نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تیم قهرمان کوپا آمریکا خواهد شد؟

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اروگوئه

13 86.67%
  • پاراگوئه

2 13.33%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: .:فینال کوپا آمریکا:.

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    سپاس شده 39,732 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

فورلان: پدربزرگم، پدرم و حالا من؛همگی قهرمان کوپا آمه ریکا شده ایم

سایت گل- دیگو فورلان، مهاجم تیم ملی اروگوئه از قهرمانی تیمش در کوپا آمه ریکا به شدت خوشحال بود. او در پایان این مسابقه در صحبتهایی اعلام کرد که پدر بزرگش و پدرش هم قهرمانی در این تورنمنت را تجربه کرده بودند و با این قهرمانی:« نام خانوادگی فورلان در این تورنمنت ماندگار خواهد شد.»

خوان کارلوس کوراسو، پدر بزرگ مادری فورلان و پابلو فورلان، پدر فورلان هم از فوتبالیستهای صاحب نام این کشور بودند که در تیم پنیارول مونته ویدئو توپ می زدند.

درپایان این مسابقه فورلان درمورد گل زودهنگام تیمش در دیدار فینال گفت:« همین گل زودهنگام بود که تا حدود زیادی شرایط بازی را تغییر داد. البته بازی سختی را پیش رو داشتیم ولی اروگوئه بعد از تلاش سختی که در دیدار مرحله نیمه نهایی انجام داده بود، به خوبی توانست خود رابرای دیدار فینال بازیابی کند. »

زننده دو گل از سه گل اروگوئه دراین دیدار فینال گفت:« همه ما خوشحالیم؛ برای اروگوئه، برای مردممان و باید این موفقیت را جشن بگیریم.»

فورلان دیدار فینال را این طور ارزیابی کرد: « بازی سختی بود؛ خودمان هم این را می دانستیم ولی تیم ما هم شرایط خوبی داشت. گلها و نحوه شروع بازی به نفع ما تمام شد.»

------------------------------

لوئیس سوارس: قهرمانی در کوپا آمه ریکا حس فوق العاده ای دارد

سایت گل لوئیس سوارس بعد از پیروزی سه بر صفر تیم ملی کشورش مقابل پاراگوئه بسیار خوشحال است. سوارس اولین گل تیمش در این بازی را در دقیقه 12 به ثمر رساند و در ادامه دیه گو فورلان دو گل دیگر به ثمر رساند.

تعداد قهرمانی های اروگوئه با کسب این عنوان قهرمانی به عدد 15 رسید و به این ترتیب این تیم تا کنون موفق ترین تیم تاریخ این رقابت هاست و سوارس از این موضوع بسیار خوشحال است.

سوارس در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:" خوشبختانه به هدفمان که رسیدن به فینال رقابتها بود دست یافتیم. پیروزی در فینال و کسب عنوان قهرمانی نهایت چیزی بود که می توانستیم به آن برسیم."

"هیجان فوق العاده ای دارم که این جام را به مردم کشورم تقدیم کنم. قهرمانی در کوپا آمه ریکا احساس فوق العاده ایست."

سوارس معتقد است پاراگ.ئه تیم سر سختی بود اما گل دقایق ابتدایی اروگوئه باعث شد آنها شکست را بپذیرند.

" پاراگوئه حریف دشواری بود اما ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم زود به گل برسیم و در ادامه هم دو گل دیگر به ثمر رساندیم و. تقریبا بازگشت آنها به بازی بسیار سخت شد."

-----------------------------

سرمربی پاراگوئه: مهاجمان اروگوئه سرنوشت بازی را رقم زدند

سایت گل – جراردو مارتینو سرمربی پاراگوئه از کیفیت بالای مهاجمان اروگوئه تمجدی کرد و گفت آنها باعث باخت ما در دیدار فینال شدند.

اروگوئه در فینال کوپا آمه ریما موفق شد با گل زود هنگام لوئیس سوارس و دو گل دیه گو فورلان در ادامه بازی با نتیجه سه بر صفر از سد پاراگوئه بگذرد و عنوان قهرمان را از آن خود کند.

مارتینو در پایان بازی گفت:" در نیمه اول اروگوئه بیشتر از ما سوار بر بازی بود. جدا از این آنها دو مهاجم فوق العاده داشتند که در نهایت نتیجه بازی را نیز رقم زدند."

"اروگوئه نمایش بسیار خوبی داشت، حتی زمانی که ما در نیمه دوم حمله می کردیم آنها کنترل بازی را در اختیار داشتند. گل های که اروگوئه به ثمر رساند بسیار هوشمندانه و زیبا بود. مهاجمان اروگوئه در این بازی عالی کار کردند."

