیایی برای قرن‌ها بهترین بودند (و البته هنوز هم هستند) ولی‌ چند سالی‌ هست که آلمانها هم دارن شانه‌ به شانه‌ ایتالیایی‌ها ویولن‌های با کیفیت تولید می‌کنن. بازار ویولن اینجا دستم نیست (که چی‌ تو بازاره) ولی‌ بنظر من بهتره که قبل از خرید، کمپانی سازنده اون رو تو اینترنت یه سرچ بکنی‌.

پیانو هم این‌طور که من یه سرچ کردم،

Steinway & Sons آمریکایی - آلمانی
    Schimmel آلمانی
    Bösendorfers اتریشی‌
    Kawai ژاپنی
    Mason & Hamlin آمریکایی

پنج کمپانی برتر سازنده پیانو لقب گرفته اند. بعد از اینها مارک‌هایی‌ همچون Yamaha, Ibach, Baldwin, Petrof, Weber Piano Company, Schulze Pollmann قرار داشتند.

امیدوارم این تونسته باشه کمکت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط NuMbEr OnE نمایش پست ها
    من از عنفوان کودکی دوس داشتم بین گیتار و پیانو و ویولن یکی و یاد بگیرم ولی هیچ وقت عملی نشد،حالا خرید ساز و آموزش و همه اینا یه بحثه،استعداد هم شرطه
    از کجا میشه فهمید منی که 0 هستم تو کدوم استعداد دارم و پول و وقت و انرژی هدر نمیره؟
    والا عمو جان، فکر کنم تو پست‌های شماره ۱۱ و ۱۳ همین تاپیک این قضیه رو توضیح دادم که سبک برای انتخاب ساز بسیار مهمه. خوب من میدونم که شما "داریوش" رو دوست داری. اگه میخوای همون سبک رو ادامه بدی، بنظر من ویولن میره کنار. میمونه گیتار و پیانو.

تو همون پست شماره ۱۳ هم توضیح دادم که نقش "استعداد" در روند یادگیری چقدره. من معتقدم که خداوند در وجود انسان، استعداد فراگیری "هر چیزی" رو به یکسان گذاشته . فقط باید با تمرین و ممارست، و یک معلم دلسوز و وارد، سرپوشش رو برداشت و شکوفاش کرد.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great

"I pledge allegiance to the flag

Of the united states of
    ROCK

And to the point of view for which it stands

One music under one God

Yes, even God loves Rock 'N' Roll

With liberty and justice for all lands" - Twisted Sister

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 6 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

کمک مربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    سپاس ها
    24,561
    سپاس شده 22,299 در 2,770 پست
    کشور من
    Iran

من پاپ دوس دارم،همون تو مایه های داریوش گوگوش

پیانو که فوق العاده گرونه،هم خود ساز هم معلم و کلاس و تشکیلاتش(پس من پیانو زدن رو به گور خواهم برد) همون گیتار خوبه،اما من انواعشو نمیتونم از هم تفکیک کنما،یعنی بلد نیستم،نمیدونم فرقاشون چیه و چطوری میشه فهمید کدوم کدومه.ضمن اینکه من یه دوستی داشتم علاقه زیادی به گیتار داشت با هر بدبختی بود خرید و رفت کلاس ولی بعد یه مدت ول کرد می گفت خیلی بیشتر از چیزی که فکر کنی و به نظر بیاد سخته،منم اعتماد به نفس داغونی دارم یعنی اگه یکی بهم بگه یه چیزو نمیتونی خودم دیگه از ترس امکان نداره سمتش برم،حالا به نظر شما من که 0 هستم و هیچی بارم نیست میتونم یاد بگیرم؟یه طوری نشه برم توش بمونم سرخورده شم
    بعد اینکه معلم خوب و دلسوز سراغ دارین که شهریه ش هم کمر ما رو نشکنه؟

8. 7 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    مربی محبوب
    Arsène Wenger
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    24,473
    سپاس شده 25,630 در 5,042 پست

تاپیک رو به یاد استاد گرانقدر گری مور زدید و جا داره یادی هم بکنیم از این هنرمند بزرگ سبک Rock-Blues

- از 8 سالگی نواختن گیتار کلاسیک رو شروع کرد
    - اولین گیتار حرفه ایش رو در سن 14 سالگی خرید
    - با اینکه چپ دست بود ولی با دست راست گیتار میزد
    - تو گروههایی مثل Skid Row, Thin Lizzy, Colosseum II, Phil Lynott, Greg Lake, BBM عضو بوده و فعالیت داشته
    - طبق گفته ی خودش بسیار تحت تاثیر Peter Green گیتاریست Fleetwood Mac بوده
    - و متاسفانه در سن 58 سالگی بر اثر سکته ی قلبی فوت کرد

