صفحه 30 از 100 نخستنخست ... 102026272829303132333440506080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 997

موضوع: ۞ کلوپ هواداران بارسلونا - (بزرگداشت رینوس میشلز فقید) - جلد دوم ۞

مدیر باشگاه
    barça آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    58,614
    سپاس شده 92,561 در 14,562 پست

من الان نمیدونم الکسیس دقیقاً برای چی داره تو بارسا حقوق مفت میگیره!
    من اول فصل شک داشتم بین الکسیس و تیو کدومشون داغونتره ولی الان با قدرت میگم تیو بدَست و الکسیس بدتره!
    این چطوری تو ایتالیا 13-14 تا گل زده بوده خدا میدونه!
    اون دونگو رو از تیم ب بیارن خیلی بهتر از اون بازی میکنه.

فابرگاس امشب چند بار خیلی عجله کرد و چشم بسته پاس میداد اونم پاسایی که رو مخه!
    یه جوری میخواد نمایشی پاس بده که انگار داره با یه مشت عقب مونده ی ذهنی بازی میکنه!
    کلاً به فابرگاس بگن تو فکر کن مسی تو زمین نیست بهتر بازی کنه.
    Viva ESPAÑA

La Furia Roja

ویرایش توسط barça : 10-28-2012 در ساعت 02:05

2. 7 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

3.  

کمک مربی
    The Great Barca آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    مربی محبوب
    گواردیولا ،رایکارد، فرگوسن ، ونگر ، بنیتز
    بازیکن محبوب
    رونالدینیو ، ریوالدو ، اتوو
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    10,067
    سپاس شده 12,519 در 2,636 پست

الکسیس به نظرم به لحاظ ذهنی بهم ریخته است . پارسال با توجه به چند مصدومیتی که داشت ایده آل کار کرد . اما این فصل خیلی افت داشته .

-----------------------------------

امشب همه باید درک کرده باشن که اگر بارسا یه مهاجم تند و تیز نظیر اتوو داشت می تونست نیمه اول کار رو تموم کنه ! اون توپ هایی که نیمه اول ویا در آفساید بود . مطمئناً اگر یه مهاجم تیز بود خودش رو میتونست از آفساید گیری حریف جدا کنه و در موقعیت تک به تک قرار بده . !!!!

یکی از بزرگترین مشکلاتی که بارسا داره و حتی دست هافبک های ما رو هم تا حدودی بسته همینه !

5. 7 کاربر از پست مفید The Great Barca سپاس کرده اند .

سرمربی
    gamper آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    مربی محبوب
    pep
    بازیکن محبوب
    Cataluña soldados
    تیم محبوب
    barca
    سپاس ها
    11,807
    سپاس شده 25,813 در 3,598 پست

برد تبریک میگم 
    این حرفی که ساسان بالا زد در مورد اتوو و مهاجم بدون تردید همش واقعیت محض 
    چیزی که من هم قبلا بهش اشاره کردم و گفتم که برای این سیستم اتوو بهترین انتخاب هست و اگه قرار اتوو بره بهتر یکی بیاریم با سبک بازی شبیه اتوو 
    اتوو یه حسرت بزرگ برای ما هستش
    الکسیس هم واقعا ناامید کننده داره کار میکنه و این خیلی بد 
    بازی دیشب که بوسکتس دفاع وسط بود نشون داد تو این پست بازیکن به مراتب کارامدتری نسبت به سانگ هست

دیشب من نمیدونم تیم چرا اینجوری بود 
    اصلا از حفظ توپ همیشگی خبری نبود و من  بیشترین دلیل برای همچین چیزی نبود بوسکتس تو اونجا میدونم 
    سانگ واقعا تو پست هافبک دفاعی بازیکن بهتری نسبت به دفاع وسط هستش ولی سرعتش واقعا در حد فاجعه هستش 
    مونتویا پیشرفتش خیلی خوب هستش و ایندش واقعا روشن و همین موضوع باعث میشه الوز بیشتر تلاش کنه

ای سربازان در خون غلتیده کاتالان
    اکنون میتوانید با ارامشی وصف ناشدنی به
    خواب ابدی بروید فرزندانتان خون شما را احیا کردند
    انان انتقام شما را به گونه ای دگر گرفتند اسوده بخوابید

ویرایش توسط gamper : 10-28-2012 در ساعت 16:31

7. 7 کاربر از پست مفید gamper سپاس کرده اند .

