صفحه 39 از 65 نخستنخست ... 919293536373839404142434959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 646

موضوع: «رایشس تاگ دویچلند»

مدیـــر انجـــمن
    BAYERN-4-LIFE آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    Bayern
    مربی محبوب
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    NEUER-KLOSE
    تیم محبوب
    بايرن-پرسپوليس
    سپاس ها
    13,825
    سپاس شده 20,693 در 4,447 پست

خیلی حیفه که این مکان ساکت باشه و پستی درش داده نشه.البته شخصا خودم قول میدم که موقع یورو اینجا خودم حسابی فعال باشم..امیدوارم که طرفدارای دیگه آلمان هم اینجا بیان و فعال باشند.
    -----------------------------------------------

هرچند با تاخیر زیاد اما خوشحالی خودم رو از باقی موندن 3 نماینده در دو جام معتبر اروپایی اعلام میکنم.بایرن همونی بود که ازش انتظار داشتیم و شالکه و هانوفر هم گل کاشتند و هر دو با قدرت به مرحله بعدی رفتند در حالی که جفتشون تو خونه 4 گل به میهمان خودشون زدند.

خوشبختانه اگه این مرحله رو هم رد کنند به هم برخورد نمیکنند.

---------------------------------

توی لیگ هم تقریبا جایگاه تیمها مشخص شده و میشه از الان راجع به نماینده های سال بعد پیش بینی کرد.بایرن و دورتموند برای قهرمانی با هم جدال میکنند و شالکه و گلادباخ هم سر صعود مستقیم به چمپیونز لیگ و در مکان های بعدی وردربرمن،لورکوزن و هانوفر به نظر بنده در یورو لیگ سال بعد هستند که این موضوع برای وردر فعلا یه پیشرفت حساب میشه و برای هانوفر قابل قبول و برای لورکوزن یه افت.البته از اشتوتگارت هم نمیشد غافل موند که میتونه مثلا جای هانوفر بیاد بالا که خودم فکر میکنم هانوفر تیم سخت کوش تری هست.

در قعر جدول هم تغییرات جالبی افتاد توی این چندین هفته...آگسبورگ یه قعر نشین محض بود و فرایبورگ رفت جاش رو گرفت و الان هردوی این تیمها توی این دو سه هفته اینقدر خوب بازی کردند که کایزرسلاترن و هرتابرلین جاشون رو گرفتند!
    خودم دوست دارم بین اینها هرطوری هست هرتابرلین باقی بمونه..شاید ری هاگل تونست یه معجزه ای انجام بده.خلاصه برای هرتا حیفه که بره دسته دو!!

------------------------------------

بهترین بازیکنای امسال بوندسلیگا:
    یه سری بازیکنا هستند که اینقدر خوب بازی کردند که به نظرم از الان میشه به عنوان بهترینها انتخاب بشند و خودم فکر میکنم نهایتا یکی از اینها به عنوان بهترین بازیکن لیگ امسال انتخاب بشند.
    از دورتموند 3 بازیکن از اول فصل فوق العاده بودند و بازیهای خوبشون مستمر بوده. لواندوسکی که الان بحث تمدید قراردادش چند روزیه یکی از مهترین خبرهای دورتموند هست،کاگاوا که امیدوارم مدت طولانی در دورتموند بمونه و هاملز!! اکثرا هم نگاه کنیم همیشه در ترکیب منتخب هفته در کیکر،بیلد و سایت گل انتخاب شدند.

از بایرن مونیخ خیلیها رو میشه گفت ولی اگه بخوایم 3 نفر رو انتخاب کنیم بدون شک اولیش ریبری هست که بهترین بازیهای خودش رو امسال انجام داد و بعد از اون کروس هست که بیشترین پیشرفت کل دوران فوتبالیش رو همین امسال داشت و بعد از اون و شاید اصلا قبل از همه اینا گومز که خیلی گلزنی کرد!البته روبن و باستین بحثشون جداست چون مدت زمان طولانی هر کدومشون شاید به اندازه یه نیم فصل مصدوم بودند.فیلی لام که همیشه خودش جز بهترینهاست و جایگاه نویر هم محفوظ