دلم برای bend های استثناییه گری تنگ شده ( خیلی زود رفت استاد ) امروز داشتم به آهنگ the prophet گوش میدادم .. کسایی که دوست دارن کارهای فوق العاده ی مور رو بشنون .. آلبوم Back To The Blues از این هنرمند رو تهیه کنن

( ببخشید دیگه اطلاعات محدوده ما هم در همین حده .. شرمنده از بزرگ تاپیک )

She likes to hide, and I don't know why
    I'd ask but she's too hard to find

ویرایش توسط The Psychotic Eyes : 1st May, 2013 در ساعت 11:11 PM

10. 6 کاربر از پست مفید The Psychotic Eyes سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    JoSé MoUrInHo
    بازیکن محبوب
    LuIs FiGo
    تیم محبوب
    InTeR MiLaN
    سپاس ها
    9,432
    سپاس شده 7,945 در 1,378 پست
    کشور من
    Portugal

ممنونم از این تاپیک خیلی خیلی خوب که واقعاً جاش تو انجمن خالی بود

در مورد این سوال داوود هم اول این شکلک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ نمایش پست ها
    درباره سبک جدید tataliti :77:میشه اطلاعاتی بدید؟

تلفیقی از Rap , Pop ,
    R&B هست اگر اشتباه نکنم.

لینک آهنگ رو هم لطف نمائید!

داوود تتلیتی اسم آلبوم جدید تتلو هست ، این سبک هم از خودش در آورده ، شعرایی که مینویسه و میخونه شعر رپ مینویسه ولی با ملودی میخونه و اون تحریر خاص خودش که تقریباً مربوط به آر ان بی میشه استفاده میکنه ،

همچین چیزی هیچ جای دنیا به این شکل نداریم ، ولی خب نزدیک به اینا داریم ، دیگه ایران مهد اینجور کارهاس بچه ها با استعداد هستن دیگه
    ..

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 7 کاربر از پست مفید SHS سپاس کرده اند .

مســئول مسـابقـات پیـشبیـنی

PerspolisBarcelonaJuventus
    مربی محبوب
    برانکو، گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا، علی کریمی، عابدزاده، کریم باقری، مسی و ...
    تیم محبوب
    آرژانتین، ایتالیا، اسپانیا
    سپاس ها
    32,576
    سپاس شده 17,237 در 3,131 پست
    کشور من
    Italy

عمو یه سوالیه که خیلی وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده، اینکه دقیقا سبک Blues چیه؟ چه مشخصه بارزی داره و چه جوری میشه تشخیص داد که آهنگ توی اون سبکه...
    مثلا آهنگی که شبیه راک یا جز باشه رو بعضی وقتا دیدم که بهش میگن بلوز. چه جوری میشه تشخیص داد؟
    من اصلا سبک ها رو خوب نمیشناسم، مثلا فکر میکنم آهنگی که توش از گیتارالکتریکی استفاده شده باشه راکه یا اگه از سازهای بادی استفاده بشه جزه

14. 5 کاربر از پست مفید gpep سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

ArsenalArsenalPerspolisajax
    مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,726
    سپاس شده 9,044 در 1,368 پست
    کشور من
    Netherlands

سوال در مورد رپ بود هادی و من در خدمتیم منتهی تا زمانی که هادی باشه ، خودش سوالا رو جواب می ده ( یعنی زشته در حضورش من بیام چیزی بگم ! )

ولی اگه غیبت داشت من هستم در خدمت شما ! کاملاً هم مغرضانه و سلیقه ای اطلاعات می دم بهتون

تتلیتی هم که ... :crazy2:

All I Ever Asked For Was Patience
    Patience & Pu@#y But Mostly Patience
    " Party Next Door "
    ویرایش توسط OVO : 2nd May, 2013 در ساعت 03:01 AM

16. 6 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ChelseaInterRealMadridOsasuna
    مربی محبوب
    José Mourinho
    بازیکن محبوب
    Luís Figo
    تیم محبوب
    ESTEGHLAL
    سپاس ها
    8,046
    سپاس شده 9,641 در 1,075 پست
    کشور من
    United-States

نقل قول نوشته اصلی توسط REAL M نمایش پست ها
    :41: اول اول تشکر از آق فرشاد عزیز که این تاپیک رو احداث کرد ... :41:

دوم منم دقیقا همین سوال رو دارم استعداد چجوری قابل تشخیصه؟؟ من خودم سنتور و سازدهنی و گیتارالکتریک یا همون برقی رو خیلی دوست دارم ایشاا... از اول تابستون اگه وقت شد یه کلاس سنتور میخوام برم اما استعدادم نمیدونم در چه حده فقط اینو مطمئنم که علاقه دارم بهش!