مدیرفنی تیم
    Mazzi آواتار ها
    آخرین بازدید
    امروز [ 20:16]
    BarcelonaBarcelonaBarcelonaArsenal
    مربی محبوب
    The Coach of Barca
    بازیکن محبوب
    All barca Players
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    40,866
    سپاس شده 34,774 در 5,819 پست
    کشور من
    Switzerland

شاید زمانیکه بوسکتس تو زمین هست بازیش به چشم نیاد
    ولی وقتی تو ترکیب نیست و یا هافبک دفاعی نیست کاملا جای خالیش به چشم میاد
    واقعا نقش یه روغن رو بین چرخ دنده های خشک و غول پیکر بازی میکنه و اگه نباشه وای به حال...
    هر چند من هنوز اعتقاد دارم بوسکتس اسپانیا بهتر از بوسکتس بارساست!!

9. 7 کاربر از پست مفید Mazzi سپاس کرده اند .

سرمربی
    gamper آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    مربی محبوب
    pep
    بازیکن محبوب
    Cataluña soldados
    تیم محبوب
    barca
    سپاس ها
    11,807
    سپاس شده 25,813 در 3,598 پست

یه چیزی که در مورد تیتو میشه گفت اینه که نتایجی ک8ه تیمش کسب کرده با این شرایط مصدومیت بازیکن ها واقعا رویائی بوده
    وقتی به لیست بازیکن های مصوم تو هر هفته نگا میکنیم به این نتیجه میرسیم که نتایج کسب شده واقعا عالی و کم نقص بوده
    مشکلاتی تو نوع بازی تیم وجود داره که امیدوارم با بازگشت مصدومان اون ضعف ها هم برطرف بشه
    ادم بعضی چیزها رو میخونه نمیدونه چی بگه
    پپ میخواسته فابرگاس بفروش به خاطر اینکه فابرگاس تو موقع عقد قرارداد با پپ دست نداده 
    الله اکبر از این تفاسیر

ای سربازان در خون غلتیده کاتالان
    اکنون میتوانید با ارامشی وصف ناشدنی به
    خواب ابدی بروید فرزندانتان خون شما را احیا کردند
    انان انتقام شما را به گونه ای دگر گرفتند اسوده بخوابید

ویرایش توسط gamper : 10-28-2012 در ساعت 23:50

11. 7 کاربر از پست مفید gamper سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه
    barça آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    58,614

ناصر تیتو هنوز خودشو تو یه بازی بزرگ نشون نداده.
    نتیجه هاش بهتر از بازیایی بوده که کرده و البته تیمش هم فراز و نشیب زیاد داشته.

مصطفی حالا همچین در مورد بوسکتس جو میده هر کی ندونه فکر میکنه چه خبره!
    بازی میانه ی میدان بیشتر به خاطر این مشکل داشت که ژاوی اون بازیکن همیشگی نبود و پسا اشتباه زیاد داشت و البته غیب اینیستا.
    واقعاً بی رحمانه با توره برخورد شد، طوری که انگار دنبال بهونه بودن ازش!
    Viva ESPAÑA

La Furia Roja

13. 6 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

مدیرفنی تیم
    Mazzi آواتار ها
    آخرین بازدید
    امروز [ 20:16]
    BarcelonaBarcelonaBarcelonaArsenal
    مربی محبوب
    The Coach of Barca
    بازیکن محبوب
    All barca Players
    تیم محبوب
    بارسا
    سپاس ها
    40,866
    سپاس شده 34,774 در 5,819 پست
    کشور من
    Switzerland

موضوع جوسازی نیست
    موضوع اینه که بوسکتس نقشش خیلی بیشتر از اون چیزی که نشون میده تاثیر داره
    قبلا هم گفتم
    شاید هر تیم دیگه ای به غیر از بارسا بود بوسکتس انقدر مفید و موثر نبود تو زمین
    اما تو بارسا اوضاع فرق داره
    .
    خط دفاع هم با برگشت بازیکنای اصلی به مرور بهتر میشه

مشکل اینه که این تیم خیلی قدرتمند نشون نمیده
    حالا من نمی دونم این تو ظاهره اون چیزی هست که ما می بینیم یا هرچی
    اما به نظر میرسه بارسا میخواد یکم توپ رو به حریف هم بده تا اونا جلو هم بیان

فقط موضوع اینه که معلوم نیست این موضوع خودآگاهانه انجام میشه یا میانه زمین رو کنترل نمی تونیم کنیم

15. 6 کاربر از پست مفید Mazzi سپاس کرده اند .

