صفحه 1 از 84 123451121315171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 838

موضوع: مافیا دور چهاردهم - خون بپا خواهد شد

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    سپاس شده 12,342 در 1,837 پست
    کشور من
    Iran

پیش فرض مافیا دور چهاردهم - خون بپا خواهد شد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    معلم ابتدائی-خانه دار : 3 سال پیش شوهر بنکدارش مرتضی رو در یک سانحه رانندگی از دست داد از اون به بعد ساناز همیشه با رد شدن از خیابون مشکل داره ... شاید بخاطر مرگ شوهرشه که کمی گوشه گیره شایدم ؟!!... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    اخراجی ارتش تیپ عملیات ویژه : ماشین شاسی بلند بسرعت بطرف فرمانده میومد بنظر میرسید میخواست اونرو زیر بگیره امین بسرعت دستش رو روی اسلحش برد و لاستیک جلوی ماشین سمت راننده رو هدف قرار داد اتوموبیل واژگون شد و فرمانده از مرگ حتمی نجات پیدا کرد اما هیچوقت معلوم نشد چرا امین با حکم یک مقام عالی رتبه بصورت اجباری از کاری که عاشقانه دوسش داشت اخراج شد ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]یک شهروند معمولی و البته کمی خجالتی شایدم چاق ... زیاد دیده نمیشه مگر اینکه بیاد تو تراس و دو نخ سیگار دود کنه یا پکی به پیپ زهوار در رفته اش بزنه شایدم دم دکه امین تسوکه ببینیدش ؟! تقریبا هر دفعه دم دکه این دو تا دعواشون میشه سر چی ؟! نظر شما چیه ؟! ... .

کارمند عالیرتبه دادگستری : معمولا تو این سن و سال پائین کسی اینقدر زود پیشرفت نمیکنه البته رضا تمام خصوصیات لازم رو برای پیشرفت داره لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد قیافه جذاب و تیپ همیشه ویژه زبان محاوره ای عالی و روابط عمومی فوق العاده و اون کیف چرم قهوه ایش نشون میده که چیزای مهمی توش داره که البته ممکنه به کارش مربوط بشه درسته جوونه اما موهای جوگندمیش نشون میده که خوب بلده برای پیشرفت چیکار کنه تقریبا هر روز ساعت 6 از خواب پا میشه ولی شبها تا دیروقت بیداره معمولا هم خونه نیست ؟! در هر صورت این پیشرفتش اونم به این سرعت طبیعی بنظر نمیرسه من که همکارشم همیشه این واسم سواله که کی این بابا رو حمایت کرده هر چند خوشبختانه به پرونده های اصلی دسترسی نداره چون برای جوونی تو این سن که شبا هم دیر میخوابه این خوب نیست شایدم برای ما بد باشه ... .

