نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین گزینه برای سرمربیگری فصل جدید چلسی

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روبرتو دی متئو

9 42.86%
  • فابیو کاپلو

1 4.76%
  • گاس هیدینک

2 9.52%
  • ژوزه مورینیو

2 9.52%
  • پپ گواردیولا

2 9.52%
  • فرانک ریکارد

2 9.52%
  • دیدیه دشام

3 14.29%
صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 91925262728293031323339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 486

موضوع: ۩ شیرهای آبی لندن ╬ تقدیر از روبرتو دی متئو ╬ ۩

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaChelsea
    مربی محبوب
    ROBERTO DI MATTEO
    بازیکن محبوب
    JOHN TERRY
    تیم محبوب
    CHELSEA Fc
    سپاس ها
    7,832
    سپاس شده 11,107 در 2,331 پست

[size="5"]تورس : در چلسی خوشحالم[/size]

فرناندو تورس اعلام کرد از حضور در چلسی خوشحال است و می خواهد در این تیم بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران ، فرناندو تورس که چندی پیش از موقعیتش در باشگاه ابراز نارضایتی کرده بود و خواستار صحبت کردن با مسئولان تیم برای رفع مشکلاتش شده بود در مصاحبه ای که از سوی دیلی میل منتشر شده است گفت :" من در چلسی خوشحالم و هرگز غیر از این نگفته ام."

وی ادامه داد :" من هنوز خیلی از کارهایم با این باشگاه باقی مانده است. سالی که گذشت سال سختی بود. من خیلی بازی نکردم و ذهن من مانند ترن هوایی نوسان داشت."

تورس افزود :" من ایمان دارم که استحقاق بیشتر بازی کردن را دارم. احساس بدی داشتم . نمی خواهم دوباره آن را احساس کنم، اما هرگز تسلیم نشده ام و نخواهم شد."

النینو اضافه کرد :" زمانی که چلسی با من قرارداد امضا کردم، آنها با انتظارات فوق العاده ای ار من داشتند و هواداران کنترل ناپذیز بودند. من به خودم نگاه می کنم و فکر می کنم شاید نمی دانم چطور بتوانم برای مربیانم مفید باشم.این یکی دیگر از هدف های من است که به انجام خواهم رساند. با هر قیمتی که برایم تمام شود."

فرناندو تورس در خصوص عملکرد گلزنیش در فصلی که گذشت نیز گفت :" آن یک مسدودیت ذهنی بود ، من واقعا احساس بدی داشتم. این فصل در زمین حس خوبی داشتم چرا که بازیکن کامل تری شدم اما توپ هایم برایم گل نمی شد و احساس می کردم که در موقعیت درستی قرار نگرفته ام."

وی گفت :"من ویدئو های زیادی دیدم و در مورد حرکت مهاجمان تحقیق کردم که شامل خودم هم می شد ، از زمان حضورم در اتلتیکو و لیورپول. به من خیلی کمک کرد چرا که ترسم از حضور در محوطه ریخت و می خواهم از استو هلند ( کمک مربی ) تشکر کنم که با من کار کرد و کمک زیادی کرد."

تورس همچنین در خصوص علاقه اش برای بازی کردن کنار دروگبا و از دست دادن این فصل گفت :" من دوست دارم با بهترین بازیکن بازی کنم و او ( دروگبا ) یکی از بهترین هاست. من نمی دانم چرا باید یکی از ما بود و یا با دیگریان بودیم و هردو با هم بازی نکردیم."

فرناندو تورس در انتها گفت :" هدف من صحبت کردن با مسئولان تیم در پایان فصل بود. نیاز دارم که بدانم برنامه ای که آنها برایم داشته اند چه بوده است. ما باهم صحبت کردیم اکنون شکی ندارم که آنها از فرناندو تورس توقع دارند و می خواهم هرچه سریعتر فصل جدید شروع شود."
    DROGOD

2. 6 کاربر از پست مفید Ali DROGBA سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

AboumoslemAboumoslem
    مربی محبوب
    میثاقیان-مورینیو
    بازیکن محبوب
    همه خراسانیها
    تیم محبوب
    ابومسلم خراسان - پیام خراسان و سایر تیمهای ورزش خراسان
    سپاس ها
    2,843
    سپاس شده 1,531 در 532 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط HHAMI نمایش پست ها

