نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در بازی رسلمنیا امسال کدامیک از این دو پیروز می شوند؟

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • THe ROCK

62 74.70%
  • John Cena

21 25.30%
صفحه 1 از 80 123451121315171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 800

موضوع: ♛ کُــــشــــتــــی کَـــج (جلدⅡ)یادواره ⒺⒹⒼⒺ وⓉⒽⒺⓇⓄⒸⓀ ♛

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    324
    سپاس شده 694 در 381 پست

سلام بر دوستان کشتی کج کار
    بحث رو ادامه بدید تا زندگی نامه ادج رو قرار بدم

سوپر شو دیشبو کی دانلود کرده و دید؟
    من امشب میذارم برای دانلود
    فقط امیدوارم راک بیشتر از 15 دقیقه حرف نزنه!!!

چنتا خبر به نقل از wwe-forum.ir
    1- امروز سالگرد ادی گوررو هست
    2-فیلمبرداری مستند سی ام پانک
    سایت شیکاگو تریبون اعلام کرد که WWE در حال فیلمبرداری یک فیلم مستند از پشت صحنه زندگی ، ستاره شیکاگو یی WWE سی ام پانک است . این پروژه بصورت یک دی وی دی در سال 2012 منتشر میشود . هنوز برای این مستند اسمی انتخاب نشده است.

3-طبق گزارشاتی WWE به دنبال سرمایه گذاری بر روی محبوبیت سی ام پانک است ، WWE میخواهد با نوشتن یک استوری بزرگ برای او و همچنین تولید کالا های جدید ، کتاب ، فیلم مستند و ... این سرمایه گذاری را ترتیب دهد.

4-کیرسچن در تور WWE در اروپا دچار آسیب دیدگی شد. او پس از بازگشت به خانه و مراجعه او به پزشکان ، مشخص شد که او دچار پیچ خوردگی مچ پا شده است . زمان بهبودی او مشخص نشده است ، اما چیزی که مشخص شده است این است که او از مسابقه تیم وید برت در مقابل تیم رندی اورتون در پی پر ویو Survivor Series حذف شده و به جای او، دالف زیگلر مبارزه خواهد کرد.

5-کودی رودز دیگر ماسک نمی گذارد
    اکنون صورت او (آسیب به خاطر 619 ری مستریو) خوب شده است و دیگر نیازی به گذاشتن ماسک ندارد. عکس پروفایل او در WWE نیز عکس بدون ماسک است.

چنتا خبر به نقل از wwe-forum.ir
    1- امروز سالگرد ادی گوررو هست
    2-فیلمبرداری مستند سی ام پانک
    سایت شیکاگو تریبون اعلام کرد که WWE در حال فیلمبرداری یک فیلم مستند از پشت صحنه زندگی ، ستاره شیکاگو یی WWE سی ام پانک است . این پروژه بصورت یک دی وی دی در سال 2012 منتشر میشود . هنوز برای این مستند اسمی انتخاب نشده است.

3-طبق گزارشاتی WWE به دنبال سرمایه گذاری بر روی محبوبیت سی ام پانک است ، WWE میخواهد با نوشتن یک استوری بزرگ برای او و همچنین تولید کالا های جدید ، کتاب ، فیلم مستند و ... این سرمایه گذاری را ترتیب دهد.

4-کیرسچن در تور WWE در اروپا دچار آسیب دیدگی شد. او پس از بازگشت به خانه و مراجعه او به پزشکان ، مشخص شد که او دچار پیچ خوردگی مچ پا شده است . زمان بهبودی او مشخص نشده است ، اما چیزی که مشخص شده است این است که او از مسابقه تیم وید برت در مقابل تیم رندی اورتون در پی پر ویو Survivor Series حذف شده و به جای او، دالف زیگلر مبارزه خواهد کرد.

5-کودی رودز دیگر ماسک نمی گذارد
    اکنون صورت او (آسیب به خاطر 619 ری مستریو) خوب شده است و دیگر نیازی به گذاشتن ماسک ندارد. عکس پروفایل او در WWE نیز عکس بدون ماسک است.
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.
    ویرایش توسط unexi : 15th November, 2011 در ساعت 08:51 PM

2. 7 کاربر از پست مفید omid سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 29,511 در 8,208 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    سوپر شو دیشبو کی دانلود کرده و دید؟
    من امشب میذارم برای دانلود
    فقط امیدوارم راک بیشتر از 15 دقیقه حرف نزنه!!!
    جلد جدید رو تبریک میگم،امید لحظه آخر زدی وگرنه 6 قرار بود اگه نمیزدی یکی دیگه بزنه! امیدوارم توش خبرهای خوبی از پانک و د میز کبید و ناگواری از سینا بشنویم!:36:

================

امید من سی دی 1 رو دانلود کردم و دیدم و دارم سی دوم رو دانلود میکنم.

