صفحه 2 از 84 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 838

موضوع: مافیا دور چهاردهم - خون بپا خواهد شد

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

خوب من ترجیح میدم تو خلوت خودم باشم خودتشون که دیدید ساناز یه لحظه هواسش پرت شد کیفش رو رو هوا زدن! به نظرتون یه آدم سیگاری دم دکه روزنامه فروشی چی می خواد معمولاً ؟ یه پاکت سیگار بگیره با روزنامه مورد علاقش و بشینه روی بالکنش روزنامشو بخونه یه پک به سیگارش بزنه و حالش ببره! اما این امین تسوکه همیشه زور میگه و این سیگار رو می خواد با من دولا پهنا حساب کنه فکر کرده آره من چون زیاد بیرون نمیرم تو باغ نیستم! حالا چون فکر کرده آشنای دم کلفت پیدا کرده کشیدتش از زندان بیرون باید از ما هم سواری بگیره!
    علی تو بگو ببینم چرا طبابتو بوسیدی گذاشتی کنار! زدی تو کار خلاف؟ از اول هم همیشه یه سری مراجع مشکوک داشتی تو مطبت!

WE ARE
    UNITED

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

نقل قول نوشته اصلی توسط BATIGOAL نمایش پست ها
    امین تو تو ارتش کار میکردی ؟

باسه چی اخراج شدی ؟

تیراندازیت هم خوب بوده ظاهرا

آدمای نظامی میتونن خیلی خوب یه گروه رو رهبری کنن یعنی امین . . .
    والا من دوست ندارم در مورد کله گنده های نظام نظر بدی بدم و جو مملکت رو بر علیهشون خراب کنم.اما به نظر میومد بعضی از دوستان بالادستی کمی از راه خدا دور شده بودن و نتونستن اقدامات پاک من رو تو ارتش ببینن و اخراجم کردن.الان هم حقوق بازنشستگی میگیرم و از زندگیمم هم راضیم.گروهم کجام بود آخه؟

کمک مربی

FiorentinaManchesterUnitedBocaJuniorsFiorentina
    مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    باتی گل - مارادونا - مسی - فورلان
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226
    سپاس شده 5,427 در 1,762 پست

از کی تا حالا به اخراجیها حقوق بازنشستگی میدن ؟
    UNUTMAYIN UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ

فراموش نکنید فراموش شدگان فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمیکنند

[SIGPIC][/SIGPIC]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کمک مربی

LiverpoolLiverpoolLiverpoolLiverpool
    مربی محبوب
    King Kenny , Markus Babbel , Ralf Rangnick , Jurgen Klopp , Slaven Bilić ,, Luis Enrique Martínez
    بازیکن محبوب
    SteveG,Fowler, Keega
    تیم محبوب
    Pride of Merseyside
    سپاس ها
    5,226
    سپاس شده 10,728 در 2,337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط super rooney نمایش پست ها
    خوب من ترجیح میدم تو خلوت خودم باشم خودتشون که دیدید ساناز یه لحظه هواسش پرت شد کیفش رو رو هوا زدن! به نظرتون یه آدم سیگاری دم دکه روزنامه فروشی چی می خواد معمولاً ؟ یه پاکت سیگار بگیره با روزنامه مورد علاقش و بشینه روی بالکنش روزنامشو بخونه یه پک به سیگارش بزنه و حالش ببره! اما این امین تسوکه همیشه زور میگه و این سیگار رو می خواد با من دولا پهنا حساب کنه فکر کرده آره من چون زیاد بیرون نمیرم تو باغ نیستم! حالا چون فکر کرده آشنای دم کلفت پیدا کرده کشیدتش از زندان بیرون باید از ما هم سواری بگیره!
    علی تو بگو ببینم چرا طبابتو بوسیدی گذاشتی کنار! زدی تو کار خلاف؟ از اول هم همیشه یه سری مراجع مشکوک داشتی تو مطبت!
    به همین سادگی اگه بود خوب میرفتی سیگارتو از یه جای دیگه میگرفتی یا حتی روزنامتو . چیزی که تو تهران زیاده دکه ی روزنامه فروشی و چیزی که بیشتره بقالی هایی که سیگار میفروشن . کلا چنین آدمی تنش واسه دعوای هر روزه نمیخاره ! اون دکه دار هم با یه دعوا به این نتیجه میرسید که تو ببو نیستی و نمیتونه دولاپهنا باهات حساب کنه !
    خوب من آدم حساسی بودم و روزی کلی آدم زیر دستم میمردن و این رو زندگیم تاثیرات بدی گذاشت . چه شبها که با صدای زنگ بیمارستان و یه مریض رو به مرگ منو از خواب پروندن و خوب تو این سالا پول خوبی به جیب زده بودم و به این نتیجه رسیدم که دیگه بسه استرس و زدم تو کار برج سازی و پولِ بی استرس تو جیبم

