نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما به موفقیت کدام تیم خوشبین تر هستید؟

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • فولاد خوزستان

21 80.77%
  • صنعت نفت آبادان

5 19.23%
صفحه 3 از 35 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 348

موضوع: **کلوپ خوزستانیهای مقیم پارسفوتبال**(1391-1390)

Banned

PerspolisNaftAbadan
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    برزیلی تکنیکی‌ و پرسپولیسی با غیرت مثل کریمی‌
    تیم محبوب
    پرسپولیس بعدش نفت ابادان
    سپاس ها
    335
    سپاس شده 1,339 در 383 پست

بار رد شايعه*هاي موجود؛
    خليلي*نيا: هوري به صنعت نفت باز نمي*گردد

خبرگزاري فارس: سخنگوي باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: حسن هوري با تيم فوتبال صنعت نفت آبادان تسويه حساب مالي كرده و مسلماً در فصل آينده در تيمي به غير از صنعت نفت فعاليت مي*كند.

عليرضا خليلي*نيا امروز در گفت*وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: وحيد سلامات رسماً به عنوان سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت نوين آبادان معرفي شد و بهنام سراج به عنوان كمك در كنار اين مربي فعاليت مي*كند.

وي اضافه كرد: هنوز تكليف ديگر تيم*هاي پايه*اي مجموعه صنعت نفت مشخص نشده و در روزهاي آينده وضعيت سرمربيان اين مجموعه*ها را نيزمشخص مي*كنيم.
    مدير روابط عمومي باشگاه صنعت نفت آبادان در ادامه با رد شايعه بازگشت حسن هوري به اين تيم افزود: اين دروازه*بان با تيم فوتبال صنعت نفت تسويه حساب مالي كرده و كليد منزل خود را نيز به باشگاه تحويل داد.
    وي در همين خصوص خاطرنشان كرد: باشگاه صنعت نفت براي اين بازيكن آرزوي موفقيت كرده ولي مطمئناً در فصل بعدي بازيكن ديگري در چارچوب دروازه نماينده آبادان در ليگ برتر مي*ايستد.
    خليلي*نيا از احتمال اضافه شدن يك دروازه*بان ديگر به تيم فوتبال صنعت نفت گفت و تصريح كرد: با ميثاق معمارزاده مذاكره كرديم كه اين دروازه*بان به علت تمايل نداشتن به حضور در خوزستان از ما عذرخواهي كرد ولي هنوز هم احتمال اضافه شدن يك دروازه*بان ليگ برتري به تيم ما وجود دارد.
    وي اضافه كرد: دو گزينه نيز براي خط دفاعي درنظر داريم كه از بين مدافع تيم ملي فوتبال ازبكستان و مصطفي صبري يكي را در چند روز آينده به ليست صنعت نفت اضافه مي*كنيم.
    سخنگوي باشگاه صنعت نفت همچنين از مشخص شدن تكليف كانون هواداران اين باشگاه در هفته آينده خبر داد و يادآور شد: اصغر احمدي، از اعضاي هيئت مديره باشگاه صنعت نفت مسئول فراهم كردن شرايط تشكيل كانون شده و هواداران صنعت نفت مطمئن باشند كه با كمك هيئت فوتبال آبادان تا قبل از شروع مسابقات، اين كانون را تشكيل مي*دهيم.
    وي در پايان افزود: مشكلي با ليدرهاي فصل قبل خود نداشته و اين افراد در ليگ جاري نيز به كمك تيم فوتبال صنعت نفت مي*آيند.

2. کاربر روبرو از پست مفید parsa.abadan سپاس کرده است .

Banned

PerspolisNaftAbadan
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس بعدش نفت ابادان
    سپاس ها
    335

انتخاب سه آبادانی برای تیم منتخب آموزشگاه*های خوزستان

سه بازیکن تیم فوتبال نوجوانان صنعت نفت آبادان، برای تیم منتخب آموزشگاه‎های خوزستان در مقطع راهنمایی انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع*رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، الیاس افادله، علی دریساوی، و علی میرزا علیزاده سه بازیکن تیم فوتبال نوجوانان صنعت نفت آبادان برای تیم منتخب آموزشگاه‎های استان خوزستان درمقطع راهنمایی، به منظور شرکت در مسابقات آموزشگاه‎های کشور انتخاب شدند.

مسابقات فوتبال آموزشگاه‎های سراسر کشور از شانزدهم تیر به مدت هفت روز در استان البرز شهرستان کرج برگزار می*شود.

