نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین بازیکن نیمه دوم دهه 70 استقلال

رأی دهندگان
52. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هادی طباطبایی

1 1.92%
  • جواد زرینچه

8 15.38%
  • محمد تقوی

0 0%
  • محمود فکری

4 7.69%
  • علیرضا منصوریان

10 19.23%
  • علیرضا اکبرپور

5 9.62%
  • محمد نوازی

8 15.38%
  • سیروس دین محمدی

2 3.85%
  • فرهاد مجیدی

11 21.15%
  • بازیکنی دیگرباذکر نام(تعداد آرا قابل مشاهده در پست دوم)

3 5.77%
صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 117

موضوع: ۩ ßĻųĘ ϻęɱoɌięš ۩

کاپیتان تیم

EsteghlalEsteghlalBayernBayern
    مربی محبوب
    یواخیم لو - ناصرخان
    بازیکن محبوب
    ماتئوس
    تیم محبوب
    آلمان- بايرن- استقلال
    سپاس ها
    24,128
    سپاس شده 10,184 در 1,928 پست
    کشور من
    Mehrabon

اسامی بازیکنان استقلال تهران در سال 1373
    حمید بابازاده، بهزاد غلامپور، حسین ترابپور، جواد زرینچه، قاسم سیانکی، جعفر مختاری فر، شاهین بیانی، ایمان عالمی، عباس سرخاب، محمود فکری، محمدرضا مهرانپور، علی حاج اکبری، قاسم کشاورز، کورش تشت زر، امیر خانلو، ژورس غازاریان، امیر قلعه نوعی، امیر غفوریهای اصل، ادموند اختر، علی اکبریان
    سرمربی: نصراله عبدالهی

اسامی بازیکنان استقلال تهران در سال 1370
    حمید بابازاده، احمدرضا عابدزاده، رضا حسن زاده، خسرو پارسا، مهدی فنونی زاده، شاهین بیانی، جعفر مختاری فر، فرشاد فلاحت زاده، عبدالعلی چنگیز، صادق ورمزیار، ایمان عالمی، عبدالصمد مرفاوی، امیر دولت آبادی، عباس سرخاب، رضا احدی، مجید نامجو مطلق، امیر موسوی نیا، مسعود غفوریهای اصل، ناصر عباسی، میرشاد ماجدی، امیرهاشمی مقدم، سعید مظاهری، مهرداد رحمانی، امیر هوشنگ عبدالملکی
    یه توضیح اینکه تو اون بازی جنجالی استقلال و پرسپولیس گل دوم و مساوی استقلال رو علی اکبریان به عابدزاده زد و بعد جنجال از دعوا بین محرمی و قلعه نوعی شروع شد و هوادارای پرسپولیس ریختن تو زمین و بازی 3 بر 0 به سود استقلال شد. ولی تو بازی با سایپا با وجود محرومیت چند تن از ستارگان اون موقع استقلال باز هم تمام جریان بازی دست استقلا بود تا اینکه تو وقت اضافی با گل فرشاد فلاحت زاده که او هم سالها بازیکن خودمون بود باختیم و سایپا قهرمان شد.
    ویرایش توسط 1356ali : 28th July, 2011 در ساعت 02:10 PM

2. 6 کاربر از پست مفید 1356ali سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    سپاس شده 51,032 در 12,745 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط 1356ali نمایش پست ها
    [color=#0000ff]
    حمید بابازاده، احمدرضا عابدزاده، رضا حسن زاده، خسرو پارسا، مهدی فنونی زاده، شاهین بیانی، جعفر مختاری فر، فرشاد فلاحت زاده، عبدالعلی چنگیز، صادق ورمزیار، ایمان عالمی، عبدالصمد مرفاوی، امیر دولت آبادی، عباس سرخاب، رضا احدی، مجید نامجو مطلق، امیر موسوی نیا، مسعود غفوریهای اصل، ناصر عباسی، میرشاد ماجدی، امیرهاشمی مقدم، سعید مظاهری، مهرداد رحمانی، امیر هوشنگ عبدالملکی
    خدای من چه حس عجیبی بهم دست میده وقتی عابدزاده رو تو ترکیب استقلال میبینم! هیچی مث این منو نمیبره به 5-6 سالگی
    راستی عابدزاده کجا و به چه شکل مصدوم شد؟!
    چیزی که تو ذهن من هست مقدماتی 94 بود مقابل چین تایپه که بازیکن حریف اومد رفت تو ساق پاش.
    همچین چیزی یادمه!
    همونجا عمر فوتبال عابدزاده توی استقلال به پایان رسید

4. 8 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,485
    سپاس شده 74,734 در 11,110 پست
    کشور من
    Khoshhal

میثم اون تیمه که خودت عکسش رو گذاشتی همونطور که ممد گفت مشخصه سال 73 هست،سال 74 که چند وقت پیش هم بازیش رو دیدیم،خیلی بازیکنهایی معروفتری داشت که ما میشناختیم.