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

نقل قول نوشته اصلی توسط batigoal نمایش پست ها
    از کی تا حالا به اخراجیها حقوق بازنشستگی میدن ؟
    ما میگیم اخراج ولی در ظاهر بازنشستگی اجباری بود.خواستن صداش در نیاد.

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scouser نمایش پست ها
    به همین سادگی اگه بود خوب میرفتی سیگارتو از یه جای دیگه میگرفتی یا حتی روزنامتو . چیزی که تو تهران زیاده دکه ی روزنامه فروشی و چیزی که بیشتره بقالی هایی که سیگار میفروشن . کلا چنین آدمی تنش واسه دعوای هر روزه نمیخاره ! اون دکه دار هم با یه دعوا به این نتیجه میرسید که تو ببو نیستی و نمیتونه دولاپهنا باهات حساب کنه !
    خوب من آدم حساسی بودم و روزی کلی آدم زیر دستم میمردن و این رو زندگیم تاثیرات بدی گذاشت . چه شبها که با صدای زنگ بیمارستان و یه مریض رو به مرگ منو از خواب پروندن و خوب تو این سالا پول خوبی به جیب زده بودم و به این نتیجه رسیدم که دیگه بسه استرس و زدم تو کار برج سازی و پولِ بی استرس تو جیبم
    چشم می خوای از فردا راه بیوفتم برم تا راه آهن واسه یه سیگار! تو تجریش بقالی مگه پیدا میشه همشون واسه ما آدم حسابی شدن سوپرمارکت زدن سیگار نخی نمیدن ! منم میترسم بسته بگیرم زیاد بکشم! نمیدونم اینو برو به ایمن تسوکه بگو که هروز یه بهونه میاره قیمت ها رو تکون میده!
    جداً ؟ از کی تا حالا انقدر حساس شدی ما خبر نداشتیم! تو که خوب سلاخی میکردی ملت رو دکتر!! پس برج ساز شدی؟ تو چند سال انقدر پول جمع کردی که 1 میلیار سرمایه بذاری تو کار ساخت و ساز؟ همش از طبابت بوده!

WE ARE
    UNITED

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,833 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

حالا میمیردی من یه دونه هم بچه میداشتمعینه یه بیوه ی بدبخت افتادم تو یه گوشه ی این شهر و بین اینهمه گرگی که دندون تیز کردن!موندم به خدا،پیشونی مارو کجا میشونی

اول اینکه چرا من از دست عیسی باید ناراحت بوده باشم؟همیشه تجربه نشون داده یه تیکه های خیلی ظریف جزیی رو میشه از داستان اولیه کشف کرد،هرچند نمیشه اطمینان کرد ولی بازم دیگه!مگه عیسی چی کار کرده که من از دستش ناراحت باشم؟دنبالم افتاده تیکه انداخته،چی کار کرده!!