تو سی 1 10 دقیقه مایکل کول با جیم راس مسابقه فان داد و سی ام پانک با میکروفن اومد و وسطای سی دی 1 هم میک فولی و جان سینا اومدن و 15 دقیقه حرف زدن!اما جالب بود و حسابی جان سینا خجالت زده شد خودت ببین متوجه میشی! یهو راک اومد و فولی رو ... و سریع رفت فک کنم سی 2 دوباره برگرده!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

4. 2 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

نتایج دابلیو دابلیو ای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] 14 نوامبر 2011

شوء ماندی نایت راء این هفته، آخرین شوء زنده دابلیو دابلیو ای قبل از پی پی وی سوروایور سریز بود که در ساعات ابتدایی صبح امروز به پایان رسید. در راء این هفته که به صورت ویژه و به مدت 3 ساعت برگزار شد، میک فولی و د راک به WWE بازگشتند که بازگشت هر کدام با حواشی جالبی نیز همراه بود! از دیگر اتفاقات مهم این هفته میتوان به حمله کوین نش به سانتینو مارلا و کری خواندن وی برای تریپل اچ اشاره کرد که ریکشین خوبی از طرف تماشاگران دریافت کرد! همچنین چلنج جیم راس و مایکل کول نیز در این هفته بالاخره برگزار شد که در نهایت کول شغل خود را همچنان حفظ کرد.

پروموی ابتدای شوء:

در ابتدای شوء، مایکل کول معرفی و وارد رینگ شد. کول درباره چلنج خود با جیم راس صحبت کرد و گفت: بالاخره جیم راس آمده و امشب در بوستون حاضر است! کول پس کمی تمسخر راس، وی را معرفی کرد و JR با تشویق تماشاگران وارد رینگ شد. کول گفت: اینجا 3 چلنج داریم و اگر راس در هر سه این رقابت ها برنده شود، میتواند شغل خود در دابلیو دابلیو ای را پس بگیرد و من برای همیشه از اینجا بروم! چلنج اول، مچ انداختن بود که کول کتش را درآورد و آماده این بازی شد. کول چند بار مسخره بازی درآورد و به بهانه تمرین، از مچ انداختن دوری کرد تا اینکه راس خیلی سریع مچ او را خواباند! سپس کول گفت: چون دهان راس بوی بد میداد، مچش، سریع خوابیده شد!! در چلنج دوم باید هر دو می رقصیدند! هر دو رقصیدند که در نهایت تماشاگران، با تشویق خود راس را برنده این چلنج اعلام کردند. چلنج سوم نیز مسابقه وزن کشی از طریق ترازو بود که هر که وزن کمتری داشت، برنده بود. هر دو وزن خود را کشیدند که کول 200 و راس 239 پوند بودند و بدین ترتیب کول برنده این چلنج شد! کول خوش حال از برد این چلنج است که موزیک سی ام پانک زده شد و وی به رینگ آمد. پانک گفت: متوجه شدم که در جائی تقلب کردی و کلی از زمان شوء را گرفتی. با بودن تو و جان لورینایتیس، این شوء غیر قابل تحمل و عذاب آور میشود. در اینجا لورینایتیس به استیج آرنا آمد و گفت: با توجه به درخواست هواداران از طریق توئیتر، امشب پانک با بیگشو تیم میشود و در مقابل آلبرتو دلریو و مارک هنری قرار خواهند گرفت. کول در حال خندیدن به پانک است و به او میگوید که از وی عذرخواهی کند که پانک پس از مکثی یک هدبات به او زد و سپس آناکاندا وایس را اجرا کرد و رینگ را ترک کرد!

بک استیج:
    در بک استیج مت استرایکر حضور دارد که میگوید بازگشت راک را از دست ندهید و امشب شبی خواهد بود که هیچ وقت راک و سینا، آن را فراموش نخواهند کرد! سپس یک لیموزین ترمز کرد و میک فولی از آن پیاده شد!! تماشاگران به شدت خوش حال هستند و استرایکر نیز بازگشت فولی را تبریک میگوید و فولی گفت: امشب اینجا در خانه و بوستون حضور دارد! سپس در آرنا مشاهده شد که جیم راس به میز گزارشگری پیوست!