از گلادباخ رویس،هرمان و دانته و البته استجن دروازه بان 19 سالشون جز بهترینها بودند!رویس که به نظرم جز ترین ترین هاست و هرمان هم در همون حد و اندازه شاید کمی با شلوغ بازی کمتر به نسبت،واقعا یکی از بهترینهای گلادباخ بوده طوری که این چند هفته ای که مصدوم شد گلابداخ به دردسر های زیادی افتاد. دانته و استجن هم یکی از عوامل موفقیت خط دفاعی و کم گل خوردن گلادباخ هستند!

هونتلار هم که دیگه جای صحبتی نمیمونه که چرا باید جز بهترینها باشه.

از لورکوزن برنو در حد یه پدیده بزرگه و شاید پدیده ترین بازیکن امسال آلمان باشه و در کنار اون لارس بندر رو هم جز خوبهای لیگ میدونم.

دیگه به غیر از اینها کسی تو ذهنم نیست جز پولدی که در مدح و ستایش بازیهای امسالش بارها پست دادم... رفتنش از لیگ آلمان به آرسنال رو ناراحت کننده اما برای خود بازیکن خیلی خوب می بینم!

در نهایت من که میگم بین پولدی،گومز و ریبری یکیشون بیشترین شانس رو برای انتخاب به عنوان بهترین بازیکن این فصل دارند.البته بعد اینا و شاید هم اندازه اینا هم بتونم کروس و کاگاوا و رویس رو اضافه کنم!

mia san mia
    mia san meister

2. 5 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

3.  

ریـــال
    The Royal Blues آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    21,927
    سپاس شده 16,509 در 2,600 پست

این هفته هر 4 تیم صدر جدول بازیاشون رو بردن تا هیچ تغییری تو صدر جدول اتفاق نیفته جز اینکه اختلافشون با تیم 5 ام یعنی لورکوزن به 10 امتیاز افزایش پیدا کنه تا رسما دیگه سهمیه های لیگ قهرمانان این فصل مشخص بشه و فقط رقابت بین شالکه و گلادباخ برای کسب سهمیه مستقیم هست که احتمالا شالکه بتونه این سهمیه رو کسب کنه!

اما واقعا دوست ندارم گلادباخ سهمیه لیگ قهرمانان رو بگیره ولی چه حیف که به احتمال خیلی زیاد این اتفاق میفته!حتی اگه سهمیه پلی آف رو بگیره بعید میدونم بتونه بیاد لیگ قهرمانان!تیمی که از همین الان ستاره هاش رو داره میفروشه اصلا شایسته این نیست که به عنوان نماینده آلمان تو اروپا حضور داشته باشه و مطمئنم بدتر از ماینز و دورتموند و لورکوزن آبروی آلمان رو میبره!تقریبا نصف تیم گلادباخ رویس هست و اگه این بازیکن رو ازش جدا کنیم گلادباخ خیلی ضعیف میشه!ضمن اینکه نشتادر رو هم برا تابستون به شالکه فروختن!فقط یه پاتریک هرمان و استجن میمونن که اگه اینا رو هم تابستون بفروشن دیگه رسما تو لیگ باید برای نیفتادن تلاش کنن!اونوقت همچین تیمی چطور میخواد نماینده شایسته ای برا آلمان تو اروپا باشه؟!!بعد مدت ها تلاش و برنامه ریزی تونستیم یه سهمیه اضافی بگیریم ولی امسال با وجود گلادباخ این سهمیه حیف شد!

مجی دراکسلر رو فراموش کردی!بدون شک دراکسلر 18 ساله یکی از ستاره های آینده فوتبال اروپا خواهد بود و همین الانش هم تیمهای بزرگی مثه اینتر دنبالش هستن که البته دراکسلر گفته تا آخر قراردادش یعنی 2016 تو شالکه خواهد موند!این فصل من تو معدود بازیایی که از شالکه دیدم دراکسلر واقعا خیلی خوب بوده!مطمئنم این فصل زیر نظر استیونس خیلی بیشتر از اینا هم رشد میکنه!

استجن هم این فصل یکی تاثیرگذار ترین بازیکنای گلادباخ بوده و بازیای خوبش باعث شده گلادباخ بهترین خط دفاع لیگ رو داشته باشه!از الان دارن این دروازه بان رو با کان مقایسه میکنن و بدون شک سالهای بعد ازش خیلی بیشتر خواهیم شنید.

مارکو رویس و پاتریک هرمان هم دو تا دیگه از ستاره های گلادباخ هستن و کلا تیم گلادباخ رو همین 3 بازیکن و دانته و تا حدودی آرانگو میچرخه!

از دورتموند هم بدون شک لواندوفسکی این فصل خیلی خوب نشون داده و کاملا جای باریوس رو گرفته!کاگاوا هم از بازیکنای تاثیرگذار دورتموند هست و خیلی خوب برا این تیم بازی میکنه.هاملس و گروسکروتز و اسون بندر هم که مثله فصل قبل از خوب های دورتموند هستن.

از لورکوزن هم لارس بندر و شورله و لنو این فصل خیلی خوب ظاهر شدن!

از بایرن هم نوئر و لام و کروس و ریبری و روبن و گومز خیلی خوب بودن!اما پیشرفت کروس برام خیلی عجیب بود و الان یه پا شواینی شده برا خودش!

از شالکه هم هوودس و هولتبی و دراکسلر و رائول و هونتلار جزو خوب های لیگ بودن.

پیزارو و پودولسکی هم این فصل عالی بودن!
    Love the life you live, and live the life you love

5. 5 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن
    BAYERN-4-LIFE آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    Bayern
    مربی محبوب
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    NEUER-KLOSE
    تیم محبوب
    بايرن-پرسپوليس
    سپاس ها
    13,825

[u]رضا گلادباخ مربی خوبی البته داره...رویس یکی از سه مثلث خطرناک گلادباخ هست!دوتای دیگه هرمان و انکه که بسیار خوب بودند احتمالا حفظ میشند.با توجه به اینکه سید چهاری هست سال بعد کارش توی گروهبندی خیلی مشکل هست.اما بهرحال تیمی بوده که با همین مربیش شگفتی ساز بوده... اگه فقط رویس رو فروختند میتونند برای سال بعد یه فکری بکنند!!خلاصه سود که کردند و فروش رویس هم که 18 میلیون یورو بهشون رسونده که مبلغ قابل توجهیش مال خودشون هست.اگه مربی خودش در خریدهای تیم نقش داشته باشه میتونه همین تیم رو حتی بهتر هم بکنه واسه سال بعد.استجن و دانته رو هم امیدواریم حفظ کنه..

دراکسلر بازیکن آینده داریه،این که خودم نگفتمش واسه اینه که اگه اون رو بگم باید خیلی های دیگه هم گفته میشد.بهرحال شالکه مهره های خوب زیاد داشته که الان بالای جدوله و توی دو جام داره رقابت میکنه.این یارو مو قشنگه رومانیایی هم بازیکن خوبی میزد.خیلی وقته نگاهی به امتیازات و بازیهاش نکردم ولی نیم فصل اول خرید موفقی به نظر میرسید.

در مورد شروله به نظرم به خوبی ماینز نبوده و کمی افت داشته.بازیکن خلاقیه و متفاوت بازی میکنه.بازیهای ملیش هم همه خوب بوده منتها خود لورکوزن امسال به قدری مریض الاحوال بود که فرصت خودنمایی بازیکنای خوب این تیم رو هم گرفت.اما لنویی که اولین نفر توی لورکوزن گفتم به نظرم عالی بودش.اگه عنوان پدیده امسال لیگ رو به خودش اختصاص بده انتخاب بدون حرف و حدیثیه.واقعا چرا که نه؟!! 19 سال سن داشت و واکنشهای دیدنی و جهانی رو از خودش نشون داد.حتی در چمپیونز لیگ هم نمایش خوبی داشت.

استجن هم همینطور هست...تازه بعلاوه اینا زیلر دروازه بان جوونه هانوفر هم که دروازه بان سوم تیم ملی هم هست باید اضافه کرد.بنده خدا دروازه بان اشتوتگارت هم یکی از دروازه بانهای آینده داره!بابت دروازه آلمان تا سالیان سال خیالم راحته! حالا فعلا که نویر سالهای سال باید دروازه بان اول آلمان باشه و هیچکدوم از اینا فعلا به مرحله نویری نرسیدند.اما اگه انتخاب دست من بود حتما دوتا از این دروازه بانهای جوون رو به جای ویزه برای تیم ملی انتخاب میکردم!

mia san mia
    mia san meister

7. 5 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

ریـــال
    The Royal Blues آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    21,927
    سپاس شده 16,509 در 2,600 پست

من اگه یه درصد احتمال میدادم گلادباخ با پول فروش رویس تیمش رو تقویت میکنه اصلا از حضورش تو اروپا ناراحت نمیشدم!همین شالکه مگه با پول فروش نوئر چیکار کرد؟!کلا تیمهای آلمانی بازیکن رو با کمترین قیمت میفروشن و بدتر اینکه همون پول کم رو هم باهاش دوباره تیم رو تقویت نمیکنن!نمونش هم زیاده مثله وولفسبورگ که برا ژکو جانشین نیاورد تا الان برا نیفتادن یا نهایتا سهمیه یورولیگ باید تلاش کنه یا اشتوتگارت که هیچکی رو جانشین گومز نکرد و همین شالکه که برا جانشینی نوئر هیچکس رو نیاورد و ... .اصلا تا حالا ندیدم تیمهای آلمانی به غیر بایرن خرید های بزرگی داشته باشن و پول برا تقویت تیم هزینه کنن!فقط شالکه بود که فصل قبل نزدیک 40 میلیون برا خرید هونتلار و خورادو و رائول هزینه که کرد که البته نتیجش رو هم دید و دو برابر اون پول رو دوباره بدست آورد!اما در کل همیشه تو نقل و انتقالات تیمهای آلمانی خیلی کم فروغ عمل میکنن و همین باعث میشه آلمان به غیر از بایرن تو اروپا نماینده شایسته دیگه ای نداشته باشه!

گلادباخ هم احتمالا همین سیاست رو داره و مطمئنم با پول رویس هیچ کاری نمیکنن و فقط اگه بقیه ستاره هاشون رو نفروشن کار خیلی بزرگی کردن!اما در مورد سرمربیشون منم فاوره رو خیلی قبول دارم و سرمربی خوش فکری هست و تیم خیلی خوب و یکدستی رو درست کرده ولی همونطور که گفتم حیف که با فروش ستاره تیمش برا فصل بعد احتمالا خیلی ضعیف خواهند شد!

اون مو قشنگه فکر کنم منظورت پوکی باشه که فنلاندی هست!من همون موقع هم گفتم خرید این بازیکن کار خیلی درستی بود و قطعا ضرر نمیکنیم که همینطور هم شد و تو معدود بازیایی که این فصل برامون انجام داده گل های حساس کم نزده!با توجه به سن کمش قطعا بازیکن آینده داری هست و فکر کنم بتونه جای یاری لیتمانن اسطوره فنلاندی ها رو پر کنه!

حالا که حرفم اومده بذار در مورد آلمان و یورو هم نظرم رو بدم!

ایندفعه دیگه همه چی برا قهرمانی آلمان فراهمه و با داشتن سرمربی خیلی خوبی مثله یواخیم و بازیکنای خیلی خوبی که چندین ساله دارن کنار هم بازی میکنن و کاملا هماهنگ هستن قهرمانی اصلا دور از ذهن نیست اما از اینکه هنوز تیم یه لیدر نداره خیلی میترسم و تنها نکته ای که باعث میشه فکر کنم احتمال داره قهرمان نشیم همینه!برای قهرمانی خیلی به بازیکنایی مثله کان و بالاک و فرینگز که بتونن تو زمین در مواقع حساس به کار تیم بیان نیاز داریم!الان تیم از همه لحاظ شرایطش خوبه ولی نبود یه لیدر تو مواقع حساس میتونه خیلی به ضررمون تموم بشه!شاید تنها بازیکنی که فعلا بشه به عنوان لیدر ازش نام برد شواینی باشه که اونم هنوز به هیچ وجه نمیشه با یکی مثله بالاک یا کان مقایسش کرد!به هر حال بازم به همراه اسپانیا شانس اول قهرمانی هستیم و امیدوارم بعد مدت ها قهرمان بشیم!خسته شدم از بس قهرمان نشدیم و اگه این بار هم خدایی نکرده این اتفاق نیفته خیلی میتونه رو ذهنیت بازیکنا هم تاثیر منفی بذاره!
    Love the life you live, and live the life you love

9. 5 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن
    BAYERN-4-LIFE آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    Bayern
    مربی محبوب
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    NEUER-KLOSE
    تیم محبوب
    بايرن-پرسپوليس
    سپاس ها
    13,825

ایندفعه دیگه همه چی برا قهرمانی آلمان فراهمه و با داشتن سرمربی خیلی خوبی مثله یواخیم و بازیکنای خیلی خوبی که چندین ساله دارن کنار هم بازی میکنن و کاملا هماهنگ هستن قهرمانی اصلا دور از ذهن نیست اما از اینکه هنوز تیم یه لیدر نداره خیلی میترسم و تنها نکته ای که باعث میشه فکر کنم احتمال داره قهرمان نشیم همینه!برای قهرمانی خیلی به بازیکنایی مثله کان و بالاک و فرینگز که بتونن تو زمین در مواقع حساس به کار تیم بیان نیاز داریم!الان تیم از همه لحاظ شرایطش خوبه ولی نبود یه لیدر تو مواقع حساس میتونه خیلی به ضررمون تموم بشه!شاید تنها بازیکنی که فعلا بشه به عنوان لیدر ازش نام برد شواینی باشه که اونم هنوز به هیچ وجه نمیشه با یکی مثله بالاک یا کان مقایسش کرد!به هر حال بازم به همراه اسپانیا شانس اول قهرمانی هستیم و امیدوارم بعد مدت ها قهرمان بشیم!خسته شدم از بس قهرمان نشدیم و اگه این بار هم خدایی نکرده این اتفاق نیفته خیلی میتونه رو ذهنیت بازیکنا هم تاثیر منفی بذاره!
    رضا زیاد در این مورد به دلت بد راه نده..البته صحبتهای شما درسته!بالاک و کان یه کاریزمای خاص داشتند و تیم رو خیلی متفاوت میکردند به طوری که اگه یکیشون نبود کلا ریخت تیم آلمان عوض میشد.ولی این تیم فعلی بیشتر تیمه تا بازیکن محور!! بازیکن محوری از لحاظ افنبرگ داشتن،بالاک داشتن و یا کان داشتند هست وگرنه 23 تا بازیکنی که دعوت میشند همشون کیفیت بالایی دارند و به غیر اونا کلی دیگه پشت خط میمونند.

تازه میشه از جنبه های مثبت زیادی به قضیه نگاه کرد!
    مولر،گومز،کروس،باستین،لام ،نویر،بواتنگ و باداشتوبر همشون توی یه تیم یه سال و بعضیهاشون حتی بیشتر از یه سال تمام با هم بازی کردند.در کمترین تیم ملی این شکل وجود داره و شاید تنها تیمی که این وضع رو داشته باشه اسپانیا هست که خوب مسلما قدرتش هم برهمه آشکار هست.یعنی الان ما یه موقعیت فوق العاده خوب از این بابت داریم.
    خدیرا و اوزیل هم در رئال با هم بازی میکنند و باید اضافه کرد.

به غیر اینا همه اینها بیشتر این بازیکنها از زیر 10 بازی ملی همه با هم این تیم رو شکل دادند و سابقه بازی در رده های سنی پایین تر رو با هم دارند.

کلا این تیم خوبی های زیادی داره که میتونیم بیشتر دلمون رو بهش خوش کنیم و از بابت نبود بالاک یا کان و... زیاد دلهره لازم نیست به خودمون راه بدیم.

تازه شما فرض کن سال بعد دورتموند گوتزه،رویس،بندر،اشملزر،ها ملز و گروکرویتز رو باهم بازی میده و چقدر در ادامه همین صحبتها تیم آلمان بیشتر تیم میشه!

mia san mia
    mia san meister

11. 5 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم
    hg_fs2002 آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    BayernBayernBayernBayern
    بازیکن محبوب
    Michael Ballack
    تیم محبوب
    Germany National Football Team
    سپاس ها
    24,143
    سپاس شده 5,870 در 1,269 پست

منم با رضا موافقم و نگرانی رضا رو دارم. مجتبی هیچ شکی در این نیست که این تیم واقعا تیمه و بازیکن محور نیست اما موضوع اینکه ما داریم راجع به قهرمانی صحبت می کنیم.2010 هم واقعا تیم بودیم ولی نبود یه رهبر تو بازی بزرگی مثل اسپانیا احساس شد. ترس تو بازیمون موج می زد و به اندازه کافی اعتماد به نفس نداشتیم. تنها جوون بودن و انگیزه داشتن واسه بازی های بزرگ کافی نیست. امیدوارم از 2010 به اندازه کافی بازیکنا درس گرفته باشن و تیم پخته تر شده باشه.

!We miss you captain

13. 6 کاربر از پست مفید hg_fs2002 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن
    BAYERN-4-LIFE آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    Bayern
    مربی محبوب
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    NEUER-KLOSE
    تیم محبوب
    بايرن-پرسپوليس
    سپاس ها
    13,825

فرناز منم حرف شما رو رد نمیکنم اما میگم بحث راجع بهش زیاد میشه کرد.
    ما تقریبا همچین تیم منسجمی هم توی یورو 2008 داشتیم و باز همین داستان رو با اسپانیا داشتیم.پس خلاصه نمیشه یه بازی رو ملاک قرار داد...

mia san mia
    mia san meister
    ویرایش توسط BAYERN-4-LIFE : 03-19-2012 در ساعت 23:16

15. 5 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم
    hg_fs2002 آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    BayernBayernBayernBayern
    بازیکن محبوب
    Michael Ballack
    تیم محبوب
    Germany National Football Team
    سپاس ها
    24,143
    سپاس شده 5,870 در 1,269 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bayern-4-life نمایش پست ها
    فرناز منم حرف شما رو رد نمیکنم اما میگم بحث راجع بهش زیاد میشه کرد.
    ما تقریبا همچین تیم منسجمی هم توی یورو 2008 داشتیم و باز همین داستان رو با اسپانیا داشتیم.پس خلاصه نمیشه یه بازی رو ملاک قرار داد...
    دقیقا من بحثم اینکه ما سال 2008 شاید از نظر تجربه تیم خوبی داشتیم ولی از لحاظ تیم بودن و بازی که انجام می دادیم قابل قیاس با 2012 نبودیم. و به نظرم این دو تا بازی رو دو تا نقطه ضعف متفاوت واگذار کردیم. فکر کنم یه بار رو صندلی داغ بود که گفتم به نظرم اگر بازی های خوبی که تو جام جهانی کردیم رو یورو 2008 انجام می دادیم، احتمال قهرمانیمون خیلی بیشتر بود تو بازی مقابل اسپانیا.

!We miss you captain

17. 5 کاربر از پست مفید hg_fs2002 سپاس کرده اند .

مدیـــر انجـــمن
    BAYERN-4-LIFE آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    Bayern
    مربی محبوب
    یوآخیم لو
    بازیکن محبوب
    NEUER-KLOSE
    تیم محبوب
    بايرن-پرسپوليس
    سپاس ها
    13,825

فرناز شاید این که میگی درست باشه.اما اگه همچین چیزی هم یکی از دلایل باخت باشه باید بدونیم که این تنها دلیلش نبود.
    اسپانیا تقریبا همون شکل آلمان رو داره منتها با بازیکنایی که بیشتر کنار هم بازی کردند..از عقب پویول و پیکه و بوسکت تا ژاوی و اینیستا و پدرو همه کنار هم مدت زمان طولانی بازی کردندوخوب برای من مثلا این دلایل پررنگ تر هست تا مثلا نبود یه کاریزمای خاص مثل بالاک!

