صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: یاد و خاطرات دهه 70

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,950
    سپاس شده 38,265 در 5,924 پست
    کشور من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط cryptic نمایش پست ها
    بچه ها یکی از خاطرات جالبم از دهه 70 ازدواج شاهرودی بود!
    شاهرودی اگه یادتون باشه، یکی از خوشتیپ ترین بازیکنان ایران بود.
    موقع ازدواجش یکی از روزنامه ها تیتر جالبی زده بود:

شاهرودی با ازدواجش قلب میلیون ها دختر ایرانی شکست!
    میگم بالاخره رضامالدینی پدرش رو پیدانکرد؟
    یادمه حتی برای پیداکردن باباش درهفته نامه هایی مثل روزهای زندگی و...هم آگهی زدن و اینا
    ولی بعدش نفهمیدم بالاخره این پدروپسر به همدیگه رسیدن یانه؟

چه سمت چپی داشت سالهای 75 تا77 پرسپولیس زلزله. مالدینی ومیناوندکنارهمدیگه بازی میکردن. کولاک میکردن باهمدیگه. بخصوص درداربی 20 تیر که زمین استقلال ازسمت راست( چپ پرسپولیس) به معنی واقعی کلمه گاراژ شده بود و رضا ومهرداد بازی رو به دست گرفته بودن وواسه خودشون میدوختن ومیبریدن واستقلالی هارو به هرسازی که میخواستن میرقصوندن . بخصوص اون شوت سرضرب مهردادکه به دیرک افقی دروازه آبی هاخورد.
    خلاصه مهرداد ومالدینی میترکوندن وشوروحالی بود
    --------------------------------
    رضاترابیان رو یادتون هست؟ آقای آچارفرانسه فوتبال ایران.
    درتمام پست های ممکن درپرسپولیس بازی کرد( ازدفاع آخر تامهاجم نوک، ازراست تاچپ) و درهمه شون هم موفق بودوبارهابه تیم ملی دعوت شد( بازیکن موردعلاقه ایویچ بود)
    یک بار باعابدزاده مسابقه وکل کل پنالتی گیری راه انداخت و علنا عابدزاده رو برد!!!!!
    که عابدزاده گفته بودرضا تنهابازیکنیه که همه بایدازش بترسن و به چشم رقیب بهش نگاه کنن

دکترعلی پروین، رضاترابیان را هم به سرنوشت بهنام سراج ها و ادموندبزیک ها و رضاشاهرودی ها و عبدالجلیل آزدم ها دچارکرد. هرچندرضایک مقطعی هم دراستانداردلیژ بلژیک بازی کرد

کلاتوفوتبال ایران فقط سه نفر( استانکو- درخشان وایویچ) فهمیدن که ترابیان چه نعمتیه. هرچندیورگن گده بودکه ازبانک تجارت آوردش به پرسپولیس. کلاسوگلی مربی های خارجی بود

2. 8 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,760 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

من آخر نفهمیدم شاهرودی خودش به مایلی کهن گفته بود"من رضا مالدینی هستم. نمیتونی منو از تیم ملی خط بزنی!" ؟
    اون موقعی که مایلی اخراجش کرد یادمه میگفتن همچین جریانی بوده ولی خودش یکی دوسال پیش این حرف رو از بیخ و بن تکذیب کرد!

4. 5 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisZenit
    سپاس ها
    132
    سپاس شده 462 در 68 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king of kop نمایش پست ها

