نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین بازیکن نیمه دوم دهه 70 استقلال

رأی دهندگان
52. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هادی طباطبایی

1 1.92%
  • جواد زرینچه

8 15.38%
  • محمد تقوی

0 0%
  • محمود فکری

4 7.69%
  • علیرضا منصوریان

10 19.23%
  • علیرضا اکبرپور

5 9.62%
  • محمد نوازی

8 15.38%
  • سیروس دین محمدی

2 3.85%
  • فرهاد مجیدی

11 21.15%
  • بازیکنی دیگرباذکر نام(تعداد آرا قابل مشاهده در پست دوم)

3 5.77%
صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117

موضوع: ۩ ßĻųĘ ϻęɱoɌięš ۩

کمک مربی

EsteghlalMilanChelsea
    مربی محبوب
    ąMįɾ Għąle nOyį
    بازیکن محبوب
    Fąɾħąđ
    تیم محبوب
    EsTeQląl
    سپاس ها
    21,995
    سپاس شده 17,017 در 2,147 پست

چند تا عكس قديمي پيدا كردم گفتم بزارم اينجا :

از چپ به راست :

ايستاده : محمود فكري - مهدي هاشمي نصب -محمد رضا مهدوي -عليرضا واحدي نيكبخت - علي سامره
    نشسته : هادي طباطبايي - جواد زرينچه - فرهاد مجيدي - داريوش يزداني - ستار همداني - فرزاد مجيدي

از چپ به راست :

ايستاده : رضا حسن زاده - جواد زرينچه - عليرضا واحدي نيكبخت - سهراب بختياري زاده - محمود فكري - عليرضا اكبرپور
    نشسته : هادي طباطبايي - جواد زرينچه - احمد مومن زاده -ستار همداني - داداش زاده

از چپ به راست :

ايستاده : مسعود قاسمي - فراز فاطمي - يدا.. اكبري - محمود فكري - فرزاد مجيدي - محمد نوازي
    نشسته : سيروس دين محمدي - مهدي پاشازاده - سيد داوود سيد عباسي - سهراب بختياري زاده - علي موسوي

2. 6 کاربر از پست مفید Moh@mmad_67_b سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    سپاس شده 51,032 در 12,745 پست
    کشور من
    Iran

ممد عکس اولی مربوط به بهترین دوران استقلال میشه. فصل 79-80
    اگه اشتباه نکنم این اولین بازی اون فصل هست مقابل پیکان
    سامره تو اولین بازیش برای استقلال هت تریک کرد و اون یکی رو هم یزدانی زد.
    یزدانی بعد از چند هفته(و ارائه بازیهای درخشان) از تیم جدا شد و سیروس دین محمدی اومد و اونم فوق العاده کار کرد و نهایتاً قهرمان شدیم.

عکس دومی مربوط میشه به تیمی که خیلی منو حرص داد. یه تیم بسیار پر امید که بخاطر نبود یه مربی درست و حسابی نتونست به حقش برسه
    فتل با خرید مومن زاده(120 میلیون تومن) رکورد نقل و انتقالات تاریخ رو شکست و همزمان ستار همدانی و علی لطیفی رو هم از بهمن گرفت ولی سکوموروخوف این کاره نبود و تیم خراب شد. تا اینکه پورحیدری اومد و درستش کرد ولی خیلی دیر شده بود.

عکس سومی اگه اشتباه نکنم باید فصل 80-81 باشه که توی حذفی اول شدیم , تو لیگ دوم و تو آسیا سوم.
    یعنی هر سه تا جام تو چنگمون بود.... نمیدونم واقعاً چی شد که فاجعه ی باتلاق آزادی و بعدشم تراژدی انزلی اتفاق افتاد...

4. 5 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

کمک مربی

EsteghlalMilanChelsea
    مربی محبوب
    ąMįɾ Għąle nOyį
    بازیکن محبوب
    Fąɾħąđ
    تیم محبوب
    EsTeQląl
    سپاس ها
    21,995

ممد عکس اولی مربوط به بهترین دوران استقلال میشه. فصل 79-80
    اگه اشتباه نکنم این اولین بازی اون فصل هست مقابل پیکان
    سامره تو اولین بازیش برای استقلال هت تریک کرد و اون یکی رو هم یزدانی زد.
    یزدانی بعد از چند هفته(و ارائه بازیهای درخشان) از تیم جدا شد و سیروس دین محمدی اومد و اونم فوق العاده کار کرد و نهایتاً قهرمان شدیم.

دقيقا بازي با پيكان رو يادمه . 4 تا زديم و همون بازي اول من گفتم اين تيم قهرمان ميشه . اصلا از همون بازي اول معلوم بود تيم واسه قهرماني اومده . هفته آخر هم تو تبريز 1-0 برديم و جشن قهرماني گرفتيم . آخرين دوره ليگ آزادگان بود كه با منصور خان نصيب ما شد .