مسابقه اول:تگ تیم مچ ............................................. برنده مسابقه:کودی رودز و هانیکو
    » در این مسابقه هیل ها در مقابل کوفی کینگستون و سین کارا قرار گرفتند.
    کودی رودز پس از چند بدل موفق شد که با اجرای کراس رودز روی کوفی، تیمش را برنده بازی کند.

بک استیج با سانتینو مارلا:

در قسمتی نشان داده میشود که د راک وارد آرنا شده و به سمت اتاق خود میرود! در ادامه سانتینو در اتاقی در حال بازی کردن بازی WWE12 و بازی بین راک و سینا است! زک رایدر به پیش او رفت از وی درخواست کرد که این طومار را امضاء کند تا بتواند یک بازی بر سر تایتل با دالف زیگلر داشته باشد! مارلا از وی پرسید: این بازی را راک میبرد یا سینا؟ که هر دو به اتفاق نظر گفتند که این دو آوسوم تروث را در سوروایور سریز شکست دهند! در پایان مارلا، طومار رایدر را امضاء کرد.

مسابقه دوم:دالف زیگلر در مقابل میسون رایان .................... برنده مسابقه:میسون رایان
    » پیش از آغاز بازی، ویکی گوئررو اعلام کرد که زیگلر جایگزین کریسچن مصدوم در تیم وید برت شده است!

» همچنین در حین آغاز بازی، جان لورینایتیس، مایکل کول که از ناحیه دست مصدوم شده بود را مجددا به میز گزارشگران برگرداند و جیم راس را مجبور به ترک آرنا کرد!

زیگلر که پشت سر هم در حال خوردن فن بود، از رینگ فرار کرد و از طرفی ویکی یک سیلی به رایان زد تا بازی DQ شود.

» پس از آن، زیگلر در حال ترک آرنا بود که جان موریسون از پشت آمد و او را به رینگ فرستاد و رایان نیز یک فول نلسون اسلم را اجرا کرد و از موریسون تشکر کرد!

پروموی میک فولی:

در ادامه شوء، میک فولی معرفی شد و او به WWE بازگشت! فولی در رینگ حضور پیدا کرد و تماشاگران به خاطر حمایت گرمشان تشکر کرد و گفت: هیچ جا خانه آدم نمیشود! چه طور میشود که راک و سینا فقط برای یک بار با هم تیم شوند و آنها باید دوباره با هم تیم شوند! سینا در خانه خودش بووو میشود که این بووو شدن ها یک مشکلی است اما سینا یکی از بزرگترین کشتی گیران تاریخ WWE است! در ادامه فولی، دوست خوبش جان سینا را دعوت کرد و وی به رینگ آمد. سینا گفت: دلیل اینکه راک را برای خودم انتخاب نمودم این است که او فوق العاده است! فولی گفت: اعتراف میکنم که شما با هم دوست نیستید ولی نهایت احترام را به همدیگر می گذارید! فولی تی شرت خود که نیمی از شعار سینا و نیمی از شعار راک تشکیل شده را به سینا نشان داد و دوست دارم که شما همیشه با هم تیم باشید! در ادامه گفت: این زندگی تو است! ویدئویی از زندگی و گذشته سینا در سال های قبل از بچگی تا به حال پخش شد و فولی، مربی قدیمی سینا در لیگ را معرفی کرد و آن شخص به رینگ آمد. وی سینا را در بغل گرفت اما سینا عکس العملی نشان نداد. مربی از رشد سینا گفت و اعلام کرد که گریه اش گرفته که فولی اشاره کرد: ممکن است این اتفاق برای هر کسی بیفتد! حالا فولی رپر و تگ تیم سابق سینا در سال 2003 را معرفی کرد و بال بوچانان وارد رینگ شد! وی گفت: واقعا از دیدن سینا خوش حالم و او بهترین همکاری بوده که تا به حال داشته ام! زندگی من خوب بود تا اینکه سینا تیم را رها کرد و زندگی من نیز خراب شد! سینا گفت: او حتی ضعیف تر از شاک مستر بود! در ادامه فولی، کسی که سینا خیلی دوستش دارد را دعوت به رینگ کرد و پدر سینا وارد آرنا شد! وی گفت: هواداران را به خاطر گفتن سینا ساک س سرزنش نمیکنم چون خودشان ساک س هستند!! آنها فکر نمی کنند که چه طور سینا در این شرایط سخت کار میکند! من عاشق فرزند کوچکم هستم و میخواهم شما او را تشویق کنید اما هواداران شروع به گفتن سینا ساک س کردند!! پدر سینا آنها را بازنده خطاب کرد که بالاخره جان دست به کار شد و جلوی پدرش را گرفت و از او خواست که رینگ را ترک کند! سینا گفت: پدرش هرگز از رفتاری که هواداران با او میکنند، عذاب نمیکشد. او زندگیش است و اتفاقات امشب را بزرگترین فاجعه تاریخ رستلینگ میداند و قصد ترک رینگ را دارد که فولی گفت: چند مهمان دیگر برای ورود به رینگ دارم که در اینجا موزیک د راک زده شد و او به سمت رینگ آمد و فولی به سمت آغوش گرفتن وی رفت که ناگهان راک یک راک باتوم را به او زد و رینگ را ترک کرد! سینا کمک کرد تا فولی بلند شود و این قسمت به پایان رسید!

