نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در بازی رسلمنیا امسال کدامیک از این دو پیروز می شوند؟

رأی دهندگان
83. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • THe ROCK

62 74.70%
  • John Cena

21 25.30%
صفحه 3 از 80 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 800

موضوع: ♛ کُــــشــــتــــی کَـــج (جلدⅡ)یادواره ⒺⒹⒼⒺ وⓉⒽⒺⓇⓄⒸⓀ ♛

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9
    سپاس شده 28,199 در 7,750 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط milan and manutd نمایش پست ها
    خودخواه ؟؟ قربانی ی ی ی ؟؟

جان بعد یه مبارزه سخت کمربند و گرفت بعد از اون ور باتیستا اومد و ناجوانمردی کمربند و گرفت ، ( اصلا باشه نوش ِ جونت عزیز ِ دل ِ برادر ) ولی دیگه قرار نیست بزاری همیشه پیشش بمونه ، با یه مبارزه ی خوب کمربندشو پس گرفت و 2 تا (اگه اشتباه نکنم )بازی ریمچ رو هم باز برد :beach: و این بود معنی کلمه های خودخواه و قربانی
    کمربند رو 1 بار پس میگرن ،2 بار پس میگیرن،3 بار پس میگیرن،دیگه 10 بار که پس نمیگیرن! جان سینا 10 بار قهرمان شده اونم با خواهش و تمنا کردن از مکمن! ماجراهای سی ام پانک و جان سینا با مکمن رو اگر 3 ماه پیش دنبال کرده باشی پانک همه اینا رو توضیح داده،به خاطر همین اینقدر محبوب شده و فیس شده و داره سر کمربند مبارزه میکنه،اعتراض به کمربندی که برای مدت دست سینا مونده بود و بسیار زشت و بی ارزش شده بود،اینا حرفهای پانک هست نه من!گل گفتی افسانهای...

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna
    تیم کامل قهرمان اروپا در خانه با گلهای آفساید 2-3 ذخیره های سیتی

2. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    واقعا هیف بود باتیستا کارش درست بود. من مثل تو خیلی حرفه ای دنبال نمیکنم. اما از قدیما هر هفته کشتی کج رو نگاه میکردم. این چند سال اخیر دیگه موقعیتش جور نمیشد. اون زمان ریزر رامون و مایکل و ...... یه ژاپنی بود خیلی باش حال میکردم اسمش هاکوشی بود. تمام بدنش به ژاپنی خال کوبی بود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    اینم یه عکس از هاکوشی
    امین الان کشتی کج جذاب شده،دیگه کمربند دست جان مینا نیست و دیگه خبری از قهرمانی ها و بازیهای تکراری و کسل کننده نیستیم.دم د میز کبیر و سی ام پانک گرم که دوباره کشتی کج رو جذاب کردن.:63:

دنبال کن بازیها رو ضرر نمیکنی!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

4. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    322
    سپاس شده 694 در 381 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sir amir united نمایش پست ها
    چه احترامي آقا داوود؟ اصلا خوشم نيومد از اين كارتون با زدن اين تاپيك به اين اسم و روش اين چه وضعيه؟ بهتر بود احترام بيشتري براي پيشكسوتان اين رشته قائل ميشديد كه حداقل 15 سال اين رشته رو دنيال ميكنن تاپيكتون هم مثل پست هاتون يه طرفه و غير منطقي شده

اقا برميگرده ميگه مگه آندرتيكر بازنشتسنه شده ؟ ببخشيد الان راك بازنشسته شده ؟؟؟؟؟بزاريدن يه چند سالي از خداحافظي ادج ميگذشت بعد به يادش تاپيك ميزدين مگه ادج قهرمان افسانه اي بود ؟؟؟ بهتر نيود به اسم ريك فلر ميزدين كه عنوان دار اين رشته هست؟؟؟ يه ذره بيشتر دقت بكننين بد نيست
    این پست شوخی هست یا جدی؟!؟
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.