6. 7 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

EsteghlalMilanReal MadridPorto
    مربی محبوب
    امیرخان
    بازیکن محبوب
    جواد زرینچه
    تیم محبوب
    اس اس شهر تهران
    سپاس ها
    125
    سپاس شده 530 در 79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1356ali نمایش پست ها
    اسامی بازیکنان استقلال تهران در سال 1373
    حمید بابازاده، بهزاد غلامپور، حسین ترابپور، جواد زرینچه، قاسم سیانکی، جعفر مختاری فر، شاهین بیانی، ایمان عالمی، عباس سرخاب، محمود فکری، محمدرضا مهرانپور، علی حاج اکبری، قاسم کشاورز، کورش تشت زر، امیر خانلو، ژورس غازاریان، امیر قلعه نوعی، امیر غفوریهای اصل، ادموند اختر، علی اکبریان
    سرمربی: نصراله عبدالهی

یه توضیح اینکه تو اون بازی جنجالی استقلال و پرسپولیس گل دوم و مساوی استقلال رو علی اکبریان به عابدزاده زد و بعد جنجال از دعوا بین محرمی و قلعه نوعی شروع شد و هوادارای پرسپولیس ریختن تو زمین و بازی 3 بر 0 به سود استقلال شد. ولی تو بازی با سایپا با وجود محرومیت چند تن از ستارگان اون موقع استقلال باز هم تمام جریان بازی دست استقلا بود تا اینکه تو وقت اضافی با گل فرشاد فلاحت زاده که او هم سالها بازیکن خودمون بود باختیم و سایپا قهرمان شد.
    البته اینکه گل مساوی رو کی زده زاد مهم نیس مهمتر اینه که رو یه سری از خود راضی بد جور کم شد .قبل از بازی عابد گفته بود 4-0 می بریم ولی خوب نتیجه چیز دیگه ای بود .اون گلو من مطمئنم که اختر زد .البته اکبریان یه گل زد (قبل از گل مساوی) که داور هند گرفت.در ضمن تو اون بازی ژنرال رفت توپو بده محرمی که یهو ....زد زیر چشم امیر خان .وبعد عابد زاده اومد وسط و بقیه ماجرا...
    راستی از مسعود غفوریهای اصل کسی خبر نداره یه دفاع آخر بود کپی برابر اصل شاهین بیانی .یه دژ محکم ...البته تو اون بازی جنجالی به غیر از محمد تقوی که با تکل شاهرودی 6 ماه خونه نشین شد فدراسیون امیر خان/ محمود فکری/غفوریهای اصل و صادق ورمزیار رو 6 ماه محروم کرد که به اعتقاد اغلب کارشناسای اون موقع فقط به خاطر آروم کردن قرمزا بود ونبود بازیکنای اصلی باعث شد عمو نصی تو بازی برگشت که بندرعباس برگزار شد و مساوی تموم شد0-0 و بازی فینال به بازیکنایی که کمتر استفاده کرده بود بازی بده که خوب نهایتا با گل دقیقه 110 فلاحت زاده باختیم.
    راستی علی آقا تو ترکیب اس اس 1370 اسم ژنرال از قلم افتاده .اینکه به اردشیر میگن ژنرال به خاطر اینه که وسط اون همه ستاره مثل یه فرمانده واقعی به بازی استقلال روح میداد یادش به خیر عجب تیمی داشتیم خود امیر هم همیشه آرزوی ساختن دوباره یه همچین تیمی رو داره
    من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.
    کوروش بزرگ
    ویرایش توسط mamadss : 28th July, 2011 در ساعت 09:52 PM

8. 8 کاربر از پست مفید mamadss سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    امیرخان
    بازیکن محبوب
    جواد زرینچه
    تیم محبوب
    اس اس شهر تهران
    سپاس ها
    125
    سپاس شده 530 در 79 پست