مسابقه سوم:شیموس در مقابل جک سواگر ...................... برنده مسابقه:شیموس
    سواگر یک پانچ را به شیموس زد اما در برگشت یک بروگ کیک دریافت کرد و بازنده شد.

مسابقه چهارم:کلی کلی در مقابل ناتالیا .......................... برنده مسابقه:کلی کلی
    ناتالیا برای اجرای شارپ شوتر رفته بود که ناگهان رول آپ شد و کلی خیلی راحت بازی را برد!

مسابقه پنجم:تگ تیم مچ .......................................... برنده مسابقه:مارک هنری و آلبرتو دلریو
    » در این بازی دو قهرمان کنونی دو برند کمپانی در مقابل چلنجر های خود، بیگشو و پانک قرار گرفتند.
    » پیش از آغاز بازی، دلریو در استیج به پانک حمله کرد و کمی دست وی مصدوم کرد!

پانک برای اجرای فلائینگ از کرنر رفته بود که هنری، دلریو را به سمت دیگر هل داد و خودش ورلد استرانگ اسلم را روی پانک اجرا کرد. سپس بیگشو با یک کیک، هنری را به بیرون پرتاب کرد و دلریو با کاور کردن پانک توانست تیم خود را برنده بازی کند!

» در ادامه دلریو کراس آرم بریکر را روی پانک اجرا کرد که با برگشت بیگشو به رینگ، وی فرار کرد!

پروموی سانتینو مارلا:

موزیک سانتینو زده شد و وی وارد رینگ شد. مارلا گفت: تا نزدیکی برد رویال رامبل 2011 رفتم اما آلبرتو دلریو این اجازه را به وی نداد. نقشه ای دارم که اگر مجددا کریرم به بوستون کشیده شد، رویال رامبل را ببرم!! در بین صحبت های مارلا، موزیک کوین نش زده شد و وی به رینگ آمد. سانتینو گفت: اگر اینجا بودی، تو را میزدم که نش گفت: چرا میخواهی مرا بزنی، من یکی از بزرگترین طرفدار های تو هستم! تو رویال رامبل را اختراع کردی و لحظات پارسال، یکی از دوست داشتنی ترین لحظات من است! نش از مارلا میخواهد که حرکت شیپور خودش را اجرا کند که مارلا این کار را کرد اما در برگشت یک بیگ بوت از نش دریافت کرد! نش گفت: من در رویال رامبل، بیشترین تشویق را شدم ولی هنوز تریپل اچ نمیخواهد مرا استخدام کند!؟ در نهایت نش یک جکنایف پاوربامب را روی مارلا اجرا کرد و رینگ را ترک کرد.

مسابقه ششم:رندی اورتن در مقابل وید برت ...................... برنده مسابقه:رندی اورتن
    اورتن آماده زدن RKO بود که کودی رودز در بازی دخالت کرد و داور بازی را DQ اعلام کرد.
    » پس از آن، دو تیم برت و اورتن در رینگ با هم درگیر شدند که در نهایت فیس ها رینگ را پاکسازی کردند!

