صفحه 1 از 51 12345112131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 507

موضوع: کلوپ هواداران فولاد و استقلال اهواز 3

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    میداوودی . مبعلی . مجتبی جباری
    تیم محبوب
    استقلال اهواز .استقلال تهران . لاکرونیا
    سپاس ها
    894
    سپاس شده 1,266 در 459 پست

پیش فرض کلوپ هواداران فولاد و استقلال اهواز 3

به کلوپ هواداران فولاد و استقلال اهواز خوش امدید

2. کاربر روبرو از پست مفید سوگند سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    894

به کلوپ شهر اهواز ، عاشقان فوتبال خوزستان و جنوب خوش آمدید
    خوزستان مهد فوتبال ایران ..
    اهواز پایتخت فوتبال ایران ... آبادان برزیل ایران

×××××××××××××××اعضای کلوپ×××××××××××××××

فعال

فـــولــــادی هـا : 1. شادی 2.مجتبی3.حامدفولادی.4.آذین 5.جعفر 6.راضیه7.مصطفی

استقـــلالی ها : 1.احمد 2.سوگند .3.ابوالفضل(اس اهواز. 4حسن طباطبایی 5.سعید 6.امید بدوی7.اسی پیرلو
    صنعت نفتی ها :1. امیـــــــد رضا .بهنام

با حضور افتخاریــــــــــــــــــ ـــــــــــه :
    .علی سلطان.

================================

پرونده های راکد
    .آقا شهریار .امین بارسا .امید-آر نعیم عزتی.دانیال 2000 -.بردیا - سعید فروزا میلان -سارا.ارشاد

بازیکن اصلی تیم

BarcelonaPerspolisBoca JuniorsBarcelona
    مربی محبوب
    پپ_مارادونا_ریکارد
    بازیکن محبوب
    ماردونا_مسی
    تیم محبوب
    پرسپولیس و بارسا
    سپاس ها
    3,913
    سپاس شده 4,886 در 786 پست

من خونه جدیدتون را به همه تبریك میگم
    در ضمن حسن طباطبایی هنوز نیومده
    به امید پیروزی فولاد برابر اس تق لال
    به شیر شتر خوردن و سوسمار
    عرب را به جایی رسیده است کار
    که تخت کیانی کند ارزو
    تفو بر چرخ گردون تفووو

این جا بود که ملا ابولقاسم هم جو گیر شد
    همه جو گیریم !

Mahyar
    Guest

البته من به اينكه فولاد مي تونه استقلالو ببره شكي ندارم ولي از داور مطمئن نيستم

کاپیتان تیم

MilanLiverpoolBarcelona
    سپاس ها
    2,662
    سپاس شده 2,730 در 681 پست
    کشور من
    Italy

اس اس اهواز اگه اشتباه نكنم با ابومسلم داره .....
    برای اینکه بت پرست نباشی کافی نیست که بت ها را شکسته باشی ، باید خوی بت پرستی را ترک گفته باشی
    فردریش ویلهلم نیچه

foolad-fc
    Guest

پیش فرض مسئولان فولاد خوزستان به دنبال جذب 2 هافبك خارجي هستند

براساس نياز كادر فني
    مسئولان فولاد خوزستان به دنبال جذب 2 هافبك خارجي هستند.
    بعد از نتايج ضعيفي كه فولاد طي چند هفته گذشته در ليگ برتر كسب كرد، كادر فني اين تيم از مديريت باشگاه فولاد درخواست جذب 2 بازيكن جديد در خط هافبك كرد كه مسئولان اين تيم نيز در صدد جذب بازيكنان
    مد نظر هستند.
    مسعود رضائيان مديرعامل فولاد با تائيد اين خبر گفت: براساس درخواست كادر فني، به دنبال جذب 2 بازيكن در خط هافبك هستيم اما از آنجايي كه بازيكن ليگ برتري نمي‌توانيم جذب كنيم، به سراغ بازيكنان خارجي درجه اول خواهيم رفت و البته درخواست جذب بازيكن خارجي را در هيأت مديره مطرح كرده‌ايم.
    كادر فني فولاد "محسن حميدي" كه در ابتداي فصل به تيم اميد باشگاه داده بود را نيز به تمرينات تيم بزرگسالان فراخوانده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکن اصلی تیم

بازیکن محبوب
    کـاکـا - طا
    تیم محبوب
    استقلال-میلان-ایتالیا
    سپاس ها
    1,978
    سپاس شده 2,139 در 536 پست

سلام به تمام بر و بچه هاي گل و با صفا و خونگرم و بامرام خوزستاني و يه سلام ويژه به داش اميد خودمون

1- يكي دو هفته اي اينجا سر نزدم، ولي امروز تمام ارسالهارو خوندم.

