صفحه 2 از 84 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 840

موضوع: مافیا دور سیزدهم - چهره های آنسوی نقاب

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    5
    سپاس شده 0 در 0 پست

من اعتقادی به دوستی های طولانی و همینطور پسرها ندارم.چشم های کثیفتون رو از من بردارید.

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    7
    سپاس شده 0 در 0 پست

هی بر بری اینکه کی دنبال دوست دختر میگرده که نمیگرده به تو هیچ ارتباطی نداره,فقط همین مونده بود توی خلافکاره قاچاقچی صداتو بذاری تو سرت و کاراگاه بازی در بیاری! بیچاره تو که پروندت سیاهه پس بهتره تا از این بیشتر خودتو لو ندادی بشینی سره جات!

خانومه لنا شما که تازه وضع حمل کردی چطور تونستی پاشی بیای مسافرت اونم تنهایی نه شوهری نه بچه ای؟ ماموریت خاصی داشتی که با این وضعیت جسمانیت بچه رو ول کردی پا شدی اومدی اینجا؟

مخفی نشدم چون یادم رفته بود باید مخفی باشیم. حالا چی دستگیرت شد خانم مارپل؟

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    3
    سپاس شده 0 در 0 پست

به نظرم بهتره بذارین کمی پست داده شه،بعد گیرهای بیخودی رو شروع کنید
    ضمن اینکه انلاین نبودن شاید جزو قوانین بازی باشه ولی فک نکنم به عنوان نخ دادن بشه استفاده از این امکان!مگه اینکه خوده شما از این به وسط کشیدن این مسئله چه قصدی داشته باشید!!
    مخفی نشدم چون یادم رفته بود باید مخفی باشیم. حالا چی دستگیرت شد خانم مارپل؟
    منظورت از پست دادن بگذره چیه ؟ یعنی اینکه حالا حالاها بشینیم از پیدا کردن دوست دختر و دوست پسر صحبت کنیم ؟من تحمل ندارم ببینم یه مشت قاتل جانی و خلافکار دور و ورم هستن و منم بدون خانوادم اینجا بین یه مشت گرگ گیر افتادم.
    در ضمن من به کسی گیر ندادم اما انگار شماها یکم عصبی به نظر میرسید ،من فقط یه سوال ساده پرسیدم در ضمن اینکه قراره مخفی نبودن سر نخی به کسی بده یا نده گذر زمان و نوع ارسالها خودش اینو مشخص میکنه.
    یکی از مهمترین چیزهایی که دستگیرم شد اینه که آقایون علی رغم همه ادعاشون اندازه فندق عقل ندارن و یه مورد بسیار ساده رو هم فراموش میکنن

بازیکن ذخیره طلایی

سپاس ها
    37
    سپاس شده 27 در 4 پست

oh my god !
    اينجا ديگه كجاست؟ شماها تو اين وضعيت دارين دنبال دوست دختر ميگردين؟ جسيكا من پول ندارم اما دل دارم.اوكلاهاما زندگي نمي كنم اما الرباط هم شهر قشنگيه.

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    7
    سپاس شده 0 در 0 پست

خانم خانما اگه نمیدونی بدون کسی که ریگی به کفششه میترسه از مخفی نبودن, زیرآبی میره و نمیخواد کسی از وجودش باخبر بشه. موش موشک خانم شیطون,تویی که حواست به همه چیز هست و مو از ماست میکشی,مغزتم اندازه هندونست, این چیزایی که بهت میگم رو گوش بده به دردت میخوره.
    آقاتون همرات نیست من احساس مسئولیت میکنم در قبال شما و بقیه خانما

+++ جسی جونی من درکت میکنم, جنس مرض دار و پلیده خودمو خوب میشناسم,الانم تو همونطوری که تو دفترخاطراتت خوندم(کلی بازی درنیار افتاده بود زیر صندلیم) از یه رابطه بیرون اومدی و یکم عقده ای شدی,این حالتتم میگذره, نگران نباش جوجوکم

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    5
    سپاس شده 0 در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
    خانم خانما اگه نمیدونی بدون کسی که ریگی به کفششه میترسه از مخفی نبودن, زیرآبی میره و نمیخواد کسی از وجودش باخبر بشه. موش موشک خانم شیطون,تویی که حواست به همه چیز هست و مو از ماست میکشی,مغزتم اندازه هندونست, این چیزایی که بهت میگم رو گوش بده به دردت میخوره.
    آقاتون همرات نیست من احساس مسئولیت میکنم در قبال شما و بقیه خانما

+++ جسی جونی من درکت میکنم, جنس مرض دار و پلیده خودمو خوب میشناسم,الانم تو همونطوری که تو دفترخاطراتت خوندم(کلی بازی درنیار افتاده بود زیر صندلیم) از یه رابطه بیرون اومدی و یکم عقده ای شدی,این حالتتم میگذره, نگران نباش جوجوکم:smilebb (61):
    کثافت.
    زندگی من به تو چه ربطی داره بی شعور؟

بازیکن تیمهای پایه

سپاس ها
    7
    سپاس شده 0 در 0 پست

چه بی شخصیت . اصلآ ادب نداره دختره ی عقده ای, بدبختی دیگه بدبخت. انقد بمون تا بترشی بیچاره. نامرد روزگارم اگه دیگه نگا کنم به اون قیافه ی زشته ایکبیریت

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    9
    سپاس شده 0 در 0 پست

ای تف به ذات پدر این شانس! کجا فرود امدیم! خدا رو شکر عزیز دلم تو جیب بارونیم سالم مونده!! همتون بمونید تو کف ببینم کسی بهش چپ نگاه کنه به روح عمو آدلف تو کوره می سوزونمش!!

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    2
    سپاس شده 3 در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lena نمایش پست ها
    بهتره مواظب حرف زدنتون باشید ، مگه نمیبینید یه خانم متشخص بین شماهاست.اگه الک جونم بفهمه با یه مشت قاچاقچی آدم و الکلی یه جا هستم حتما منو میکشه خیلی غیرتیه آقامون
    در ضمن من هم شوهر دارم هم تازگی ها خدا بهمون یه دختر داده ، پس مواظب حرکات و پیشنهاداتتون باشید

الان شما خانوم تشریف دارید دیگه ؟!! بنظر من که اینطور نیست ... .

بازیکن ذخیره

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

کسی صدمه ندیده؟ من پرستارم و می تونم کمکتون کنم

صفحه 2 از 84 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)