سرمربی
    top_barca1899 آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    مربی محبوب
    پپ
    بازیکن محبوب
    پویول
    تیم محبوب
    BARCA
    سپاس ها
    31,703
    سپاس شده 29,911 در 3,959 پست

برابري ويلانووا با رکورد بهترين شروع تاريخ لاليگاي باشگاه

با پيروزي شب گذشته در برابر رايو، تيم همراه با ويلانووا با رکورد بهترين شروع لاليگا که فن خال در سال 1997/98 بجاي گذاشته بود برابري کردند (8 پيروزي، 1 تساوي). اگر بارسا قادر به شکست دادن يا مساوي کردن در برابر سلتا باشد، بارساي تيتو ويلانووا به تيمي با بهترين شروع لاليگا در تاريخ باشگاه تبديل خواهد شد.

تيم تيتو با پيروزي در برابر رايو، اکنون 8 پيروزي در لاليگا بدست آورده است، نتجه اي که باعث شده است تيم در صدر جدول قرار بگيرد و با رکورد بهترين شروع لاليگاي باشگاه برابري کند. با 8 پيروزي و 1 تساوي از 9 بازي اي که در اين فصل انجام داده اند، با رکورد لوئيس فن خال در فصل 1997/98 برابري کردند.

آخر هفته ي بعد اين رکورد ميتواند شکسته شود
    در فصل 1997/98، مردان لوئيس فن خال از در 9 بازي، 8 پيروزي و يک تساوي بدست آوردند اما در هفته ي دهم در کمپ نو به وايادوليد بختند (2-1). حالا، مردان ويلانووا شانس اين را دارند تا با تساوي يا بدست آوردن پيروزي در برابر سلتا، اين رکورد را ارتقاء بخشند.

fcbarca.ir

مسي در ميان 10 گلزن برتر تاریخ لاليگا

اين بازيکن آرژانتيني در 25 سالگي، اکنون در کنار بازيکن سابق سويا خوان آرزا در رده ي دهم بهترين گلزنان تاريخ لايگا قرار دارد.

مسي در شکستن رکود ها سابقه اي طولاني دارد. اين بازيکن آرژانتيني که با زدن دو گل در برابر رايو، اکنون 182 گل در مدت زمان حضورش در لاليگا بثمر رسانده است، اکنون در رده ي دهم بهترين گلزنان تاريخ لاليگا قرار دارد. اين بازيکن همراه با خوان آرزا در رده ي دهم قرار دارد. آرزا بين سال هاي 1943 تا 1959 در سويا بازي ميکرده است. مسي فقط 4 گل تا رسيدن به رکورد سانتيلانا فاصله دارد (186 گل)، بازيکني که 17 فصل براي رئال مادريد بازي کرد. زارا (اتلتيک کلاب) اکنون در صدر اين ليست قرار دارد، با زدن 251 گل.

سومين بازيکن در ميانگين گل هاي زده
    در بين 10 بازيکن اين ليست، مسي با ميانگين 0.82 گل زده در هر بازي در رتيه ي سوم بهترين ميانگين قرار دارد. بالاتر از او زارا (0.91) و بازيکن رده ي هشتم، موندو (0.84) قرار دارند. ميانگين مسي از اسطوره ي مادريد ها رائول (0.46)، کوئني ( 0.49) و آرزا (0.52) بهتر ميباشد.

13 هتريک و دو بار زدن 4 گل در هر بازي
    مسي در 223 بازي رسمي لاليگا، 182 گل بثمر رسانده است. هر فصل که ميگذرد رکورد گلزني او پيشرفت ميکند. از فصل 2004/05، وقتي که او اولين گلش را در برابر آلباسته (0-2) بثمر رساند - رکورد گلزني او در هر فصل اينگونه بوده : 6-14-10-23-34-31 و 50.

امسال، بعد از 9 بازي او 13 بار گلزني کرده است. اگر او همينگونه ادامه دهد، او فصل را بعنوان ششمين يا هفتمين گلزن برتر تاريخ لاليگا به پايان خواهد رساند.

