صفحه 1 از 52 1234511213151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 517

موضوع: مافیا دور شانزدهم - آقای مجری و دوستان

کاپیتان تیم

Milan
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    3,772
    سپاس شده 4,427 در 824 پست

پیش فرض مافیا دور شانزدهم - آقای مجری و دوستان

شیوۀ بازی:

مکانیزم بازی به این صورت هستش که دو تیم در بازی حضور دارن. تیم مافیا (آگاه به اعضای خود) و تیم شهروندان (نا آگاه به اعضای خود). اگر در پایان بازی تعداد مافیا و شهروندان برابر شود، مافیا برندۀ بازیست و اگر شهروندان بتوانند همۀ اعضای مافیا را از بازی بیرون کنند، تیم برنده، شهروندان خواهند بود.

نقش های مکمل بازی:

بچه:
    - تو فاز روز مثل بقیه رأی میده، ولی رأیش به حساب نمیاد
    - اگه فاحشه اون رو مورد هدف قرار بده، خود فاحشه مجبور به خودکشی میشه
    - اگه مافیا بچه رو مورد هدف قرار بدن، بچه نمیمیره و طی یه فاز روز بزرگ میشه و بعد از اون به عضویت مافیا درمیاد
    - اگه هرکودوم از نقش های مکمل جز مافیا، بچه رو مورد هدف قرار بدن، بچه طی یه فاز روز بزرگ میشه و بعد از اون نقش اون فرد رو یاد میگیره و میتونه ازش استفاده کنه
    - اگر در یک شب هدف مشترک دو یا چند نفر قرار بگیره، اولویت با کسی است که از نظر زمانی، هدفش رو زودتر به گاد پ.خ کرده باشه

سرآشپز:
    - در طول بازی فقط یکبار میتونه از نقشش استفاده کنه
    - طی فاز شب، دو نفر رو برای صرف شام میفرسته رو یه میز
    - دو نفر انتخاب شده فقط نقش طرف مقابلشون رو میدونن و از بازیکنش خبر ندارن. هر کودوم از طرفین، میتونن یه پیام کوتاه برای طرف مقابلشون بفرستن

بیننده:
    - هر شب میتونه یک نفر رو هدف قرار بده و متوجه بشه اون شخص هدف چه اشخاصی بوده
    - فقط هدف قرار گرفتنش توسط فلان بازیکن به بیننده اعلام میشه و صحبتی از نقش شخصی که اون رو هدف گرفته، نمیشه

ضد گلوله (جایگزین راهب ضد گلوله):
    - این شخص یه جلیقۀ ضد گلوله به تن داره که قابلیت جلوگیری از اصابت گلوله بهش رو حداکثر تا یک بار داره

اسنایپر (جایگزین سربدار):
    - فقط یک بار میتونه از نقشش استفاده کنه
    - این شخص با اعلام هدفش به گاد در شب، اون رو به قتل میرسونه

دکتر (جایگزین طبیب):
    - هرشب یه هدف رو اعلام میکنه و اون رو از کشتن نجات میده
    - حتی اگه همون شب دکتر کشته بشه، ولی هدف دکتر در صورت هدف قتل گرفتن احتمالی کشته نمیشه
    - قدرت دکتر روی کشته شدن اعضای گروهک در صورت به قتل رسیدن رهبرشون، اثر نداره
    - یک نفر رو دو شب پشت سر هم نمیتونه هدف قرار بده
    - اگر ضد گلوله هدف دکتر باشه و همون شب به ضد گلوله سوء قصد بشه، ضد گلوله به کمک دکتر زنده میمونه و فرصت ضد گلوله بودنش رو مصرف نمیکنه

کارآگاه (جایگزین داروغه):
    - در شب یک نفر رو به عنوان هدف قرار داده و از نقشش باخبر میشه

مست (جایگزین نگهبان):
    - نقش اخلال گر را ایفا میکند. نگهبان هرشب میتواند یک نفر را هدف قرار داده و جلوی انجام نقش او را بگیرد