4. کاربر روبرو از پست مفید parsa.abadan سپاس کرده است .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,956
    سپاس شده 38,293 در 5,932 پست
    کشور من
    Ashegh

سلام بچه ها
    نظرتون چیه که تاپیک فولاد و استقلال اهواز ازتاپیک نفت جداباشه؟ مثبته یامنفی؟

قبلا جدابودن ولی ظاهرا الان اگه جداباشند، جفتشون کم رونق خواهندبود. خودتون ببینیدصلاح کارتون چیه؟

تنکس

6. 5 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisBarcelonaMilanNaftAbadan
    مربی محبوب
    كرايوف - فرگوسن- گوارديولا
    بازیکن محبوب
    كريمي مسي رونالدينيو
    سپاس ها
    10,789
    سپاس شده 16,515 در 3,585 پست
    کشور من
    Iran

به نظرم يه جورايي بين بچه هاي خوزستاني جدايي ميفته. من ميگم همه با هم بوديم و همه هم با هم باشيم خيلي خوب هست. من با جدايي برو بچ خوزستاني مخالف هستم. خيلي از هفته ها بوده يكي از تيمها برده و يكي باخته. اما به عشق اون بردي كه واسه خوزستان كسب شده اومديم يه ارسال كرديم. اما بخواد جدايي بيفته به نظرم جنبه رقابتش از رفاقت بيشتر ميشه
    جهت انجام بازي آنلاين pes2013 آماده هستيم. فقط پيشنهاد بديد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی.
    لارنس استرن

8. 7 کاربر از پست مفید Amin سپاس کرده اند .

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,286
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط king of kop نمایش پست ها
    سلام بچه ها

قبلا جدابودن ولی ظاهرا الان اگه جداباشند، جفتشون کم رونق خواهندبود. خودتون ببینیدصلاح کارتون چیه؟

تنکس
    من با جداییت مخالفم . ولی تاپیکی که اکثر صفحاتش اخبار باشه اونم تاپیک خوزستانی ها آزارم میده . حداقل میخوام دوستان اخبار مهم رو بزارن یا چند خبر مهم رو جمع کنن تو یه پست ارسال کنن .

اون زمان که تاپیک ها جدا بود 2 3 نفر بیشتر اونرو نمی چرخوندن که اکثرا هم تو تاپیک فولاد و استقلال اهواز بودیم حالا باز جدا شه میشه همون آش و همون کاسه .

10. 8 کاربر از پست مفید Tesoke سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

RomaDortmundPerspolisRoma
    بازیکن محبوب
    توتی - دروسی - رویس - تورس
    تیم محبوب
    پرسپولیس - آ اس رم - دورتموند - تیم ملی ایران و اسپانیا
    سپاس ها
    74,041
    سپاس شده 49,902 در 8,048 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگند نمایش پست ها
    یادش بخیر یه زمان این تاپیک تو انجمن و خصوصا بخش لیگ ایران گل سرسبد همه بود...انگار همه شهید یا شدن رفتن یا مفقودالاثر ...

شادی .احمد . مجتبی .امیدرضا ..اذین .راضیه . میثم . حسن. سپهر .بهنام. . بختیاری . امین و بقیه رو هم یادم نیست ...

ای کاش میشد این نسل جدید تاپیکو زنده میکرد...

اومدم فقط بگم دوستانی که جویای حال من بودن...و احتمال داره این پست من رو یا الان ببینن یا 1 سال دیگه بگم

من خوب خوبم...دخترم 1 سالش شده اسمش "سوها"ست ...اگه کم میام بزارید به حساب شلوغی و بچه داری...
    سوگند خانم به انجمن خودت خوش برگشتی.
    من هم همون "میثم" هستم. امیدوارم دوباره مثل سابق این تاپیکو پر رونق کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtyari نمایش پست ها
    مرسی که اسم تمام رفیقایه از راهه دورمو گفتی سوگند جان.
    شادی فرزند ارشدم ۱۰ سالشه و سوگند ۵ سال. فکر میکنم ۸ ساله پیش بود ما سر و کله مون اینجا پیدا شد.
    سلام آقای بختیاری عزیز. به انجمن خودت خوش برگشتی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط king of kop نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    تنکس
    من هم با جدایی مخالفم.
    اینکه در حال حاضر باهم متحد هستند هم خودم رای گیریشو سابق در این تاپیک برگزار کردم که اکثریت قاطع با اتحاد کلاب های تیم های خوزستانی باهم در یک تاپیک موافقت کرده اند.
    روی لینک زیر کلیک کنید:

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 8 کاربر از پست مفید Meysam سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,408
    سپاس شده 74,669 در 11,094 پست
    کشور من
    Khoshhal

منم با جدایی مخالفم!!
    من به عنوان یه خوزستانی اخبار تیمهای خوزستانی رو دنبال میکنم،حالا واسه من موفقیت نفت یا فولاد یا استقلال اهواز و دیهیم و شاهین و کشت و صنعت و .... فرقی نداره!!

