صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: یاد و خاطرات دهه 70

کاپیتان تیم

PerspolisMilanLiverpoolDortmund
    مربی محبوب
    استانکو كبير ، آري هان ، برانکو
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    پرسپولیس تهران، خونه به خونه بابل
    سپاس ها
    6,621
    سپاس شده 12,348 در 1,892 پست
    کشور من
    Germany

ایول ابوالفضل، حتما بیا که بدجور منتظرم. ماشالا به حافظه، اینایی که گفتی رو 10 درصدشو اونم به زور یادم میاد

درخشان کل لیگ 73 رو سرمربی بود و هدایت کننده بهترین و خوف ترین پرسپولیس بعد از انقلاب ( رونوشت به سید دکتر مهندس داریوش مصطفوی و دوستان جهت مراجعه به وجدان البته در صورت وجود)

جانا سخن از زبان ما میگویی

H.N 24

2. 3 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,449
    سپاس شده 31,589 در 4,228 پست
    کشور من
    Italy

ابوالفضل دستت درد نکنه؛ فوق العاده بود ارسالت!
    راستش من از لیگ 73 خیلی چیزی یادم نمیاد ( اونجا هفت ساله بودم! ) ؛ به جز همون دربی 30 دی ماه 73 هم رفت و هم برگشت تو بندرعباس و هم فینال که اس اس تو وقت اضافه به سایپا باخت!
    البته اولین بازی عابدزاده ی کبیر با ملوان و اون گرمکن سفید و شرت قرمزش رو هم خیلی خیلی خوب یادم میاد!
    من بعد از انتخاب مربی پرسپولیس ( دایی رو میگم! ) و اینجا که اومدم پست بذارم، متوجه شدم که درخشان عملا در دو مقطع تقریبا 9 ماهه، مربی پرسپولیس بوده!
    یعنی این مقطع دومش بعد از رفتن استانکو، رو فکر میکردم در همون 6 بازی آخر خلاصه میشده!
    و باز این رو نمی دونستم که درخشان در همه ی این سالها، یعنی از اوایل 73 تا اواسط 77 و اومدن پروین، به طور مستمر در کادر فنی تیم بوده!
    و خب اینا از نکات مثبت و خوب درخشان در کارنامه ی مربیگریش بوده که خب از دید خیلی از هوادارا و از جمله خود من، پنهان مونده بود!

داش ابول بازم منتظر ارسال های قشنگت در مورد سالهای ابتدایی دهه ی هفتاد و بخصوص فانوس محبوب هستم؛ دست گلت درد نکنه بابت اطلاعات فوق العاده خوبی که اینجا گذاشتی!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 3 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    سپاس ها
    6,621
    کشور من
    Germany

یادش بخیر تا وقتی ناصر ممدخانی تو کادر مربیگری بود غم گلزنی نداشتیم و از بازیکن معمولی گلزن تمام عیار میساخت اما بعد از قتل همسرش و اون اتفاقات تیم بدجور بهم ریخت

H.N 24

6. 2 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

مدیـــــر ویژه انجمـــــنها

PerspolisLiverpoolPerspolis
    مربی محبوب
    کنی دالگلیش
    بازیکن محبوب
    مایکل اوون
    تیم محبوب
    پرسپولیس-لیورپول
    سپاس ها
    4,115
    سپاس شده 4,005 در 950 پست
    کشور من
    England