بازیکن ذخیره

بازیکن محبوب
    طالب لو-رونالدینیهو
    تیم محبوب
    فجر-برق-مرصاد-بارسلون-چلسی!!
    سپاس ها
    322
    سپاس شده 694 در 381 پست

خوب
    بالاخره بازی ها رو دیدم
    1- این گزارشگر می گفت برناممون 3 ساعته ولی 2 ساعت و 11 دقیقه بود چرا؟؟
    2-چلنج مایکل کول همونطور بود که انتظار داشتم.فقط برای خنده!!
    3-من آخر نفهمیدم راک چرا مک فولی رو زد؟
    4-میسون رایان باز هم عالی بود.خوشحالم که بیشتر بهش بها داده میشه
    5-تگ تیم مچ هم خیلی خوب بود 4 تا ستاره در برابر هم
    6-کوین نش هم باز اومد رو اعصاب آندرتیکر باید بیاد حسابشو برسه:76:
    همین دیگه
    بی صبرانه منتظر سوروایور سرییییزززز
    دی شیخ با چراغ...

... ومن امروز به دنبال چراغی هستم كه روشنگر راهم باشد.

7. کاربر روبرو از پست مفید omid سپاس کرده است .

سرمربی

PerspolisBarcelonaMilanNaftAbadan
    مربی محبوب
    كرايوف - فرگوسن- گوارديولا
    بازیکن محبوب
    كريمي مسي رونالدينيو
    سپاس ها
    10,790
    سپاس شده 16,515 در 3,585 پست
    کشور من
    Iran

من اسکای 15 که نگاه میکنم همش کلاسیک میزاره . به کانال روی هاتبرد که به روز باشه رو معرفی کنید
    جهت انجام بازي آنلاين pes2013 آماده هستيم. فقط پيشنهاد بديد

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی.
    لارنس استرن

کاپیتان تیم

ManchesterUnitedPerspolisManchesterUnitedPerspolis
    مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,457
    سپاس شده 6,614 در 1,836 پست
    کشور من
    Iran

آقا داود براي چي الكي جو ميدي ؟؟ حالا كه يه طرفدار واقعي كشتي كج به اين تاپيك اضافه شده سعي نكن اين رو هم مثل بقيه بكشوني به طرف خودت اينا طرفداران واقعي كشتي كج هستند كه فرق بين قهرمان واقعي و الكي رو ميدونن و با اين حرفها گول نميخورن جان سينا اكه ميبره و قهرمان ميشه ميشه الكي و زوركي و شانسي هو نميدونم 1000 تا بهونه ديگه اما وقتي سي ام شانس ميبره ميشه قهرمان افسانه اي و اسطوره اي كشتي كج در مورد ميز هم من هم طرفدار قبلي رو قبول دارم كه هيچي نيست و من نميدونم چرا الكي ازش صحبت ميشه

my love is united

10. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,457
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط LIONEL MESSIAH نمایش پست ها
    امین الان کشتی کج جذاب شده،دیگه کمربند دست جان مینا نیست و دیگه خبری از قهرمانی ها و بازیهای تکراری و کسل کننده نیستیم.دم د میز کبیر و سی ام پانک گرم که دوباره کشتی کج رو جذاب کردن.:63:

دنبال کن بازیها رو ضرر نمیکنی!
    من واقعا خندم ميگيره وقتي اين القاب رو به اين ميز و صندلي و سشي ام شانس ميدي كبير و افسانه اي ترو خدا اينقدر جك نگو آدم خندش ميگيره هي آره واقعا دنيال كن امين جان بهتر بود قبلا هم ميدي كه الكس رايلي چطور هر هفته ميز و صندلي چوبي رو داغون ميكرد

my love is united

12. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    sir alex
    بازیکن محبوب
    CR7- ROONEY -
    تیم محبوب
    manchester uinted
    سپاس ها
    1,457
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط LIONEL MESSIAH نمایش پست ها
    کمربند رو 1 بار پس میگرن ،2 بار پس میگیرن،3 بار پس میگیرن،دیگه 10 بار که پس نمیگیرن! جان سینا 10 بار قهرمان شده اونم با خواهش و تمنا کردن از مکمن! ماجراهای سی ام پانک و جان سینا با مکمن رو اگر 3 ماه پیش دنبال کرده باشی پانک همه اینا رو توضیح داده،به خاطر همین اینقدر محبوب شده و فیس شده و داره سر کمربند مبارزه میکنه،اعتراض به کمربندی که برای مدت دست سینا مونده بود و بسیار زشت و بی ارزش شده بود،اینا حرفهای پانک هست نه من!گل گفتی افسانهای...
    اي بابا بردهاي سينا شد خواهش و تمنا اينقدر فرافكني نكن هر كس 5 سال كشتي كج ديده باشه و دنبال كرده باشه ميفهمه همه اين حرفها الكي و دروغه :Smilebb (109)::Smilebb (109):