راستی مربیهای مورد علاقه ی امین مشکی هم برام جالب بود
    نام اکبرمیثاقیان در کنار مورینیو ...
    خب میثم،اکبر میثاقیان فرگوسن فوتبال خراسانه وهمیشه بین ما خراسانیها محبوب هست:Smilebb (42):اصلا یه لقب داره تو فوتبال خراسان، بهش میگن اکبر مورینیو

زنده بادخراسان کبیر

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خراسانی ام ، نی ام از بی نژادان/ از این خاک و پی روییده ام در روزگاران

4. 6 کاربر از پست مفید Aminmeshki سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedManchesterUnitedManchesterUnitedManchesterUnited
    مربی محبوب
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    rooney-scholes
    تیم محبوب
    manchester united
    سپاس ها
    4,025
    سپاس شده 6,089 در 1,373 پست

این عقب افتادن برد چلسی از بارسا 2 ناراحتی اساسی برام داشت .1- این بارسایی ها(البته این جدیداشون که هنوز فوتبال نمیدونستن چیه یکیشون که طرف 2 متر بسرون افساید بود میگفت مگه نباید از 2 تا دفاع عقب تر باشه) 2- نرسیدن امثال بالاک به حقشون

6. 6 کاربر از پست مفید churchil سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,761 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmeshki نمایش پست ها
    خب میثم،اکبر میثاقیان فرگوسن فوتبال خراسانه وهمیشه بین ما خراسانیها محبوب هست:Smilebb (42):اصلا یه لقب داره تو فوتبال خراسان، بهش میگن اکبر مورینیو

فرگوسنه بهش میگن مورینیو
    آها! احتمالاً از نظر فنی به فرگی شبیهه و از نظر تیپ و قیافه به خوزه
    از شوخی گذشته اکبر هم یکی از مربیهاییه که بهتره همیشه تو لیگ باشه. جذابیت رو بالا میبره

================

مهدی خواهش میکنم.
    دوست داشتم اون پُست یه جورایی هر چند ناچیز ادای دینی باشه به لمپارد که 11 - 12 ساله داره در بالاترین سطح برای ما بازی میکنه.

من به شخصه دستت رو میبوسم!

حالا اگه خیلی دوست داری بهت اجازه میدم ... ببوس دیگه!

فکر نکنم گفتنش اشکالی داشته باشه که من لمپارد رو بیشتر از جان تری دوست دارم!
    با این حرفت نشون دادی که از تری متنفری!
    تو اصلاً طرفدار چلسی نیستی! تو یک کوئیزپارک رنجرزی هستی که فقط اومدی جان تری رو بکوبی! واقعاً برات متاسفم

ویرایش توسط HHAMI : 25th May, 2012 در ساعت 03:33 PM

8. 6 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,087 در 2,815 پست

میثم اشکمو در آوردی با این پستت!
    بیشتر از همه این عکسا دیوونم کرد!!!

واقعا جای بالاک امسال خالی بود!!! کاری به درست بودنِ بودن یا نبودنش تو چلسی ندارم، ولی تو فتح این جام جاش خالی بود!!!

راستی بابت تاخیر فوق العاده زیادم واقعا معذرت میخوام!
    قهرمانی مبارک
    Never allow a friend to cry alone

10. 6 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

کمک مربی

PayamInterEsteghlalReal Madrid
    مربی محبوب
    مورينيو-پیلسا-عبدالله ویسی
    بازیکن محبوب
    لوسيو
    تیم محبوب
    پيام-اينتر-رئال-چلسي-استقلال-نيوكاسل
    سپاس ها
    6,540
    سپاس شده 7,659 در 1,917 پست