استانکوی کبیرسرشار ازامیدبود وطرفدارهاسرشاراز ناامیدی. حتی چندنفردراون جلسه گریه کردن.
    تا اون زمان ، استانکو سیبل انتقاداتی شده بودکه معتقدبودن تیمش هجومی بازی نمیکنه. انتقاداتی که چندهفته قبل موقع بازی برگشت باکوپتداق ترکمنستان منجربه اعتراض گروهی گسترده درورزشگاه آزادی و تلخ شدن جشن قهرمانی تیم شده بود( با7 ماه فاصله، جام قهرمانی لیگ 74 رو درمرداد75 به پرسپولیس دادن)
    یک دلیل دیگه فشاری که به استانکو واردمیشدهم این بودکه فرشادآقای گل باپرسپولیس قهرکردودراعتراض به نیمکت نشینی ازپرسپولیس رفت و چندماهی خانه نشین شد. هوادارها این رو هم ازچشم استانکو میدیدن
    ها. تیم استانکو اون موقع 3-6-1 بازی می‌کرد و بازی‌هاش‌رو یک-هیچ یک هیچ می‌برد. از این بازی یواش یواش تیم رفت طرف سیسم پایه 3-4-3 (که توش ترابیان و مهدوی‌کیا رسما" مهاجم سوم بودند). کلا" از این باب می‌گم که ما یه زمانی تیمی داشتیم که طرفداراش تو زمان قهرمانی و بردهای پشت هم ازش ناراضی بودند که چرا فقط هر بازی یه گل می‌زنه. (طبعا" عطف به تیمی که پنج تا بازی پشت هم‌و می‌بازه و دوستان می‌گن هنوز که چیزی نشده). تازه اون‎‌موقع، برعکس تصور الان بعضی دوستان که فکر می‌کنند عابدینی همیشه محبوب بود رو سکوها، خود عابدینی هم فحش کم نخورد. اون شعار "مهندس عابدینی/ چه‌قدر به تیم..." رو فکر کنم بعضی‌ها یادشون باشه.
    +نکته ویژه این بازی واسه من لباس تیم بود. خیلی دوستش داشتم، با اون سرشونه و یقه
    یه نکته مهم دیگه هم همین قضیه فرشاد آقای گل بود، که نه تنها خیلی محبوب بود، بلکه تو اون دوره کاپیتان و بزرگ‌ترِ تیم هم بود. اما ما چون خوش‌بختانه همیشه تیمِ مربی‌سالاری بودیم، استانکو می‌تونست و تونست کنارش بذاره. (اگر چه هم همون موقع، هم الان معتقدم استانکو می‌تونست این کار رو نکنه/ طبعا" بدون دونستن پشت پرده ماجرا).

یکی ازخاطرات به یادماندنی دهه 70 گلزنی عابدزاده بود
    تولیگ 76 -77 کلاپرسپولیس 8 تابازی بیشترنکرد. اولیش روبه فجرسپاسی درشیرازباخت، بعدمساوی کرد، بعدتو تبریزبه تراختورباخت، بعدمساوی کردوبعدش 4 تابازی پشت سرهم بردو ازلیگ رفت بیرون!
    توهفته 7 یا8 بااستقلال اهواز بازی داشتیم که 5-0 برنده شدیم.استقلالی هاحمله کردن وتوپ رفت پشت دروازه پرسپولیس. عابدزاده ضربه کاشته رو مستقیم زدتودروازه استقلال و گل شد.
    داور ، گل رو آفسایدگرفت:106: درشرایطیکه غیرازدروزاه بان استقلال، 21 بازیکن دیگه توزمین پرسپولیس بودند.
    البته عابدزاده بالاخره گل رسمی‌ش رو زد. تو بازی پرسپولیس-پلی‌اکریل (فکر کنم رو نتیجه دو-هیچ) پنالتی شد و تماشاگرا شیرش کردند، و علی پروین هم اجازه داد و احمد گل زد. بعد فکر کنم یکی دیگه هم زد همون فصل، تا رسید به پرسپولیس سپاهان تو اصفهان که پنالتی زد و نشد و علی پروین شاکی شد و الخ.
    یه بازی هم بود، یا دوستانه یا حذفی خیلی اولیه؛ تلویزیون که نشون نمی‌داد؛ اما فانوس نوشته بود احمد عابدزاده کلِ بازی رو پشت محوطه تیم حریف بوده و اینا. که مربی‌شونم شاکی شده بوده مثلا" که کارش تحقیرآمیز بوده.
    محرمی کجایی...

6. 7 کاربر از پست مفید SiaMM سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,950
    سپاس شده 38,265 در 5,924 پست
    کشور من
    Ashegh

والله طبق روایت رسمی وجلوی پرده، خودپیوس به صورت خودجوش ، جوش آورد و ازتیم قهرکرد. کک استانکو هم نگزید

8. 6 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,449
    سپاس شده 31,589 در 4,228 پست
    کشور من
    Italy
    نقل قول نوشته اصلی توسط King of KOP نمایش پست ها
    والله طبق روایت رسمی وجلوی پرده، خودپیوس به صورت خودجوش ، جوش آورد و ازتیم قهرکرد. کک استانکو هم نگزید
    آره ، خود پیوس به خاطر اختلافاتی که با استانکو به لحاظ فنی و . . . داشت، از تیم کنار کشید و استانکو کنارش نذاشت!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