فرماندار (جایگزین محافظ) - شهروندان, مافیا:
    - فقط یک بار میتونه از نقشش استفاده کنه
    - میتونه در روز از اعدام شدن یک نفر جلوگیری کنه
    - هدفش رو هر موقع از روز که خواست میتونه اعلام کنه و هر زمانی که هدفش اعلام شد، گاد باید توی تاپیک حمایت شدن شخص هدف رو تو اون روز اعلام کنه

گادفادر - مافیا:
    - رئیس گروه مافیاست و مسئول قتلهای شبانۀ تیم مافیا
    - اگر در شب توسط کارآگاه هدف قرار بگیره، نقشش شهروند عادی اعلام خواهد شد

برده - مافیا:
    - عضو گروه مافیاست ولی ارباب یا اربابانش او را نمیشناسند
    - باید سعی کنه تو تاپیک بازی خودش رو به ارباب (هاش) بشناسونه تا مورد هدف شبانه قتلشون قرار نگیره
    - در صورت کشته شدن اربابش (اگه بردۀ تیم باشه، در صورت کشته شدن هریک از اعضای مافیا) نقش اون میگیره

بازیگر - مافیا:
    - هر شب یک نقش به گاد اعلام میکنه و اگه طی روز یا شب کشته بشه، آخرین نقشی رو که اعلام کرده، به عنوان نقشش به بازیکنان توسط گاد اعلام میشه
    - هر نقش رو فقط یک بار میتونه برای خودش انتخاب کنه
    - اگر توسط کارآگاه هدف قرار گرفته بشه، نقش واقعیش به کارآگاه اعلام میشه

فاحشه - مافیا:
    - میتونه هر شب با یه نفر بخوابه و نذاره اون شخص تو شب از نقشش استفاده کنه

خفه کن - مافیا:
    - این نقش فقط به برده تعلق میگیره
    - هر شب یک نفر رو هدف قرار میده و شخص هدف قرار داده شده در طی فاز روز فردا نمیتونه حرفی بزنه (پست بده)
    - هر شخص طی بازی فقط یکبار ممکنه خفه شه
    - خفه کن خودش رو نمیتونه هدف بگیره

دزد - مافیا:
    - نقشش از لحاظ ساختاری مثل برده ست، با این تفاوت که تیم مافیا میشناسنش، ولی خودش تیم مافیا رو نمیشناسه
    - اگر ضد گلوله یا اسنایپرمن رو هدف قرار بده، میتونه جلیقۀ ضد گلوله و تفنگشون رو ازشون بدزده (و در واقع نقششون رو ازشون بگیره و به یک شهروند معمولی تبدیل کنه) ولی خودش توانایی استفاده ازشون رو نداره
    - از تیم خودش (مافیا) نمیتونه چیزی بدزده

پ.ن 1: نقش ها کاملآ رندوم و حتی بدون در نظر گرفتن لِول بازی فرد و سیدبندی بین افراد توزیع شدن.

پ.ن 2: اگر نقشی محدودیت داشته باشه، محدودیتش، فقط به شخصی که اون نقش رو به عهده داره گفته میشه.

پ.ن 3: اگر هر کدام از نقش های جدید نیاز به اصلاحیه داشتن، در خلال خود بازی عنوان میکنم اصلاحیه ش رو.

قوانین اصلی (چهارچوب ها):

- فاز روز 24 ساعت خواهد بود و فاز شب هم به صورت نرمال 2 ساعت. مگر اینکه اول فاز شب خودم اعلام کنم، که در اون صورت بیشتر یا کمتر خواهد شد.

تبصره: کسانی که توانایی هایی در شب دارند اگر وقت بیشتری برای فکر کردند میخواهند، به من پ.خ بزنند تا حداکثر 2 ساعت وقت فاز شب رو براشون تمدید کنم.

- فاز روز تا پایان زمان مقرر فاز روز ادامه داره. حتی در صورت به حد نصاب رسیدن آراء برای اعدام فرد. مگر اینکه خودِ فرد اعدام شونده اعلام کنه که دیگه دفاعی نداره.