سلام
    دروگبا قطعا یک اسطوره برامون بوده و خواهد بود و من به جرات اسمشو کنار لمپارد و جی تی می ذارم
    نهایت تاسف رو می شه از جداییش اعلام کرد
    =
    حامد دهنت سرویس با این عکس گذاشتنت
    آخه چرا همچین عکسایی می ذاری؟
    بابای تورس می تونه ازت شکایت بکنه
    =
    ارزش پست میثم از ده ها تشکرم بیشتره
    واقعا نامزد بهترین پست سال می تونه باشه
    =
    راستی یه مسئله جالب!
    اونروز یه یارو رو نشون داد تو جشن قهرمانی با خودم گفتم این کیه؟
    بعد که دیدم پرچم پرتغالو به کمرش بسته و یادآوری تصاویر20سال پیش یادم اومد که این جیگر میثم ینی پائول فریراست
    خداوکیلی یکی از مردانیه که صددرصد اینهمه سال پول حلال به خونش می برده!
    =
    تو بحث خریدم بنظرم نیاز به تغییرات اساسی نداریم
    خرید یه هافبک دفاعی درجه یک می تونه بهترین باشه چون با تمام احترام به اسین باید بگم که دیگه بدردمون نمی خوره
    رامیرز و میرلسم بیشتر برای هافبک وسط خوبن تا دفاعی
    گزینه های پیشنهادی منم مشخصه جک رادول و هادلستون
    یه هافبک تهاجمیم بگیریم بد نیست اما یه هافبک تهاجمی که ذخیره خوبی باشه
    چون امثال هامسیک و لوکاس نیمکت نشینی رو قبول نمی کنن و باز تیم میره تو حاشیه
    واسه اونم آدام لیاییچ از هرگزینه دیگه ای بهتره
    تو خط حمله هم با رفتن دروگبا بازم نیازی به خرید جدید نداریم
    تورس که هست،استوریجم هست،لوکاکو هم ایضا
    اگه می خوایم استوریج و لوکاکو رشد کنن نباید خرید جدیدی داشته باشیم
    هیچ می دانی چرا چون موج
    در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم ؟
    زان که بر این پرده ی تاریک،این خاموشی نزدیک
    آنچه می خواهم،نمی بینم
    و آنچه می بینم،نمی خواهم

12. 7 کاربر از پست مفید Ali_mm سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط churchil نمایش پست ها
    این عقب افتادن برد چلسی از بارسا 2 ناراحتی اساسی برام داشت .1- این بارسایی ها(البته این جدیداشون که هنوز فوتبال نمیدونستن چیه یکیشون که طرف 2 متر بسرون افساید بود میگفت مگه نباید از 2 تا دفاع عقب تر باشه) 2- نرسیدن امثال بالاک به حقشون
    یکی دو روز پیش اسم بردم از بعضی بازیکنایی که حقشون بود با چلسی به قهرمانی اروپا برسن ولی نشد.
    اما در صدر همه ی اونها آنلکا کاروالیو و بالاک قرار دارن.
    بهرحال قسمت نبود که با پیراهن چلسی دست اونها به این جام برسه

در مورد طرفدارای بارسا هم حرف دل من و خیلیهای دیگه رو زدی.
    نمیدونم چجوری بگم. من از بچگی طرفدار بارسا بودم. یعنی کاملاً طرفدارش بودم نه اینکه فقط خوشم بیاد ازش.
    اما خب توی اسپانیا بعد از دپور!
    یعنی فقط وقتی که با چلسی و دپور بازی میکرد طرفدارش نبودم(با لاتزیو و لورکوزن هم روبرو نشد)
    اما بعضی طرفدارای بارسا(همون دسته که علی churchil اشاره کرد) که صرفاً با اوجگیری بارسا صداشون در اومده بود باعث شدن نتونم تحملشون کنم!
    کسانیکه جداً دوزار از فوتبال سر در نمیاوردن و توهیناشون به چلسی (و حتی رئال) از حد گذشته بود!!!
    البته من تا همین پارسال هم تو اسپانیا بارسا رو به رئال ترجیح میدادم. ولی امسال از همون ابتدا دوست داشتم بخاطر خوزه رئال قهرمان بشه که خداروشکر همین اتفاق هم افتاد و خوزه و چلسی دست در دست هم بارسا رو کله پا کردن
    و من علیرغم اینکه همچنان تحسین میکنم بارسا رو به خاطر زیباترین فوتبال تاریخ , اما از اینکه تو دهنی زده شد به "اون دسته هوادار فوتبال نفهم" بسیار خوشحالم
    اون دسته هوادار فوتبال نفهم!
    نه اون هواداری که سه سال پیش بعد از اون بازی کذایی اومد و بهم گفت: "متاسفم که اینجوری بردیم!" اگه باورتون نمیشه فیلمش رو هم دارم فتوشاپ هم نیست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط BlUe HeArT نمایش پست ها
    میثم اشکمو در آوردی با این پستت!
    بیشتر از همه این عکسا دیوونم کرد!!!