پروموی د راک:

در مین اونت شوء، موزیک د راک زده شد و او پس از ماه ها مجددا به WWE بازگشت. راک پس از تشکر از تشویق های تماشاگران، گفت: امروز فیلمبرداری فیلم GI Joe را زودتر شروع کردیم تا من به راء برسم. من عاشق میک فولی هستم اما دیگر نمی توانستم در بک استیج بایستم و تمسخر های وی را ببینم! تماشاگران از راک تشکر میکنند که راک گفت: Your Welcome!! در ادامه تماشاگران شعار پشت تی شرت راک، Boots To Asses را سر میدهند. راک گفت: ضربه زدن به باسن را میخواهم از همین الان شروع کنم و از آوسوم تروث خواست که به رینگ بیایند. میز و تروث وارد رینگ شدند. میز پس از چند بار گفتن کلمه واقعا؟! گفت: اهمیت نمیدهم که راک چه کار میکند و چه چیزی میگوید و فقط زدن وی، تنها چیزی است که برایم مهم است! آرتروث نیز گفت: زدن راک کار سختی نیست و می توانیم همین الان شروع کنیم! تروث لباس خود را درآورد تا به راک حمله کند که میز جلوی او را گرفت و گفت: اهمیتی نمی دهیم که مردم و راک چه چیزی میخواهند! تروث و میز در حال ترک رینگ بودند که موزیک جان سینا زده شد و او نیز به رینگ آمد. سینا ابتدا طعنه و همچنین به تمسخر راک درباره پیغام فرستن به صورت ماهواره ای پرداخت که راک روبه تماشاگران گفت: شما یک عذرخواهی به سینا بدهکار هستید، چون به وی احترام نگذاشتید و چون در سن بلوغ بوده، به وی برخورده است!!! سینا گفت: اگر تو میخواستی مرا بزنی، مربوط به قبل میشود و الان در این یکشنبه من و تو، تیم هستیم! میز گفت: حالم از این صحبت ها بد میشود و آخرین بازی که این اتفاق افتاده بود، مین اونت رسلمنیا بود که سینا را بردم! این یکشنبه نیز این کار را با شما خواهم کرد که تروث نیز آن را تایید کرد! راک نیز گفت: ما هم شما را این یکشنبه می بینیم ولی قبل از آن همه شمائی که در اینجا هستید، Boots To Asses !! سپس راک و سینا به میز و تروث حمله کردند که راک پس از زدن چند پانچ، راک باتوم را روی تروث اجرا کرد و از طرفی سینا در حال زدن AA به میز بود که راک، او را پائین کشید و خود، راک باتوم را به میز زد. سپس راک، رینگ را ترک کرد و هنگام رسیدن به رمپ آرنا، با نشان دادن علامت دست یو کنت سی می و تمسخر سینا، شوء به پایان رسید!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

6. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

مدیــــرکل سایـــت

JuventusJuventusJuventus
    تیم محبوب
    Nederland
    سپاس ها
    45,083
    سپاس شده 23,360 در 3,425 پست
    کشور من
    Libya

سلام بچه ها تاپیک جدیدو تبریک میگم

عزیزان لطفا پست های کوتاه و پشت سر هم ندین تو این تاپیک بزارین روند خوبشو این تاپیک حفظ کنه . چند پست اولو ادغام کردم.
    اوم اوم با تشکر از داوود.

!!SUPERMAN is HERE

x
    "I believe that everything that you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer from it. But in my mind, I believe
    what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." x

Tupac Shakur

8. کاربر روبرو از پست مفید unexi سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

به به پس از ظهور THE ROCK پس از مدت ها در دبلیو دبلیو ای، the uexi نیز در این تاپیک رویت شد
    ! عجب پروموئی هم اجرا کرد،علیکو رو میگما!

بچه ها بزودی نظرات چندین نفر از حرفه ای های کشتی کج(طرفدار) رو در مورد اکثر کشتی کج کارها براتون بدون سانسور میزارم تا بلکه پی ببرید به اینکه ما کارشناسی نظر میدیم!

