نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا از عملکرد بایرن در این فصل راضی بودید یاخیر

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

31 73.81%
  • خیر

11 26.19%
صفحه 91 از 91 نخستنخست ... 621416171818788899091
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 903 , از مجموع 903

موضوع: نجیب زادگان باواریا ۩۞۩ تقدیر از شماره 12 اَبدی، یار دوازدهم و همیشگی بایرن مونیخ ۩۞۩ فصل 2013-2012

مدیرفنی باشگاه

Bayern
    سپاس ها
    14,822
    سپاس شده 22,286 در 4,696 پست

سپهر آخه تو چرا فقط ما دوتارو به برداشت بد کردن متهم میکنی؟؟ آخه تو خودت حرف خودت رو ببین!!!
    در واقع یکی از ملاکهایی که باید باعث بشه بازیکن یا بازیکنایی به توپ طلا نزدیک تر بشن تو دقیقا همین ملاک رو علم کردی که یکی مثل ریبری یا شواینی نباید بگیره!!

بعدش هم که میگی ما هنوز بین ریبری یا شواینی موندیم!!! آخه این موندن بین یکی از خوب و خوبتر بوده...

نکته دیگه سپهر اگه فکر میکنی بحث توپ طلا و اینکه 4،5 سال بین کریس و مسی بچرخه چیز طبیعیه،یه مقدار نگاه به تیتر روزنامه های همین امسال بکن!! مطبوعاتی که تو اروپا و به خصوص آلمان کار میکنند و شانس یکی از بازیکنای بایرن یا دورتموند رو بیشتر می دونند!!

2. 3 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

Bayern
    سپاس ها
    14,822
    سپاس شده 22,286 در 4,696 پست

من در حال حاضر اعتقادم اینه که از دورتموند لواندوسکی و از بایرن ریبری یا شواین اشتایگر مستحق ترین افراد برای دریافت این جایزه هستند!!!

خیلیا از ما که سرمون تو بوندسلیگاست میدونیم که لوا نه فقط امسال بلکه دو سه ساله که عالی داره کار میکنه و دو تای دیگه همیشه جز بهترین های بایرن بودن!!!

حداقل ریبری 3 فصل پشت همه که داره بهترین بازیاش رو برای بایرن انجام میده!! تیم بایرن کلا خوب بازی میکنه!! از دانته مدافع آخر بگیر تا مانژوکیچ همشون سهم یکسانی داشتند توی این موفقیتو ولی همیشه یه بازیکن در طول فصل ستاره تیم بوده و اون ریبری بوده یا شواین اشتایگر!! برای من هم خیلی سخته که بین این دو بگم کدوم موثر تر بودن.... حتی توماس مولر به نظر من یکی از خیره کننده ترین نمایشهاش رو امسال داشته...

در مورد شواینی هاینکس گفت کلا ما دوبازی شواینی رو نداشتیم همون دوتا رو هم باختیم و بعلاوه نظرات فوتبالیستهای بزرگی که شواینی رو به عنوان فیووریت خودشون معرفی میکنند که از قضا یکیشون زیدان بودش!!!!

سپهر میخوام بگم اینکه من و سپهر روی ریبری و یا شواینی نظر داشته باشیم حداقل حرف پرت و پلایی نیست و خواهشا تو این رو به خاطر تعصب ما برداشت نکن!! واقعا بهترین ها بودن و واقعا عالی کار کردند!!!!! اون چه که این دو بازیکن به واسطه فرد بودنشون انجام دادن تیم بایرن رو تیم تر کرد!!! تیم و بازیکن از هم جدا نیستند!!!

آره،آخر سرشم رای ها روی مسی و کریس هست.تو همین ایران خودمون بیا بین مربیها رای گیری کن!!! ولی مهم اینه که منی که بازیها رو دیدم نظرم چی باشه....

------------------------------------

بیشتر از همه منتظرم که ترکیب منتخب یوفا و فیفا چیه!!! یعنی باز حاضرن با وقاحت بی شرمانشون کمپلت 11 بازیکن از لالیگا بدن!!!!

نکته دیگه اینکه واقعا امسال کی از وایدنفیلر یا نویر بهتر بودش!!! آیا واقعا شاهد یه جوک دیگه هستیم؟!؟!!! بعید نیست!!

4. 3 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernPerspolisPerspolisInter
    مربی محبوب
    LIPI ♥ HITSFELD♥YUP
    بازیکن محبوب
    Manuel Neuer ♡ Alaba
    تیم محبوب
    ♥ITALY ♥
    سپاس ها
    40,970
    سپاس شده 41,588 در 7,567 پست
    کشور من
    Italy

Spoiler: مراسم معارفه پپ گواردیولا

جوزپه گواردیولا روز دوشنبه برای رویارویی با چالش جدید در تیم فوتبال بایرن مونیخ اعلام آمادگی کرد.
    گواردیولا، سر مربی سابق بارسلونا در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود در مونیخ گفت:‌ « من آماده ام. این چالشی جدید برای من است .»
    وی افزود: « من در بارسا دوره ای رویارویی را پشت سر گذاشتم اما به چالشی جدید نیاز داشتم و بایرن مونیخ این فرصت را به من داده است .»
    به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، این مربی اسپانیایی درباره شیوه بازی بایرن گفت:‌ « من باید با بازیکنان به هماهنگی کامل برسم. من باید از توانایی آنها آگاه شوم. بازیکنان دو تیم مثل هم نیستند و باید خودم را هماهنگ کنم. شیوه بازی اهمیت چندانی ندارد .»
    گواردیولا با توجه به اینکه بایرن فصل گذشته با هدایت یوپ هاینکس سه قهرمانی ( بوندس لیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان ) کسب کرد، کار راحتی پیش رو ندارد.
    گواردیولا 42 ساله در چهار فصل 14 قهرمانی برای بارسا به ارمغان آورد.

24ابدی

ای مرگ بد! خوبان کشی تا چند
    ای زندگی! خودمحوری تا کی؟
    اخراج تلخی بود هادی جان!
    این اشتباه داوری تا کی؟

6. 3 کاربر از پست مفید ŞĄĤĘƁ سپاس کرده اند .

صفحه 91 از 91 نخستنخست ... 621416171818788899091

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)