نقل قول نوشته اصلی توسط DATAM نمایش پست ها
    یکی ازخاطرات به یادماندنی دهه 70 گلزنی عابدزاده بود
    تولیگ 76 -77 کلاپرسپولیس 8 تابازی بیشترنکرد. اولیش روبه فجرسپاسی درشیرازباخت، بعدمساوی کرد، بعدتو تبریزبه تراختورباخت، بعدمساوی کردوبعدش 4 تابازی پشت سرهم بردو ازلیگ رفت بیرون!
    توهفته 7 یا8 بااستقلال اهواز بازی داشتیم که 5-0 برنده شدیم.استقلالی هاحمله کردن وتوپ رفت پشت دروازه پرسپولیس. عابدزاده ضربه کاشته رو مستقیم زدتودروازه استقلال و گل شد.
    داور ، گل رو آفسایدگرفت:106: درشرایطیکه غیرازدروزاه بان استقلال، 21 بازیکن دیگه توزمین پرسپولیس بودند.
    برا اینکه خاطره ی دوست عزیزمونو کامل کنم من این بازی رو داشتم اون صحنه ی گل عابدزاده رو در اوردم که براتون میزارم ببینید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید masoud 99 سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,069
    سپاس شده 28,477 در 5,169 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط DATAM نمایش پست ها
    1- درخشان کل لیگ 73 رو سرمربی بود و هدایت کننده بهترین و خوف ترین پرسپولیس بعد از انقلاب ( رونوشت به سید دکتر مهندس داریوش مصطفوی و دوستان جهت مراجعه به وجدان البته در صورت وجود)

2- بهمن 73 گده اومد تیم

3- گده که سابقه مربیگری تیم المپیک و کشاورز رو داشت، امثال براتپور- محبوب- شافعی- عطایی- رضا احدی- ترابیان- مهدوی کیا- سعداوی و شکرالله آغاسی رو آورد و میانگین سنی تیم خیلی اومد پایین

4- خب البته تیم گده تیم خوبی نبود.
    هفته اول 3-1 ساپیا رو برد( مدافع عنوان قهرمانی) بعد تو تهران با شموشک مساوی بدون گل کرد. در اولین مسابقه ای که مهدوی کیا ( آقای گل جوانان تهران با پیراهن بانک ملی) واسمون گل زد، به پلی اکریل اصفهان در آزادی 2-1 باختیم.
    بعد با بهمن و شهرداری تبریز در ازادی مساوی های مشابه 1-1 رو بدست آوردیم. جلوی بهمن دقیقه 83 اینا بود که رضا ترابیان جلومون انداخت ولی چند دقیقه بعد گل خوردیم. جلوی شهرداری دیوانه وار حمله کردیم ولی اونا روی ضدحمله گل زدن. نهایتا داوود محبوب ( دمش گرم- دفاع مستخکمی بود) با یک شوت سرکش از راه دور گل مساوی رو واسمون در دقیقه 89 زد
    بعدش سه تا برد پشت سر هم داشتیم: دراهواز، جنوب رو 2-1 بردیم. پاس رو در یک بازی یکصدهزار نفره 1-0 بردیم. برق رو در شیراز بردیم
    خلاصه اوضاع روبراه شده بود که اواخر تیر 74 دوران محرومیت داداش زاده و فرشاد هم تموم شد. در یک بازی نودهزار نفره جلوی کشاورزی 0-0 شدیم
    بعد هم 6 مرداد و اون داربی کذایی و پر از اشتباهات داوری و گل نزنی دایی و پیوس و یاشین شدن غلامپور
    بعدش تو آزادی با سپاهان 1-1 شدیم و سروصدای هوادارا دراومد دیگه
    بعد لیگ دو ماه تعطیل شد. آخرای این تعطیلی دوماهه بود که تو یک بازی دوستانه به تیم امیدالمپیک 3-1 باختیم و شبش گده اخراج شد

استانکو اومد

در بازی ای که استانکو نقشی هم نداشت تو گل و لای انزلی با ملوان 1-1 کردیم. بعد به استقلال اهواز در یک دیدار سوپرجنجالی در اهواز 2-1 باختیم

عملا عصر استانکو با پیروزی بر ماشین سازی تبریز ( تحت رهبری حجازی) در آزادی شروع شد ( 1-0 )
    بعد با آرارات 2-2 مساوی شدیم

بعد دوباره در آبان ماه لیگ به کما رفت

تیم ملی سنگاپور برای دو بازی دوستانه به تهران اومد. اول با استقلال بازی کرد ( خداحافظی شاهین بیانی) و بعد 2-1 به ما باخت ( اولین بازی عابدزاده و شاهرودی بعد از اتمام محرومیت یا در واقع بخشیده شدن باقی محرومیت)
    بعد تیم رفت امارات و قهرمان یک تورنمت چندجانبه شد
    بعد قهرمان یک تورنمنت چندچانبه تو تهران شدیم