سامره هم آقاي گل شد . البته مشتركا آقاي گل شد با يه بازيكن ذوب آهن كه الان اسمش رو يادم نمياد . نكته جالب حضور همزمان فرهاد و فرزاد توي تركيب تيم بود . فرهاد هم اون موقع هميشه يه دستبند سبز به دستش بود كه هر موقع گل ميزد يه بوسه هم به اون دستبند ميزد .

اينم يه عكس از فرهاد و ناصر خان :

عکس دومی مربوط میشه به تیمی که خیلی منو حرص داد. یه تیم بسیار پر امید که بخاطر نبود یه مربی درست و حسابی نتونست به حقش برسه
    فتل با خرید مومن زاده(120 میلیون تومن) رکورد نقل و انتقالات تاریخ رو شکست و همزمان ستار همدانی و علی لطیفی رو هم از بهمن گرفت ولی سکوموروخوف این کاره نبود و تیم خراب شد. تا اینکه پورحیدری اومد و درستش کرد ولی خیلی دیر شده بود.
    يادمه با سوكوموروخوف چندين بازي متوالي مساوي ميكرديم در نهايت پورحيدري بجاش اومد . مومن زاده يه گل نزن واقعي بود . من كه اصلا خاطره خوبي ازش ندارم و كلا تو ذهنم چند تا گل بيشتر يادم نمياد كه زده باشه . يه بازي بود فكر ميكنم ايرسوتر نوشهر بود كه زرينچه هم كه اون موقع دفاع آخر بود رفته بود جلو و با دروازه بان تك به تك شد ولي توپ رو پاس داد به مومن زاده تا اون بتونه بالاخره گل بزنه ولي مومن زاده توپ رو زد تو اوت !! اونجا زرينچه هم خنده اش گرفته بود ديگه .

عکس سومی اگه اشتباه نکنم باید فصل 80-81 باشه که توی حذفی اول شدیم , تو لیگ دوم و تو آسیا سوم.
    یعنی هر سه تا جام تو چنگمون بود.... نمیدونم واقعاً چی شد که فاجعه ی باتلاق آزادی و بعدشم تراژدی انزلی اتفاق افتاد...
    توي ليگ كه واقعا نميدونم چي شد ! خيلي ها ميگن قبل از بازي هماهنگ شده بود تا منصور خان رو كله پا كنند و خيلي حرف هاي ديگه . يادمه تو انزلي بعد از اينكه 1-0 عقب افتاديم علي موسوي تك به تك رو خراب كرد كه واقعا اون موقع اشكم در اومد . مخصوصا بعدش كه جشن قهرماني پرسپوليس رو ديدم .

توي آسيا اون شب تلخ هيچ وقت يادمه نميره . نوازي كه هميشه پنالتي هاش رو سمت راست دروازه بان و كمي هوايي ميزد تو اون باتلاق هم خواست همين كار رو بكنه ! اما توپش رفت آسمون ... اشك هاي سيد عباسي هيچ وقت فراموشم نميشه !

اينم چند تا عكس ديگه . ميثم اينا واسه چه سالي هستش و كدوم قهرماني استقلال ؟؟

ویرایش توسط Moh@mmad_67_b : 12th July, 2012 در ساعت 09:29 PM

6. 5 کاربر از پست مفید Moh@mmad_67_b سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    کشور من
    Iran

ممد خوب یادته

دقيقا بازي با پيكان رو يادمه . 4 تا زديم و همون بازي اول من گفتم اين تيم قهرمان ميشه . اصلا از همون بازي اول معلوم بود تيم واسه قهرماني اومده . هفته آخر هم تو تبريز 1-0 برديم و جشن قهرماني گرفتيم . آخرين دوره ليگ آزادگان بود كه با منصور خان نصيب ما شد .
    دقیقاً ! تیمه از روز اول شخصیت قهرمانی داشت! توی سه بازی اول 13 تا گل زد!!
    بازی سوم با استقلال رشت یکی از زیباترین بازیهای تاریخ استقلاله بنظرمن که بازی 1-0 باخته رو 6-1 بردیم.
    همچنان تو کف اینم که سوپر گل استثنایی محمود فکری رو ببینم ولی 12 سال از اون بازی میگذره و هنوز نتونستم دوباره ببینمش!

ممد بازی آخری رو 2-1 بردیم. داور بدجوری دق داد مارو. یه پنالتی مشکوک گرفت و ستار رو اخراج کرد ولی اون تیم انقدر با اراده بود که تونست بازی رو 2-1 ببره.
    سیدعلی موسوی و محمود فکری گلها رو زدن.
    حتی بازی قبلش با فجر سپاسی ما دقیقه 20 یک هیچ عقب افتادیم و نیکبخت هم اخراج شد ولی استقلال با درخشش خیره کننده سامره و قلی اف تونست 3-2 فجر رو ببره.