اتلتيکو و ديگو آلوز، قرباني هاي مورد علاقه ي او
    اتلتيکو تيمي است که مسي بيشترين گل را به آن ها زده است. تاکنون، او 15 بار در برابر Los Colchoneros(اتلتيکو) گلزني کرده است، سه گل بيشتر از رايسينگ سانتاندر (12) و 4 گل بيشتر از سويا و ساراکوسا (11). ديگو آلوز که 11 گل از اين بازيکن آرژانتيني دريافت کرده است، بازيکنيست که بيشترين گل را از مسي دريافت کرده است، بالاتر از کاسياس (10).
    اين بازيکن 13 هتريک بثمر رسانده است و دو بار در هر بازي 4 گل زده است - در برابر والنسيا و اسپانيول، هر دو در فصل گذشته. آيا رکوردي وجود دارد که مسي نتواند آن را بشکند ؟

10 گلزن برتر تاریخ لالیگا
    زارا (اتلتیک کلاب) 251 گل

هوگو سانچز (اتلتیکو،مادرید، رایو) 234 گل

رائول (مادرید) 228 گل

دی استفانو ( مادرید، اسپانیول) 227 گل

سزار (گرانادا، بارسا، کاترال و الکس) 223 گل

کوئینی (اسپورتینگ، بارسا) 219 گل

پاهینو (سلتا، مادرید و دپورتیوو) 210 گل

موندو (والنسیا، آلکولا) 195 گل

سانتیلانا ( مادرید) 186 گل

مسی (بارسا) و آگرا (سویا) 182 گل

fcbarca.ir

سسک : "ما بهترين بازي فصلمان را بنمايش گذاشتيم"

سسک که يکي از گل هاي بارسا را در والکاس بثمر رساند، يکي از بهترين بازيکنان زمين بود.
    مسي به شکستن رکوردها ادامه ميدهد. او تا اينجاي فصل 13 گل بثمر رسانده است و به سمت آقاي گلي (پي چي چي) پيش ميرود.
    اين بازيکن روز دوشنبه جايزه ي کفش طلا را دريافت خواهد کرد. مسي به اين نکته اشاره داشت که اين "يک جايزه ي گروهي" است.

سسک فابرگاس در حال حاضر در سطح فوق العاده اي بازي ميکند. اين هافبک کاتالاني باري ديگر نقش مهمي در پيروزي 0-5 دربرابر رايو وايوکانو داشت. او گفت "ما بهترين بازي فصلمان را بنمايش گذاشتيم" و در ادامه به ستايش روحيه و نگرشي که هم تيمي هايش در اين بازي بنمايش گذاشتند پرداخت :" آن ها پا به پاي حرکت ميکردند و براي ما بازي اينگون سخت پيش ميرفت." بازي محکم رايو در برابر آبي و اناري ها تا آخرين دقايقي بازي ادامه داشت، طبق آن چيزي که اين هافبک کاتالان گفت :"بازيکنان رابو در نيمه ي اول همه ي تلاششان را کردند و اين در نيمه ي دوم به نفع ما بود، وقتي که فضاها در نيمه ي دوم بازتر شدند."
    واقعيت اين است که صحبت راجع به مصدوميت هاي بازيکنان بارسا در هفته هاي گذشته به موضوعي مهم تبديل شده است. وقتي از او راجع به مصدوميت ها پرسيده شد، سسک گفت :" ما بايد به اين تيم افتخار کنيم. ما واقعا با مصدوميت ها لحظات سختي را سپري کرديم اما با وجود بازيکنان خوبي که داشتيم به راهمان ادامه داديم." اين هافبک اضافه کرد :" وقتي همه ي بازيکنان در تيم حاضر باشند، تيم ديدني خواهد شد."
    سپس سسک از تيتو ويلانووا بخاطر اينکه باعث شد او در تيم "احساس مهم بودن" داشته باشد تشکر کرد. اين بازيکن مصاحبه ي خود را با گفتن اين جمله به پايان رساند :" کليد موفقيت داشتن اعتماد بنفس ذهني ميباشد، اگر شما از ابتدا تمرکز داشته باشيد، همه چيز خوب پيش خواهد رفت."