تاپیک به احرتام نظر دوستان به نام ادج و راک زده شد!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

10. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    سپاس شده 6,837 در 1,931 پست
    کشور من
    Iran

چه احترامي آقا داوود؟ اصلا خوشم نيومد از اين كارتون با زدن اين تاپيك به اين اسم و روش اين چه وضعيه؟ بهتر بود احترام بيشتري براي پيشكسوتان اين رشته قائل ميشديد كه حداقل 15 سال اين رشته رو دنيال ميكنن تاپيكتون هم مثل پست هاتون يه طرفه و غير منطقي شده

اقا برميگرده ميگه مگه آندرتيكر بازنشتسنه شده ؟ ببخشيد الان راك بازنشسته شده ؟؟؟؟؟بزاريدن يه چند سالي از خداحافظي ادج ميگذشت بعد به يادش تاپيك ميزدين مگه ادج قهرمان افسانه اي بود ؟؟؟ بهتر نيود به اسم ريك فلر ميزدين كه عنوان دار اين رشته هست؟؟؟ يه ذره بيشتر دقت بكننين بد نيست
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here
    ویرایش توسط unexi : 16th November, 2011 در ساعت 02:59 PM

12. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Amir United نمایش پست ها
    چه احترامي آقا داوود؟ اصلا خوشم نيومد از اين كارتون با زدن اين تاپيك به اين اسم و روش اين چه وضعيه؟ بهتر بود احترام بيشتري براي پيشكسوتان اين رشته قائل ميشديد كه حداقل 15 سال اين رشته رو دنيال ميكنن تاپيكتون هم مثل پست هاتون يه طرفه و غير منطقي شده
    کدوم روش؟!

اقا برميگرده ميگه مگه آندرتيكر بازنشتسنه شده ؟ ببخشيد الان راك بازنشسته شده ؟؟؟؟؟بزاريدن يه چند سالي از خداحافظي ادج ميگذشت بعد به يادش تاپيك ميزدين مگه ادج قهرمان افسانه اي بود ؟؟؟ بهتر نيود به اسم ريك فلر ميزدين كه عنوان دار اين رشته هست؟؟؟ يه ذره بيشتر دقت بكننين بد نيست
    راک بعد از 7 سال برگشته،هفته دیگه ی مسابقه میده،میره تا رسومنیا تا سینا رو نابود کنه و بعدش هم تمام.

آندر تیکر مصدومیتش بر طرف شه دوباره برمیگرده.ریک فلیر هم خائن هست و رفته tna امیر جون!

چند نفر رو ادج نظر داشتن و چندین نفر هم رو راک به طور مساوی،شما هم تیکر،بنابراین ادج و راک به نظر بیشتر و مساوی انتخاب شدن.ضمن اینکه ادج به خاطر مصدومیت رفت و یکی از برترین های تاریخ هست و شایسته بود حتی تاپیک تنها به نامش باشه،کافی هست گلچینی از بازیهاش رو ببینی تا متوجه شی یکی از اسطوره هاست.

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

14. 2 کاربر از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    کشور من
    Iran

داوود جون نميخواد تاريخچه كشتي كجكار ها رو. به من گوشزد كني؟ مثل اينكه يادت رفته من خودم تو رو اوردم توي حال و هواي كشتي كج
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

16. کاربر روبرو از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

داوود جون نميخواد تاريخچه كشتي كجكار ها رو. به من گوشزد كني؟ مثل اينكه يادت رفته من خودم تو رو اوردم توي حال و هواي كشتي كج
    آقای امیر آقا اسم تاپیک با نظر جمع بوده و موضوع مهم و اصلی نیست،مهم بحث هائی هست که توش انجام میشه.امیر راک زد سینا رو خجالت زده کرد توشهرش میخوای بحث رو منحرف کنی؟!

دست شما هم درد نکنه بعد از سال ها منو آوردی تو این حال و هوا 1 دست برای تو! اما مهم اطلاعات هست نه حال و هوا!

امیر به جای این حرف ها نظرت رو در مورد راک و سینا و اتفاقات رخ داده بده و اذهان عمومی رو متشنج نکن!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

18. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,487
    کشور من
    Iran

داود جون مگه من تو هستم كه ضعيف باشم و سعي كنم همه چيز رو به فوتبال ربط بدم كه ميگي 1 دست من !! نمن با افتخار ميبرم و ميشم 5 نه سعي ميكنم با كستي كج جلو بيوفتم نه سعي ميكنم پول بدم و دست بخرم از اين كار ها نميكنم ميام ميشينم بازي ميكنم پرچم ميزنم بالا بعد ميرم زشته براي كسي كه ادعاي خوب بودن داره بعد سعي كنه ضعفش رو و دستهايي كه عقب هست رو با كستي كج و پول جبران كنه آقا خوبي ! ببر تا بتوني جبران كني تو هم خوب ميشي البته يه روزي فعلا سكوت
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    champ is here

صفحه 1 از 80 123451121315171 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 6

کلمات کلیدی این موضوع