2- ميبينم كه اسم من رفته جزو صنعت نفتيها ولي سوگند جون همون افتخاري بهتر بودا من كه تيم اولم استقلاله تیم دومم نفته صنعتي بودن سعادت ميخواد :67: .

3- به به، شادي خانم هم كه برگشته خوش اومدي (تيريپ صاحب خونه بازي )

4- سوگند جون مباركه :36: البته دو هفته پيش اميدرضا تلفني بهم خبرشو داد، ولي زياد جدي نگرفتم

5- اميد جون اين جملتو نشنيده ميگيرم: "استقلال و پرسپوليس توي ورزشگاه آبادان مثل اسرائيل هستن"
    البته پرسپوليس كه همه جا همون حكم رو داره، ولي الآن حال و روزش بيشتر شبيه فلسطينه تا اسرائيل
    (شوخي بودا! آبادان جزو شهرهایی هست كه اس اس و پرس... زياد طرفدار ندارن. ولي خب بازم اس اس بيشتر طرفدار داره :69: )

6- راستي با اينكه هم به صورت شخصي و هم توي آبيته، ورود نفت به ليگ برتر رو به اميد تبريك گفتم، ولي يه بار ديگه اينجا هم تبريك ميگم! :36: (البته اگر دوباره بازي درنيارن! )

7- ميثم خيلي دور برداشتيا! :70: (جون بچت گیر نده که حال نداریم)

7-در ضمن پيشاپيش باخت فجيعانه ي فولاد به استقلال رو به همه فولاديهاي محترم تسليت ميگم!

عشق است فولاد و اس اس اهواز و صنعت نفت

××× بالاست پرچم ×××
    بی برو برگرد....

ویرایش توسط بهنام : 22nd October, 2006 در ساعت 12:42 AM

mostafa113
    Guest

بچه ها من یه سوالی به ذهنم رسید كه دوست داشتم همه نظر خودشون رو در این مورد بگند. من نظر شخصی خودم رو می نویسم و از شما هم خواهش میكنم كه شما هم نظر بدید چون خیلی دوست دارم نظر شما رو هم بدونم.

به نظر شما آیا درست است كه طرفداران فولاد و استقلال اهواز در مواجهه تیمهاشون با تیمهای سرخابی پایتخت فقط به خاطر تعصب رنگ پیراهن به جای حمایت از هم در مقابل هم قرار گیرند؟

و اما نظر من ...

چرا ما باید رنگی فکر کنیم ؟ چرا فکر نمی کنیم که تیم های فولاد و استقلال اهواز حالا تبدیل به هویت فوتبال دیاری شده اند که قصد بلند پروازی در عرصه فوتبال ایران را دارند. مگر ما نمی خواهیم خوزستان را به قطب اول فوتبال ایران تبدیل کنیم پس چرا باید با چنین تفکرات پیش پا افتاده تیشه به ریشه خودمون برنیم؟ چرا نباید از هم حمایت كنیم تا تیمهامون با حمایت چند برابر در مقابل حریفان حاضر نشود؟

من طرفدار فولادم ولی زمانی که استقلال اهواز در مقابل حریفانش به پیروزی میرسه خیلی خوشحالم و وقتی هم می بازه اون روز غمگینم وقتی هم كه به تیم پیروزی باخت تا چند روز از شدت ناراحتی داغون بودم حتی به جرات میتونم بگم که از خود طرفداران استقلال اهواز هم بیشتر ناراحت بودم .چون اینجا دیگر مساله رنگ مطرح نیست اینجای دیگر نام خوزستان و فوتبالش مطرح است. دو تیم فولاد و استقلال اهواز هر دو نماینده خوزستان هستند اصلا برای من رنگ پیراهن به هیچ وجه مهم نیست چون واقعا خنده دار و شگفت آوره که یک تیم بیگانه از یک استان و شهری دیگر را فقط و فقط به خاطر رنگ پیراهن به تیم استانم ترجیح بدم!!!!!!!