واقعا جای بالاک امسال خالی بود!!! کاری به درست بودنِ بودن یا نبودنش تو چلسی ندارم، ولی تو فتح این جام جاش خالی بود!!!

راستی بابت تاخیر فوق العاده زیادم واقعا معذرت میخوام!
    قهرمانی مبارک
    قابلی نداشت تارا
    چون فکر کردم نیاز هست که طرفدارای چلسی اون عکسها رو ببینن لینکش رو برای همه ی چلسی دوستان فرستادم. خوشحالم که مورد عنایت واقع شده

مرسی بابت تبریکت ما هم متقابلاً به تو تبریک میگیم

=========

این بحث محبوبیت بازیکنها هم بحث جالبیه!
    حتی میتونه نظرسنجیمون در این زمینه باشه!
    محبوبترین بازیکن شما در چلسی چه کسی است؟!
    چطوره؟

14. 5 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

سرمربی

EsteghlalRealMadridChelsea
    مربی محبوب
    Mourinho
    بازیکن محبوب
    Iker,Frank,Cesc
    تیم محبوب
    España
    سپاس ها
    22,434
    سپاس شده 20,087 در 2,815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hhami نمایش پست ها
    این بحث محبوبیت بازیکنها هم بحث جالبیه!
    حتی میتونه نظرسنجیمون در این زمینه باشه!
    چطوره؟
    بحث جالبیه. واسه من که محبوبترین بی شک فرانک لمپارده!!!
    اصلا انگار تعصب به چلسی تو لحظه لحظه بازیش دیده میشه، با تمام وجودش بازی میکنه! آدمو دیوونه میکنه
    Never allow a friend to cry alone

16. 6 کاربر از پست مفید BlUe HeArT سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mm نمایش پست ها
    بعد که دیدم پرچم پرتغالو به کمرش بسته و یادآوری تصاویر20سال پیش یادم اومد که این جیگر میثم ینی پائول فریراست
    خداوکیلی یکی از مردانیه که صددرصد اینهمه سال پول حلال به خونش می برده!
    نکته جالب در مورد موضع من در قبال پائولو فریرای کبیر:
    اون زمان که بازیکن ثابت پرتغال بود و تو چلسی مورینیو هم یار ثابت بود ازش متنفر بودم ولی از وقتی چسبید رو نیمکت عاشقش شدم
    خیلی دوست دارم همچنان به این نیمکت بچسبه! البته از حالا به بعد بعنوان کمک مربی.

بسیار پسر نازنین و دوست داشتنی هست.

بعله

تو بحث خریدم بنظرم نیاز به تغییرات اساسی نداریم
    خرید یه هافبک دفاعی درجه یک می تونه بهترین باشه چون با تمام احترام به اسین باید بگم که دیگه بدردمون نمی خوره
    رامیرز و میرلسم بیشتر برای هافبک وسط خوبن تا دفاعی
    گزینه های پیشنهادی منم مشخصه جک رادول و هادلستون
    مخالفم.
    1-میکل عالی شده
    2-رومئو باید ساخته پرداخته بشه
    3-میرلس توانایی حضور در اون پست رو داره
    و مهمتر از همه: اسین... اسین... و چند علامت سوال
    امیدم به اینه که همونطور که دروگبا و آنلکا و مالودا در یک برهه زمانی به قدری افتضاح شده بودن که هممون ازشون قطع امید کرده بودیم(اگه خاطرتونن نیست میتونم یادتون بیارم) و بعد کاملاً احیا شدن اینبار هم همین اتفاق برای اسین بیفته
    مگه امکان داره ستاره ای مثل اسین به همین راحتی نابود شده باشه؟!
    اسین وضعیتی شبیه به تورس داره. هر دوشون باید دین خودشون رو ادا کنن

یه هافبک تهاجمیم بگیریم بد نیست اما یه هافبک تهاجمی که ذخیره خوبی باشه
    چون امثال هامسیک و لوکاس نیمکت نشینی رو قبول نمی کنن و باز تیم میره تو حاشیه
    واسه اونم آدام لیاییچ از هرگزینه دیگه ای بهتره
    هامسیک باید ذخیره ی چه کسی باشه؟!
    کدوم لوکاس؟!

