صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 1020262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 304

موضوع: خوش اومدی خودت رو معرفی كن

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisRealMadridJuventus
    بازیکن محبوب
    mehdi mahdavikia
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلام به همگی .

مهدی هستم / 23 ساله .
    باشگاههای مورد علاقم هم پرسپولیس ، رئال مادرید ، یونتوس هستن !!

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلام ممنون از انجمن خوبتون
    من حمید هستم و یه پرسپولیسی 2 آتیشه
    | به ما بسپار نمایندگی فروش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] |
    هلو برای بیش از ۲۰۰ گروه شغلی راه حل ویژه ای دارد.
    برای خرید و دریافت لیست قیمت یا مشاوره با شماره 02128424719 داخلی ۱ تماس بگیرید یا به وبسایت {به ما بسپار} مراجعه کنید.

بازیکن تیمهای پایه

AboumoslemAlvandSouthamptonYoungBoys
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

لیگ سراسری PES و FIFA کافه پلی با جوایزه فوق‌العاده
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

Barcelona
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست

دوستان عزیز سلام . منم عضو جدید هستم . خوشحالم که اینجا عضو شدم
    شرکت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ارائه دهنده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شامل پشتیبانی شبکه , راه اندازی و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , طراحی شبکه , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] , [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن اصلی تیم

LazioLazioLazioLazio
    بازیکن محبوب
    ندود
    تیم محبوب
    لاتزیو
    سپاس ها
    2,078
    سپاس شده 1,368 در 706 پست

سلام ، نوید هستم،
    هشدار به همه ی ایتالیایی ها
    شاهین بزرگ بازگشت

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    25
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Iran

سلام.
    من هم تازه واردم امیدوارم بتونم از این انجمنها و مطالب جالب اون بهترین استفاده رو ببرم . من طرفدار لیورپول هستم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درموارد ذیل فعالیت دارد :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط emadleechco : 10th May, 2018 در ساعت 09:55 PM

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    25
    سپاس شده 0 در 0 پست
    کشور من
    Iran

سلام بنده عمادآبادی هستم و خیلی خوشحالم در جمع شما دوستان عزیز هستم
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] درموارد ذیل فعالیت دارد :

بازیکن تیمهای پایه

EsteghlalFooladZobAhan
    مربی محبوب
    کیروش
    تیم محبوب
    استقلال
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلاااام . من تازه عضو شدم. خیلی خوشحالم که پارس فوتبال رو پیدا کردم. ممنون که یه همچنین انجمن خوبی رو در زمینه فوتبال ایجاد کردید. موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خود را به ما بسپارید. نقطه روشن با سابقه تعمیر بیش از 2100 دستگاه اسکوتر برقی، طی دو سال اخیر ارائه دهنده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] اعم از ناین بات، سگوی، مینی سگوی، اسمارت بالانس و...

بازیکن تیمهای پایه

ADOAEKAnzhiDortmund
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلام منم الان عضو شدم عاشق فوتبال و طرفدار تیم رئال مادرید هستم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

امروزه انسان ها بیشتر از قبل در خطر بیماری ها هستند و روزانه انسان های زیادی بر اثر بیماری های مختلف جان خود را از دست می دهند. این ابتلا به بیماری ممکن است بر اثر وراثت یا اعمال های انسان رخ دهد که انسان را در تور بیماری گرفتار می کند. افراد کمی هستند که روزانه به سلامتی خود اهمیت می دهند و همواره در پی حفظ سلامتی و تندرستی خود هستند. افرادی که در شهر های شلوغ و پرجمعیت آلوده زندگی می کنند بیشتر مبتلا به بیماری می شوند زیرا عواملی چون آلودگی ، آپارتمان نشینی ، بی تحرک بودن و غیره عواملی هستند که موجب ابتلا به بیماری می شوند.روش های بسیاری برای سالم زندگی کردن وجود دارد که اگر علم آن را کسب کنید و طبق آن پیش بروید می توانید طول عمر خود را افزایش دهید. یکی از بهترین روش های توصیه شده استفاده روزانه از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] می باشد که در ادامه به این مقوله پرداخته ایم. با ما همراه باشید!مزایای دمنوش گیاهی

در بسیاری از روش ها ما ممکن است از یک دمنوش گیاهی بیشتر از یک قرص ویتامین بهره مند شویم.هنگامی که شما در حال نوشیدن دمنوش گیاهی هستید همزمان رایحه درمانی نیز می شوید. این چیزی است که نمیتوانید از یک قرص دریافت کنید. به همین دلیل شما باید چای های گیاهی را در یک مخزن نگهداری کنید تا حاوی روغن و اسانس مفید باشد. در غیر اینصورت شما فقط فضا را خوشبو میکنید و از ویژگی های دارویی آن بی بهره می مانید. هر زمانی که شما غذایی میخورید بدن شما شروع به ساختن بافت ها و هورمون های مقوی می کند، اگر هر روز از دمنوش های گیاهی استفاده کنید میتوانید تغییرات مهم را در جسم و روح خود مشاهده کنید. پوست،حس سلامتی و انرژیچگونه دمنوش های گیاهی خوب را انتخاب کنیم؟

وقتی نوبت به انتخاب یک دمنوش گیاهی می رسد، باید بر این باور باشید که مهم است که محصول مورد نظر شما از مواد ارگانیک و شرکت سازنده دمنوش گیاهی، معتبر باشد.اگر در حال نوشیدن چای برای مزایای دارویی هستید پس به دنبال محصولاتی باشید که حاوی روغن اسانس نباشد.برای اینکه فواید کامل نوشیدن چای گیاهی را بدست آورید ، ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آن را در آب حل کنید یا بجوشانید تا تمام ویژگی های سالم را بیرون بیاورید. در فروشگاه ما چند نوع از بهترین دمنوش های گیاهی برای انتخاب وجود دارد. میتوانید دمنوش دلخواهتان را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.از امتحان کردن چیزی نترسید!
    👈🏻👈🏻 [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]👉🏻👉🏻
    ۱٫ چای ترش

یکی از بهترین نوشیدنی هایی که میتوانید تجربه کنید چای ترش است.طعم و رنگ فوق العاده این چای گیاهی شما را به نوشیدنش عادت خواهد داد. مزایای این چای بسیار زیاد است به طوری که آنتی اکسیدان های این دمنوش گیاهی باعث شده تا از آن را به عنوان یک عامل درمانی با تاثیر بالا استفاده کرد. این چای حاوی ویتامین C غنی و مواد معدنی مانند فلاونوئیدها می باشد. از فواید این چای می توان موارد زیر را نام برد که در مقاله های آینده به طور واضح و کامل درباره هر کدام از دمنوش های گیاهی صحبت می کنیم.کاهش فشار خون، تنظیم کلسترول سالم و تری گلیسیرید، جلوگیری از استرس اکسیداتیو، کاهش چاقی و خطرات مرتبط با آن، ضد افسردگی، درمان عفونت، جلوگیری از سنگ کلیه

صفحه 30 از 31 نخستنخست ... 1020262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)