مسي توقف ناپذير
    اين بازيکن همچنان در مسير شکستن رکوردها پيش ميرود. او در برابر وايوکانو دو گل بثمر رساند تا بيش از پيش به پي چي چي نزديک شود. " واقعا ما در زمين احساس راحت بودن داشتيم" " اين مهم است که به پيروزي ها ادامه دهيم و آماده باشيم."
    مسي روز دوشنبه (29 اکتبر) جايزه ي کفش طلا را دريافت خواهد کرد. اين جايزه به بهترين گلزن در بين تمام سطوح ليگ هاي اروپايي اهدا ميشود. "بسيار خوشحالم، اما دليل دريافت اين جايزه توسط من تلاش هم تيمي هايم است. اين يک جايزه ي تيمي است."
    وقتي درباره ي 11 امتياز برتري نسبت به مادريد از او سوال شد، مسي محتاطانه جواب داد و به اين نکته اشاره کرد :" ما واقعا با مصدوميت ها بد شانس بوده ايم، اما همه ي ما در آمادگي بسر ميبريم."

نظر برخي از بازکنان بعد از بازي :

پدرو
    "بازي پر تنش و تهاجمي بود. ما قادر بوديم در سطح بالايي بازي کنيم و نتيجه را مديريت کنيم."
    "نيمه ي اول بسيار خوبي را تجربه کرديم."
    "اين پيروزي به ما اجازه داد تا نوار پيروزي ها را ادامه دهيم. مهمترين مسئله اين است که اعتماد بنفس خود را حفظ کنيم و امتياز از دست ندهيم."
    "نميتوانيم اين را بگوييم که همه چيز را بدست خواهيم آورد، هنوز بازي هاي زيادي باقي مانده است."

داويد ويا
    "اين اولين بازي من در والکاس بود. بازي خوبي را همراه با گلزني پشت سر گذاشتم."
    "ثابت کرديم که براحتي تسليم نميشويم. تلاش روزانه بسيار حياتي است و ما نگرشي شبيه به آنچه در گذشته داشتيم را دنبال ميکنيم."
    "من از چگونگي پيشرفتن مسائل بسيار خوشحالم، توانستم به تيم کمک کنم و هر بازي دقايقي بيشتري در بازي حضور دارم."
    "پيروزي براحتي بدست نمي آيد. در کوپا، در برابر آلاوس ما نياز داريم تا نتيجه ي خوبي بدست آوريم زيرا آنجا ورزشگاهي سخت است و ان ها بسيار متمرکزند."

سرخيو بوسکتس
    "بازي سختي را در يک ورزشگاه دشوار پشت سر گذاشتيم و توانستيم نتيجه ي خوبي را مديريت کنيم.
    "من در پست دفاع وسط نيز احساس خوبي دارم. شرايط تيم باعث شد تا ترکيب متفاوتي در دفاع داشته باشيم، اما ما خوب کار کرديم."
    "تيم خوب بازي کرد، ما در ورزشگاه هاي بسيار سخت مانند خانه ي اوساسونا و ختافه نيز پيروز شديم."
    "کاري را انجام داديم که بايد انجام ميداديم."

fcbarca.ir

مسی و دریافت دومین کفش طلا

مسی در سال 2010 نیز با به ثمر رساندن 34 گل در رقابت های لالیگا، کفش طلا را از آن خود کرده بود.

سایت گل- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، که فصل گذشته با به ثمر رساندن 50 گل در لالیگا، عنوان ال پی چی چی را از آن خود کرده بود، امروز جایزه کفش طلای بهترین گلزن رقابت های لیگ های داخلی اروپا را به دست آورد.
    مسی و رونالدو فصل گذشته برای رسیدن به این عنوان رقابت شانه به شانه ای داشتند و در نهایت ستاره آرژانتینی بارسا با 4 گل بیشتر، ستاره رئال را پشت سر گذاشت. مسی در سال 2010 نیز با به ثمر رساندن 34 گل در رقابت های لالیگا، کفش طلا را از آن خود کرده بود.
    مسی بعد از دریافت این جایزه گفت:" این جایزه به خاطر به ثمر رساندن گل هاست اما بدون هم تیمی هایم، من نمی توانستم به گلزنی کنم.
    من مانند همیشه، این جایزه را به آنها تقدیم می کنم. من برای جوایز فردی تلاش نمی کنم. من برای جام ها می جنگم. هدف من رسیدن دوباره به قهرمان لالیگا، بردن کوپا دل ری و چمپیونزلیگ است. این اهداف من و البته اهداف تیم است."
    مسی این جایزه را از دست اوئیس سوارس میرامونتس، ملی پوش سابق اسپانیایی و برنده توپ طلای سال 1960 دریافت کرد.
    تیتو ویلانووا، سرمربی بارسا نیز با ستایش از این ملی پوش آرژانتینی گفت:" ما تاکنون بازیکنی مانند او ندیده ایم و اگر بازیکنی هم بوده، برای مدتی طولانی نتوانسته تا این اندازه بدرخشد. این تنها به خاطر گل هایی که او می زند، نیست. بلکه به خاطر درک او از بازی است. او در دیدار شنبه در دقیقه 89، پنجاه متر دوید تا روی یک کرنر از دروازه تیم دفاع کند؛ در حالی که ما 5-0 پیش بودیم. بازیکنان زیادی این کار را نمی کنند."
    مسی و رونالدو برای رسیدن به جایزه توپ طلای 2012 نیز رقابت فشرده ای با هم دارند.