- زمان بازی برای سنجش میزان فعالیت بازیکن ها به بخش های 24 ساعتۀ قابل فعالیت (محاسبه شده در فاز روز - فارغ از تقسیم بندی زمان به صورت فاز روز و شب) بخش میشود. هر بازیکنی که طی این 24 ساعت، فعالیت قابل قبولی (از نظر خدای بازی) نداشته باشد، بدون هیچ بحثی مدیرکش خواهد شد.

تبصره: فعالیت قابل قبول شامل 4 پستی است که یکی از شرایط زیر رو دارا باشد:

• دفاع از خود یا دیگری در برابر اتهامات وارده
    • بیان نکته ای تازه، مربوط به جریان بازی
    • پرونده سازی علیه شخصی
    • وارد کردن اتهام علیه شخصی
    • جمع بندی اطلاعات

- هر شخص بعد از مرگش به اندازۀ یک پست حق وصیت دارد. اشخاص بیگناه بی نقش هر مطلبی که بخواهند میتوانند در وصیتشان بنویسند، ولی گناهکاران و همچنین بیگناهان نقش دار، بعد از اینکه متن وصیتشون رو به من نشون دادند و من تأییدش کردم، اون رو پست میکنند.

- هیچ بازیکنی حق ویرایش یا پاک کردن پستی که ارسال نموده را ندارد و در صورت تخطی از این قانون، مجازات وی مدیرکش شدن خواهد بود. مگر اینکه با مدرک مستند اصل پست را نیز در تاپیک قرار دهد.

- هیچ یک از بازیکنان طی بازی حق سؤال کردن دربارۀ قوانین بازی در تاپیک اصلی بازی را ندارند. سؤالات مورد نظر خود را از طریق پ.خ از گاد بازی بپرسید.

- هيچ یک از بازیکنان، خارج از محيط بازي حق ندارند با بازیکن ديگري در ارتباط باشند (مگر اينكه عضو یک گروه باشند) حتي بعد از حذف فرد از بازی.

- هيچ كس حق ندارد قسم بخورد يا وعده ي خاصي در قبال حكم به اعدام كسي يا بيگناهي خودش بده. در واقع شرط بندی روی گناهکاری یا بیگناهی هر شخصی (ولو خوده شخص) خلاف قوانین است.

تبصره: گفتن چيزهايي مثل "به خدا من بيگناهم" و... كه صرفآ سر و شكل آه و ناله دارند مد نظر نيست؛ بلكه ادعاي رسمي يا رسمآ قسم خوردن يا وعده دادن هست كه شامل مدیركش شدن ميشود.

- اتفاقاتی که پس از اتمام فاز شب قابل بازگوشدن هستند:

• به قتل رسیدن هریک از بازیکنان
    • اشاره به: ناکام موندن نقشدارن برای کشتن هدفشان

- رأی به اعدام ها و رأی به باطل کردن اعدام ها باید شرایط زیر رو دارا باشد:

رأی به اعدام:

بولد، سایز 3، رنگ قرمز

مثال: رأی به اعدام: lvlostafa

----------------------

رأی به باطل کردن اعدام:

بولد، سایز 3، رنگ مشکی

مثال: رأی به اعدام باطل: lvlostafa

قوانین تکمیلی:

- کسی اجازه ندارد در فاز شب در مورد اتفاقات بازی حرفی بزند.

- تشکر از بازیکنان به هیچ وجه مجاز نیست.

تبصره: فقط در دو صورت بازیکن میتونه از کلید تشکر استفاده کند:

• وصیت نامۀ شخصی که از بازی کنار رفته.
    • شخص پست دهنده، خدا (اینجا آقای مجری) باشد.

- هر بازیکن تا زمانی که در بازی حضور دارد، ميتواند بنا به صلاحدید خودش هر ادعايي در مورد نقشش بكند. (کذب یا حقیقی)

- همه ي اعضا بايد به صورت مخفي (زدن تیک "استفاده از حالت مخفی" در منیوی تنظیمات شخصی) در بازي شركت كنند.

- مديران از اولین ساعت اولین فاز روز، تا زمانیکه که در بازی حضور دارند باید به شکل کاربر عادی دربیایند.