در مورد عابدزاده یه نکته مهم اینه که وقتی مصدوم شد بازیکن سپاهان بود نه استقلال که مثلا انتظار داشته باشه مسئولین استقلال براش کاری بکنن یا نه.اون هم جز اون دسته بازیکنایی بود که از استقلال 1371 کوچ کردند و رفتند.مرفاوی زرینچه مطلق احدی فنونی زاده و البته عابدزاده که به تیمای پولدار اون موقع یعنی کشاورز سایپا وتجارت رفتند.میگفتن عابدزاده استقلال رو به 4 میلیون اون روز فروخت به سپاهان هر چند یه دقیقه هم براشون بازی نکرد.از اون همه ستاره فقط حسن زاده سرخاب ورمزیار و قلعه نوعی موندن که با مرییگری ذوالفقارنسب و قانون من داوردی اون موقع تو سوپر لیگ پنجم شدیم و تیمی که دو سال قبل تو فینال آسیا بود رفت دسته 3 جل الخالق از این قوانین فوتبال ایرانی....
    البته بی معرفتی احمد به اینجا ختم نشد بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد بست یه مصاحبه با هفته نامه تلاش که یه چیزی تو مایه روزنامه پرسپولیس حالا بود انجام داد و کلی بد وبیراه نصیب استقلال و هواداراشو ومدیریتش کرد و نتیجه گرفت که"استقلال حوضه و پرسپولیس دریا" تا آخرین روزی هم که تو پرسپولیس بازی می کرد از توهین به استقلال و هواداراش مضایقه نکرد..چند بارش خودم تو ورزشگاه 22بهمن اصفهان شاهد لگد پرانی عابد سمت استقلالیا بودم البته از حق نباس گذشت ما هم بی نصیب نذاشتیمش..
    در هر حال اگه کسی هنوزم آرزوش حضور یه همچین بازیکنی تو استقلاله ...من نمی دونم چی بگم ....
    من یاور یقین و عدالتم من زندگی ها خواهم ساخت، من خوشی های بسیار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمین خواهم کرد، زیرا شادمانی او شادمانی من است.
    کوروش بزرگ

10. 7 کاربر از پست مفید mamadss سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

EsteghlalEsteghlalBayernBayern
    مربی محبوب
    یواخیم لو - ناصرخان
    بازیکن محبوب
    ماتئوس
    تیم محبوب
    آلمان- بايرن- استقلال
    سپاس ها
    24,128
    سپاس شده 10,184 در 1,928 پست
    کشور من
    Mehrabon
    آره محمد جان شما درست میگی شرمنده ادموند اختر دقیقه 87 گل رو زد من هنوز گل مردود اکبریان تو ضحنم بود بعد از گل دعوا شروع شد و هوادارای پرسپولیس ریختن تو زمین و بیشترین کتک رو هم همین ادمونداختر بیچاره خورد
    پرسپوليس 2 استقلال 2؛ (3 بر صفر به سود استقلال) گل‌هاي تيم استقلال: صادق ورمزيار(79 پنالتي)، ادموند اختر(87) / گل‌هاي تيم پرسپوليس: فرشاد پيوس(21- پنالتي)، بهزاد داداش زاده(56)/ * اين بازي تا دقيقه 88 دو بر دو مساوي دنبال مي شد اما به دليل درگيري کاپيتان‌هاي دوتيم و هجوم تماشاگران منتسب به تيم پرسپوليس به داخل زمين نيمه تمام ماند. پس ازيک روز کميته انضباطي فدراسيون راي به پيروزي سه بر صفرتيم استقلال داد.

12. 6 کاربر از پست مفید 1356ali سپاس کرده اند .

کمک مربی

EsteghlalMilanChelsea
    مربی محبوب
    ąMįɾ Għąle nOyį
    بازیکن محبوب
    Fąɾħąđ
    تیم محبوب
    EsTeQląl
    سپاس ها
    21,995
    سپاس شده 17,017 در 2,147 پست

اول افتتاح تاپيك رو با تاخير تبريك ميگم

دوم بچه ها در مورد اون سال كه دور نهايي جام باشگاه هاي آسيا توي تهران بود و استقلال در مرحله نيمه نهايي از تيم كره اي باخت گفتند . اون صحنه پنالتي رو خوب يادمه . نوازي هميشه پنالتي هاش رو ميزد سمت راست گلر اون گوشه ي بالا . وقتي پنالتي شد و نوازي رفت پشت توپ با خود گفتم اين اوته ! ميدونستم ممد نوازي هميشه كجا ميزنه و با توجه به زمين مطمئن بودم اگه به نيت اون گوشه بزنه توپ رفت تو باقالي ها . خدا خدا ميكردم يه طرف ديگه بزنه كه نزد ...

