صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 517

موضوع: مافیا دور شانزدهم - آقای مجری و دوستان

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    9
    سپاس شده 5 در 1 پست

این فامیل دور کجاست؟!؟!؟! بیا پست بده تا مدیرکش نشدی!!
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
    کاراکتر من تیکه کلام خاصی نداره چرا؟!؟

بازیکن ذخیره

BeficaFlamengoHamburgRacing
    سپاس ها
    40
    سپاس شده 37 در 6 پست

حرف ببعی تایید میشه. خاله بازی دیگه کافیه. 10 ساعت تا پایان فاز روز وقت داریم.

9 نفر تو بازی هستن که تا اینجا فقط فامیل دور پست نداده.گاد گفته بی گناه ها این دور نقش زیاد دارن. تعداد گناهکارها هم 2 یا نهایتا 3 نفر باید باشه.اگر دو نفر باشن پس اختیاراتی هم باید داشته باشن.اگه 3 نفر باشن کار ما خیلی سخت میشه. چون اگر امروز و فردا اعدامی ندن و تو فاز شب یک نفر رو بکشن بازی بعد از پایان روز دوم تموم میشه.پس حتما باید در این دو روز حداقل 1 مافیا رو شناسایی کنیم و اعدام کنیم.

جیگر به نظرت چرا من حس میکنم بیش از حد ریلکس و راحت هستی؟

بازیکن ذخیره

BarghAZLokomotiv MoscowStil Azin
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 6 در 2 پست

سروناز :
    خوبه پست قبلی تو :
    آقوی همساده مشکل شما با جیگر ( ) چیه؟
    بعد آخرین پست من بود

علاوه بر این که برعکس همیشه که تو روز اول معمولا دنبال خط دادن برده به اربابش میگشتیم امروز و تو این دوره شاید شاهد خط دادن مافیا به دزدش هم باشیم که یه وقت کار بیخود نکنه شب اول و بیاد از خودشون دزدی کنه . گاد جایی نگفته که داستان بی ربطه یا با ربطه به نظرتون میشه چیزی از توش در آورد ؟ نکنه این بوسیدن بوسه ی مرگی چیزی باشه مثلا !

من اینجام آقای مجری میبینی میبینی همه جام داره مور مور میشه فک کنم مار منو گزیده ا وای آقای مجری وای ا ا آقای مجری دکمه رو نکش اینکارا چیه یعنی مار منو نزده بود ؟! کمربند چیه آقای مجری ؟! این رو از کجا پیدا کردم !؟ خودم پیداش کردم آقای مجری مال خودمه یهو وسط خواب مار منو گزید یعنی همش واسه این بود آقای مجری ا ا ا ا چی شده این دیگه چی بود وای وای وای .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    40
    سپاس شده 37 در 6 پست

^^^^^^^
    1. گاد گفته داستان کاملا بی ربطه و نباید توش دنبال سرنخ و این جور چیزا باشیم.
    2.می دونم چی نوشتی و من چی نوشتم.من ازت سوال کردم و انتظار جواب دارم.به نظرت چرا من همچین حسی میکنم؟! چرا حس میکنم بیش از حد نرمال ریلکس هستی؟! حس میکنم احساس امنیت میکنی.به نظرت چرا همچین حسی میکنم؟!
    3.ممکن برده وجود داشته باشه یا ممکنه دزد وجود داشته باشه.باید بررسی بشه...

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    6
    سپاس شده 4 در 1 پست

سروناز :
    موافقم در مورد اینکه باید جدی بازی کنیم درضمن آقای مرجی گفته داستان هیچ ربطی به واقعیت نداره
    اما استدلالت غلطه به فرض داشتن حداکثر 3 مافیا تو بازی اگه امشب و فردا شب دو نفرو بکشن ، بازی میشه 3 به 4 !
    پس نکته مهم اینه که بجای اینکه بخوایم عجله کنیم برای اعدام ، بهتره عجله نکنیم و بجاش منطقی عمل کنیم .
    چون اگه امروز و فردا اعدام نداشته باشیم به هر حال بازی به روز سوم میرسه ، اما اگه اعدام اشتباه داشته باشیم بازی روز دوم تموم میشه
    ( به شرطی که قاتلا دو فرصت قتل داشته باشن ... که به نظرم اگه سه نفر باشن دوتا فرصت قتل ندارن ... احتمال میدم قاتلا دو نفر باشن با دو فرصت قتل )
    پس بهتره بجای تعجیل در اعدام ، سعی کنیم اعدام منطقی داشته باشیم ...