ویا خوشحال از بازگشت: با گلزنی به برد تیمم کمک کردم؛مقابل آلاوس کار سختی داریم

مهم این است که بتوانیم نشان دهیم که در شرایط خوبی هستیم و همین روند خوب را ادامه دهیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در پایان دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل رایو وایه کانو که با برد قاطعانه کاتالان ها همراه بود، داوید ویا، ستاره اسپانیایی بارسا هم از برد تیمش و گلزنی اش در بازی با رایو در پوست خود نمی گنجید.
    او که بعد از پشت سرگذاشتن مصدومیتی طولانی و سپری کردن روزهای سخت به میادین بازگشته، در پایان بازی گفت:« من در شرایط خوبی هستم. واقعا خوشحالم که دوباره برای تیم بازی کردم. توانستم دقایقی بازی کنم. با به ثمر رساندن یک گل هم به برد پرزحمت تیمم کمک کردم.همه چیز خیلی خوب پیش رفت.»
    ویا درادامه به این نکته اشاره کرد که بارسا درشرایط خوبی است:«مهم این است که بتوانیم نشان دهیم که در شرایط خوبی هستیم و همین روند خوب را ادامه دهیم. ما دوبار در هفته و درروزهای 4شنبه و یکشنبه بازی می کنیم؛ حالا یا در این تورنمنت و یا در آن تورنمنت. چه ببریم و چه نه، می دانیم که مهم، عملکرد تیم ماست.»
    او در بخش پایانی صحبت های درمورد بازی سه شنبه شب تیمش مقابل آلاوس در جام حذفی اسپانیا گفت:« این بازیها، بازیهای سختی هستند و ما باید این بازیها را جدی بگیریم. بازی رفت در جام حذفی است و باید یک نتیجه خوب به دست بیاوریم .آلاوس یک حریف سرسخت است که روحیه بالایی دارد و می خواهد به هرترتیبی شده بارسا را شکست دهد. البته بازی برگشت هم درکار است. بعد از بازی سه شنبه شب باید دوباره تمرکزمان را روی بازیهای لالیگا قراردهیم.»
    سرخیو بوسکتس هم درمورد این بازی گفت:« در ابتدا کمی سختی کشیدیم. می دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم ولی با این برد جایگاهمان در لالیگا مستحکم شد. من احساس خیلی خوبی داشتم. ما بازیکنان جناحی هستیم ولی شرایط به نحوی بود که محبور شدم در پست مدافع مرکزی بازی کنم و توانستیم به تیممان کمک کنیم تا بازی را بدون دریافت گل به پایان ببریم.»