ویرایش توسط HHAMI : 25th May, 2012 در ساعت 05:27 PM

18. 6 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

کمک مربی

EsteghlalMilanChelsea
    مربی محبوب
    ąMįɾ Għąle nOyį
    بازیکن محبوب
    Fąɾħąđ
    تیم محبوب
    EsTeQląl
    سپاس ها
    21,995
    سپاس شده 17,014 در 2,146 پست

نميدونم منظورت تيم فعلي چلسي هستش يا كلا ! در كل محبوب ترين بازيكن واسه من جان فرانكو زولاي كبير هست و بس !!

كاش زولا هم بود و با اين تيم قهرمان ميشد

---

روزنامه گل - نسخه شماره 742 - 1387/06/03

گفت‌وگو با مردي كه هميشه مي‌خنديد

جان فرانكو زولا: چلسي، تيم ملي‌ام بود!

زولا را در چين گير آورديم، جايي كه به عنوان دستيار پير لوئيجي كازيراگي در تيم المپيك ايتاليا مشغول به كار بود. او كه در هتل به همراه ديگر بازيكنان ايتاليا حضور داشت نه تنها به سوالات ما بلكه به سوالات ديگر خبرگزاري‌ها نيز پاسخ داد! اين مصاحبه تقريبا حاصل مشترك تمام خبرنگار‌هاست كه هر كدام به طريقي سوال مد نظرشان را پرسيدند. كودك مستعد سابق تبديل به فوتباليست حرفه‌اي شد و به عنوان بهترين بازيكن تاريخ باشگاه چلسي معرفي و سپس به مربيگري روي آورد...

بهترين و بدترين خاطره ورزشي‌تان چيست؟

اول از بدترين شروع مي‌كنم؛ اخراجم در جام جهاني 1994 آمريكا. بهترين خاطره‌هاي من هم برمي‌گردد به اولين قهرماني جام حذفي انگليس كه توانستم به همراه چلسي در ورزشگاه ويمبلي به دست بياورم و گل پيروزي بخش كه باز هم توانستم در ورزشگاه ويمبلي در بازي ايتاليا و انگليس به ثمر برسانم. اين دو خاطره جزو قشنگ‌ترين لحظات زندگي‌ام بوده است.

وقتي بچه بوديد، آيا فكر مي‌كرديد كه روزي يكي از بهترين فوتباليست‌هاي كشورتان شويد؟

راستش، نه. من فوتبال مي‌كردم چون عاشق اين ورزش بودم. اين شانس را داشتم كه در كنار بازيكنان بزرگي مثل مارادونا بازي كنم. در آن برهه هدفم اين بود كه از كارهاي او تقليد كنم و سعي كنم به همان اندازه كارساز باشم. ولي خب، اين خواسته‌ام در حد يك آرزو ماند. بعد از آن، خيلي خيلي كار كردم و نتيجه داد.

بازي كردن در كنار مارادونا چطور بود؟ آيا ترس هم داشتيد؟

نه، اصلا. من فكر مي‌كنم كه تاثير او در بازي من يكي از كليدهاي موفقيت من است. من هميشه او را تحسين كرده‌ام و سعي مي‌كردم چيزهايي از او ياد بگيرم و در بازي‌ام از آنها استفاده كنم. واقعا يك محيط عالي و بي‌نظير براي من بود. در آن زمان، بازي در كنار او واقعا شانس باور نكردني بود.

بهترين خاطره‌اي كه با مارادونا در ذهن داريد،‌چيست؟

مارادونا دوست داشت هميشه با شماره 10 بازي كند، قبل از شروع يكي از مسابقات جام حذفي ايتاليا در رختكن من مثل هميشه شماره 9 را برداشتم. او آمد و پيراهني به من داد كه شماره 10 روي آن حك شده بود. به من گفت كه دوست دارد به خاطر گراميداشت دوستش «كارسا» يك بار هم كه شده شماره 9 بپوشد. بعدا فهميدم كه او اين كار را به خاطر من كرده است نه دوستش. اين كار را كرده بود تا من شماره 10 را تجربه كرده باشم. اين كارش در حيني كه تاثير زيادي روي من گذاشت، اعتماد به نفس زيادي به من بخشيد.