دانشجو : یه احمق به تمام معناست ؟! اومده به من پیشنهاد دوستی میده !؟ اصلا من از این بابا بدم میاد کی گفته رابطه بهمنی ها و مهری ها خوبه ؟! کمی اونطرفتر تو دکه امین تسوکه با دقت به حرفهای دختر دانشجو با دوستش گوش میده که داره در مورد پیشنهاد بهمن به خودش برای دوستی حرف وقتی دختر دانشجو خم میشه تا پول آدامس رو حساب کنه امین آروم بهش میگه اگه پسر بدی بود الان تو هم به سرنوشت دختره تو پل مدیریت دچار میشدی !!! ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]قویترین مرد ایران : همیشه دوست داشتم که قویترین مرد ایران بشم اما بعد از اتفاقی که برای مرحوم داداشی افتاد میبینم قویترین بودن هم مصونیت نمیاره !!! آره داداش روح الله همیشه بمن میگفت عیسی اگه میخوای بمونی باید از درگیری پرهیز کنی اصلا پیاده هم نشو گازشو بگیر برو اینطوری هم خودت رو بخطر نمیندازی هم با این هیکل ردیفی که داری میتونی هوای رفقات رو داشته باشی اما من فقط یه مربی بدنسازی هستم بزار هر چی میخوان بگن ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]طبیب : هی پسر میگن هر کی لاعلاج بوده میبردن پیشش !!! خدائی من تعریفش رو زیاد شنیدم اما خوب مدتهاست که دیگه کار طبابت نمیکنه !!! الان !!! نمیدونم حتی نمیدونم کجاست !!! بخدا راست میگم اسمشم نمیدونم چیه ؟! ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]دکه دار : یه بار مامورا ریختن دم دکش 300 گرم شیشه پیدا کردن که باید 3 صوت اعدام میشد ؟!!! چند وقت پیشا پیش دائیم بودم که رئیس کلانتریه گفتم قضیش چی بود گفت بعضی اوقاتم ما اشتباه میکنیم و اینبار مثل اینکه طرف بیگناه بوده گفتم چند روز بازداشت بود گفت یه 6 ماهی بود اگه دمش به کسی وصل بود زودی وثیقه میزاشتن درش میاووردن !!! گفتم خوب بیگناهیش اثبات شد گفت آره گفتم سر همون 6 ماه !؟ گفت نه یکی براش وثیقه گذاشت !!! اونم بعد 6 ماه ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]عضو افتخاری هلال احمر : بنظر آدم خوبی میرسید چرا کارش رو راه ننداختی رضا ؟! آخه طرف احساس میکرد با نوکرش حرف میزنه تازه از چشاشم بدم اومد !!! شاید این بلاهایی که سرت میاد برا اینه که دلشو شکوندی طرف خیره عضو افتخاری هلال احمره !؟ نه بابا این حرفا چیه من این مزخرفات رو باور ندارم !!! پس چرا زنت طلاق گرفت کارات میپیچه بهم ماشیینت چپ کرد و ... همه هم تو 1 هفته بعد از این دل شکستن !!! بیخیال ما به نتیجه نمیرسیم بابا ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]بازنشسته نیروی دریایی سپاه : همیشه دوس داره ادای آدمای مثبت رو در بیاره !!! نه بابا خدائی این آدم فداکاره بهنود مطمئنم جونشم برای دیگران میزاره ؟! ببین اگه من بهنودم بهت میگم که این آدم فقط عشق شهرته 30 سال تو سپاه بوده فکر میکنه چه پخیه حالا خوبه رده بالا هم نبوده !!! ولی تو اشتباه میکنی بهنود به زندگی سادش نگاه کن !!! اون یه روزی بکمک همه ما میاد !!! ... .

دفتردار : بهنود بیخیال بحث مصطفی حالا یه سوالی دارم ما آخرشم نفهمیدیم تو این دفتر چه میکنی ؟! هیچی بابا تو هم هر دفعه گیر میدی مشغولیم دیگه !!! این بابا رو از کجا میشناسی ؟! کی رو ؟! همین مصطفی !! مگه تو نظامی بودی ؟! هاها نه ولی خوب یه جورایی به اونا ربط داریم دیگه ... .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]صاحب شرکت کاترپیلار در ایران : زنی مهربان حدودا 30 ساله مادر 2 فرزند و البته بسیار قدرتمند و بانفوذ و علی رقم چهره جذاب و آرامش بارها برای شکار به شاخ آفریقا رفته شوهرش مدیرعامل بزرگترین بانک خصوصی کشوره و هر دو دخترش در مدرسه شاگرد اولن ... آها دستپختشم عالیه بهترین پاستای ایران رو تو آشپزخونه راضیه میتونی پیدا کنی ... .

ارسل : بعد از شرلوک هولمز عاشقه پافی سگ کلوچه بعدشم کایوت البته دوس دخترشم دوس داره !!! از ارسل بیشتر از این انتظار نمیره یه نابغه پرحرف بی عقل که این بار اومده برای جبران ... .

مدیر کل ارزشیابی مالی بانک مرکزی : رابطه مهدی و خانواده اش با راضیه و خانوده او خوبه ولی : شادی زن مهدی ادامه میده ولی یه چیزی همیشه اونرو اذیت میکنه !!! نگاههای مهدی و راضیه بهم ؟!! بعضی اوقات عشق و نفرت بهم خیلی نزدیکن تا جائی که در نگاه نمیشه بینشون فرقی گذاشت البته دختر بزرگتر راضیه معتقده این مالیخولیایی یه زن بنام شادی هستش که 6 ماه بعلت شیزوفرنی و بدبینی به همسرش تو تیمارستان بوده حالا هم نوبته بدبینی نسبت به مادر مهربانش راضیه هست ... .

