صفحه 107 از 107 نخستنخست ... 7223757778797103104105106107
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,062 , از مجموع 1062

موضوع: ارتش سرخ - سرود قهرمانی پرسپولیس - فصل 90-91

سرمربی

BarcelonaLiverpoolInterBayern
    مربی محبوب
    مانچینی& پپ
    بازیکن محبوب
    ژاوی& باجو
    تیم محبوب
    تيم ملي آلمان& پرسپولیس& بارسلونا
    سپاس ها
    17,873
    سپاس شده 19,162 در 3,659 پست
    کشور من
    Eritrea

بودن یا نبودن یک نفر نباید این همه بین طرفدارا این همه جدائی بندازه دائی واسه تیم زحمت کشید دستش درد نکنه ولی این که طی یه فصل بیشتر بازی هاتو ببازی و وبیایی اخر فصل زمانی که همه تیم های مدعی نتایجشون مشخص شده و قهرمان لیگ مشخص شده و نمایندگان اسیا مشخص شدن بیایم چند تا بازی انجام بدیم وبعضی هاشون رو هم با شنس ببریم و قهرمان جام حذفی بشیم با 5 تا یا 6 تا بازی قهرمان شدن هنر نیست که الان طرفداری دائی دارن اونو میکوب تو سر مخالفانش هنر اینه تو طول فصل مدعی باشی ودر اخر هم اگه قهرمان نشدی طرفدارا بهت افرین بگن و تحسینت بکنن و نه اینکه 10 هفته به اخر فصل از بین مدعیان قهرمانی درت بیارن اگه تیم تو بازی با سپاهان تو ضربات پنالتی میباخت الان باز هم طرفدارای دائی این طور میگفتن که دو تا واسمون جام اورده من نمی دونم الان اونا چه حرفی داشتن واسه گفتن
    من در اخر حرف هام میگم دائی و هر کس دیگه ای که بخواد تو پرسپولیس کار بکنه واسه من طرفدار اون شخص اصلا مهم نیست فقط مهم خود تیم هستش یعنی پرسپولیس

2. 7 کاربر از پست مفید Golbarca سپاس کرده اند .

شِـــــکـــر

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    دنیزلی
    بازیکن محبوب
    باجیو
    تیم محبوب
    فقط و فقط پرسپولیس!
    سپاس ها
    68,430
    سپاس شده 31,592 در 4,226 پست
    کشور من
    Italy
    آقا من هر چی منتظر موندم که یا خود ابوالفضل جان بیاد تایپیک بعدی رو بزنه، نیومد؛
    ظاهرا به خاطر اسباب کشی و . . . به نت دسترسی نداره!
    ساعت 11:40 تا 12:25دقیقه هم که تایپیک رو بستم تا یکی از دوستان بیاد تایپیک بعدی رو بزنه، کسی نیومد جلو؛
    به برخی از دوستان عمومی و خصوصی پیام دادم، بازم کسی جلو نیومد!
    تو همینجا و جایگاه 36 به طور عمومی از تک تک دوستان درخواست کردم که هر کی دوست داره بیاد جلو و تایپیک رو بزنه، تا الان که فکر کنم حدودا 8 ، 9 ساعت از 100 صفحه ای شدن تایپیک میگذره، بازم کسی نیومده؛
    ناچارا مثل اینکه باید خودم دست به کار بشم!!! :102:

شاید این آخرین پست این تایپیک باشه، پس یه صحبتی ام با دوستان عزیز دارم:
    ببینید همه ی ما طرفدار پرسپولیس هستیم و خواهان موفقیت این تیم؛
    حالا این وسط یه عده مربی محبوبشون داییه و یه عده هم دایی رو به لحاظ فنی قبول ندارند، اینکه کدوم دسته درست میگند، مهم نیست؛
    اونچه که این وسط مورد توجه همه ی ما باید باشه، اینکه همه ی ما پرسپولیسی هستیم و رفیق هم، نه در مقابل هم و دشمن خونی و هدف و آرزوی همگی ما هم موفقیت پرسپولیس؛ چه با استیلی، چه با دایی!!!
    نه استیلی فرشته ی نجات پرسپولیس و نه دایی عامل همه ی ناکامی های تیم!
    نه دایی بدون اشتباه و قدیس و نه استیلی ته هر چی نامرد و زیر آب زن و . . .!!!
    هر دوی این عزیز از بزرگان پرسپولیس هستند که در جای خودش برای تیم زحمات بسیاری کشیدند که البته نقاط ضعف و مشکلاتی هم هر دوشون داشتند و به قول معروف گل بی خار نیستند!!!
    خب دایی دو تا جام برای پرسپولیس آورد و ظاهرا رفته، دستش درد نکنه و ایشاالله که بزودی و با تجربه و دانش بیشتر و البته جبران ضعفاش، یه روزی دوباره به تیم برگرده و اینبار کاملا موفق باشه!
    استیلی هم که هر چند روی نیمکت و به عنوان مربی در پرسپولیس، شاید مشکلاتی رو در تیم ایجاد کرده باشه، اما بدون هیچ گونه شک و تردیدی در اون قهرمانی به یاد ماندنی سال 87، اگر نگیم نقش اول رو ایفا کرده، حداقل باید اعتراف کنیم که یکی از ارکان اصلی موفقیت تیم بود و ایشاالله او هم با جبران و برطرف کردن نقاط ضعفش ، امسال تیم رو موفق و قهرمان لیگ برتر کنه؛
    چیزی که آرزوی تک تک ماهاست و طرفدار دایی و منتقد دایی هم نداره!!!

اما در پایان فقط یک گلایه ای از دوستان خوبم کسری جان و محمد سانتیای عزیز هم داشتم که توقع من نوعی از این دو کاربر با اخلاق و بسیار فهیم و دوست داشتنی، خیلی بیشتر از اینها بود :Smilebb (93):. . .، بگذریم!!!

آقا راستی در مورد اشخاصی مثل دکتر ذوالفقار نسب و دکتر زاد مهر و کاپیتان محد پنجعلی بی انصافی نکنید و اونا رو دیگه متهم به ناپاکی و زد و بند نکنید؛
    نهایت انتخابشون رو بذارین پای اشتباهشون، نه اینکه این افراد محترم و با شخصیت هم متهم بشن، این چیز خوبی نیست!

خب این تایپیک رو هم رفتم که ببندم دیگه واقعنی؛
    صلوات بفرست!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

این
    پرسپولیس است که به یک بازیکن شخصیت می‌دهد نه بازیکن به پرسپولیس.
    پرسپولیس کاروانسرای دو در نیست که هر بازیکنی هر وقت دلش خواست برود و برگردد.

4. 11 کاربر از پست مفید VaHiD BaGgIo سپاس کرده اند .

صفحه 107 از 107 نخستنخست ... 7223757778797103104105106107

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)