شما هم در ليگ برتر انگليس و هم در سري A ايتاليا بازي كرده‌ايد. كدام ليگ را ترجيح مي‌دهيد؟

انتخاب يكي از اين دو خيلي سخت است. در دهه 90 ليگ ايتاليا بهترين ليگ دنيا بود و عملا مي‌ديديم كه تمام بازيكنان خوب دنيا در آن حضور داشتند. بعد از آن دهه، كالچيو اسير يكسري مشكلات شد، البته نه فقط مالي بلكه شيوه بازي اين ليگ هم به هم ريخت. وقتي به چلسي رفتم فوتبال انگليس كاملا روبه رشد بود. ليگ برتر به لطف حضور بازيكنان خارجي فصل به فصل بهتر شد. در واقع به همين خاطر است كه مي‌گويم مقايسه اين دو ليگ سخت است.

آيا فكر مي‌كنيد حضورتان در انگليس تاثير مستقيم در تعداد بازي ملي‌تان به همراه ايتاليا داشت؟

بله. مشخصا اين قضيه به من كمك نكرد. ولي، مهم نيست.وقتي تصميم گرفتم بروم و در انگليس بازي كنم كاملا آگاه بودم كه از تيم ملي كنار مي‌روم. تيم ملي من، چلسي بود. مطمئنا هيچگونه شكوه‌اي از اين بابت ندارم.

پس فكر مي‌كنيد، نبودتان در جام جهاني 98 به همين خاطر بود؟

نمي‌دانم. در آن برهه در پستي كه من بازي مي‌كردم بازيكناني مثل روبرتو باجو و الساندرودل پيرو نيز بودند. شايد ربط داشته و شايد هم ربطي نداشته است.

به نظرتان بهترين بازيكن ايتاليايي نسل شما چه كسي است؟

افراد زيادي هستند. اولين اسمي كه به ذهنم مي‌آيد باجو است. ولي بايد از پائولو مالديني و فرانكو باره‌زي كه جزو بهترين‌هاي آن دوره بودند نيز نام ببرم.

آيا دوست داريد در تيم كنوني چلسي بازي كنيد؟

من دوست دارم در هر تيم موفقي، بازي كنم. ولي مي‌گويم كه شانس زيادي داشتم كه در چلسي همان زمان نيز به ميدان رفتم. شايد ما هيچ وقت قهرمان ليگ نشديم ولي هميشه از بازي كردن در كنار يكديگر لذت برديم. من كاملا با آن تيم يكي شده بودم.

چرا تصميم گرفتيد در كالياري به فوتبال‌تان خاتمه دهيد؟

اين آرزوي من بود كه از ابتدا در سر داشتم. پس از آنكه در چهارگوشه دنيا تجربيات گرانبهايي به دست آوردم دوست داشتم به خانه‌ام برگردم و تجربياتم را در اختيار جوانان آنجا بگذارم. در هر حال قيد كلي پول را زدم تا به فوتبالم در كالياري پايان دهم.

شايد اين سوال خيلي كليشه‌اي و پيش پا افتاده باشد ولي بهترين گلي كه زده ايد، كدام گل است؟

بدون ترديد قشنگترين گلي كه زده‌ام برمي‌گردد به بازي مقابل نورويچ. البته گلي كه در سري A و در دقايق پاياني بازي مقابل يووتنوس با سر زدم هم خيلي دوست دارم. من خيلي كم با سر گل زده‌ام. نمي‌دانم چرا (مي خندد).

چه توقعي از تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي داريد؟

از نظر من، فوتبال فقط در نتيجه خلاصه نمي‌شود، به هر حال بازي زيبا هم ملاك است. اگر بتوانيد زيبا بازي كنيد كم پيش مي‌آيد كه نتيجه نگيريد. به اين نتيجه رسيده‌ام كه اين دو با هم در ارتباط هستند.

موضوع مورد علاقه شما چيست؟

همين جريان رفتنم به كالياري. تصميم خيلي ساده‌اي نبود. ولي در آن زمان اين چيزي بود كه دوست داشتم آن را انجام دهم.

20. 6 کاربر از پست مفید Moh@mmad_67_b سپاس کرده اند .

صفحه 29 از 49 نخستنخست ... 91925262728293031323339 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)