نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تیم قهرمان کوپا آمریکا خواهد شد؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اروگوئه

8 72.73%
  • پاراگوئه

0 0%
  • ونزوئلا

1 9.09%
  • پرو

2 18.18%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,355
    سپاس شده 50,215 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

پیش فرض مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا

مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا

پرو - اروگوئه

پاراگوئه - ونزوئلا

این تاپیک برای ادامه مباحث و اخبار کوپا آمریکا تاسیس شده است.

به نظر شما کدام تیم قهرمان کوپا آمریکا در سال 2011 خواهد شد؟
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 6 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

مرسی بابت احداث تاپیک جدید
    البته خودمونیم خوب از زیر با مسئولیت "توجیه یا توضیح" برای شکست برزیل و شیلی شونه خالی کردی

من هم دوست دارم و هم فکر میکنم اروگوئه قهرمان میشه.
    خیلی تیم منسجمی هست و بنظر من فینال میتونه بین اروگوئه و پاراگوئه باشه که خیلی هم فینال جالبی از آب در میاد.
    میثم فکر میکنی با قهرمانی ونزوئلا شگفتیها تکمیل میشه؟! من بعید میدونم!

4. 7 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,963
    سپاس شده 38,296 در 5,934 پست
    کشور من
    Ashegh

ونزوئلادیشب خوب خوش شانس بود. البته من یه نظریه ای دارم که میگه هیچ تیمی بدون خوش شانسی قهرمان نمیشه و خوش شانس بودن برای تیم قهرمان مایه عیب نیست
    ولی من دلم با اوروگوئه است

6. 8 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,355
    سپاس شده 50,215 در 8,133 پست
    کشور من
    Iran

بچه ها دیگه مجبورم درباره شیلی و برزیل توضیحاتمو ارائه بدم. در یک جمله میتونم بگم که بدشانسی باعث حذف این دو تیم شد. شیلی اون همه به تیرک زد. پاراگوئه حتی یک شلیک هم در طول بازی به سمت دروازه برزیل نکرد. حتی کلمبیا هم با بدشانسی تمام مقابل پرو شکست خورد! اگر ضربات پنالتی به شانس نسبت بدیم، اروگوئه هم شانسی بالا اومد!

در کل 4 لوک خوش شانس پای به این مرحله گذاشتند.

من فکر میکنم ونزوئلا هم شانس قهرمانی داره... .
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 7 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

RealMadridRealMadridRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    سپاس شده 39,732 در 5,538 پست
    کشور من
    Iran

تاپيك جديد رو تبريك ميگم
    هنوز باورم نميشه برزيل حذف شدش .خيلي موقعيت از دست داد .:Smilebb (52):
    تو اين چهار تا تيم هم شانس اروگوئه براي قهرماني خيلي زياده
    كلا اين جام همه چيزش عجيب و غريب بود از سطح بازي ها گرفته تا ناكامي بزرگ برزيل و آرژانتين و جام شگفتيها هم بايد اسمشو بزاريم
    [SIGPIC][/SIGPIC]

10. 8 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    کشور من
    Iran

کوپا آمریکا: پیش بازی اروگوئه- پرو

سایت گل- کمتر کسی فکر می کرد اروگوئه و پرو در نیمه نهایی کوپا امریکا بار دیگر مقابل هم قرار بگیرند اما این دو تیم با حذف آرژانتین و اروگوئه به این مرحله رسیدند.

پرو: شاگردان سرخیو مارکاریان با پیروزی 2-0 مقابل کلمبیا و رسیدن به نیمه نهایی کوپا آمریکا، جواب خوبی به منتقدان شان دادند. آنها برای دیدار نیمه نهایی بازیکن مصدومی ندارند و از این لحاظ با خیالی آسوده مقابل اروگوئه قرار خواهند گرفت. آخرین باری که پرویی ها به فینال کوپا امریکا رسیدند، به سال 1975 برمی گردد. آنها برای تکرار این موفقیت به درخشش پائولو گره رو و خوان مانوئل وارگاس چشم دوخته اند.

ترکیب احتمالی: فرناندس؛ آکاسیه ته، ویلچس، کارمونا، رودریگس؛ وارگاس، کروسادو، لوباتون؛ گره رو، آدوین کولا

اروگوئه: اسکار تابارز برخلاف هم تایش در تیم پرو، نگران مصدومیت و محرومیت چند ستاره تیمش است. دیه گو پرس که در دیدار مقابل آرژانتین کارت قرمز دریافت کرده بود، در این دیدار نمی تواند تیمش را همراهی کند. احتمالا والتر گارگانو جای او را در سمت چپ خط میانی پر خواهد کرد. علاوه بر این، ادینسون کاوانی و مائوریسیو ویکتورینو نیز مصدوم هستند.