- اتفاقات بازی فقط در همین تاپیک در جریان خواهند بود. به هیچ وجه خارج از تاپیک در مورد بازی صحبت نکنید.
    .
    رفته است جایی؛ برمی‌گردد.
    ویرایش توسط lvlostafa : 9th April, 2012 در ساعت 05:50 AM

کاپیتان تیم

Milan
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    3,772
    سپاس شده 4,427 در 824 پست

اول نوشت: لهجۀ داستانا تا آخر بازی با خودتونه دیگه، ساده نخونید مزه ش میره.

آقای مجری: سلام بچه ها، بچه های توی خونه با شمام، سلام. بله شما آقا پسر. شما، بله با شما هم هستم دختر خانوم
    پسر عمه زا: چی هی نشستی اینجا سلام آقا پسر، سلام دِختر خانِم. ننه ت خوبه، آقات خوبه. برنامنه شروع کِن دیگه. ای حرفا چیِن که میزنی؟!
    کلاه قرمزی: آی مرجی، آی مرجی، آی مرجی. منم میخام سلین کنم.
    آقای مجری: باشه، باشه، برو عقب، یخورده فاصله بگیر از من، اومدی تو دهنم. اینجوری که نمیشه، بشین اون گوشه، درست مؤدب سلام کن به بچه ها
    کلاه قرمزی: سلین بچه ها، حالتون خوفــــه؟ دیشف خوف خوافیدید؟ مامانی رو قفل خواب فوس کردین؟ بابایی رو فوس کردین؟ داداشی رو فوس کردین؟ آجی رو فوس کردین؟ دیگه کیا رو فوس کردین؟ ای شیطونا خودم فهمیدم، نفی خواد بگین. کار خوفی کردین، آدم پاید قفل خوافش هرکی رو که دوس داره فوس کنه. اصلن حدیث داریم فوس قفل خواب شونصد هزار میلیون تا بلا رو دفع میکنــه.
    آقای همساده: گفتی بوس قبل خوابو، یه خاطره ای یادم اومد، بذار براتون تعریفش کنمو.
    یه روزی، با مامان بچه ها رفته بودیم که بخوابیمو، گفت آقای همساده، گفتم بله. گفت په یه بوسی به ما نَمیدیو؟ اومدوم واسش عشوه خرکی بیوم، گفتوم فعلآ وقتشه ندارمو، بذار ده دیقه دیگه. ده دیقه گذشت، باز گفت آقای همساده، یه بوسی به ما قبل خواب نَمیدیو؟ دلوم میخواست ها، ولی گفتمشو، بذار یه پنج دیقه دیگه خودم خبرت میکنمو. خواستم واسش یه کمی ناز کِرده باشمو، همیشه شعبون، یه بارم رمضون. خلاصه پنج دیقه گذشت، دیدوم دیگه خبری نشدو، 10 دیقه گذشت، دیدوم بازم خبری نشدو. نیم ساعت گذشتو، دیگه داشتم نگران میشدمو، خودم دس به کار شدم گفتم خانومو، ای بوستو نَمیخوای ببری امشبو؟ دیدوم چیزی نَمیگه. یه بار دیگه گفتمش. دیدم چیزی نَمیگه، رفتوم نزدیکترو، دیدوم صدا خرپفش میادو.
    دیگه خلاصه اون شب بغض گلومو گرفتو و تا خود صب خوابم نگرفتو و هی گریه کِردمو.
    پسرخاله: بوس بدید دیگه، مگه چیه؟ بوس خوبه. تف مالی نکنید، بوس کنید. نبینم کسی از بوس دادن در بره ها. بچه ن دیگه، دلشون میخواد.
    ببعی: آی هو کیسینگ مای لاو اوری دی ات مای آفیس. آی درینک تی ویت استراوبری چاکلت این د افترنون. بعععععع بعععع
    جیگر: آقای مجری مگه دیشب خودت نگفتی فردا جلو همه بچه ها میام میبوسمت؟ مگه نگفتی باید دوست باشیم با هم؟ مگه خودت نگفتی بوس کنید تا بوسیده شوید؟ گفتـــی یا نگفتی؟ گفتی یا نگفتــــــــی؟ میگم گفتی یا نگفتــــــــــی؟!!
    آقای مجری: بله، بله، من گفتم. چرا داد میزنی حالا؟ مگه زدم زیر حرفم حالا؟ بیا، اینم بوس جلو بچه ها: موچ!
    خوب شد؟ دیگه چیزی نمیخوای؟
    بچه ها، دیروز فامیل دور رفته بود ولایتشون دور، تا دو تا مهمون رو به جمعمون اضافه کنه. بله بله، درست حدس زدید. سروناز و گیگیلی قراره امروز به جمع ما اضافه بشن.
    صدای زنگه، فک کنم خودشون باشن، تا کلاه قرمزی میره و در رو براشون باز میکنه، شما یه برنامه ببینید تا ما برگردیم.