و چرا تسوکه اینقد محکم از مالکیت محله نسبت به خودش صحبت میکنه!اونم درحالی که خودش شیشه ای بوده حالا با پاپوش و ایناش کاری ندارم!

batigoal
    منم به ممد رونی و امین تسوکه مشکوکم احتمالا با هم تو یه گروهن

رضا با این سن و سال کمش چطور تونسته اینهمه پله های ترقی رو زود طی کنه ؟

مصطفی بازنشسته سپاه ؟ سپاهی اکثرا مخبر هستن یعنی مصطفی میتونه جاسوس باشه ؟

بهنود راستش رو بگو تو اون دفتر چیکار میکنی ؟

مهدی و راضیه چه ارتباطی با هم دارن ؟
    تو مگه کاراگاه محلی اینقد پرس و جو میکنی!چه زود مشکوک شدی به این و اون.یه ذره صبر کن پست بدن همه ببینیم چه خبره بعد مشکوک شو خوب

the royal blues
    ترفیع گرفتن منم چیز خیلی عجیبی نیست چون کلی زحمت کشیدم تا به اینجا برسم.این یه قانونه که هر کی هر چقدر تلاش کنه همونقدر ثمرش رو میبینه و منم با تلاش و کوشش فراوان به این مقام دست پیدا کردم پس چیز عجیبی نیست.
    اتفاقا خیلی غیر طبیعی به نظر میرسه!یارویی که از دانشگاه سراسری خونده به زور کار پیدا میکنه اونوق تو فرتی اینهمه مدارج رو طی میکنی؟از بند پ استفاده کردنت حتمیه!من نمیدونم ولی خیلی سابقت روشن نیس،دیر خوابیدن شبا هم یه دلیل دیگه بر این سابقه ی نه چندان روشن.حالا در ادامه ی بازی تورو هم خواهیم دید

Can't nothing, bring me down

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

* سوپر رونی : " هر روز دمه دکه با امین تسوکه دعواشون میشه , نظر شما چیه ؟" ==>

1 . خط فکریشون از هم جداست و با هم نمیسازن

2 . تو یه تیم هستن و همیشه خلافه جهتٍ همدیگه حرکت میکنن

* [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] : چیزهای مهمی تو کیفش داره ؟! آدم های مهم چیزهای مهم دارن !

* بهنود : " هیچی بابا مشغولیم دیگه " !! مشغوله چی ؟! خب درست بگو دیگه !

* مهدی : بخدا این زن روانیه !! شوهرم همیشه میگه " مهدی واسه چی شادی رو از تیمارستان آورد بیرون ؟!؟ ببین چقدر مشکل داره که به زنه جواهره من تهمت میزنه ! " والا !

فقط از همین چندتا شخصیت یه چیزایی دستگیرم شده فعلآ !

کـُـــلـــــنگ

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,603
    سپاس شده 42,761 در 7,451 پست
    کشور من
    Ghati

من سگ کوروش رو خیلی دوست داشتم کی دزدیش ؟

رفیق بی کلک دوست دخترم

یک سوال کی برا امین تسوکه وثیقه گذاشته ؟! خیلی مشکوکه این تو داستان !

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,315 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط peerless alex نمایش پست ها
    اتفاقا خیلی غیر طبیعی به نظر میرسه!یارویی که از دانشگاه سراسری خونده به زور کار پیدا میکنه اونوق تو فرتی اینهمه مدارج رو طی میکنی؟از بند پ استفاده کردنت حتمیه!من نمیدونم ولی خیلی سابقت روشن نیس،دیر خوابیدن شبا هم یه دلیل دیگه بر این سابقه ی نه چندان روشن.حالا در ادامه ی بازی تورو هم خواهیم دید
    اگه یکی که تو کارش واقعا حرفه ای باشه از دانشگاه آزاد هم میتونه مدارج رو طی کنه.تنها دلیلت همینه که چون دانشگاه آزاد خوندم نمیتونم به این سرعت مدارج تحصیلی رو طی کنم؟؟؟!!!

معمولا کسی که به این سرعت پله های ترقی رو طی میکنه تلاش و کوشش زیادی هم میکنه و چه شبهایی که باید بیدار بمونه تا بتونه به کاراش رسیدگی کنه.

صفحه 2 از 84 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)