صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 22232424849505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 517 , از مجموع 517

موضوع: مافیا دور شانزدهم - آقای مجری و دوستان

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

باز مثل دو سه پیش اینجا رو ول نکنین به امون خدا نصف حرفاتون نگفته بمونه ها !! مصطفی مخصوصآ تو که سابقه داری !

2. 7 کاربر از پست مفید L a V i N سپاس کرده اند .

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    سپاس شده 12,342 در 1,837 پست
    کشور من
    Iran

آره بیا خودت رو بریز رو داریه ...

من با ابول صحبت کردم در مورد انجمن شدن مافیا و این مطالب انتظارم از راضیه و جوکر و بقیه دوستان اینه که اگه استقبال نمیکنن نظرشون رو بگن لااقل !! تایپیکی میزنیم و اگه استقبال شد با یه راهکار ابولی انجمنش میکنیم اولین قضیه قوانین و کلیات رو به بحث میزاریم مختص قدما و کسانی که حداقل 2 دور حضور داشتن تا به یه جمعبندی برسیم بعدش میریم سراغ چیدمان قوانین و روشهای بازی و بازم بحث و نظر و یه قالب قانونمند و ثابت براش در میاریم که همونطور که گفتم به یه خواسته حداقلی و کف خواسته جامعه مافیا بازای انجمن برسیم ... .

دون کورلئونه: من تمومِ زندگیم سعی کردم که بی تفاوت نباشم، زنا و بچه ها می تونن بی تفاوت باشن. ولی یه مرد نمیتونه!

4. 8 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsajjad7 نمایش پست ها
    آره بیا خودت رو بریز رو داریه ...

من با ابول صحبت کردم در مورد انجمن شدن مافیا و این مطالب انتظارم از راضیه و جوکر و بقیه دوستان اینه که اگه استقبال نمیکنن نظرشون رو بگن لااقل !! تایپیکی میزنیم و اگه استقبال شد با یه راهکار ابولی انجمنش میکنیم اولین قضیه قوانین و کلیات رو به بحث میزاریم مختص قدما و کسانی که حداقل 2 دور حضور داشتن تا به یه جمعبندی برسیم بعدش میریم سراغ چیدمان قوانین و روشهای بازی و بازم بحث و نظر و یه قالب قانونمند و ثابت براش در میاریم که همونطور که گفتم به یه خواسته حداقلی و کف خواسته جامعه مافیا بازای انجمن برسیم ... .
    امیرخان من نه تنها نظرم رو میگم ، استقبال گرم هم می کنم تازه :yess: قانون وضع می کنم حتی ! اصن من دولت تعیین میکنم ! فقط یه مشکلی هست و اونم اینه که من فقط یه دور حضور داشتم تا حالا :106:

6. 8 کاربر از پست مفید L a V i N سپاس کرده اند .

سرمربی

JuventusJuventusJuventus
    سپاس ها
    12,302
    سپاس شده 23,215 در 3,144 پست
    کشور من
    Italy