================================================== =======
    شخصیتها همگی در تهران زندگی میکنن و در یک محله !!! بین سرپل تجریش تا میدان قدس بالای بالای همه مهدی هست توی طبقه 12 یه برج انتهای خیابون فناخسرو دربند و پائینیشون ارسل درست روی طبقه سید مهدی تو باغ فردوس پائین میدون تجریش ... .

روابط گفته شده قرار نیست مستقیم باشه ولی میتونه بهم ربط پیدا کنه که تو طول داستان میکنه اما روابط مستقیم نیست بدنبال سرنخهای مخفی تو داستانهای بعدی باشید ... .
    ================================================== ========================

لطفا در این تایپیک تا گذاشتن داستان و شروع بازی چیزی ننویسید ... .

تا ساعت 24:30 امشب در این تایپیک چیزی ننویسید لطفا ... .
    ویرایش توسط amirsajjad7 : 6th August, 2011 در ساعت 04:20 PM

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    کشور من
    Iran

عیسی بسرعت پله های پاساژ قائم رو بالا میومد و سرش پائین بود فقط هر از چندگاهی بالا رو نگاه میکرد که ناگهان ساناز رو دید !!! ا سلام خوبین شما ؟! ساناز هنوز از دست عیسی ناراحت بود و روی بالاترین پله که به پیاده رو ختم میشد ایستاده بود سرش رو پائین انداخت و کیفش رو که جلوش گرفته بود با دست چپش بسمت دیگر برد و ... همین که کیف ساناز کمی از دستان شل و ولش نمایان شد صدای موتور نزدیک شد و ناگهان !!! امین تسوکه از دکش بیرون پرید یه چند قدمی بدنبال دزد دوید و نا امیدانه برگشت گفت : پیداش میکنم ساناز خانوم غمتون نباشه اینجا کسی جرات نداره دزدی کنه ناسلامتی محل منه گیرش میارم ... عیسی که به بالاترین پله رسیده بود ناگهان صدا زد اون همهمه چیه ؟!! گرد و غبار و سیل جمعیت روبروی سینما آستارا نمایان بود و ...

بازی از همین لحظه آغاز میشه با 14 شرکت کننده ...

فاز روز اول از 48 ساعت به 36 ساعت تقلیل یافت تا ساعت 12 ظهر دوشنبه ...

حداقل 8 رای برای اعدام لازمه ...

تمام شرکت کننده ها ...

3. 7 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,251 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

چی شده الان؟این چه داستانی بود؟

5. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

کمک مربی

FiorentinaManchesterUnitedBocaJuniorsFiorentina
    مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    باتی گل - مارادونا - مسی - فورلان
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226
    سپاس شده 5,427 در 1,762 پست

منم به ممد رونی و امین تسوکه مشکوکم احتمالا با هم تو یه گروهن

رضا با این سن و سال کمش چطور تونسته اینهمه پله های ترقی رو زود طی کنه ؟

مصطفی بازنشسته سپاه ؟ سپاهی اکثرا مخبر هستن یعنی مصطفی میتونه جاسوس باشه ؟

بهنود راستش رو بگو تو اون دفتر چیکار میکنی ؟

مهدی و راضیه چه ارتباطی با هم دارن ؟
    UNUTMAYIN UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ

فراموش نکنید فراموش شدگان فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمیکنند

[SIGPIC][/SIGPIC]