من به عنوان یه خوزستانی به تیمهای خوزستانی به یه چشم نگاه میکنم و به قول امین اگر یه روزی بردی بوده ما اون رو واسه فوتبال خوزستان جشن گرفتیم نه شهر آبادان یا اهواز یا شوشتر و مسجدسلیمان!!

14. 7 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

Banned

PerspolisNaftAbadan
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    تیم محبوب
    پرسپولیس بعدش نفت ابادان
    سپاس ها
    335
    شرمنده

اما من تو خوزستان فقط طرفدار تیم نفت ابادان هستم و تیمای دیگه واسم مهم نیست امیدوارم بدتون نیاد اما به همه تیم‌ها احترام میزارم

تو ایران فقط طرفدار ۲تیم هستم یکیش پرسپولیس یکیش هم نفت ابادان تیم شهرم با اجازتون

اصلا هم دنبال جنجال و جدایی این حرفا نیستم شما میتونین خبرهایی که اونجا میزارم رو این جا هم بزارید اگه مایل نیستین خوب اون تاپیک نیاین من که جای شما‌ها رو تنگ نکردم

همتون هم مخالف باشین من کارم‌و می‌کنم چون اعتقاد دارم کار درست رو دارم انجام میدم

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,286
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.abadan نمایش پست ها
    شرمنده

اما من تو خوزستان فقط طرفدار تیم نفت ابادان هستم و تیمای دیگه واسم مهم نیست امیدوارم بدتون نیاد اما به همه تیم‌ها احترام میزارم

تو ایران فقط طرفدار ۲تیم هستم یکیش پرسپولیس یکیش هم نفت ابادان تیم شهرم با اجازتون

اصلا هم دنبال جنجال و جدایی این حرفا نیستم شما میتونین خبرهایی که اونجا میزارم رو این جا هم بزارید اگه مایل نیستین خوب اون تاپیک نیاین من که جای شما‌ها رو تنگ نکردم

همتون هم مخالف باشین من کارم‌و می‌کنم چون اعتقاد دارم کار درست رو دارم انجام میدم
    دوست عزیز و همشهری شما تازه به این محیط اومدید و بهش آشنا نیستید طبق قول و قرارهایی که چند سال پیش انجام دادیم قرار شد که هواداران فولاد و نفت و استقلال اهواز یک تاپیک مشترک داشته باشند . شما میتونید در قالب حمایت از نفت به این تاپیک بیاید . احیانا آبادان جز خوزستانه دیگه

امیدوارم که حضور فعالتون اینجا دایمی باشه و فصل خوبی رو پیش رو داشته باشیم .

17. 5 کاربر از پست مفید Tesoke سپاس کرده اند .

سرمربی

PerspolisBarcelonaMilanNaftAbadan
    مربی محبوب
    كرايوف - فرگوسن- گوارديولا
    بازیکن محبوب
    كريمي مسي رونالدينيو
    سپاس ها
    10,789
    سپاس شده 16,515 در 3,585 پست
    کشور من
    Iran
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.abadan نمایش پست ها
    شرمنده

به هر حال شما رو كسي مجبور نميكنه در مورد تيمهاي ديگه حرفي بزنيد. البته با شناختي كه از شما دارم شما توي انجمن نفت از پرسپوليس حمايت ميكرديد و حالا واسم عجيب هست اومدين اينجا و ميگين به جز نفت از تيم ديگه اي دم نميزنم. بحث من اين نيست كه شما چرا تمايل به رنگ قرمز داريد كما اينكه خودم هم اينجور هستم. اما بايد اين رو بپذيريد كه شما عضو پارس فوتبال شديد و بايد خودتون رو با شرايط اينجا وفق بديد نه اينكه اينجا با شما وفق پيدا كنه. به هر حال اميدواريم توي اين انجمن به فعاليت خودتون ادامه بديد
    جهت انجام بازي آنلاين pes2013 آماده هستيم. فقط پيشنهاد بديد

اگر قرار باشد بایستی و به طرف هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنی، هرگز به مقصد نمی‌رسی.
    لارنس استرن

19. 5 کاربر از پست مفید Amin سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 35 نخستنخست 1234567132333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع