صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 10305060707677787980
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 795 , از مجموع 795

موضوع: مافيا،دور دوازدهم:مجلس،آخرين سنگر

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,833 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

اول از جوکر بابت ص بر و حوصله ای که تو بازی به خرج داد تشکر میکنم و خیلی عالی برگزار شده میبینم بازیو یه کمی خاک بر سر شما گناهکارا که عرضه ی هیچ کاری رو نداشتین و دوتا ملت بی گناه رو نتونستین شکست بدین

منم برا دور بعد از الان هستم.

با یوزر جدید ساختن موافق نیستم چون اینطوری همش جنبه ی ریسک پیدا میکنه،باز وقتی با یوزرای خودمون بازی میکنیم به تجربیات قبلی و نحوه ی بازی هرکس یه آشنایی تقریبا کامل داریم و میتونه یه پوئن مثبت برامون باشه ولی بایوزرای ناشناخته یکم قضیه لوث میشه هرچند برای جلوگیری از انتقام گرفتن ناشی از دوره های قبلی روش خوبی هستش.

مثلا من این سری توسط تسوکه شاید به دلیل اون سری که قاتل بودم و کشتمش ،کشته میشم ولی در کل با یوزر جدید ساختن موافق نیستم ،هالووین که نیس پدره من!!ولی خوب تابع جمع هستم

Can't nothing, bring me down
    ویرایش توسط Peerless Alex : 4th April, 2011 در ساعت 12:48 PM

2. 6 کاربر از پست مفید Peerless Alex سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

شاید یه دوره بازیکنا نخوان روز اول به کسی رأی بدن. اینجوری با رأی سه نفر، که دو نفرش رأی یکسان داده باشن، حتمآ یه اعدامی خواهیم داشت! مگه اینکه مثلآ بقیه بیان رأی سفید بدن!
    هه هه چطوري حساب كردي تا به اين نتيجه رسيدي؟! مثلا تصور كن 15 نفر عضو داشته باشيم! در اين صورت كسي اعدام ميشه كه 8 تا راي بياره در غير اين صورت عمرا اعدام نميشه!! ديگه چه ربطي به راي خالي دادن داره؟! تو انتخابات رياست جمهوري اين مملكت هم همينه! اگر كسي 50+1% آري تعداد افراد شركت كننده رو به دست نياره انتخابات به دور دوم كشيده ميشه...كه البته ما اينجا دور دوم نخواهيم داشت.

نه انصافآ رأی سفید دادن با رأی ندادن چه فرقی میکنه؟! خوب از همین حالا تا الی آخر هر موقع من تو بازی بودم، یه رأی سفید (خالی) برا من در نظر بگیرید، حالا اگه نخواستم رأی به سفیدمو پس میگیرم، به یکی دیگه رأی میدم! حرفی زدیا!!

من کلآ با محدودیت گذاشتن واسه رأی دادن مخالفم! رأی دادن تنها سلاح بیگناهاس. هیچ گناهکاری که از رأی دادن بدش نمیاد. هیچ بیگناهی هم دلش نمیخواد از تنها سلاحش استفاده نکنه، مگر اینکه واقعآ شرایط ویژه باشه، مثلآ یه روز اول خیلی پیچیده، یا خیلی ساده!
    در هر صورت به نظره من محدودیت گذاشتن برای رأی به اعدام دادن فقط بستن دست و بال بیگناها برای استفاده از تنها سلاحشونه!
    ببين وقتي تصميمي به صورت جمعي گرفته ميشه بايد همه توش مشاركت كنن!! تصور كن تو مجلس وقتي دارن قانون گذاري ميكنن همه ي نمايندگاني كه در جلسه حضور دارن راي ميدن! راي موافق،مخالف يا سفيد! يا توي يه دادگاه همه ي اعضاي هيئت منصفه نظر ميدن و راي ميدن و...اينجا هم وقتي تعدادي آدم جمع شدن تا در مورد چيزي تصميم گيري كنن بايد همه مشاركت كنن...اتفاقا راي دادن سفيد دادن تو تحليل بازي خيلي تاثير ميزاره! اكثريت اعضا توي تمام ادوار مافيا افتقاتي رو پيگيري و تحليل ميكنن كه رخ ميده نه اتفاقاتي كه رخ نميده! وقتي تو راي سفيد ميدي يعني حركتي انجام دادي اما وقتي راي نميدي حركتي نكردي! زمان دادن راي سفيد،شرايطش و چيزهايي از اين دست براي اون هايي كه بازي رو آناليز ميكنن خيلي مهم هست! ...در ضمن در مورد رويكرد قاتلين در راي دادن نميشه به قضيه كليت داد اين بستگي به جنس بازي افراد داره! بعضي ها اصلا تو راي گيري ها شركت نميكنن تا ديده نشن بعضي ها شركت ميكنن تا كسي رو بالاي چوبه ي دار بفرستن و...اجبار حداقل يك راي به يك فرد مشخص در هر 2 روز باعث ميشه مشاركت ها بيشتر بشه حمله دفاع بيشتر بشه،تحليل ها بيشتر بشه و در كل فعاليت تو بازي رو بيشتر ميكنه و اين وسط كسي سود ميبره كه با برنامهتر و بهتر بازي ميكنه.
    هرچی فکر کردم، ربط این دوتا رو به هم نفهمیدم!
    آقا من از مریخ اومدم، خوب حالا چه دلیلی داره که یه دور اولی نداشتم؟!