سامره هم آقاي گل شد . البته مشتركا آقاي گل شد با يه بازيكن ذوب آهن كه الان اسمش رو يادم نمياد . نكته جالب حضور همزمان فرهاد و فرزاد توي تركيب تيم بود . فرهاد هم اون موقع هميشه يه دستبند سبز به دستش بود كه هر موقع گل ميزد يه بوسه هم به اون دستبند ميزد .
    ممد فرهاد هم فقط چند هفته ابتدایی برامون بازی کرد و بعدش فکر میکنم رفت راپید وین!
    اما فرزاد فوق العاده بازی کرد اون فصل.
    اون بازیکن ذوب آهن هم که مشترکا با سامره آقای گل شد رضا صاحبی بود.
    راستی یه گل هم سامره به کمک سامان موسوی دفاع فولاد زده بود که نمیدونم آخر به نامش ثبت کردن یا نه.

يادمه با سوكوموروخوف چندين بازي متوالي مساوي ميكرديم در نهايت پورحيدري بجاش اومد . مومن زاده يه گل نزن واقعي بود . من كه اصلا خاطره خوبي ازش ندارم و كلا تو ذهنم چند تا گل بيشتر يادم نمياد كه زده باشه . يه بازي بود فكر ميكنم ايرسوتر نوشهر بود كه زرينچه هم كه اون موقع دفاع آخر بود رفته بود جلو و با دروازه بان تك به تك شد ولي توپ رو پاس داد به مومن زاده تا اون بتونه بالاخره گل بزنه ولي مومن زاده توپ رو زد تو اوت !! اونجا زرينچه هم خنده اش گرفته بود ديگه .
    مومن زاده انقدر آدم مسخره ای بود که من بعید نمیدونم از عمد اون گلهارو نمیزده من خیلی دیر به شخصیتش پی بردم. اینکه میگم شخصیت مسخره ای داشت نه اینکه حالا ازش بدم بیاد ولی کلاً آدمی بود که همه چی رو به مسخره میگرفت.
    اون صحنه بازی با ایرسوتر هم جزو خاطرات خوبم محسوب میشه چون آغاز استقلال طوفانی بود. اون بازی رو 6-0 بردیم که داریوش یزدانی 4 گل زد(حدوداً دو سه ماه قبل از اون بازی با پیکان که اشاره کردیم)
    توی اون صحنه مومن زاده انقدر تعلل کرد تا مهیار شمس رفت تو گل و توپ رو گرفت!
    راجب مومن زاده قبلاً کلی حرف زدم و یه کتاب میتونم راجع بهش بنویسم بس که عاشقش بودم

توي ليگ كه واقعا نميدونم چي شد ! خيلي ها ميگن قبل از بازي هماهنگ شده بود تا منصور خان رو كله پا كنند و خيلي حرف هاي ديگه . يادمه تو انزلي بعد از اينكه 1-0 عقب افتاديم علي موسوي تك به تك رو خراب كرد كه واقعا اون موقع اشكم در اومد . مخصوصا بعدش كه جشن قهرماني پرسپوليس رو ديدم .

منصورخان نابود شد بعد از اون مسابقه! هیچوقت چهره ی داغونش بعد از بازی تو رختکن رو یادم نمیره!
    نمیدونم کسی یادش میاد یا نه ولی من باورم نمیشد که این همون منصور پورحیدری آروم و متینه!
    به قدری روش اثر گذاشت که بلافاصله استعفا داد. پرویز مظلومی هم بشدت از این کارش عصبانی شد و گفت دیگه با منصورخان کار نمیکنم!
    الان که به اتفاقات اون سال فکر میکنم بیشتر احساس میکنم که آره واقعاً یه مسائل بیرونی در کار بود که ما قهرمان نشیم.

توي آسيا اون شب تلخ هيچ وقت يادمه نميره . نوازي كه هميشه پنالتي هاش رو سمت راست دروازه بان و كمي هوايي ميزد تو اون باتلاق هم خواست همين كار رو بكنه ! اما توپش رفت آسمون ... اشك هاي سيد عباسي هيچ وقت فراموشم نميشه !