گزارش روز:مسی، درجمع 10گلزن برتر تاریخ لالیگا

مسی حالا با آرسا، اسطوره باشگاه سویا که 182 گل در لالیگا زده، مشترکا در رده دهم است وبه سمت رده نهم جدول برترین گلزنان تاریخ لالیگا خیزبرداشته .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] لیونل مسی، با دو گلی که دربازی شنبه شب به ثمر رساند نام خودش را در جمع10 گلزن برتر تاریخ رقابت های لالیگا هم ثبت کردو با رکورد خوان آرسا، بازیکن سابق سویا که درلالیگا 182 گل به ثمر رسانده، برابری کرد.
    درجدول برترین گلزنان تاریخ رقابت های لالیگا، نام تلمو ساررا، بازیکن اتلتیک با 251 گل در این رقابت ها در صدر است و اوگو سانچس، گلزن مکزیکی رئال ، در رقابت های لالیگا234 گل با پیراهن تیم های اتلتیکومادرید، رئال مادرید و رایو وایه کانو به ثمر رسانده و رائول گونسالس با 228 گل یک پله بالاتر از آلفردو دی استفانوی آرژانتینی است که در مجموع 227 گل در لالیگا زده.
    در رده پنجم این رده بندی، سسار قراردارد که با پیراهن تیمهای گرانادا، بارسا، لئونسا و الچه، به 226 گل رسیده.کینی دررقابتهای لالیگا218 گل برای بارسا و اسپورتینگ زده. پائینیو، با پیراهن تیمهای سلتا، رئال مادرید و دپورتیوو 210 گل به ثمر رسانده و موندو 195 گل لالیگایی خود را برای تیم های اتلتیک بیلبائو، والنسیا و آلکویانو به ثبت رسانده. سانتیانا، یکی دیگر از اسطوره های باشگاه رئال با 186 گل در رده نهم است و مسی حالا با آرسا، اسطوره باشگاه سویا که 182 گل در لالیگا زده، مشترکا در رده دهم است وبه سمت رده نهم جدول برترین گلزنان تاریخ لالیگا خیزبرداشته است.
    مسی تا به اینجای عمر فوتبالی اش 301 گل به ثمر رسانده که 270 تا از این گلها با پیراهن بارسلونا و 31 گل دیگر با پیراهن تیم ملی آرژانتین بوده. 182 گل از این 270 گل مسی برای بارسا، در رقابت های لالیگا از راه رسیده؛ 20 گل در رقابت های جام حذفی اسپانیا به ثمر رسیده.مسی 53 بارهم در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برای بارسا گلزنی کرده و 15 گل دیگر هم در رقابت های سوپرکاپ اسپانیا،سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان به نام مسی ثبت شده. این ستاره ریزنقش 31 گل هم در بازیهای ملی با پیراهن آلبی سلسته به ثمر رسانده
    نکته دیگر این است که مسی بااین دو گل،تعداد گلهایش درسال 2012 رابه 73 گل رساندوحالا تنها 2 گل دیگر با رکورد پله و 12 گل با رکورد گردمولر فاصله دارد.

سومین نفر در میانگین آمار گلزنی
    در جمع 10 گلزن برتر لیگا، لیونل مسی از لحاظ میانگین گل زده، با 0.82 گل در هر بازی رده سوم را در اختیار دارد. در این رده بندی تنها ساررا (0.91) و هشتمین گلزن این جدول یعنی موندو (0.84) بالاتر از مهاجم 25 ساله بارسا قرار دارند. میانگین گل زده مسی در لالیگا حتی از مهاجمان بزرگی چون رائول (0.46)، کینی (0.49) و آرسا (0.52) بهتر است.

13 هت تریک، 2 چهارتایی
    مسی 182 گل خود را در 223 بازی از لالیگا وارد دروازه رقبا نموده است. بررسی آمار گلزنی او از ابتدای دوران حضورش در تیم اصلی بارسا نشان می دهد او به استثنای دو فصل، هر فصل توانسته آمار گلزنی خود را بهبود ببخشد. لئو پس از آنکه اولین گلش را در فصل 2005-2004 (وقتی که تنها 17 سال و ده ماه و هفت روز داشت) مقابل آلباسته به ثمر رساند، در فصول بعد به ترتیب 6،14، 10، 23، 34،31 و 50 بار موفق به گلزنی برای آبی اناری ها شد.
    در این فصل و با سپری شدن 9 هفته، مسی 13 گل به ثمر رسانده است. جالب است بدانید که اگر او بتواند همین روند گلزنی را ادامه دهد، فصل را به عنوان ششمین یا هفتمین گلزن برتر تاریخ لالیگا به پایان خواهد رساند.

آتلتیکو مادرید و دیگو آلوس محبوب ترین قربانیان مسی!
    آتلتیکو مادرید تیمی است که لیونل مسی بیشترین گل ها را در طول دوران حرفه ایش به این تیم زده به طوری که تاکنون 15 بار دروازه تشک سازان (لقب تیم دوم شهر مادرید) را فرو ریخته است، 3 گل بیشتر از گل هایی که به ریسینگ سانتاندر و 4 گل بیشتر از گل هایی که به سویا و ساراگوسا زده است. ضمناً دیگو آلوس دروازه بانی است که با 11 گل خورده، پیش از ایکر کاسیاس که با دریافت 10 گل، بیشترین تعداد گل ها را از مهاجم آرژانتینی دریافت کرده است.
    لئو مسی در مجموع موفق شده است 13 بار در لیگای اسپانیا هت تریک و 2 بار نیز چهار گل (در مقابل تیم های والنسیا و اسپانیول در فصل گذشته) در یک مسابقه بزند. آیا رکوردی وجود دارد که مسی نتواند آن را بشکند؟!