7. کاربر روبرو از پست مفید BATIGOAL سپاس کرده است .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,316 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط scouser نمایش پست ها
    افتتاح میکنیم :smilebb (62):
    اگه قرار بود اين متن امير سجاد همه ي قصه باشه و از همين متن نتيجه اي بخوايم بگيريم که به طور کامل اينطور نيست نظرم اينه که رضا و امين تسوکه مشکوک به نظر ميان و شخصيت محمد ( روني ) منو ياد لئون ميندازه خجالتيه و معمولا ديده نميشه . تازه ميتونه يه ربطي با امين تسوکه که خودش یه خلاف کاره داشته باشه ( يکي مثه توني تو لئون ) و خوب به دلايلي دعواشون ميشه که خيلي عجيب تر ميکنه داستان رو . اصلا چي ميشه که يه آدمی که به نظر معمولي و خجالتي میاد مثل محمد هر روز با دکه دار دعواش شه ؟
    به هر حال اينها نتيجه گيري هاي خيلي ابتداييه و مطمئنا امير سجاد نمياد اينقد تابلو آدماي خلاف کار رو راحت با يه متن و به همون راحتي اي که چي ميشه " رضا اينقد راحت ترفيع ميگيره " يا اينکه چي ميشه " امين با 300 گرم شيشه گرفته ميشه و بايد اعدام ميشد ولي نميشه " لو بده
    هنوز هیچی نشده چندتا تیر تو تاریکی رها کردی!!!

از روی متنی که امیر سجاد گفت نمیشه دقیق نتیجه گیری کرد و گناه کار رو از بیگناه تشخیص داد چون احتمال داره هر کی گناه کار باشه.ترفیع گرفتن منم چیز خیلی عجیبی نیست چون کلی زحمت کشیدم تا به اینجا برسم.این یه قانونه که هر کی هر چقدر تلاش کنه همونقدر ثمرش رو میبینه و منم با تلاش و کوشش فراوان به این مقام دست پیدا کردم پس چیز عجیبی نیست.

پ.ن:دوستان خواهشا اگه خواستید نقل قول کنید حتما اسم یوزر طرف هم باشه چون اگه نباشه قاطی میشه.

9. کاربر روبرو از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده است .

کمک مربی

مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226

امین تو تو ارتش کار میکردی ؟

باسه چی اخراج شدی ؟

تیراندازیت هم خوب بوده ظاهرا

آدمای نظامی میتونن خیلی خوب یه گروه رو رهبری کنن یعنی امین . . .

[SIGPIC][/SIGPIC]

11. کاربر روبرو از پست مفید BATIGOAL سپاس کرده است .

کـُـــلـــــنگ

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,603
    سپاس شده 42,761 در 7,451 پست
    کشور من
    Ghati

الان چرا اینقدر راحت باتی گل به همه مضنون شده ؟

13. کاربر روبرو از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده است .

کمک مربی

مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226

به کسی مظنون نشدم فقط نظراتم رو میگم :30:

[SIGPIC][/SIGPIC]

15. کاربر روبرو از پست مفید BATIGOAL سپاس کرده است .

کمک مربی

LiverpoolLiverpoolLiverpoolLiverpool
    مربی محبوب
    King Kenny , Markus Babbel , Ralf Rangnick , Jurgen Klopp , Slaven Bilić ,, Luis Enrique Martínez
    بازیکن محبوب
    SteveG,Fowler, Keega
    تیم محبوب
    Pride of Merseyside
    سپاس ها
    5,226
    سپاس شده 10,728 در 2,337 پست

من پستم رو پاک کردم چون امیر سجاد گفت پاک کن و بعد از پست داستانش بفرستم ها ، حالا هم که رضا نقل قولش کرده دیگه لازم نیست بفرستم دوباره . نیاین بگین چرا پستتو پاک کردی ها

17. کاربر روبرو از پست مفید Scouser سپاس کرده است .

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    کشور من
    Iran

متن علی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قبل از 12:30 و داستانه من بود و من گفتم حذفش کنه این آخرین اخطار بود بعد از این همه تذکر دفعه بعد متخلفان مدیرکش میشن ...

امین اینتری داستان این بازی با دوره های قبل کمی متفاوته قبلا توضیح دادم ...

از این به بعد سوالاتتون رو فقط خصوصی بپرسید منم باهاتون تا صبح بیدارم سوال در این تایپیک از خدا خلاف قانون بازی هست و جوابم نمیدم ... .

19. 3 کاربر از پست مفید amirsajjad7 سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 84 123451121315171 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)