سوم هم اینکه از اونجایی که نام کاربری فرشاد شامل کلمه METAL هم هست این سبک ناب موسیقی رو ولش نکنیم و اگرچه خیلی سبک خاصیه و هرکی هرکی خوشش نخواهد آمد اما امیدوارم دوستانی که سبک های متال و راک رو دنبال میکنن فعالیت کافی داشته باشن از تجربیاتشون استفاده کنیم ...
    عمو همینکه داری میری دنبالش که بری یاد بگیری، خودش نصف راهه. همت کردی، بذار پشتش. "استعداد" تو وجودت هست (تو پست‌های قبلی‌ همش همین رو گفتم). فقط باید با تمرین و ممارست، شکوفاش کنی‌.

خوب متاسفانه سبک Heavy Metal تو ایران درست جا نیفتاده (جز پوز زنی‌ از همدیگه!!! فقط واسه این جا افتاده!!!) این‌همه موزیسین و خواننده خانم، دریغ از یه متال کار!!! یعنی‌ پرورش یه
    Lita Ford یا Doro Pesch انقده سخته؟ نه سخت نیست. فقط همتش نیست و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط NuMbEr OnE نمایش پست ها
    به نظر شما من که 0 هستم و هیچی بارم نیست میتونم یاد بگیرم؟یه طوری نشه برم توش بمونم سرخورده شم
    بعد اینکه معلم خوب و دلسوز سراغ دارین که شهریه ش هم کمر ما رو نشکنه؟
    والا عمو صفر بودن شما از باب ندونستن موسیقیه، نه از باب "بی‌ استعدادی" اگه همت داری، برو دنبالش. واسه معلم هم یه مدت دیگه صبر کن تا خبرت کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط The Psychotic Eyes نمایش پست ها
    تاپیک رو به یاد استاد گرانقدر گری مور زدید و جا داره یادی هم بکنیم از این هنرمند بزرگ سبک Rock-Blues

- از 8 سالگی نواختن گیتار کلاسیک رو شروع کرد
    - اولین گیتار حرفه ایش رو در سن 14 سالگی خرید
    - با اینکه چپ دست بود ولی با دست راست گیتار میزد
    - تو گروههایی مثل Skid Row, Thin Lizzy, Colosseum II, Phil Lynott, Greg Lake, BBM عضو بوده و فعالیت داشته
    - طبق گفته ی خودش بسیار تحت تاثیر Peter Green گیتاریست Fleetwood Mac بوده
    - و متاسفانه در سن 58 سالگی بر اثر سکته ی قلبی فوت کرد

دلم برای bend های استثناییه گری تنگ شده ( خیلی زود رفت استاد ) امروز داشتم به آهنگ the prophet گوش میدادم .. کسایی که دوست دارن کارهای فوق العاده ی مور رو بشنون .. آلبوم Back To The Blues از این هنرمند رو تهیه کنن

( ببخشید دیگه اطلاعات محدوده ما هم در همین حده .. شرمنده از بزرگ تاپیک )
    بیتا خیلی‌ عالی‌ بود. مختصر و مفید. یه چیزی که میخواستم به این پست بیتا اضافه کنم اینه که، Gary Moore یکی‌ از معدود گیتاریستهایی بود که سبکهای مختلفی‌ رو کار کرده. میشه دوران نوازندگیش رو به سه قسمت تقسیم کرد. در دهه هفتاد سبک Hard Rock, در دهه هشتاد Heavy Metal (و حتی Hair Metal), و در دهه نود به نوازندگی در سبک Blues پرداخت. روحش شاد. چند روز پیش داشتم آلبوم Run For Cover سال ۱۹۸۵ این گیتاریست رو گوش می‌کردم. یکی‌ از قشنگترین آلبومهای این هنرمنده. یه سری توضیحات تکمیلی در مورد کارهای Gary رو چند روز دیگه اینجا پست می‌کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gpep نمایش پست ها
    عمو یه سوالیه که خیلی وقته ذهنمو به خودش مشغول کرده، اینکه دقیقا سبک Blues چیه؟ چه مشخصه بارزی داره و چه جوری میشه تشخیص داد که آهنگ توی اون سبکه...
    مثلا آهنگی که شبیه راک یا جز باشه رو بعضی وقتا دیدم که بهش میگن بلوز. چه جوری میشه تشخیص داد؟
    من اصلا سبک ها رو خوب نمیشناسم، مثلا فکر میکنم آهنگی که توش از گیتارالکتریکی استفاده شده باشه راکه یا اگه از سازهای بادی استفاده بشه جزه
    عمو Blues در واقع یه گام موسیقیه که بسیار وسیعه و در عین حال آسون. از وسعتش همین بس که براش "سبک" ساختن!!! (هیچ کدوم از سبک‌های دیگه "گام" مخصوص در موسیقی‌ ندارن). از نظر شنونده، باید یه مدت Blues گوش بدی تا بتونی‌ این سبک رو تشخیص بدی. از نظر نوازندگی، هر موقع به اون گام برخورد کنی‌، مشخص میشه. حالا یکمی از تاپیک بگذره، یه بحث در مورد این سبک شروع می‌کنیم (فعلا درگیر این هستیم که ثابت کنیم که "بابا استعداد، زیر تمرین و علاقه قرار میگیره!!!").