سالها فوتبال خوزستان از چنین تفکر رنگی ضربه دیده و خسارتهایی فراوان متحمل شده ولی خوشبختانه در سالیان اخیر چنین تفكر غلط رنگی پرستی بسیار كاهش یافته ولی متاسفانه هنوز آثاری از آن پابرجاست كه امیدوارم روزی همه هواداران دو تیم این تعلقات رنگی را كنار بگذارند و به چیزی مهمتر و باارزش تر بیندیشند كه همانا سربلندی نام خوزستان باشد.

آیا موقع آن فرا نرسیده که هواداران دو تیم فولاد و استقلال اهواز در همه بازیها بدور از هر گونه تفکر رنگی با اتحاد و همدلی و حمایت یکپارچه و گسترده از هم بپاخیزند تا نیروی دو تیم شهر و زادگاه خود شون را برای شکست حریفان دو چندان کنند؟

به نظر من طرفداران فولاد در كنار پیراهن تیم خود باید یك لباس آبی تیم استقلال اهواز هم داشته باشند و همینطور طرفداران استقلال اهواز در كنار پیراهن آبی تیم خود باید یك پیراهن فولاد نیز داشته باشند تا در روز مسابقه برادر وار در كنار هم قرار بگیرند و با اتحاد و همبستگی و همدلی خود ورزشگاه تختی اهواز را برای تمام حریفان به جهنم تبدیل كنید و فقط و فقط سربلندی خوزستان را فریاد كنند.

منتظر نظرات شما هم هستم.

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    سپاس ها
    894

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام

سلام به تمام بر و بچه هاي گل و با صفا و خونگرم و بامرام خوزستاني و يه سلام ويژه به داش اميد خودمون

1- يكي دو هفته اي اينجا سر نزدم، ولي امروز تمام ارسالهارو خوندم.

2- ميبينم كه اسم من رفته جزو صنعت نفتيها ولي سوگند جون همون افتخاري بهتر بودا من كه تيم اولم استقلاله تیم دومم نفته صنعتي بودن سعادت ميخواد :67: .

3- به به، شادي خانم هم كه برگشته خوش اومدي (تيريپ صاحب خونه بازي )

4- سوگند جون مباركه :36: البته دو هفته پيش اميدرضا تلفني بهم خبرشو داد، ولي زياد جدي نگرفتم

5- اميد جون اين جملتو نشنيده ميگيرم: "استقلال و پرسپوليس توي ورزشگاه آبادان مثل اسرائيل هستن"
    البته پرسپوليس كه همه جا همون حكم رو داره، ولي الآن حال و روزش بيشتر شبيه فلسطينه تا اسرائيل
    (شوخي بودا! آبادان جزو شهرهایی هست كه اس اس و پرس... زياد طرفدار ندارن. ولي خب بازم اس اس بيشتر طرفدار داره :69: )

6- راستي با اينكه هم به صورت شخصي و هم توي آبيته، ورود نفت به ليگ برتر رو به اميد تبريك گفتم، ولي يه بار ديگه اينجا هم تبريك ميگم! :36: (البته اگر دوباره بازي درنيارن! )

7- ميثم خيلي دور برداشتيا! :70: (جون بچت گیر نده که حال نداریم)

7-در ضمن پيشاپيش باخت فجيعانه ي فولاد به استقلال رو به همه فولاديهاي محترم تسليت ميگم!

عشق است فولاد و اس اس اهواز و صنعت نفت

اول علیك بهنام جونم
    دوم چرا چند وقت سر نزدی!!!
    سوم بیا این میثم رو از رو كره خاكی ورش داریم
    چهارم ابی ابی
    بهنام پس باورت نشد اولش ...ولی به شفاف سازیم تو ابیته باورت شد الحمدالا بهنام اگه این بازی رو هم بزنیم دیگه كی میگیرمون

کاپیتان تیم

MilanLiverpoolBarcelona
    سپاس ها
    2,662
    سپاس شده 2,730 در 681 پست
    کشور من
    Italy

منم عین سوگند... نمی تونم صحبت خاصی بکنم ....
    ولی جلوی بقیه تیمها حتی با اینکه ساکن مشهد هستم .... تمام بازیهای تیمهای خوزستانی رو توی مشهد میرم و ازشون حمایت می کنم .... من از ابومسلم و پیام خوشم نمیاد ... فقط خوزستان ...
    البته بعد از اس اس تهران
    برای اینکه بت پرست نباشی کافی نیست که بت ها را شکسته باشی ، باید خوی بت پرستی را ترک گفته باشی
    فردریش ویلهلم نیچه

صفحه 1 از 51 12345112131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.