ترکیب احتمالی: موسلرا؛ ماکسی پریرا، دیه گو لوگانو، کوآتس، کاسرس، آلوارو پریرا؛ گونسالس، گارگانو، ریوس؛ فورلان، سوارز

آیا می دانید؟

پرو در حالی با پیروزی 2-0 مقابل کلمبیا به نیمه نهایی راه پیدا کرد که کلمبیایی ها در طول بازی یک پنالتی را از دست دادند و یک بار نیز توپ را به تیر دروازه کوبیدند.

شاگردان مارکاریان به عنوان یکی از دو تیم سوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شده بود.

دو تیم در مرحله گروهی نیز با یکدیگر روبرو شدند که در نهایت به تساوی 1-1 رسیدند. در آن دیدار ابتدا پرو با گل پائولو گره رو پیش افتاد اما لوئیس سوارز کار را به تساوی کشاند.

پرویی ها در رده بندی فیفا در مکان چهل و نهم قرار دارند و از سال 1997، اولین باری است که به نیمه نهایی می رسند. آنها در چهار تورنمنت اخیر در مرحله یک چهارم نهایی حذف شده بودند.

پرویی ها دو بار قهرمان کوپا امریکا شده اند که آخرین بار آن در سال 1975 بود. این آخرین حضور آنها در فینال نیز بود.

اروگوئه با برتری 5-4 در ضربات پنالتی مقابل آرژانتین میزبان به نیمه نهایی رسید. دو تیم در وقت های عادی به تساوی 1-1 رسیده بودند.

اروگوئه با کسب 5 امتیاز از 3 بازی، بالاتر از پرو به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد.

این پنجمین حضور پیاپی اروگوئه در نیمه نهایی کوپا امریکاست.

اروگوئه ای ها آخرین بار در سال 1995 و در خانه، قهرمانی در در این رقابت ها را جشن گرفتند. آنها در سال 1999 نایب قهرمان شدند و در سال 2004 نیز به عنوان سوم رسیدند.

----------------------------------

پائولو گررو: می توانیم به فینال برسیم

سایت گل- پائولو گررو، مهاجم تیم ملی پرو، مطمئن است که تیمش می تواند با پیروزی مقابل اروگوئه، به فینال رقابت های کوپا امریکا راه پیدا کند.

پرویی ها با پیروزی 2-0 مقابل کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی، بعد از 14 سال به مرحله نیمه نهایی کوپا امریکا راه پیدا کردند.

اگر آنها بتوانند اروگوئه را شکست دهند، برای اولین بار از سال 1975 به فینال کوپا آمریکا راه پیدا خواهند کرد.

گررو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تنها یک قدم دیگر برای رسیدن به رویای مان باقی مانده است. دیدار دشواری خواهد بود اما اگر تمرکزمان را حفظ کنیم، پیروزی در دسترس مان خواهد بود.

نباید اشتباه کنیم. در چنین دیدارهایی داشتن تمرکز بسیار مهم و کلیدی است.

من از هواداران می خواهم که همچنان از ما حمایت کنند. ما هم قول می دهیم در زمین هرکاری می توانیم انجام بدهیم."
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    ویرایش توسط حسین باتیستا : 19th July, 2011 در ساعت 10:55 PM

12. 6 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524
    سپاس شده 26,827 در 6,096 پست
    کلاً با سبک بازی پرو + حضور یک بایرنی سابق در این تیم دوست دارم پرو قهرمان بشه !
    هرچند از اروگوئه چقرتر سراغ ندارم تو این چهارتا تیم ولی دلم رضاست به صعود پرو به فینال و نهایتاً قهرمانی.پرو یه بازیکن داره شماره 18 اسمش رو دقیقاً نمیدونم ولی عجب سرعتی داره ، استایلش هم دلنشینه، اینقدر سرعت داره که میشه تشابهش داد به اسپیدی گونزالس
    The last chance...i

14. 5 کاربر از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    کشور من
    Iran

پرو0- اروگوئه 2؛ سوارس سلسته را به فینال رساند

سایت گل- دوشوت آتشین لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه ای باشگاه لیورپول کافی بود تا تیم ملی اروگوئه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا مقابل پرو به برتری رسیده و روانه دیدار فینال شود

دو گل سوارس در طول 5 دقیقه از راه رسید و باعث شد تا او هم رده سرخیو آگوئرو، با 3 گل در صدر جدول گلزنان رقابتها قرار بگیرد.