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnood Gunner نمایش پست ها
    سوال در مورد رپ بود هادی و من در خدمتیم منتهی تا زمانی که هادی باشه ، خودش سوالا رو جواب می ده ( یعنی زشته در حضورش من بیام چیزی بگم ! )

ولی اگه غیبت داشت من هستم در خدمت شما ! کاملاً هم مغرضانه و سلیقه ای اطلاعات می دم بهتون

تتلیتی هم که ... :crazy2:
    چه عجب شما تشریف آوردین؟!! خوب بیا جواب سوال‌های Rap رو بده دیگه.

آقا اینکه همه بجای اینکه ببینین که "پشتکار" دارین یا نه، گیر دادین که ببینین استعداد دارین یا نه، نشون میده که خودتون انگاری میدونین که پشتکار ندارین و دنبال یه نفر میگردین که بهتون بگه "استعداد ندارین" تا وجدان درد نگیرین!!!

بذارین یه چیزی رو در مورد خودم براتون بگم. اینکه دست چپ من (که روی دسته گیتار نتها رو می‌گیره) "نمیچرخه"!!! یعنی‌ آقا یا خانم، پاشو خبر دار وایسا (دست‌ها به بدن چسبیده، کف دست به ران پاتون بچسبه)، حالا دستتون رو از "آرنج" حرکت بدین بیارین بالا (رو به جلو نه به سمت چپ) جوری که ساعد و کف دستتون با کف زمین موازی بشه (بازو تون هنوز به بدنتون چسبیده)، حالا کف دستتون رو بخرخونین. چی‌ شد، کف دستتون اومد بالا؟ یعنی‌ کف دستتون ۱۸۰ درجه چرخید؟ خوب دست من ۹۰ درجه هم نمیچرخه!!! مادرزادی هم اینجوری بوده. حالا حسابش رو بکن، وقتی‌ از ده سالگی شروع کردم چه زجری کشیدم!!! اگه من تونستم با این دستم اینکاره بشم، فقط پشتکارم بوده و تمرینهای مداوم و بس!!! حالا اینقده دنبال اینکه استعداد دارین یا نه، نباشین که به هیچ جا نمیرسین!!!
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great

"I pledge allegiance to the flag

Of the united states of
    ROCK

And to the point of view for which it stands

One music under one God

Yes, even God loves Rock 'N' Roll

With liberty and justice for all lands" - Twisted Sister

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 6 کاربر از پست مفید F. METAL سپاس کرده اند .

بـــنـــــهــــور

ArsenalArsenalPerspolisajax
    مربی محبوب
    Arsene Wenger
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi-Wilshere
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    6,726
    سپاس شده 9,044 در 1,368 پست
    کشور من
    Netherlands

عمو گشتم سوال رپی تو تاپیک پیدا کردم نکردم ! فقط یه تتلیتی بود که !!! والله چی بگم حاج داوود ... هادی گفت دیگه ! تتلیتی به جان آقام اسم آلبوم تتلوئه که توش با پیشرو هم یکی دوتا ترک داره ، آهنگای خودشم هستن که اکثرن R&B و POP هستن ...

ولی تو بعضی از آهنگاش می زنه به سرش میاد ورس رپ آهنگشو خودش بخونه که در اون مواقع بدجوری آب قطع می شه

اگه خیلی به این سبکا در کنار هم علاقه داری آلبوم : Looking 4 Myself از عشقققققم Usher رو بگیر ببین چی ساخته ! یه عمر می شه باهاش زندگی کرد !
    رپ که ، تو دو سه تا از ترک هاش با چند تا رپر همکاری داشته از جمله آهنگ Lemme See که با Rick Ross فیت داده و چیز شاخی هم از آب در اومده! یعنی یه کار R&B ارضاء کنندست !
    آهنگ های احساسی آلبوم هم زیادن ! ولی بهتریناشون : Climax , Show Me , Numb , Dive , What Happened To U هستن .

کلاً آشر سلطانه !

All I Ever Asked For Was Patience
    Patience & Pu@#y But Mostly Patience
    " Party Next Door "

20. 5 کاربر از پست مفید OVO سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)