10. 6 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

بازیکن تیمهای پایه

PerspolisZenit
    سپاس ها
    132
    سپاس شده 462 در 68 پست

البته کلا" آف‌تاپیک می‌شه. اما تقریبا" همین‌و می‌گم من هم:
    یک. بر طبق چیزی که ما می‌دونیم و اون موقع می‌گفتن (و تو این سال‌ها کسی برعکسِش رو نگفت) فرشاد بازیکن ثابت استانکو نبود. کنار نیومدن با هم. فرشاد کنار رفت.
    دو. یکی از هنرهای مربی راضی نگه‌داشتن بازیکن‌ها در کل، و به‌خصوص بزرگ‌ترهای تیم‌ه. و نه البته تن دادن به تمامِ خواسته‌هاشون. استانکو نتونست این کار رو انجام بده. متاسفانه. یعنی اتفاقی که افتاد، چیزی شبیهِ بیرون رفتن امسال آقا کریم بود. شکل ماجرا این‌ه که خودش رفت. اما این رفتن واسه این بود که نه فرشاد، نه کریم شکل بودنشون رو دوست نداشتن. و نه استانکو، نه دایی، هیچ‌کدوم نتونستن یه راه‌حل درست برای این قضیه پیدا کنند.
    سه. ولی علی‌رغم همه این‌ها، خوش‌بختانه تیمِ ما مربی‌سالار بود اون موقع، و اکثر قریب به اتفاق مواقع. واسه همین حتی نارضایتی بزرگ‌ترهای تیم هم نمی‌تونست (و امسال هم نتونست) به جایگاه مربی خدشه وارد کنه. (وارد بحث مدیر نمی‌شیم طبعا". اتفاقا" استانکوِ موفق رو هم عابدینی کنار گذاشت، چون فکر می‌کرد چیزِ جدیدی واسه تیم نداره، و مت کوویچ (درست می‌گم دیگه؟!) رو آورد که هیچی نداشت رسما".)
    این کلیت حرفِ من بود فقط چون ماشالله همین‌جوری که می‌بینید خوش‌صحبت‌م خیلی()، سعی کردم تو پُستِ قبلی تو یکی دو جمله خلاصه‌ش کنم.
    محرمی کجایی...

12. 5 کاربر از پست مفید SiaMM سپاس کرده اند .

کمک مربی

LiverpoolJuventusJuventusLiverpool
    سپاس ها
    53,357
    سپاس شده 12,345 در 2,233 پست
    کشور من
    Italy
    زوری منو آوردند تو این تایپیک و هیچ مسئولیتی در قبال پستم نمی پذیرم !
    من که اون موقع بچه بودمو خیلی یادم نمیاد ... تنها چیزایی که یاد میاد مهدی مهدوی کیا با پیراهن پرسپولیس و بیمه آسیا بود ...
    البته بازی حداحافظی پیوس رو هم یه چیزایی یادم میاد ..
    در کل یه 3-0 با اس اس رو یادمه !
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 4 کاربر از پست مفید alexdelpiero سپاس کرده اند .

مدیــــرکل سایـــت

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,104
    سپاس شده 50,147 در 8,118 پست
    کشور من
    Iran

یکی از شیرین ترین پیروزی های پرسپولیس در دهه 70 پیروزی 3-1 مقابل الهلال بود. پرسپولیس تو گروه سختی قرار گرفته بود. التحاد، یک تیم ازبکستانی و الهلال که مسابقات در تهران برگزار میشد. پرسپولیس دو بازی اول 0-0 کرده بود و همه نا امید بودند. تا اینکه بازی آخر یک گل از الهلال عقب افتاد و کار خیلی سخت شده بود. تقریبا امیدی نداشتیم. چون حتی اگه بازی مساوی میشد هم امید زیادی نداشتیم. اما ناگهان ماشین گلزنی پرسپولیس روشن شد و پرسپولیس 3 گل زد و الهلال نابود کرد. اگه اشتباه نکنم گل اولمونو حامد کاویانپور زد. قبل از بازی ها پیشبینی میکردیم الهلال سخت ترین رقیبمون باشه که در نیمه دوم اون بازی همه چیز عوض شد.

بچه ها اینم یک عکس از یکی از رویایی ترین تیم های پرسپولیس تاریخ:

ایستاده از راست:
    عابدزاده-هاشمی نسب-(یادم رفته)-سعداوی-بزیک-پیروانی
    نشسته از راست:
    رهبریفر-استیلی-مهدوی کیا-شاهرودی-کریمی

روی لینک زیر کلیک کنید:

16. 3 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedPerspolisRealMadridPerspolis
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Cristiano Ronaldo
    تیم محبوب
    Iran
    سپاس ها
    8,614
    سپاس شده 34,704 در 7,692 پست
    کشور من
    Khonsard

^^^

نادر محمد خانی
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد، در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است.

18. 5 کاربر از پست مفید SAEED سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,760 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط cryptic نمایش پست ها

بچه ها اینم یک عکس از یکی از رویایی ترین تیم های پرسپولیس تاریخ:

ایستاده از راست:
    عابدزاده-هاشمی نسب-(یادم رفته)-سعداوی-بزیک-پیروانی
    نشسته از راست:
    رهبریفر-استیلی-مهدوی کیا-شاهرودی-کریمی

یادش بخیر... پرسپولیس و آیوا... این مخوفترین پرسپولیسیه که یادم میاد
    عمرا دیگه همچین تیمی ساخته بشه

20. 4 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)