لیگ شروع شد.
    ما آرارات رو 2-1 بردیم
    سایپا رو 1-0 بردیم
    شموشک رو تو نوشهر 3-2 بردیم
    پلی اکریل رو 1-0 تو اصفهان بردیم
    با بهمن 1-1 شدیم
    شهرداری رو در تبریز 1-0 بردیم
    جنوب اهواز رو در آزادی تحقیر کردیم ( 3-0 )
    بعد یک دوره مساوی بدون گل داشتیم با برق- کشاورز و استقلال تهران
    بعد با سپاهان 1-1 کردیم
    ملوان رو در یک عصرکاملا برفی در آزادی بردیم و پایه های جام قهرمانی رو لمس کردیم
    هفته 29 در تبریز با گل محمود شافعی یک هفته قبل از پایان، قهرمان لیگی شدیم که در نیمفصلش با تیم صدرجدول 13-14 امتیاز فاصله داشتیم و فقط یه آدم خوش خیال شانس قهرمانی برای تیم قائل بود
    هفته 30 که جشن قهرمانی بود ( 30 دی 74 ) و 3-1 انتقام بازی رفت رو از استقلال اهواز گرفتیم

بهمن دوم شد
    پاس سوم شد

دوباره میام
    قرار شد دوباره بیای اما 1 سال ازش گذشت و نیومدی!!

ابوالفضل یه پستی توی این مایه ها در مورد میلان و سری آ 98-99 میتونی بدی؟اگه یادت باشه و حوصله اش رو داشته باشی خیلی دوست دارم توی تاپیک میلان در موردش بگی

10. 5 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

مربی محبوب
    بازیکن محبوب
    KING KIA ، REUS
    تیم محبوب
    سپاس ها
    6,621
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud 99 نمایش پست ها
    برا اینکه خاطره ی دوست عزیزمونو کامل کنم من این بازی رو داشتم اون صحنه ی گل عابدزاده رو در اوردم که براتون میزارم ببینید:

دمت گرم حاج مسعود. کلی حال دادی و کلی خاطره برام زنده کردی. هرچی از این فیلما داری بذار
    من هنوزم نفهمیدم چرا کمک داور پرچم آفساید رو برد بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مربیمون ایوان مت کوویچ بود اگه اشتباه نکنم. و همون سالی بود که بخاطر تیم ملی و نداشتن بازیکن ما رو از لیگ کنار گذاشتن تا استق قهرمان بشه

H.N 24

12. 5 کاربر از پست مفید KING KIA سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,950
    سپاس شده 38,265 در 5,924 پست
    کشور من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed نمایش پست ها
    قرار شد دوباره بیای اما 1 سال ازش گذشت و نیومدی!!

ابوالفضل یه پستی توی این مایه ها در مورد میلان و سری آ 98-99 میتونی بدی؟اگه یادت باشه و حوصله اش رو داشته باشی خیلی دوست دارم توی تاپیک میلان در موردش بگی
    باید ببینم آرشیوم رو دارم و اگه دارم کجاست؟
    میلان 98-99 یه چیزی شبیه لیورپول همین فصل احیر بود. کل فصل اون بالاهای جدول بود ولی دیده نمیشد. با چراغ خاموش اومد بالا و با هفت پیروزی پیاپی آخر فصل قهرمان شد. دوس دارم دربارش بنویسم

14. 6 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

PerspolisRealMadridManchesterCityJuventus
    مربی محبوب
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    روبرتو کارلوس
    تیم محبوب
    فقط پرسپولیس
    سپاس ها
    1,072
    سپاس شده 3,825 در 1,145 پست
    کشور من
    Iran

یاد عابدزاده و دایی و کریمی و پیروانی و پیوس و بقیه بخیر...

16. 2 کاربر از پست مفید ♥perspolis♥ سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    2
    سپاس شده 53 در 35 پست

چه خاطرات جالبی رو مطرح کردید. الان فرصت ندارمخاطراتم رو بنویسم..
    سر فرصت براتون مینویسم
    دم همتون گرم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و حل مشکل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید])را با مدیریت استراتژیک بدن تجربه کنید.

18. 2 کاربر از پست مفید laaghary سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)