آخر بازي گريه هاي سيدعباسي هيچ وقت فراموشم نميشه ...

سوم در مورد اون عكس ها من واقعا چيزي يادم نمياد . من سال 76 يا 77 بود كه شروع به پيگيري بازي هاي باشگاهي و بازي هاي استقلال كردم . تا قبل از اون زياد فوتبال نميديم و فقط بازي هاي ملي قبلش رو يادمه و چند تا دربي . تا اون موقع هم چون همه خانواده پرسپوليسي بودن من هم گرايشم به اون سمت بود اما فقط اسما ولي از وقتي فوتبال ديدن رو شروع كردم ديدم استقلال كجا و بقيه تيم ها كجا ...

14. 6 کاربر از پست مفید Moh@mmad_67_b سپاس کرده اند .

کمک مربی

EsteghlalInterBarcelonaArsenal
    مربی محبوب
    hejazi
    بازیکن محبوب
    zaneti
    تیم محبوب
    intermilan-esteghlal_barca-arsenal
    سپاس ها
    6,611
    سپاس شده 10,063 در 2,092 پست
    یه جورایی نظر سنجی در این مورد بی انصافیه
    به نظرم باید گزینه ها به صورت گروهی باشه تا انتخاب منصفانه تر باشه یا حق چند انتخاب داشته باشیم
    وطن یعنی

وطن خاکی سراسر افتخار است
    که از جمشید و از کی یادگار است
    وطن یعنی نژاد آریایی
    نجابت مهرورزی با صفایی
    وطن خاک اشوزرتشت جاوید
    که دل را می برد تا اوج خورشید
    وطن یعنی اوستا خواندن دل
    به آیین اهورا ماندن دل
    وطن تیر و کمان آرش ماست
    سیاوشهای غرق آتش ماست
    وطن منشور آزادی کورش
    شکوه جوشش خون سیاوش
    وطن نقش و نگار تخت جمشید
    شکوه روزگار تخت جمشید
    وطن فردوسی و شهنامه اوست
    که ایران زنده از هنگامه اوست

وطن یعنی …

16. 6 کاربر از پست مفید saeid shahrooz سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    سپاس شده 51,032 در 12,745 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadss نمایش پست ها
    اول یه پنالتی برا اس اس گرفتن که عابد ...مثلا می خواست روحیه ادموند اختر خراب کنه که صادق با تعصب بد جور حالشو گرفت فکر نکنم عابد ...تا آخر عمرش اینجوری ضایع شده باشه عجب پنالتی زد صادق.
    اتفاقا همین پارسال بود که اون بازی رو نشون داد تلویزیون و با بازیکنهای اون بازی هم مصاحبه کرد.
    کیف کردم از صحبتهای صادق! راجب اون پنالتی گفت , احمدرضا اومد برام کری خوند و ... ولی من بهش گفتم :"اگه جهتشم تشخیص دادی قبوله!" انقدر کیف کردم از این حرفش که هیچوقت فراموش نمیکنم! دمت گرم صادق با تعصب!
    بعدشم صحنه رو نشون داد که واقعا عابدزاده نتونست جهت رو هم تشخیص بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadss نمایش پست ها
    در مورد عابدزاده یه نکته مهم اینه که وقتی مصدوم شد بازیکن سپاهان بود نه استقلال که مثلا انتظار داشته باشه مسئولین استقلال براش کاری بکنن یا نه.اون هم جز اون دسته بازیکنایی بود که از استقلال 1371 کوچ کردند و رفتند.مرفاوی زرینچه مطلق احدی فنونی زاده و البته عابدزاده که به تیمای پولدار اون موقع یعنی کشاورز سایپا وتجارت رفتند.میگفتن عابدزاده استقلال رو به 4 میلیون اون روز فروخت به سپاهان هر چند یه دقیقه هم براشون بازی نکرد.از اون همه ستاره فقط حسن زاده سرخاب ورمزیار و قلعه نوعی موندن که با مرییگری ذوالفقارنسب و قانون من داوردی اون موقع تو سوپر لیگ پنجم شدیم و تیمی که دو سال قبل تو فینال آسیا بود رفت دسته 3 جل الخالق از این قوانین فوتبال ایرانی....
    البته بی معرفتی احمد به اینجا ختم نشد بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد بست یه مصاحبه با هفته نامه تلاش که یه چیزی تو مایه روزنامه پرسپولیس حالا بود انجام داد و کلی بد وبیراه نصیب استقلال و هواداراشو ومدیریتش کرد و نتیجه گرفت که"استقلال حوضه و پرسپولیس دریا" تا آخرین روزی هم که تو پرسپولیس بازی می کرد از توهین به استقلال و هواداراش مضایقه نکرد..چند بارش خودم تو ورزشگاه 22بهمن اصفهان شاهد لگد پرانی عابد سمت استقلالیا بودم البته از حق نباس گذشت ما هم بی نصیب نذاشتیمش..
    در هر حال اگه کسی هنوزم آرزوش حضور یه همچین بازیکنی تو استقلاله ...من نمی دونم چی بگم ....
    ممدآقا ممنون از توضیحات جامعی که دادی ولی من فقط راجب خط آخری یه توضیحی بدم:

اگه منظورت به منه باید اینو بگم که منم همون حسی رو راجب عابدزاده پرسپولیس دارم که شما و بقیه دارین!
    اگه میگم اون عکس و دیدن عابد توی دروزاه استقلال منو میبره به بچگیم این دیگه تقصیر من نیست!
    در واقع من از نوستالوژی حرف زدم نه آرزو!
    مطمئن باش عابدزاده در قالب پرسپولیس همیشه منفور بوده و هست.
    البته حساب عابدزاده تیم ملی جدا بود. اون موقع چون دیدمون به تیم ملی واقعا رنگی نبود عابدزاده هم مثل بقیه برامون دوست داشتنی بود.
    من که این حس رو داشتم ...
    ویرایش توسط HHAMI : 30th July, 2011 در ساعت 11:13 AM

18. 5 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

مربی محبوب
    امیرخان
    بازیکن محبوب
    جواد زرینچه
    تیم محبوب
    اس اس شهر تهران
    سپاس ها
    125
    سپاس شده 530 در 79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hhami نمایش پست ها
    اتفاقا همین پارسال بود که اون بازی رو نشون داد تلویزیون و با بازیکنهای اون بازی هم مصاحبه کرد.
    کیف کردم از صحبتهای صادق! راجب اون پنالتی گفت , احمدرضا اومد برام کری خوند و ... ولی من بهش گفتم :"اگه جهتشم تشخیص دادی قبوله!" انقدر کیف کردم از این حرفش که هیچوقت فراموش نمیکنم! دمت گرم صادق با تعصب!
    بعدشم صحنه رو نشون داد که واقعا عابدزاده نتونست جهت رو هم تشخیص بده.

ممدآقا ممنون از توضیحات جامعی که دادی ولی من فقط راجب خط آخری یه توضیحی بدم:

اگه منظورت به منه باید اینو بگم که منم همون حسی رو راجب عابدزاده پرسپولیس دارم که شما و بقیه دارین!
    اگه میگم اون عکس و دیدن عابد توی دروزاه استقلال منو میبره به بچگیم این دیگه تقصیر من نیست!
    در واقع من از نوستالوژی حرف زدم نه آرزو!
    مطمئن باش عابدزاده در قالب پرسپولیس همیشه منفور بوده و هست.
    البته حساب عابدزاده تیم ملی جدا بود. اون موقع چون دیدمون به تیم ملی واقعا رنگی نبود عابدزاده هم مثل بقیه برامون دوست داشتنی بود.
    من که این حس رو داشتم ...
    تنها چیزی که می تونم بگم اینه که داداش ببخش اگه حرفم باعث رنجشتون شد. البته برا من عابد تیم ملی منفورتر از عابد پرسپولیسه چرا که اون و چندتا دیگه باند وباندبازی رو تو تیم ملی باب کردن برا رسیدن به بازوبند کاپیتانی 2 سال تموم زرینچه رو از تیم ملی دور نگه داشتن .... 
    کوروش بزرگ
    ویرایش توسط mamadss : 30th July, 2011 در ساعت 03:09 PM

20. 5 کاربر از پست مفید mamadss سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1

کلمات کلیدی این موضوع