مارتینو در پاسخ شایعات پیوستنش به تیم ملی آرژانتین اعلام کرد هیچ پیشنهادی از مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور دریافت نکرده و به کارش در پاراگوئه ادامه خواهد داد.

"این تنها شایعاتی است که توسط رسانه ها اعلام می شود. نمی توانم اخباری را که هیچ اطلاعی از آن ندارم تایید یا تکذیب کنم. آنهایی که این اخبار را منتشر کرده اند باید آن را تکذیب یا تایید کنند."

"من سرمربی تیم ملی پاراگوئه هستم و برنامه ای هم برای ترک این کشور ندارم."

2. 6 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

کمک مربی

FiorentinaManchesterUnitedBocaJuniorsFiorentina
    مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    باتی گل - مارادونا - مسی - فورلان
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226
    سپاس شده 5,427 در 1,762 پست

خیلی خوب پاراگوئه هم باخت و دوم شد
    منتظر توضیح دوستان زیر هستیم که پاراگوئه رو انتخاب کرده بودن

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

UNUTMAYIN UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ

فراموش نکنید فراموش شدگان فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمیکنند

[SIGPIC][/SIGPIC]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 7 کاربر از پست مفید BATIGOAL سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,355
    سپاس شده 50,213 در 8,134 پست
    کشور من
    Iran

من هم قهرمانی اروگوئه با تاخیر به هواداران این تیم تبریک میگم.
    اروگوئه واقعا استحقاق قهرمانی داشت.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 7 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

RealMadridMilanChelseaArsenal
    مربی محبوب
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    ایکر
    تیم محبوب
    همین که هست .میخواد خوشتون بیاد .میخواد هم خوشتون نیاد
    سپاس ها
    2,570
    سپاس شده 2,838 در 711 پست
    کشور من
    Shad

زیباترین عکسهای کوپا آمه ریکا

منبع عکسها :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    اروگوئه استحقاق این قهرمانی رو داشت[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])
    MY IDOLS:.ALFREDO DI ESTEFANO.CAPITAN RAUL.SAN IKER.ZIZOU.FERNANDO REDONDO.FERNANDO HIERRO.GUTI.BECKHAM.CRISTIANO.
    IKER IS THE BEST

IAM PROUD THAT I WILL LIVE AND DIE AS A MADRIDISTA
    ILOVE P.SGH.11.
    ویرایش توسط ONE LOVE_ONE IKER : 26th July, 2011 در ساعت 12:15 PM

8. 5 کاربر از پست مفید ONE LOVE_ONE IKER سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524
    سپاس شده 26,827 در 6,096 پست

خیلی خوب پاراگوئه هم باخت و دوم شد
    منتظر توضیح دوستان زیر هستیم که پاراگوئه رو انتخاب کرده بودن

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کُلاً شنا کردن در مسیر عکس رودخانه رو خیلی دوست دارم !
    ولی باید بگم اروگوئه استحقاقش رو داشت که قهرمان بشه،ولی من چه علاقه ای پیدا کردم به "خوسکو ویار" دروازبان پاراگوئه !
    ولی باید با افتخار بگم که مهاجــم اسبق بایرن مونیخ بزرگ یعنی " پائولو گوئررو " آقای گل شد تا پرچم ما همیشه بالا باشه.
    راستی من آخرش نفهمیدم با اون سطح آمادگی از " کلودیو پیزارو " ایشون کدوم گوری بودند احیاناً ؟
    The last chance...i

10. 5 کاربر از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524

جناب More Than Special از اون خانم های مراسم پایانی که مدال میدادن دست مقامات مسئول عکس نداری؟
    The last chance...i

12. 5 کاربر از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط deutschland نمایش پست ها
    جناب more than special از اون خانم های مراسم پایانی که مدال میدادن دست مقامات مسئول عکس نداری؟
    کاوه , جون خودت اگه خواستی عکس بذاری یه کم مراعات کن!
    عکسارو کوچیک کن یا لینکشو بذار ... عجیب بود محسن به این امر اعتراضی نکرد!

ولی باید بگم اروگوئه استحقاقش رو داشت که قهرمان بشه،ولی من چه علاقه ای پیدا کردم به "خوسکو ویار" دروازبان پاراگوئه !
    ویار واقعا فوق العاده بود. خیلی خوشم اومد ازش
    ولی بنظر تو ویار بهتر بود یا موسلرا؟!

14. 6 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524

ولی بنظر تو ویار بهتر بود یا موسلرا؟!
    صد در صد خوستو ویار !
    تیمی که دو بار از صد پنالتی بگذره و به فینال برسه حتماً دروازبان خوبی داشته !
    The last chance...i

16. 4 کاربر از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)