my love is united

14. 2 کاربر از پست مفید Sir Amir United سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

PerspolisMilan
    بازیکن محبوب
    عابدزاده*ب
    تیم محبوب
    پرسپولیس*میلان*منچستر*بارسا*رئال
    سپاس ها
    478
    سپاس شده 712 در 122 پست

خب اینم از نظر ِ من در مورد کشتی کج کارها .

شان مایکل : به نظرم شان واقعا یه اعجوبه است ، با این هیکل ، قدرت ِ فوق العاده ای رو داره . خیلی دوست داشتنیه ، مقاومتش حرف نداره . فینیشرش فوق العاده است و خیلی منحصر به فرد ِ . من که خیلی دوستش دارم . حیف و صد حیف که آخرین رسومنیاش اونجوری شد ...

تریپل اچ: تریپل که بدنش فوق العاده اس ، دلش بخواد میتونه همه رو تیکه پاره کنه ، اسپاین باستر و عالی اجرا میکنه . کلا خیلی خیلی قبولش دارم . تم ِ ورودش که محشره . در کل خیلی قویه .

جان سینا:هیکل زیبایی داره ، قدرتش عالیه حرف نداره . سابمیشن ِ خطرناکی داره ، از لحاظ رفتاری هم وری گود . فقط من با این همه توانایی که در سینا میبینم انتظار ِ یه فینیشر ِ قوی تر و بهتری رو ازش دارم ، نه اینکه فینیشرش خوب نباشه ها ، نه فقط فکر میکنم میتونه بهتر از این هم داشته باشه با توجه به توانایی هاش .

رندی اورتون: هیکلش که خیلی قشنگه ، قدرت و فن هاشم خیلی خوبه ، عاشق ِ rko شم . وقتی اعصابش خورد میشه و میزنه تو سر ِ خودش رسما روانی میشه ، خیلی باحال میشه و البته خطرناک . از وقتی از گروه جدا شد خیلی کارش بهتر شده و دوست داشتنی شده .

اندرتیکر: کشتی گیر خیلی خوبیه ، سابمیشنش به نظرم فوق العاده است ، فینیشرش هم خطرناکه ولی منحصر به فرد نیست ، کین بارها اجراش کرده ، تریپل هم رو خودِ آندرتیکر اجراش کرد . ولی اینکه آقای رسلمنیاس زیاد قبول ندارم ، چون با کشتی گیرهای مطرح نیفتاده هیچوقت ، مثلا نه با گلدبرگ نه با استون کلد . و جالبتر اینکه یه سال میبینی هیچ بازی نداره ولی رسلمنیا مسابقه براش میزارن ، تازه بایدم خودش تعیین کنه که با کی مسابقه بزاره .

ری مستریو : خیلی فنی و باهوش ِ ، دوست داشتنی ، . قدرتش خوبه ، در کل کشتی گیر ِ خوبیه از هر لحاظ .

کین: از نظر من کین از همه لحاظ از آندرتیکر سر ِ ولی نمیدونم درگیر ِ چه سناریو یی شده که مقام هاش اینقد کمه و زیاد بهش بها نمیدن. قیافه اش هم که شبیه شرک ِ خصوصا با اون خنده های دوست داشتنیش .

سی ام پانک: اوایل که فوق العاده مسخره و متقلب بود با اون گروه ِ کذاییش ، حالا یه کم بهتر شده ولی باز خوشم نمیاد ازش ، فینیشرش هم خوب نیست .

دمیز: اصلا قبولش ندارم

ارتروث: وقتی با موریسون تگ تیم بود ای همچین بدک نبود ، ولی حالا نه زیاد .