جیگر هم قطعا نمیتونه به حسه تو جوابه منطقی بده !!!

حالا یه سوال از همه : این عجله برای مشخص شدنه یکی به عنوان مافیا تو روز اول و اعدام ، معنای خاصی میتونه داشته باشه ؟

سپاس ها
    2
    سپاس شده 4 در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آقای همساده نمایش پست ها
    خرو کم بود گوسپندو هم داریما چقد جک و جونور هست اینجا آقو جان :smilebb (76):
    آقو مجریو همین حیوونا کلسیمارو میخورن به ما کلسیم نمیرسه دیگه کاکو

آقوی همساده پلیز حرفهای نژادپرستی نزن . آول آف آس مخلوق گاد هستیم و برابر . چرا خودت رو برتر میبینی ؟ به حیوانه ناطق بودنت مینازی ؟! اونم که همچین امتیازی نیست، من و جیگر هم به زبان فارسی مسلط هستیم، تازه من انگلیسی هم بلدم

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    16
    سپاس شده 12 در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سروناز نمایش پست ها
    حرف ببعی تایید میشه. خاله بازی دیگه کافیه. 10 ساعت تا پایان فاز روز وقت داریم.

9 نفر تو بازی هستن که تا اینجا فقط فامیل دور پست نداده.گاد گفته بی گناه ها این دور نقش زیاد دارن. تعداد گناهکارها هم 2 یا نهایتا 3 نفر باید باشه.اگر دو نفر باشن پس اختیاراتی هم باید داشته باشن.اگه 3 نفر باشن کار ما خیلی سخت میشه. چون اگر امروز و فردا اعدامی ندن و تو فاز شب یک نفر رو بکشن بازی بعد از پایان روز دوم تموم میشه.پس حتما باید در این دو روز حداقل 1 مافیا رو شناسایی کنیم و اعدام کنیم.

جیگر به نظرت چرا من حس میکنم بیش از حد ریلکس و راحت هستی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط سروناز نمایش پست ها
    ^^^^^^^
    1. گاد گفته داستان کاملا بی ربطه و نباید توش دنبال سرنخ و این جور چیزا باشیم.
    2.می دونم چی نوشتی و من چی نوشتم.من ازت سوال کردم و انتظار جواب دارم.به نظرت چرا من همچین حسی میکنم؟! چرا حس میکنم بیش از حد نرمال ریلکس هستی؟! حس میکنم احساس امنیت میکنی.به نظرت چرا همچین حسی میکنم؟!
    3.ممکن برده وجود داشته باشه یا ممکنه دزد وجود داشته باشه.باید بررسی بشه...
    چطوری می خوای از بین یه سری دیالوگ شوخی شوخی یه مافیا شناسایی کنی سروناز خانم ؟ در حالیکه تقریبآ 9 ساعت به پایان فاز روز زمان داریم ؟ با حساب اینکه الان 2 تا گروه تو بازی هستن و قاتلا کار تقریبآ راحتی دارن نسبت به ادوار قبلی که فرقه هم تو بازی بوده ولی شناسایی قاتل کار تقریبآ غیر ممکنی هست واسمون و ریسک بزرگی ! چون طبق قوانین احتمالات اگه ما کسی رو تو این فاز روز اعدام کنیم احتمال اینکه شهروند باشه خیلی بیشتر از اینه که قاتل باشه! الان ما باید به حس شما اعتماد کنیم ؟ اینکه حس میکنی برای من(ما) دلیل قاطعی نیست که پی حست رو بگیریم.

آقای همساده معنای خاص رو که چمیدونم والا! ولی اینکه با توجه به تعداد کممون و دو گروهی بودن بازی می خواد با سر بره تو بازی و نتیجه گیری کنه یا نفسش از جای گرم بلند میشه یا به خیال خودش می خواد گره وا کنه از بازی!

