صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 4142021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 233 , از مجموع 233

موضوع: محرمانه - شعله های لاجوردی

مدیر باشگاه

JuventusJuventusJuventusArsenal
    مربی محبوب
    لیپی-ونگر
    بازیکن محبوب
    بوفون-ندود-دلپیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    16,319
    سپاس شده 34,428 در 6,106 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ★.JU.V.E.N.T.US.★ نمایش پست ها

تو ایران مریض بشی وای به حالت هست !! نابود میشی !

دارو رو که رضا گفت ....

بیمارستان خصوصی بودم , ساعت 8 نوبت عمل بود , 11 رفتم اتاق عمل !

پانسمان جزیی از بیمه نیست ! (چیزی حدود 300 تومن خرج پانسمان میشه !)

امکانات فجیح , هزینه ها نابود کننده !

ترخیص و عملیات حسابداری نزدیک به 2-3 ساعت الافی داره !

در کل پشتوانه مالی و پارتی (از نوع فوق بالا) و شاهدی و جانبازی و بسیجی نداشته باشی مردی , له شدی , نابود شدی !! حالا از این همه من فقط گزینه یک رو اونقدرها مشکل نداشتم و البته خوب خالیم کردن !!!!
    یوسف اصلا خیلی وضعیت داغونیه. خیلی. ببین مثلا من یه قلم بهت بگم، یه وضعیتی پیش اومد رفتیم اورژانس بیمارستانی که خودش فرآورده های خونی داره. حساب کن نزدیک 45 دقیقه کار های حساب داری طول کشیده و تمام مدت مامان من روی تخت/برانکارد تو شلوغی اونجا مونده (که محیط شلوغ به شدت براش خطرناکه). بعد از تقریبا 1 ساعت که بالاخره بردنش داخل بخش، بردن توی یه اتاق، با 20 تا مریض دیگه، تخت ها چسبیده به هم. هر مریضی یکی دو همراه داره. یعنی آدم سالم بره اونجا مریض برمیگرده. می مونه بیمارستان خصوصی. میری بیمارستان خصوصی، شبی 400-500 هزار تومن میدی، هیچی هم ندارن ! پلاکت می خوان ؟ باید سفارش بدن بیارن. فلان چیزو می خوان، باید درخواست بدن.

گفتی بیمه ! بیمه که کلا خداست. خیلی داروها فقط داروی های ساخت داخل تحت پوشش بیمه اند. همون دارو رو خارجیش رو بخری بیمه نیست ! بحث خارجی بهتر و اینا نیست،داروی ایرانیش والا هیچ غلطی نمی کنه ! مثلا یه قلم خیلی ساده اش، یه آمپول ضد تهوع خیلی قوی هست یه بسته 6 تایی ایرانیش کمتر از 5 هزار تومنه. همون دارو بسته خارجیش 90 هزار تومنه. نکته اینه که ایرانی رو می زنی، انگار نه انگار، بیمارت تهوع که هیچی، خون بالا میاره. خارجی رو می زنی، خیلی سریع اثر می کنه و البته، خارجیش رو بیمه قبول نمی کنه ! یا مثلا یه سری آنتی بیوتیک ها، داروهای ضد قارچ و چیزای اینطوری هست خیلی گرونن (یه شیشه شربت 1 میلیون و هفتصد، یه ورق قرص 10 تایی 1 میلیون و 100 و ... ) هیچکدوم رو بیمه قبول نمی کنه !

بعد من تاحالا فکر می کردم به این کسایی که خون می دن یه پولی می دن. سازمان خون برای یه بسته پلاکت که با دستگاه بگیرند 210 هزار تومن می گیره. بعد به اون بنده خدا اهدا کننده هیچی نمی دن. بعد مسئله اینه که نیست آدم به اندازه کافی ! هر روز با بدبختی باید بگردی دنبال یکی که گروه خونیش بخوره. به بابام می گفتم، اگر فقط 50 تومن این پول رو بدن به طرف، ملت صف می کشن برای اهدا و اینقدر کمبود فرآورده های خونی نداشتیم.

کنار همه ی اینا، فرهنگ پایین ملت هم بزار. یه سری بابام سینه اش درد گرفت رفتیم بیمارستان برای اینکه قلبش رو چک کنه. یه وضعیتی بود... . مثلا یه پیرزنه رو آورده بودن، همه ی پسراش (با زناشون)، همه دختر هاش و داماد هاش. بعضی هاشون با بچه. کلا یه گروهی شده بودن، هر اتاقی که می خواستن برن اینا دنبالش. یعنی تمام بیمارستان رو به گه کشیده بودن. بابا حداقل وایسید بیرون ! الا بلا باید همتون با هم مثلا برید تو اتاق فشار خون ؟ یا یه جا دیگه یه مردی رو آورده بودن. شاید 5-6 تا ماشین باهاش اومدن. با آمبولانس منتقلش کردن یه بیمارستان دیگه، آدمی بود که می دوید تو ماشینش تا بره دنبال آمبولانس !