به همون اندازه که به پیروزی برابر جوبیلو اطمینان داشتم اینجارو هم مطمئن بودم میبریم(فکر کنم آنیانگ چیتاس کره جنوبی بود)
    ولی لعنتی همه چی دست به دست هم داد و بدترین اتفاقات رقم خورد و باختیم. بعد از بازی داغون شده بودم. کلی گریه کردم

اينم چند تا عكس ديگه . ميثم اينا واسه چه سالي هستش و كدوم قهرماني استقلال ؟؟

والا دقیق نمیدونم مربوط به چه سالی میشه ولی فکر میکنم قهرمانی لیگ 76 باشه.
    فصل اول مجیدی بود که حسابی هم درخشید ولی بهترین بازیکنمون علیرضا اکبرپور بود که با اختلاف نسبت به سایرین بهترین بازیکن لیگ بود.
    روزی که قهرمانیمون قطعی شد 5-1 تراکتور رو شکست دادیم که علیرضا اکبرپور 4 تا گل زد!

از دیدن این عکس خیلی تعجب کردم!
    چون با توجه به لباسمون و همچنین بازیکنایی که داریم قاعدتاً باید مربوط به فصل 77-78 باشه که اون سال ما سه تا نایب قهرمانی فقط بدست آوردیم!!
    کاش علیرضا بود یه آمار میداد ببینیم این چه جامیه

8. 4 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

کمک مربی

EsteghlalMilanChelsea
    مربی محبوب
    ąMįɾ Għąle nOyį
    بازیکن محبوب
    Fąɾħąđ
    تیم محبوب
    EsTeQląl
    سپاس ها
    21,995

استقلال قهرمان آسیا 7 مرداد 1370

استقلال ایران 2 لیائونینگ چین 1

گلها: رضا حسن زاده (20) و صمد مرفاوی (73)

ترکیب استقلال: دروازه بان : احمدرضا عابدزاده مدافعان : شاهین بیانی - رضا حسن زاده - مهدی فنونی زاده خط میانی: امیر قلعه نویی - مجید نامجومطلق (رضا نعلچگر) - شاهرخ بیانی - امیر موسوی نیا - صادق ورمزیار خط حمله: عباس سرخاب - صمد مرفاوی ( عبدالعلی چنگیز)
    سرمربی : منصور پورحیدری

شرح گل اول: استقلال با حرکت مثلثی مطلق-موسوی نیا-قلعه نویی صاحب یک ضربه خطا شد. مطلق ضربه ازاد را به تیر2 فرستاد مدافع پیش تاخته استقلال رضا حسن زاده با سر دروازه را باز کرد.

شرح گل دوم: مهدی فنونی زاده با پاس قطری توپ را از دفاع چپ به راست برد روی سانتر امیر موسوی نیا(پیستون راست تیم) عباس سرخاب با ضربه سر توپ را به صمد مرفاوی در محوطه جریمه رساند شوت اول صمد دفع شد اما دوباره توپ به او رسید و با روی پا گل قهرمانی را زد.

تیم استقلال با مدال قهرمانی جام باشگاه های آسیا در دیدار دوستانه با گراس هاپرز سویس. این بازی برای تجلیل از قهرمانان آسیا برگزار شد.

عبدالصمد مرفاوی آقای گل شد، مجید نامجو مطلق تکنیکی ترین بازیکن، عباس سرخاب بهترین بازیکن و احمدرضا عابدزاده بهترین دروازه بان جام شدند

10. 5 کاربر از پست مفید Moh@mmad_67_b سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,507
    کشور من
    Iran

بزودی در این مکان یک پست ویژه ی احمد مومن زاده نصب میگردد

دیشب روح و روانم رو تازه کرد با حضورش و خاطراتش... عالمی داشتم من با این آدم
    دیشب تک تک گلهاش رو که نشون میداد یه نوستالژی برام بوجود میومد

فقط یه نکته رو بگم چیزی که هیچکس حتی خودشم انگار یادش نیس مومن زاده توی همون اولین بازی برای استقلال گلزنی کرد ولی همه میگن تا یکسال گل نزده اتفاقاً دیشب هم این گل رو پخش کرد

ایشالا در آینده ی نزدیک یه پست مفصل میدم درباره این اعجوبه و بخصوص همون فصلی که گل نمیزد و اون گلی که روز آخر به ابومسلم زد و داور (فک کنم مسعود مرادی) قبولش کرد و بعد با مشورت با مارکار !!! مردودش کرد

خلاصه خیلی خندیدم دیشب

12. 2 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,485
    سپاس شده 74,734 در 11,110 پست
    کشور من
    Khoshhal

میثم منم خیلی خندیدم دیشب!!
    همیشه دلم میخواست اون صحنه ی بازی با ایرسوتر رو دوباره ببینم،خاطراتی زنده شد انصافآ واسمون!!
    خنده های جواد بعد از اون موقعیت خراب کردن مومن زاده خیلی باحال بود!!

بنده خدا دیگه نمیدونست چیکار کنه.

ولی کلآ آدم باحالی بود،خوب صحبت میکرد و ماست نبود.

14. 2 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1

کلمات کلیدی این موضوع