بازیکن ذخیره

Osasuna
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 1 در 1 پست

اگر اعدام نمیکنین نون بیارم با نفت بخوریم.پنیرم بیارم؟

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    40
    سپاس شده 37 در 6 پست

سروناز :
    موافقم در مورد اینکه باید جدی بازی کنیم درضمن آقای مرجی گفته داستان هیچ ربطی به واقعیت نداره
    اما استدلالت غلطه به فرض داشتن حداکثر 3 مافیا تو بازی اگه امشب و فردا شب دو نفرو بکشن ، بازی میشه 3 به 4 !
    پس نکته مهم اینه که بجای اینکه بخوایم عجله کنیم برای اعدام ، بهتره عجله نکنیم و بجاش منطقی عمل کنیم .
    چون اگه امروز و فردا اعدام نداشته باشیم به هر حال بازی به روز سوم میرسه ، اما اگه اعدام اشتباه داشته باشیم بازی روز دوم تموم میشه
    ( به شرطی که قاتلا دو فرصت قتل داشته باشن ... که به نظرم اگه سه نفر باشن دوتا فرصت قتل ندارن ... احتمال میدم قاتلا دو نفر باشن با دو فرصت قتل )
    پس بهتره بجای تعجیل در اعدام ، سعی کنیم اعدام منطقی داشته باشیم ...

جیگر هم قطعا نمیتونه به حسه تو جوابه منطقی بده !!!

حالا یه سوال از همه : این عجله برای مشخص شدنه یکی به عنوان مافیا تو روز اول و اعدام ، معنای خاصی میتونه داشته باشه ؟
    داستان رو که منم گفتم ربطی به بازی نداره.
    فرض غلط نیست٫ما اگه تو این دو روز یک اعدام ناموفق داشته باشیم و اونا دو قتل شبانه داشته باشن بازی میشه سه به سه! و یا ما اگه تو این دو روز دو اعدام ناموفق داشته باشیم و اونا یه قتل شنبانه داشته باشن بازم تمام! میبینی به همین سادگی! البته با فرض اینکه تعداد گناهکاران 3 نفر هست.
    در مورد کدوم عجله حرف میزنی؟! من گفتم حداقل اعدام یه گناهکار در این دو روز باید داشته باشیم وگرنه... یا اینکه میگم 12 ساعت خاله بازی کافیه بیایین بحث کنیم اسمش عجله هست؟! ما 10 روز هم خاله بازی کنیم به نتیجه نمیرسیم باید با هم بحث کنیم٫اتهام بزنیم٫جواب ها رو تحلیل کنیم و فک کردین قراره از آسمون وحی بیاد؟

چطور به این نتیجه رسیدی جیگر جواب منقطی نداره؟! من یه حس دارم جیگر هم عقل داره خودش تحلیل میکنه اگه جوابی داشته باشه میگه٫اگرم نداشته باشه که هیچی. وکیل مدافع نمیخواد.

چطوری می خوای از بین یه سری دیالوگ شوخی شوخی یه مافیا شناسایی کنی سروناز خانم ؟ در حالیکه تقریبآ 9 ساعت به پایان فاز روز زمان داریم ؟ با حساب اینکه الان 2 تا گروه تو بازی هستن و قاتلا کار تقریبآ راحتی دارن نسبت به ادوار قبلی که فرقه هم تو بازی بوده ولی شناسایی قاتل کار تقریبآ غیر ممکنی هست واسمون و ریسک بزرگی ! چون طبق قوانین احتمالات اگه ما کسی رو تو این فاز روز اعدام کنیم احتمال اینکه شهروند باشه خیلی بیشتر از اینه که قاتل باشه! الان ما باید به حس شما اعتماد کنیم ؟ اینکه حس میکنی برای من(ما) دلیل قاطعی نیست که پی حست رو بگیریم.

آقای همساده معنای خاص رو که چمیدونم والا! ولی اینکه با توجه به تعداد کممون و دو گروهی بودن بازی می خواد با سر بره تو بازی و نتیجه گیری کنه یا نفسش از جای گرم بلند میشه یا به خیال خودش می خواد گره وا کنه از بازی!
    پس لطفا شوخی هاتون رو جمع کنید جدی حرف بزنید ببینم چی به چیه! 9 ساعت زمان زیادیه و صد البته قرار نیست تو روز اول همه ی بازی باز بشه٫تو روز اول یه سری چیزا به دست میاد که تو روزهای بعد میشه کاملا بازشون کرد اونم به این شرط که روز اول به بی خیالی نگذره وگرنه روز پنجم با روز اول هیچ فرقی نمیکنه.

یه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که شما چرا اینقدر موضع گرفتین؟ من هنوز در مورد شک جدی هم حرف نزدم! جریان چیه؟! دوس دارین تا اخرش خاله بازی کنیم؟!

صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)