همین آدما میشند ترافیک، می شند شلوغی بیمارستان، میشند آلودگی، می شند جای پارک پیدا نکردن، جای نشستن پیدا نکردن، صف های بهم ریخته و ... . حساب کن تو مریض داری، گاهی روزا صبح تا عصر توی بیمارستان و داروخونه و این جور جاهایی. تفاوت اینکه توی چه محیطی باشه خیلی زیاده. هم توی انرژیت خیلی موثره هم توی روحیه ات.

+ بسته به وجدانتون، یا همیشه خون بدید، یا حداقل زمستون ها خون بدید. تو زمستون "خیلی" خون کم میارن و "خیلی" ها محتاج این خون ها هستند. حیف که آدم تا خودش نکشه نمی فهمه...
    I'm giving you a night call to tell you how I feel
    I want to drive you through the night, down the hills
    I'm gonna tell you something you don't want to hear
    I'm gonna show you where it's dark, but have no fear

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,296 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

بچه ها شما هم موافقید بندی تاپیک جدید رو بزنه؟
    من خیلی دلم واسه تاپیک زدن بندی تنگ شده. شما چطور؟

راستی اون جوکر ملعون هم خیلی وقته زنبیل گذاشته. سریع بیابیدش. اگه سروکله اش پیدا نشد به نظرم بندی تاپیک بزنه

3. 9 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

- بالوتلی , جاکرینی باید تعویضی بیان ! پراندلی باید از جاکرینی و مارکیزیو همونطوری استفاده کنه که کنته استفاده میکنه , مثل استفاده از پیرلو ! ژاوی واقعا در مقابل بازی پیرلو محو بود ! جی جی هم که خوب حالگیری کرد ! در کل بازی رضایت مندانه ای بود و امیدوارم بازی به بازی قویتر پیش بریم !

نقل قول نوشته اصلی توسط SoulSiick نمایش پست ها
    یوسف اصلا خیلی وضعیت داغونیه. خیلی. ببین مثلا من یه قلم بهت بگم، ......
    (خواستم نقل قول کنم دیدم طولانی میشه !‌)

اول در کل بگم که همه چیز مخصوصا همین موضوعات مهم که بیشتر مردم باهاش درگیرن (درمان و ...) نه تنها بهتر نمیشه بلکه به شدت و به سرعت زیاد داره افتضاح تر هم میشه !

تاخیر و الافی که بدون شک رو شاخشه !‌(یه بچه 19-20 ساله جوجه گذاشته بودن قسمت حسابداری یه بیمارستان , ما رفته بودیم قبض تزریق بگیریم , دکتر نسخه داده بود , بچه میگفت دکتر باید امضا کنه !!!!!! میگفتیم پس این چیه ؟ میگفت باید دوتا مهر بزنه !!!! خلاصه هرچی ما صبور بودیم این پسر عمومون رفت تو اتاق یارو از پشت میز یقه اش رو گرفت پرتش کرد بیرون و ... !)

شلوغی رو که نگو !!! تو قسمت جراحی مردان بودیم , ساعت 12 شب داشتن آسانسور تعمیر میکردن !!!!! جه صدای بلند و بدی !!! از قسمت جراحی مردان تا اتاق عمل پیاده که میرفتی اینقدر شلوغ بود که سرم تو دستت رو مواظب نبودی تیکه تیکه میکردن !!!!

بیمه برای امثال من و تو معنی نداره !!! من اون بیمه های یه سری افراد خاص رو میگم که دست هر کسی نیست و ... !!! من کلا بیمه ندارم , هیچ وقت هم از بیمه پدریم و مادریم استفاده نکردم و همیشه آزاد بوده , چون تفاوتی نداشته واقعا !!! تازه محدود میشی به یه سری دکترها و داروخانه ها و آزمایشگاههای خاص و خدا بداد الافی و سردرگمیت برسه !!!!

یه فیلم بود یه مرد توش صحبت میکرد میگفت : شما بیمه میشین , دوشنبه مریض مشین , بیمه فقط 3شنبه و چهارشنبه جوابگو هست ! شما فلان جاتون مریض میشه , بیمه فقط فلان جاتون رو بیمه میکنه !!‌

خلاصه چیزی نگیم بهتره , اینقدر مشکل هست , تازه وقتی واردش میشی میفهمی چه لجن بازاری هست و خلاصی ازش از هزارتا درد برات بدتره ! واقعا آرزو میکنم هیچکدوم درگیر این قضایا نشین و همتون سالم و سلامت و شاد باشین !

- بندی , حرف ابوالفضل رو گوش بده و تاپیک رو بزن , اینقدر حرص نده ابوالفضل رو !‌

- سرتون رو درد آوردم شب قشنگ و آرومی داشته باشین عزیزان
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

5. 9 کاربر از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده اند .

صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 4142021222324

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)