من 1شنبه یه ارائه خرکی دارم . 5 بار اومدم شروع کردم به نوشتن تموم نشد . به خلاصه بودنش ایراد نگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط L a V i N نمایش پست ها
    - آقای همساده هم برای من یکی از اون 3 تا بهترین بود توی بازی ! من فکر میکنم بهنام خیلی باهوشه (هستی واقعا ؟ ) ! دور قبل روز دوم دیگه راه افتاده بود . از مصطفی پرسیدم تو پستاش رو می نویسی میگفت نه کاره خودشه ! ریسکش خیلی شجاعانه بود ... من از سبک بازیش خوشم میاد . شاید اشتباهش گیری بود که آقای همساده و سروناز بهم داده بودن ... چیز مهم و قابل مانور دادنی نبود که بخوان هی کشش بدن ولی بهنام ول کن نبود دیگه
    والا من خودم نگم باهوشم ، کی بگه ؟
    ولی خب ، از اونجایی که بعضی وقتا به شدت میتونم موزمار ( ) و خبیث باشم ، و البته "حراف" خوبی هم هستم و کلا حرف زیاد میزنم ، فکر میکنم تو مافیا حرفی برای گفتن داشته باشم .
    در مورد گیر دادن به سروناز با اینکه خب بیشتر دلم میخواست اعدامش کنم ، اما بارم به هر حال اگه نمیتونستم باید دنبال بیگناهیش میرفتم حداقل هم خطرناک بود ، هم یکم خودخواهانه بازی کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط The Psychotic Eyes نمایش پست ها
    اینکه من چرا شب اول بهنام رو هدف گرفت واسه این بود که بازیش تم گناهکاری داشت .. سری پیش جوری بازی میکرد که خیلی راحت تر میشد بهش اعتماد کرد و شکی بهش نداشت اما این دور از همون روز اول مشکوک بود .. فکر کنم خودش هم جایی گفت که سعی کرد مثل گناهکارها بازی بکنه
    اوایل فکر میکردم چقد خوب شد هدفم گرفتی اگه هدف نمیگرفتی بیگناهیمو نمیتونستم اثبات کنم
    بعد که فهمیدم کارگاهم همون شب منو هدف گرفته ، کلی جا خوردم

نقل قول نوشته اصلی توسط سروناز نمایش پست ها
    بهنام ساده نگاه میکنی٫ فک کردی من علیم با یه خط ادعا اعدام بشنم؟!
    واقعا فکر میکنی من با یک خط دلمو خوش میکردم تو اعدام میشی ؟ فکر میکنی دور قبل مهدی گاس با یه خط تا زیر چوبه دار رفت ؟
    اصلا کار به کارگاه نمیکشید کارگاه شب اول نقش منو پرسیده بود از بیننده بودن من مطمئن بود
    روز سوم هم بود ، بیگناها تشنه خون بودن

حالا البته بازم قطعی نیست ... ولی ترجیه میدم در مورد تیک عصبی در آینده صحبت کنیم

===

مصی :

نمیدونم کجای پستتو نقل قول کنم چون میخوام جواب همشو بدم حتی اگه کوتاه باشه
    ببین اصلا مطمئن باش هیچکس مشکلی نداشته ... همه میدونن اگه مشکلی هست ، از قوانینه ...
    من زیاد بازی نکردم اما مطمئنم اصلا امکان نداره این بازی 100 درصد درست برگذار بشه چون همه چیزش تئوریک هست و در عمل هر لحظه ممکنه یه اتفاق حساب نشده بیفته .
    مطمئن باش هیچکس حتی یک لحظه هم از شخص تو دلخور نشده .

و البته اگه تو نباشی ، کی میخواد بهترین اسپایدر منه تمام دوران باشه ؟ ( )
    اصلا بگو ببینم به چه جرعتی نقش اسپایدر منو حذف کردی ؟ :70:

===

امیر سجاد :

چقد خوب شد که دو دوره شرکت کردم ولی اگه مثلا دو دور شرکت نکرده بودم ، دلت میومد نذاری من حرف بزنم خدایی ؟
    کلی ایده ناب تو این مغزه پسر
    در کل منم هستم اگه قابل بدونین

ویرایش توسط b3hNaM : 12th April, 2012 در ساعت 12:19 PM

8. 7 کاربر از پست مفید b3hNaM سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره

BeficaFlamengoHamburgRacing
    سپاس ها
    40
    سپاس شده 37 در 6 پست

- در مورد این انجمن شدن مافیا و اینا٫ کاملا لازمه...درسته قسمت اعظمی از سال خالی میمونه ولی اگه در هر سال سه تا چهار دور هم برگزار بشه در طی مدت برگزاری بی تردید شلوغترین و پر رفت و امدترین انجمن فروم خواهد بود...