گفتم يه چيزي گفته باشم ديگه

فعلآ 1. مصطفی، 2. راضیه 3. مهدی گاس 5. امین اونتری 7. علی اسکوزر (یار ترم یکیمون ) هستیم!
    امیرحسن هم که راوی و مجری بازی واسه این دوره. دایی سعید هم فک نکنم حرفی داشته باشه، کلوچ هم به من گفته که میاد، بقیه هم اگه قضیه جدی بشه، کم کم پیداشون میشه. این 11 نفر! جوکرم وقتی ببینه بازی داره برگزار میشه، نمی تونه نیاد. این 13 تا! با خودمم میشیم 14 تا. خوبه دیگه! تیما تکمیلن، یکی بره دروازه هارو بیاره، توپم با خودم!
    عجب محاسبه اي
    -------------------------------------------------------------

-بچه ها من قرار نبود به اين زودي ها دوباره بيام! حداقل يه 10،15 روز هم قرار بود نباشم ولي وضعيت جسميم اين روزها اصلا خوب نيست و تو استراحت به سر ميبرم! با اين وضعيت واقعا نميتونم بازي كنم! اگه بازي رو بندازريم بعد بيستم در اون صورت شايد بتونم باشم.

به هر حال اگه نتونم باشم سعي ميكنم به امير حسن تو بالانس كردن بازي كمك كنم!

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky

4. 4 کاربر از پست مفید JoKeR سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

RealMadridSchalkeRealMadridSchalke
    مربی محبوب
    دن ویسنته دل بوسکه دن فابیو کاپلو
    بازیکن محبوب
    Raúl González Blanco
    تیم محبوب
    Real Madrid Club de Fútbol, Schalke 04
    سپاس ها
    1,956
    سپاس شده 6,738 در 1,493 پست

بابا میگم منم بازی میکنم.
    Celtic is my Religion, Celtic Park is my Church

دیدمش گفتم رنجرزی
    نکن با تاریخ سلتیک کش مکش
    نکن به جام های سلتیک بزرگ دست نزن
    دلقک تو رو چه به بازی های خفن؟

6. 2 کاربر از پست مفید Khashayar-cc سپاس کرده اند .

کمک مربی

LiverpoolLiverpoolLiverpoolLiverpool
    مربی محبوب
    King Kenny , Markus Babbel , Ralf Rangnick , Jurgen Klopp , Slaven Bilić ,, Luis Enrique Martínez
    بازیکن محبوب
    SteveG,Fowler, Keega
    تیم محبوب
    Pride of Merseyside
    سپاس ها
    5,226
    سپاس شده 10,728 در 2,337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlostafa نمایش پست ها
    ای بابا، حالا همه واسمون ناز میکنن دیگه!
    فعلآ 1. مصطفی، 2. راضیه 3. مهدی گاس 5. امین اونتری 7. علی اسکوزر (یار ترم یکیمون ) هستیم!
    این سری من قشنگ دنبال کردم که بلت شم ولی یه مدت این وسط ممکنه دسترسی نداشته باشم به اینترنت و واسه همین 100% روم حساب نکنین البته کی رو من حساب میکرد اصلا :Smilebb (88):

8. 2 کاربر از پست مفید Scouser سپاس کرده اند .

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

امیر حسن گفته نمیرسه بیاد نت یه مدت !! راوی نداریم ! ایندفعه قانون جنگله بکش تا کشته نشی!
    اما جدی می خواین ! واسه آخر هفته بعد میشه حدود 26، 27 ام بازی کنیم؟

WE ARE
    UNITED

10. کاربر روبرو از پست مفید Super Rooney سپاس کرده است .

صفحه 80 از 80 نخستنخست ... 10305060707677787980

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.