بازی باسرعت خوبی آغاز شد و هیچ یک از این دو تیم فرصتی به حریف نمی دادند.البته شاهد خطاهای فراوانی نیز در جریان بازی بودیم و ویکتور یوتون در دقیقه 1 مسابقه از داور کارت زردی را دریافت کرد. وارگاس، بازیکن پرو هم در دقیقه 67 بازی از زمین مسابقه اخراج شد

این دیدار در استادیوم «اونیکو» شهر دلاپاتا برگزار شد و حدود 25هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند

اروگوئه در نیمه اول فرصتهای گلزنی بیشتری نسبت به حریف داشت که نتوانست از آنها بهره ببردولی با آغاز نیمه دوم لوئیس سوارس در دقایق 53 و 57 دو بار برای تیمش گلزنی کرد و همکاری های فورلان و لوئیس سوارس مزد خودش را داد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

16. 5 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط deutschland نمایش پست ها
    کلاً با سبک بازی پرو + حضور یک بایرنی سابق در این تیم دوست دارم پرو قهرمان بشه !
    هرچند از اروگوئه چقرتر سراغ ندارم تو این چهارتا تیم ولی دلم رضاست به صعود پرو به فینال و نهایتاً قهرمانی.پرو یه بازیکن داره شماره 18 اسمش رو دقیقاً نمیدونم ولی عجب سرعتی داره ، استایلش هم دلنشینه، اینقدر سرعت داره که میشه تشابهش داد به اسپیدی گونزالس
    حاج محسن اینجا هر کی برای تیمی کری بخونه فرتی تیمش اوت میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
    پرو0- اروگوئه 2؛ سوارس سلسته را به فینال رساند

سایت گل- دوشوت آتشین لوئیس سوارس مهاجم اروگوئه ای باشگاه لیورپول کافی بود تا تیم ملی اروگوئه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا مقابل پرو به برتری رسیده و روانه دیدار فینال شود

دو گل سوارس در طول 5 دقیقه از راه رسید و باعث شد تا او هم رده سرخیو آگوئرو، با 3 گل در صدر جدول گلزنان رقابتها قرار بگیرد.

بازی باسرعت خوبی آغاز شد و هیچ یک از این دو تیم فرصتی به حریف نمی دادند.البته شاهد خطاهای فراوانی نیز در جریان بازی بودیم و ویکتور یوتون در دقیقه 1 مسابقه از داور کارت زردی را دریافت کرد. وارگاس، بازیکن پرو هم در دقیقه 67 بازی از زمین مسابقه اخراج شد

این دیدار در استادیوم «اونیکو» شهر دلاپاتا برگزار شد و حدود 25هزار نفر این بازی را از نزدیک تماشا کردند

اروگوئه در نیمه اول فرصتهای گلزنی بیشتری نسبت به حریف داشت که نتوانست از آنها بهره ببردولی با آغاز نیمه دوم لوئیس سوارس در دقایق 53 و 57 دو بار برای تیمش گلزنی کرد و همکاری های فورلان و لوئیس سوارس مزد خودش را داد.
    من اصلا نمیدونستم دیشب بازیه! صدا و سیما هم بد اطلاعات میده.
    خوشحالم که اروگوئه تونست به فینال برسه. باید گلهای سوارز رو ببینم چه شکلی با دوتا شوت تو 5 دقیقه تیم رو برده فینال.
    اروگوئه شایسته قهرمانی بنظر میرسه ولی حتی اگه ونزوئلا به فینال برسه نمیشه اروگوئه رو قهرمان دونست. اما شانسش بیشتره.

راستی این پاراگوئه چقدر بدبخته که با اینکه برزیل رو اوت کرده تو این نظر سنجی هیچی رای نیاورده!!

18. 8 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

مربی محبوب
    برانکو
    تیم محبوب
    رئال مادرید - پرسپوليس
    سپاس ها
    28,466
    کشور من
    Iran

لوئیس سوارس: اکنون باید جشن بگیریم و روی فینال تمرکز کنیم

سایت گل- لوئیس سوارس زننده هر دو گل اروگوئه در دیدار مرحله نیمه نهایی کوپا آمه ریکا مقابل پرو در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش با قدرت فراوانی بازی کرد.

با دو گلی که سوارس در این دیدار به ثمر رساند، اروگوئه توانست با نتیجه 0-2 از سد پرو عبور کرده و به فینال برسد.

