صفحه 3 از 80 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 795

موضوع: مافيا،دور دوازدهم:مجلس،آخرين سنگر

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,833 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

سنت حکم میکنه اول بریم سراغ ارسل یا ساناز
    مگه قراره توهر سری مافیا ،همون نقشای قبلی رو داشته باشیم که حکم میبری واسه خودت مردک

ممد دکمه تشکر تو دلیل محکمه پسندی برای اتهام نیست ،درست ولی با وجود تذکرای چندگانه ی جوکر،یکم بی منطق به نظر میرسه برای در رفتن از زیر این تشکری که انداختی!توی ذهنت معیوبت با خودت گفتی حالا تشکر رو میزنم و طرف که متوجه شد ورش میدارم و میگم یادم نبودش!!چون قضیه "تشکر نزدن ها"جزو تکرار مکررات شده و انجام این چنین اشتباهی ,غیر عمد به نظر نمیرسه.گفتم که بدونی حواسمون روت هست.

امین برای تو پیدا کردن گناهکارها یا اینکه سیستمشون فلانه و بیسار خیلی اهمیت ویژه ای داره مثه اینکه؟اگه میخوایم مردم پیروز میدون باشن،دلیلی نداره یه سری آگاهی ها به مافیا بدیم که گناهکارا خیلی تابلو میشن.این پستت خیلی تابلو بودش .

Can't nothing, bring me down

کاپیتان تیم

Milan
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    3,772
    سپاس شده 4,427 در 824 پست

بسم رب الشهدا و الصدیقین و لا جبار سینک

اینطور که بوش میاد همین اول بازی خبرایی شده و دوستان سر نخ هایی دست و پا کردن. به نظرم میشه به این قضیه به چشم یه سرنخ نگاه کرد، ولی هنوز برای تصمیم گیری خیلی زوده. هنوز خیلی ها پست هم ندادن. اون چیزی که واضحه، پست ندادن هیچوقت به بی گناها کمک نمیکنه و فقط زمان رو به نفع قاتلا میکُشه، تا تو فازی که فعالیت اصلیشون رو اونجا انجام میدم نزدیک تر کنه.

به ممد رونال و سوپر رونی به چشم مضنونین روز اول تا اینجای کار نگاه میشه. منتظر پستای بقیه میمونیم...
    .
    رفته است جایی؛ برمی‌گردد.

سرمربی

MilanBrescia
    مربی محبوب
    کارلو آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    ساندرو نستا
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    20,373
    سپاس شده 13,674 در 2,706 پست

اگه بیشتر از دو نفر قاتل داشته باشیم که کلا باید بازی رو بیخیال شد. اگر قاتل ها از ابتدا 3 نفر باشند احتمال زیاد اونها بازی رو میبرند. مگه اینکه اگر 3 نفر بودند برده نداشته باشند و محدودیت قتل هم واسشون گذاشته شده باشه. حالا اگه بخوایم حد وسط این دو حالتی که من گفتم رو در نظر بگیریم همون 2 قاتل با 1 برده + محدودیت قتل محتمل ترین گزینه است.

فرقه گروهی بوده که بنظر من همیشه دست بالا رو تو این بازی داشته. فکر میکنم بیشترین برد رو هم (حداقل تو دوره هایی که من بازی کردم) فرقه بدست آورده. یعنی حتی اگه فرقه در ابتدا حتی از یک نفر هم تشکیل شده باشه، اگه همون یک نفر یعنی رئیس فرقه درست بازی کنه احتمال زیادی داره که بتونه در انتها برنده باشه. سخت ترین کاری که اعضای فرقه باید بکنن اینه که با جمع همرنگ بشند و این و اون رو اعدام کنن قابلیت جذب هم که همیشه دارن و خیلی واسشون امتیاز بزرگیه چون اگه از قاتل ها جذب کنن طرف درجا میمیره اگه از بیگناهان باشه هم که یک نفر زیاد میشن. بنظرم تنها راهی که میشه اعضای فرقه رو پیدا کرد زمانیه که یکی از دوستانشون در شرف اعدام شدن باشه و بقیه از اون دفاع میکنن.

در کل این کاری که مهدی شروع کرد، یعنی فهمیدن اینکه چند تا قاتل و فرقه میتونه تو بازی وجود داشته باشه خیلی در ادامه کمک میکنه. اگه کسی چیز دیگه ای به فکرش میرسه حتما بگه.

-

اما در مورد ارسال هایی که تا الان شده، مشکوک ترین جمله رو سوپر رونی گفته.

مسلماً همه چی بنفعه فرقه و مافیا پیش میره اوایل بازی اونا متحد هستن میدونن چیکار میکنن بی گناه ها باید بگردن دنبال پرتقال فروش !!
    فرقه و مافیا از کی با هم متحد شدند که ما نمیدونستیم؟!

-

ممد که هم که هنوز هیچی نشده سوتی داد ولی این بچه کلا اینقدر شوته که فکر نکنم قصد و غرضی داشته

گیر دادن رضا به ممد هم دو تا حالت داره : حالت اول اینه که، البته من نمیدونم رضا چند دور بازی کرده ولی، اگر با تجربه باشه میخواد با گیر دادن الکی ببینه میتونه ممد رو وادار به سوتی دادن بکنه یا نه. حالت دوم هم اینه که تازه کاره و احتمالا گناه کار، فقط میخواد به دلایل مختلف یکی رو بندازه جلوی جمع و خودش کنار بمونه و چه کسی بهتر از ممد برای اینکار

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

اصلاً از کجا معلومه که ممرونال با غرض اون تشکر رو نزده ؟؟ من نفر اول یه پست معارفه دادم اینجا که هیچ جنبه خاصی تو بازی نداشت ! هم تیمی های ممرونال بهش گفتن بدو اولین قربانی امد اونم میاد تشکر میزنه ! در حالیکه میدونه من توی تاپیک هستم و تشکرش رو دیدم اما برش نمیداره انقدر سبر میکنه تا مهدی گاس بیاد و بهش بگه چرا تشکر زدی ؟! بعدم اون دلایلش رو میاره که من دستم هرز رفت و اینا! حالا نوبت هم تیمی هاش هست که بیان جلو و امیر حسن و رضا شروع به حمله میکنن! اونا تلاش میکنن که منو اعدام کنن و وقتی معلوم شد که بی گناه بودن می خوان بگن ممرونال هم جوونی کرده و بی گناهه اینجوری اونو در ببرن!! این یه استدلال بود باز الان نگید داره ممرونال رو میکوبه که بگه مثلاً ما با هم رابطه نداریم ! تو این بازی من به سایه خودم هم مشکوکم!!
    دائی سعید و ارسلان و ... که پست ندادن کجا هستن؟

WE ARE
    UNITED

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,453 در 4,275 پست

استدلال رضا هانتلار که واقعا عجیب غریب و با عرض معذرت من در اوردی بود

محمد رونی نمیخواست قضیه تشکر رو ماس مالی کنه . بلکه جوابش رو گرفت از ساناز و اومد نتیجه گیری کرد . به اینا دقت کن :

من آخرش نفهمیدم این داستانی که اول بازی تعریف میشه صرفاً یه داستانه یا اینکه واقعاً می خواد چیزی رو به ما بگه و یه کمک برای حل اولیه ماجراست ؟
    بعد ساناز در جوابش میگه که نه این صرفا داستان هست . و محمد هم در پاسخ به ساناز این رو مینویسه :

پس هیچی با این تفاسیر که داریم روز اول 100 ساعت هم باشه حسابی بازه گره خورده و قفل هستش !!
    پس این اصلا ربطی به قضیه تشکر نداره که میگی میخواسته ماسمالی کنه !

اقا من دو نکته رو بگم . من دوره پیش اولین بار بازی مافیا م بود اما چند تا نکته خیلی تو ذوق زد . خواهشا تو این دوره از این اشتباهات مرتکب نشیم تا الکی افراد بیگناه رو مثله دوره قبل بالای چوبه دار نفرستیم .

1) برای گیر اوردن سرنخ خواهشا عجله نکنید . یعنی از روش " باری به هر جهت " استفاده نکنیم که مثلا اقای ایکس رو بکشیم حالا بعد میشه یه چیزای فهمید . اول با یه دلیل محکمه پسند متهم کنیمش بعدا بکشیم .

2) اگه به کسی مضمون شدیم ، سریع رای به اعدام ندیم . بزاریم طرف بیاد از خودش دفاع کنه . تو دوره قبل این مشکل پیش اومد که باتیگل مجبور شد 40 بار پست بده که فعلا من رو نکشید تا بیام جواب بدم .

روی صحبت هام هم اول با خودم هست . اینا کمک میکنه که کیفیت بازی بالا بره .

- برای قضیه تشکر تنها راهی که میتونم بزارم قضاوت خودتون هست ! دوما درسته که این دومین تجربه مافیام هست ولی اینقده عقلم میرسه که اگه برده ممد بودم نخوام همون اول کار با تشکر بهش بفهمونم اونم زمانی که 29 ساعت تا پایان فاز روز مونده !!

تذکر های جوکر هم بزرگ ترین مدرک میتونه باشه برای نقض این اتهام . چندین بار قاطع گفت که تشکر زدن خطا هست و منم مرض ندارم همون 2 ساعت اول جوکرکش بشم پس تنها نظریه ای که میمونه اینه که حواسم نبوده باشه و با توجه به اینکه این دومین دورم هست تازه و من عادت هم دارم زیره پسته همه تشکر بزنم این نظریه نمیتونه دور از ذهن باشه !!

کمک مربی

ManchesterUnitedLazioEsteghlal
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    Peter Schmeichel
    تیم محبوب
    Manchester United
    سپاس ها
    18,323
    سپاس شده 11,361 در 2,044 پست

شرایط بازی پیچیدست !
    محمد سوپر رونی تو دلیلی برای طرفداری از محمد رونالدو نداری !!؟؟ این رو که قبول داری ؟
    اما دایی سعید و ارسلان تا اونها پست تحلیلی ندن که فعلا چه بی گناه باشن گه گنها کار یک گام از همه ما جلو ترن چون ما همه چندین پست دادیم .
    ازشون میخوام بیان پست بدن و حرف بزن

بله ساناز واسه من اهمیت داره گناهکارها میخوان از چه تاکتیکی استفاده کنن چون نمی خوان اونها برنده بازی باشن میخوان بی گناها برنده بشن

من فعلا دیگه پست نمیدم تا ارسلان و دایی سعید هم پست بدن بعدش همه با هم نتیجه گیری میکنیم که کسی روز اول اعدام بشه یا نه ! رای به اعدام چه کسی با توجه به شواهد خیلی مهمه . بی گناها و افراد صالح باید خیلی مراقب باشن .

ولی الحق حرکت محمد رونالدو با اینکه تجربه داره و تو همین یکی دوز هم بارها جوکر گفت تشکر نزنید اومد تشکر زد ! جای سوال داره !؟
    الا يا ايهاالساقي ، ادركأساً و ناولها
    كه عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكلها

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,316 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

دلیل گیر دادن من به ممد دو حالت داشت که میگم:

یکی اینکه سوتی بدی داد با توجه به اینکه این همه قوانین تکرار شد و تازه ممد قبلا هم بازی کرده پس نمیشه گفت حواسش نبوده و تشکر زده!! با این کارش احتمالا قصد و قرضی داشته.

دوم اینکه بازی باید از یه جا باز بشه تا بتونه ادامه پیدا کنه و بقیه هم درش جا بیفتن.مثله دفعه قبل که بازی با سوتی ارسلان شروع شد.

اما در مورد تعداد قاتلین و فرقه هم به نظرم قاتل ها نباید بیشتر از دو نفر باشن چون اینطوری آزادی عمل زیادی پیدا میکنن و شانس زیادی برای برد دارن.فرقه هم تو همین حدود ها باید باشه.

یعنی کلا باید تعداد قاتل ها رو بر فرض 2 یا 3 بگیریم که با توجه به 14 نفر کل فکر کنم 2 نفر باشه + یک برده با تعداد محدودیت.

فرقه هم نباید بیشتر از 2یا3 نفر باشه چون در اینصورت بازی رو میتونن خیلی راحت ببرن.فرقه هم به نظرم نهایتا 3 نفر باشه.ولی با توجه به تعداد کل همون 2 نفر محتمل تر هست.

پس با این حساب میشه 3 قاتل و 2 فرقه و 9 بیگناه.البته اینا نظرات من هست.بقیه هم بهتره بیان و نظرشونو بگن.

کوروش روسونری هم مشکوک میزنه

تو این بازی هیچکس شوت نیستهمه هر کاری که انجام میدن قصد و قرضی دارن که باید از یه سرنخ شروع کنیم تا به ته نخ برسیم.

حمایتهای بیخودی هم نشون از همدستی اونا با هم میده که میتونه برای همشون گرون تموم بشه.

کاپیتان تیم

Milan
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    3,772
    سپاس شده 4,427 در 824 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Zidane نمایش پست ها
    اما برده لزوما با حمایت از اربابش بهش نمی فهمونه که برده طرفه!..تو دوره های قبلی مواردی بوده که برده با گیر دادن به گناهکار بودن اربابش این مفهوم رو بهش رسونده!!!...
    راست میگه این بنده خدا!
    یه سری یه بنده خدایی که اسمشو نمیارم(تو این جمع هم نیست!)، بردۀ منو فک کنم امین تسوکه، یا قاسم بود. اومده بود با رای به اعدام دادن به ما می خواست خودشو به ما بشناسونه!!

خلاصه این موارد هم هست، ولی فعلآ بحث ما این راههای شناساییه برده به اربابش نیست، بحث ارتباطیه که ممکنه با یه تشکر سعی در افشا شدنش داشته باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Super Rooney نمایش پست ها
    اصلاً از کجا معلومه که ممرونال با غرض اون تشکر رو نزده ؟؟ من نفر اول یه پست معارفه دادم اینجا که هیچ جنبه خاصی تو بازی نداشت ! هم تیمی های ممرونال بهش گفتن بدو اولین قربانی امد اونم میاد تشکر میزنه ! در حالیکه میدونه من توی تاپیک هستم و تشکرش رو دیدم اما برش نمیداره انقدر سبر میکنه تا مهدی گاس بیاد و بهش بگه چرا تشکر زدی ؟! بعدم اون دلایلش رو میاره که من دستم هرز رفت و اینا! حالا نوبت هم تیمی هاش هست که بیان جلو و امیر حسن و رضا شروع به حمله میکنن! اونا تلاش میکنن که منو اعدام کنن و وقتی معلوم شد که بی گناه بودن می خوان بگن ممرونال هم جوونی کرده و بی گناهه اینجوری اونو در ببرن!! این یه استدلال بود باز الان نگید داره ممرونال رو میکوبه که بگه مثلاً ما با هم رابطه نداریم ! تو این بازی من به سایه خودم هم مشکوکم!!
    این استدلالت از بیخ نقص فنی داره!
    اول اینکه ممرونال با همۀ خنگیش میدونه که اگه بخواد تو روز اول طبق استدلال تو بخواد پیش بره، متهم ردیف اول خودشه!
    دوم اینکه امیرحسن و رضا هانتلار به همون اندازه که به تو گیر دادن، به خوده ممرونال هم گیر دادن. هیچ تیمه مافیایی تو روزاول، تو ساعتای ابتدایی نمیاد یکی از یارای خودش رو این جور در مظن اتهام قرار بده.

یکم بیشتر فک کن، ببین دیگه چیا میتونی بگی!
    .
    رفته است جایی؛ برمی‌گردد.

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,453 در 4,275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Super Rooney نمایش پست ها
    دائی سعید و ارسلان و ... که پست ندادن کجا هستن؟

این پست ممد رو خوندم یاده سوتی خفن خودم تو دوره قبل افتادم که چه استدلال عجیبی کردم خودم هم نفهمیدم منظورم چی بود

بزار فرض رو بر این بگیریم که من قاتل باشم . تو به قوله خودت با یه پست معارفه چی جوری میتونی اولین قربانی باشی اونم با اولین پست بازی که هیچ مضمون خاصی هم نداره !!

بعدشم من از کجا بدونم تو تویه تاپیک هستی ؟ من الان مخفی ها رو نمیتونم ببینم . شما هم ممکنه پست داده باشی و رفته باشی . من از کجا مطمئنم که تو الان تشکر من رو دیدی ؟

اگه هم تشکر رو حذف کردم به خاطر اینکه خلاف قوانین هست . تا قبل پسته مهدی اصلا حواسم نبود که زیره پستت تشکر انداختم واسه همین بعدش که فهمیدم سریع پاک کردم ! این که خیلی سادس ! نمیدونم چه طوری از توش مسئله میسازین

اونا تلاش میکنن که منو اعدام کنن
    الان میشه بگی کی تلاش کرده که تورو اعدام کنه ؟ الان همه که رو من تمرکز کردن کی به تو گیر داد واسه خودت تز میدی ؟

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rossoneri نمایش پست ها
    -

اما در مورد ارسال هایی که تا الان شده، مشکوک ترین جمله رو سوپر رونی گفته.

فرقه و مافیا از کی با هم متحد شدند که ما نمیدونستیم؟!

بابا منظورم اعضای هر تیم با هم بودش ! دیگه آی کیو آدم رو در حد جلبک پایین نبرید خواهشاً !!
    منم دیگه ترجیح میدم پست ندم تا بقیه هم بیان یا یه بحث درست راه بیفته!

WE ARE
    UNITED

صفحه 3 از 80 نخستنخست 12345671323335373 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1