مافیا یکم با لیگ فانتزی و اینا تفاوت داره٫باید منعطف بودن برخی قوانین رو همچنان حفظ کرد تا دست "مافیه مافیا" موقع طراحی و بالانس کردن بازی بازتر باشه(که اون ها هم باید مشخص باشن کدوم قوانین هستن) تا از همون ابتدا به صورت 100% مشخص نباشه که حتما فلان تعداد قاتل تو بازی هستن و فلات تعداد فرقه و فلان تعداد بی گناه... این عدم اطمینان یکی از ویژگی های جالب و جذاب بازی هست.
    اما به برخی چیزها باید نظم داد و چاله چوله های اساسی بازی رو پر کرد.باید بازی دو تیمه قاتل و بیگناه ...سه تیمه ی قاتلین/اهل فرقه/بیگناهان ...و قاتلین/آدمربایان/ بیگناهان و انواع دیگه رو مشخص کرد و سر و شکل بازی رو در تمام شرایط سنجید و قوانین رو نوشت.
    حالا بچه ها به حداقل دو دور گفتن سنجاق تیکه انداختن.ولی من معتقدم باید هم همینطوری باشه.اینجا بحث خوب یا بد بازی کردم هم نباید مطرح باشه( به قول خوزه قرار نیست یه اسب خوب یه چاپار خوب هم باشه!) ٫ بلکه مسئله شناخت از بازی و فضای اون هست٫خب یکی که تا حالا بازی نکرده و یا فقط یه دور بازی کرده چقدر فضای بازی رو هم از نگان هم قاتلین٫هم نظر بیگناهان و هم از نگاه فرقه و... درک میکنه؟! همین قبل این دور که داشتیم با کرگدن و مصی در مورد گروه آدمربا حرف میزدیم و نقات ضعف و قوت و چاله چوله هاش رو که بررسی میکردیم واقعا نیاز به تجربه ی بازی به این شکل رو حس کردیم تا بهتر شرایطش٫ ظرافت هاش و چاله چوله هاش رو درک کنیم و ببینیم...
    در ضمن این قانون قسم نخوردن و اینا باید با اسم اصلیش که همانا "قانون جوکر" هست نامیده بشه!

- بهنام این نوشته هات رو میخونم یه حس دیگه هم توشنون میبینم٫ انگار که داری میگی: اه٫ حیف شد از دستم در رفت٫کاش...
    یکم به خود مسلط باش٫حالا جوونی٫ وقت داری٫ انشاالله تو ادوار بعدی تلاشت رو میکنی...

پ.ن: مثتقا پاشا یادته گفتی "...کی جوابگوئه؟ " و گفتم: "تو جواب گویی! " خب حالا بیا جوابگو باش ببینم این چه وضعیه مردک...

ویرایش توسط سروناز : 12th April, 2012 در ساعت 07:47 PM

10. 7 کاربر از پست مفید سروناز سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

نمیشه همین الان 1 دور جدیدو شروع کنیم؟
    (البته با فاحشه )

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlostafa نمایش پست ها
    ملاک برد و باخت مجری بازی فارغ از اینکه کودوم تیم برنده میشه، اینه که هر دو تیم بعد از بازی از بازی انجام شده راضی باشن و بعد از بازی مشخص بشه که بازی بالانس بوده. این دور من خودم رو مثل مافیا بازنده این بازی میدونم. اصلآ دوست نداشتم اتفاقاتی مثل اتفاقات دور سیزدهم که متأسفانه باز خودم برگزار کننده اش بودم، و سر اعدام شادی به خاطر چند دقیقه تمدید فاز روز پیش اومد، تکرار بشن؛ ولی خوب اوضاع اون طوری که میخواستم پیش نرفت.
    اصلا یادم نبود
    تو هم فراموشش کن
    ببخشید اگه اون موقع اعتراض کردم و زحماتتو در نظر نگرفتم این دفاع از چیزی که فکر میکنم حقه تو ذاتم بیرون برو هم نیست سر چیزای بیخودی حال خودمو بقیه رو میگیرم و بجای خاطره خوب خاطره بد براشون میسازم

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 22232424849505152

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)