سوارس در توضیح روند پیشروی بازی به این نکته اشاره کرد که کار در نیمه اول برای تیمش بسیار سخت بود و بازیکنان پرو به بهترین نحو ممکن در زمین جایگیری کرده بودند و به همین دلیل شاگردان تابارس نتوانستند در نیمه اول از فرصتهای گلزنی شان بهره ببرند.

سوارس در مورد عملکرد تیمش در نیمه دوم گفت:« در نیمه دوم شاهد بازی متفاوتی بودیم و ما با اقتدار تمام بازی کردیم.»

سوارس با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند در کنار سرخیو آگوئرو با سه گل درصدر جدول گلزنان تورنمنت قرار گرفت. او ادامه داد:« بازی با پرو با بازی با آرژآنتین کاملا متفاوت بود. می دانستیم که آرژانتین حملات زیادی را روی دروازه ما ترتیب می دهد و ازهمین رو ما هم در آن دیدار فقط به حمله روی آوردیم. خوشبختانه توانستیم از سد آرژانتین هم عبور کنیم.الان پرو را هم برده ایم.پس باید این موفقیت را جشن بگیریم و تمام تمرکزمان را روی دیدار فینال قرار دهیم.».

---------------------------

فورلان: دوموقعیت خوب گل داشتیم و از آنها بهره بردیم

سایت گل- دیگو فورلان مهاجم باتجربه باشگاه اتلتیکو مادرید و تیم ملی اروگوئه با اشاره به عملکرد خوب تیمش در جریان دیدار با پرو به این نکته اشاره کرد که تیمش در این بازی دو موقعیت مسلم گلزنی داشت و به بهترین نحو ممکن از این موقعیتها بهره برد و با غلبه بر پرو روانه فینال این تورنمنت شد.

فورلان در صحبتهایی گفت:« نیمه اول سخت و پیچیده ای داشتیم و اوضاع زمین مسابقه هم علیه ما بود ولی دو گلی که درابتدای نیمه دوم به ثمر رسانیدم به ما آرامش داد. خوشبختانه این لوئیس سوارس بود که بابهره گیری از سانتر من توانست گلزنی کند. خیلی خوشحالم که به فینال رسیدیم. ما دو موقعیت خوب برای گلزنی داشتیم و از آنها نهایت بهره را بردیم.»

ستاره باتجربه اروگوئه ای ادامه داد:« افراد و مطبوعات تو را مدعی اول می دانند.ولی می دانیم که همه چیز چقدر پیچیده است. چه پاراگوئه و چه ونزوئلا دو حریف قدرتمند هستند که من نمی توانم یکی از بین این دو را انتخاب کنم.»

-----------------------------------

اسکار تابارس:پرو همان قدر که فکر می کردیم سرسخت بود/ سوارس یک بازیکن ممتاز است

سایت گل- اروگوئه توانست با پیروزی 0-2 مقابل پرو به دیدار فینال کوپا آمه ریکا راه یابد

دو گل از لوئیس سوارس برتری اروگوئه در این بازی را رقم زد و آنها را به یک قدمی کسب پانزدهمین جام قهرمانی شان در آمریکای جنوبی نزدیک کرد.

در پایان این مسابقه اسکار تابارس، سرمربی اروگوئه به تمجید از لوئیس سوارس و سایر مهاجمان تیمش پرداخت و گفت:« لوئیس سوارس یک بازیکن ممتاز در دنیای فوتبال است. ما می خواستیم بیشتر وقتمان را در زمین حریف باشیم و همین طور شد که به اولین گل رسیدیم. فورلان و سوارس حاضر شدند و بعد از آن بود که پرو به حملاتش ادامه داد ولی ما بازی را تحت کنترل داشتیم.»

مربی باتجربه اروگوئه ادامه داد:« حریف ما به همان سرسختی ای که فکرش را می کردیم بود. نگرانی ما از بازی پائولو گررو و خوان مانوئل وارگاس بود.چرا که آنها بازیکنان سرنوشت سازی هستند ولی فکر می کنم که ما بازی را تحت کنترل درآوردیم.»

اروگوئه اکنون تنها یک بازی دیگر تا جام فاصله دارد و تابارس معتقد است که تیمش آماده این چالش است:« ما می دانستیم که ممکن است ببریم یا ببازیم.الان این شانس را داریم تا در دیدار فینال به قهرمانی برسیم.ما نهایت تلاشمان را برای قهرمانی به کار خواهیم گرفت.»
    [SIGPIC][/SIGPIC]

20. 8 کاربر از پست مفید حسین باتیستا سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)