بعد یه کم بی انصافی هم هست که نقش باستین رو کم رنگ کنیم.ما همش میگیم لیدر تیم،رهبر تیم!خوب باستین خداییش پس چیکار کرده بود؟!
    کدوم کاری رو بازیکنای دیگه میتونستند انجام بدند که باستین انجام نداد؟؟

ولی نه،اگه بحثمون سر روحیه دادن و و اینکه مثلا تیم عقب بیفته و... و بازیکنی باشه که بخواد تغییر ایجاد کنه اون بازیکن باید یکی باشه مثل مارادونا،مثل رونالدنیهو وافنبرگ و... و آلمان همچین بازیکنی نداره فعلا!ما داریم توی این بحثامون دنبال بازیکنی میگردیم که اصلا وجود نداره...

این تیم باید بیشتر تیم باشه و همه باهم خودشون رو سرپا نگه دارند تا اینکه یه نفر بتونه و یا قابلیتش رو داشته باشه که کلهم تغییر ایجاد کنه.

الان با توجه به اینکه باستین یه بازیکن فوق العاده در این 3و4 سال اخیر تبدیل شده و اینکه کروس در بایرن به چیزی بیشتر از پیشرفت رسیده من زیاد در این مورد ذهنم مشغول نیست.

چیزایی که ذهنم مشغوله توی تیم ملی،هراس من از استفاده آئوگو در دفاع کناریه و دو دفاع وسط تیم هست.

mia san mia
    mia san meister

19. 5 کاربر از پست مفید BAYERN-4-LIFE سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه
    mona_casillas آواتار ها
    آخرین بازدید
    [ ]
    PerspolisRealMadridManchesterUnited
    تیم محبوب
    پرسپولیس ،رئال ، منچستر
    سپاس ها
    22,795
    سپاس شده 47,922 در 7,805 پست

اوزیل: آلمان می تواند قهرمان یورو 2012 شود

ژرمن ها که آخرین بار در سال 1996 قهرمان یورو شدند، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابتهای یورو 2012 هستند.

مسوت اوزیل، ستاره آلمانی رئال مادرید، معتقد است آلمان می تواند در رقابت های یورو 2012 به قهرمانی برسد.

ژرمن ها که آخرین بار در سال 1996 قهرمان یورو شدند، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابتهای یورو 2012 هستند.

شاگردان لوو در رقابت های سال 2008 به عنوان نایب قهرمانی رسیدند اما اوزیل معتقد است آنها می توانند این بار جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

او در گفتگو با سایت یوفا گفت:" ما در دوره قبل خیلی به قهرمانی نزدیک شدیم و امیدواریم این بار بتوانیم کار را تمام کنیم.

هدف ما رسیدن به قهرمانی است و من معتقدم می توانیم به آن دست پیدا کنیم."

آلمان در مرحله گروهی رقابت های یورو 2012 با تیم های پرتغال، دانمارک و هلند همگروه است و اوزیل تایید کرد که بازیکنان رئال در مورد رقابت های یورو 2012 در رختکن زیاد صحبت می کنند.
    " البته بازیکنان آلمانی و پرتغالی در مورد هم گروهی شان صحبت می کنند. پرتغالی ها احترام زیادی برای پرتغال قائلند و البته کمی هم سر به سر هم می گذاریم.

ما می گوئیم که آنها را شکست خواهیم داد و آنها هم می گویند ما را شکست می دهند و از این حرفها. ما در انتظار آغاز این رقابت ها هستیم، هدف ما رسیدن به موفقیت است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش مان را می کنیم."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Viva RealMadrid

21. 4 کاربر از پست مفید mona_casillas سپاس کرده اند .

صفحه 39 از 65 نخستنخست ... 919293536373839404142434959 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 2