بازیکنان:

کلاه قرمزی
    پسرخاله
    سروناز
    پسرعمه زا
    گیگیلی
    آقای همساده
    فامیل دور
    جیگر
    ببعی

روز اول، 9 نفر زنده
    5 رأی برای اعدام هر فرد لازم است.
    تا کنون هیچکس رأی به اعدام کسی نداده.

ساعت شروع فاز روز: 11 شب پنجشنبه، 17 فروردین 1391
    مدت زمان فاز روز اول 25 ساعت. فرداشب ساعت 12 فاز روز به پایان میرسه.
    .
    رفته است جایی؛ برمی‌گردد.

3. 9 کاربر از پست مفید lvlostafa سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

Osasuna
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 1 در 1 پست

آقای مجری الان که چی مثلا؟ما چرا باید همو اعدام کنیم؟اصلا چرا کلاه قرمزی اسمش بالاتر از منه؟مگه ما کلاه نداریم آقای مجری؟
    در ضمن هر کی نون می خواد باید بخره.دیگه نون مفتی خبری نیست.

بازیکن ذخیره

BarghAZLokomotiv MoscowStil Azin
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 6 در 2 پست

اینجا کجاست ؟ اینا کین ؟ هوی ! کی به من گفت خر ؟ من جیگرم ، جیگرممممم ، جیگرممممممممم
    آخه دلت میاد خاطرات شیرین مارو خراب میکنی ؟ ما که دلمون نمیاد رای به اعدام هیشکودوم از اینا بدیم اینا همه اسطوره های ما هستن

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    9
    سپاس شده 5 در 1 پست

آقا من حوصلم نمیشه بازی کنم
    می خوام پلی استیشن بازی کنم

این خره چی میگه این وسط؟!

سپاس ها
    2
    سپاس شده 4 در 1 پست

وِر ایز مای بی بی آی وانت هِر آی میس هِر ِسمل بععععععع بعععععععع

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    16
    سپاس شده 12 در 3 پست

کشت ماره از اول عید هی پیک شادی پیک شادی. این پیک شادیَه؟ این پیک بدبختیَه.. پیک عذابَه!

اصن من نیخوام برم مدَسَ !اصن مَ نیمیام! نیخوام بازی کنم باتون! شما بی تِربیتین! هی میگین بوس بوس بوس! خجالتم نَمیکشید جلو مردم! اصن شما آدمید؟ ادب دارید؟ مسلمونید اصن؟ جلو نامرحم هی میگید بوس! چتونه! تو آتیش جهنم میمیرید بدبخت های کافر! ماره بیچاره کردید! هی جلو چیشامِ میگیرم کثافت کاریاتونِ نبینم! هی میگید بوس حالِم خِراب میشه بِرا همی چیشامِ گرفتُم!

بازیکن ذخیره

Osasuna
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 1 در 1 پست

آقای همساده چرا انقدر ساکتی؟

سپاس ها
    2
    سپاس شده 4 در 1 پست

دی دُنت کیس نامحرمز بعععع دی آر دِیر فک و فامیلز بعععع ایف دی دُنت کیس نامحرمز ، کیس وات ؟! بععععععععع

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    9
    سپاس شده 5 در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرخاله نمایش پست ها
    آقای همساده چرا انقدر ساکتی؟
    آقوی همساده نه آقا

صفحه 1 از 52 1234511213151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)