مارک هنری: با توجه به هیکل و قدرتش باید گفت قبلنا پخمه ای بیش نبود ، با یه فن ساده هم می باخت ، ولی حالا بهتر و واقعی تر شده .

کریستین: نسبت به قد و وزنش در مقابل کشتی گیر های بزرگ خوب کار میکنه ، سیلی زدناشم خیلی باحال ِ

شیموس: اوایل خیلی مزخرف بود یه کمربند گرفته بود و همیشه از پشت میومد طرف و میزد و در می رفت ، به معنای واقعی کلمه ازش متنفر بودم . الان ولی بهتر شده ، 2 تا فینیشر ِ خطرناک هم داره ( ولی هنوز از قیافه اش و اینا خوشم نمیاد )

جان موریسون: عاشق فن های جان موریسونم ، خیلی خیلی از این کشتی گیر خوشم میاد ، فقط حیف زیاد قدرتی نیست .

کالی: هیکل و زورش خوبه ولی هوشش افتضاح ِ

سین کارا: می خواد جایگزین ریمستریو بشه ولی فکر نمیکنم به جایی برسه ، خصوصا این بازی جدیدی که راه انداختن سین کارای 1 و سین کارای 2 و فلان و اینا .ولی کشتی گیر ِ خوبیه در کل .

کودی رودز: اسمش و که میشنوم یاد ِ تریپل می افتم که واسه ترسوندن رندی ارتون میکوبوندش به قفس . خلاصه همیشه رندی فرار میکرد این بیچاره گیر می افتاد .

میسونرایان: هیکل خوبی داره به نظر میاد کشتی گیر ِ خوبی ازش در بیاد بعدها ، ولی الان نسبت به هیکلش خوب عمل نمی کنه .

سنتینومارلا: بامزه است
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    سکوت را خواهم شکست برایِ تو
    تو اما پای ِ آمدن نداری!
    از فردا ها برایت خواهم گفت
    اما تو را که نظاره می کنم
    در دیروز ها مانده ای ...

16. 2 کاربر از پست مفید milan and manutd سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    10
    بازیکن محبوب
    10
    تیم محبوب
    10
    سپاس ها
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    این پست شوخی هست یا جدی؟!؟
    شوخی میکنه امید جان،کلا داره سعی میکنه فضا رو به سمت طنز و خنده ببره!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    خوب
    بالاخره بازی ها رو دیدم
    1- این گزارشگر می گفت برناممون 3 ساعته ولی 2 ساعت و 11 دقیقه بود چرا؟؟
    2-چلنج مایکل کول همونطور بود که انتظار داشتم.فقط برای خنده!!
    3-من آخر نفهمیدم راک چرا مک فولی رو زد؟
    4-میسون رایان باز هم عالی بود.خوشحالم که بیشتر بهش بها داده میشه
    5-تگ تیم مچ هم خیلی خوب بود 4 تا ستاره در برابر هم
    6-کوین نش هم باز اومد رو اعصاب آندرتیکر باید بیاد حسابشو برسه:76:
    همین دیگه
    بی صبرانه منتظر سوروایور سرییییزززز
    امید شو کلا 3 ساعت هست،با تبلیغات.وسط بازیها تبلیغات میزارن اینا که ما دانلود میکنیم بدون تبلیغات هست.مث فوتبال که میگن 90 دقیقه ولی 15 دقیقه وقت استراحت داره اینا هم میگن 3 ساعت اما با تبلیغات.

فولی هم فک کنم داشت در مورد راک چیزی به سینا میگفت که یهو اومد اون کار رو کرد،بیشتر شوخی بود تا جدی!

نش هم بعد از سوروایور فک کنم استوریش با تریپل ایچِ آغاز میشه!

قبلا از سوروایور ی اسمک داون دیگه هم هست!

بهترین بازیکن تاریخ
    ★★★

بارسلئونا؟barceLEOna

18. کاربر روبرو از پست مفید Ł10ŊĘŁ МĘŞŞĮĄĤ سپاس کرده است .

صفحه 3 از 80 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 6

کلمات کلیدی این موضوع