بازیهای دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی کوپادل ری: بارسا و رئال باز هم میهمان هستند

دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال اسپانیا در روزهای سه شنبه تا 5شنبه برگزار خواهد شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بعد از اتمام دورهای دوم و سوم و مراحل مقدماتی جام حذفی اسپانیا، حالا وارد دور یک شانزدهم پایانی این رقابت ها شدیم و مرحله رفت این دور در روزهای 3شنبه تا 5شنبه دنبال خواهد شد
    در حساس ترین دیدارهای این مرحله بارسلونا میهمان آلاوس است و رئال مادرید میهمان آلکویانوست.
    برنامه بازیهای این هفته بدین ترتیب است:

سه شنبه 9 آبان (30 اکتبر)
    یاگوسترا- والنسیا
    دپورتیوو آلاوس- بارسلونا

چهارشنبه 10 آبان (31 اکتبر)
    آلمریا- سلتاویگو
    کاسرنو- مالاگا
    رئال خائن- اتلتیکومادرید
    ساراگوسا- گرانادا
    لاس پالماس- رایو وایه کانو
    آلکویانو- رئال مادرید

پنجشنبه 11 آبان (اول نوامبر)
    ایبار- اتلتیک بیلبائو
    وایادولید- رئال بتیس
    ملییا- لوانته
    کوردوبا- رئال سوسیداد
    پونفرادینا- ختافه
    سویا- اسپانیول
    اسپورتینگ خیخون- اوساسونا
    دپورتیوو لاکرونیا- مایورکا

به بارسای شرافتمند افتخار میكنیم

17. 5 کاربر از پست مفید top_barca1899 سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه
    barça آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    58,614

واسه بازی فردا شب بنظر من هیچکدوم از بازیکنای تیم اصلی نباید بازی کنن.
    همون بازیکنای تیم ب رو بیارن بازی بدن خیلی بهتره.
    بارسا از نظر نیمکت اصلاً وضعیت خوبی نداره و جام حذفی هم فقط باعث سنگینتر شدن فصل میشه.
    با این بضاعت و نیمکتی که داریم خیلی بهتره تمام نیروی تیم صرف بازیای لیگ و لیگ قهرمانان بشه.
    فقط کافیه یکی دوتا مصدوم دیگه تو همین بازیای حذفی هم بدیم که دیگه اونموقع رسماً باید تو تمام بازیامون از تیم ب استفاده کنیم!
    Viva ESPAÑA

La Furia Roja

19. 4 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره
    El Dios De La Dominación آواتار ها
    آخرین بازدید
    امروز [ 19:44]
    BarcelonaBarcelonaPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    پپ گواردیولا-لوییز انریکه
    تیم محبوب
    بارسلونا
    سپاس ها
    683
    سپاس شده 895 در 166 پست

البته بهزاد به خاطر قانون مسخره ای که پارسال فدراسیون فوتبال اسپانیا وضع کرد هر تیمی باید حداقل از 7 بازیکن تیم اصلیش تو ترکیب استفاده کنه. برای همین پراسل مقابل تیم داغون اوسپیتالت ما هم بازی رفت و هم برگشت اکثرا از بازیکنان تیم اصلی استفاده کردیم.

البته فراموش نکنیم این قانون باعث شده رقابت های جام حذفی جذاب تر بشه.

این لیست بازیکنان برای بازی امشب هست:

پینتو، اویر، آلوز، مونتویا، بارترا، ماسکرانو، آدریانو، سانگ، بوسکتس، داس‌سانتوس، سرجی روبرتو، اینیستا، سسک، تیو، ویا، الکسیس

که البته فقط 16 بازیکن تو لیست هستند.

امیدوارم الکسیس یه 3-2 گل به این تیم بزنه کمی اعتماد به نفسش بالا بره.الکسیس بازیکن خوب وآینده داری هست که فقط از لحاظ روحی دچار افت شده.ولی همین باعث شده عملکرد فنیش هم زیر سوال بره.

الکسیس ستاره ی آینده بارساس.

21. کاربر روبرو از پست مفید El Dios De La Dominación سپاس کرده است .

صفحه 30 از 100 نخستنخست ... 102026272829303132333440506080 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 5

کلمات کلیدی این موضوع