صفحه 2 از 80 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 795

موضوع: مافيا،دور دوازدهم:مجلس،آخرين سنگر

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,453 در 4,275 پست

فقط از روی اشتباه !

کسایی که من و میشناسن میدونن زیره اکثره پستا تشکر میزنم . اون هم اولین پست تاپیک بود و هنوز تو جو بازی نبودم و اشتباهی زدم .

یه تشکر اونم وقتی هنوز یک پست ارسال شده و بازی هنوز داغ نشده نمیتونه دلیل محکمه پسندی برای اتهام باشه . میتونه ؟

سـنـجـاقـسـر

MilanEsteghlalBrescia
    مربی محبوب
    Grande arigo
    بازیکن محبوب
    Amore paolo
    تیم محبوب
    Leggenda milano
    سپاس ها
    9,782
    سپاس شده 12,342 در 1,837 پست
    کشور من
    Iran

خیلی خرید ...:Smilebb (57): ... .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,252 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

روز اول هم اگر چشماتون رو خوب باز کنین میتونین گناهکارها رو پیدا کنین.گناهکارا اکثرا روز اول سیستم بازیشون عوض میشه و تابلو میشن.(البته قدیمی ها)تازه برده ها هم هستن که هی می خوان خودشونو به اربابشون معرفی کنن.

فقط باید بچه ها همت کنن پست بدن تا گناهکارا هم جرات کنن و بیان پست بدن والا هیچی معلوم نمیشه!

کمک مربی

ManchesterUnitedLazioEsteghlal
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    Peter Schmeichel
    تیم محبوب
    Manchester United
    سپاس ها
    18,323
    سپاس شده 11,361 در 2,044 پست

یا الله
    اعضای محترم مجلس باید خدمتون بگم که اوضاع خیلی پیچیده شده ! مردم دیگه امنیتشون رو کامل از دست دادن ! ما باید یه فکری بکنیم ! همان طور که مشخصه تعدادی فرد شرور و تعدادی فرد صالح در بین خودمون وجود داره در . شرایط فعلی نمیشه به هیچ کس تهمت زد و باید خیلی هوشیارانه جلو بریم .
    خطاب به افراد شرور : هر پستی که میدید یک قدم خودتون رو به اعدام نزدیک میکنیم بدونید تو مجلس افراد تیزهوشی وجود داره خیلی تیز هوش .
    بقول خدامون : " همانا بیت العنکوبت سستین خانه هاست "
    خطاب به فراد صالح : خیلی مراقب باشید و ازتوانایی هاتون در شب به خوبی استفاده کنید . برای کمک به مردم و رضایت خدا . اگر احساس خطر مرگ کردید بی گناهان رو در جریان اطلاعاتون قبل از مرگ قرار بدید . "همانا شهیدان زنده اند الله اکبر"
    خطاب به بی گناهان : هر وقت خواستید رای اعدام بدید پست های اون شخصی که مد نظرتون هست رو از اول بازی مرور کنید نه فقط چنتای اخیرش رو .
    الا يا ايهاالساقي ، ادركأساً و ناولها
    كه عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكلها

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,565
    سپاس شده 22,316 در 3,473 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط dakman نمایش پست ها
    فقط از روی اشتباه !

کسایی که من و میشناسن میدونن زیره اکثره پستا تشکر میزنم . اون هم اولین پست تاپیک بود و هنوز تو جو بازی نبودم و اشتباهی زدم .

یه تشکر اونم وقتی هنوز یک پست ارسال شده و بازی هنوز داغ نشده نمیتونه دلیل محکمه پسندی برای اتهام باشه . میتونه ؟
    چرا نمیتونه باشه.هر چی هم باشه تو قبلا هم مافیا بازی کردی و قوانین رو خیلی خوب میدونی و فکر کنم عادت کرده باشی تو این بازی تشکر زیر پست کسی نزنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط super rooney نمایش پست ها
    پس هیچی با این تفاسیر که داریم روز اول 100 ساعت هم باشه حسابی بازه گره خورده و قفل هستش !! مسلماً همه چی بنفعه فرقه و مافیا پیش میره اوایل بازی اونا متحد هستن میدونن چیکار میکنن بی گناه ها باید بگردن دنبال پرتقال فروش !!
    دائی سعید باید بیاد توضیح بده هر چی باشه اون بالای پل بوده از اون بالا کل شهر رو میدیده!
    پ.ن: مشخص نیست چه نقش هایی تو بازی هستن ؟ همشون هستن یا یه تعدادی یا اینم جزء اسراره باید خودمون کشف کنیم؟
    این پست سوپر رونی هم بلافاصله بعد پست تو اومد که میخواد قضیه رو یه جور سریع ببنده و بگه بازی گره خورده هست و ... .

من به این دو نفر مشکوک شدم و اگه با هم ارتباط داشته باشن قطعا یا فرقه هستن یا قاتل.

این دو نفر باید هر چه سریع تر از خودشون دفاع کنن.

بقیه هم بهتره هر چه سریعتر نسبت به این دو نفر موضع خودشون رو اعلام کنن.

پ.ن:اگه اینطوری بخواید فعالیت کنید که بازی تا 100 سال دیگه هم تموم نمیشه سریعتر بیاید و خودتون رو تو جریان بازی قرار بدید.

کمک مربی

ManchesterUnitedLazioEsteghlal
    مربی محبوب
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    Peter Schmeichel
    تیم محبوب
    Manchester United
    سپاس ها
    18,323
    سپاس شده 11,361 در 2,044 پست

من خودم یه بار تو بازی برده شادی بودم همینجوری اشتباهی حواسم نبود تشکر زدم زیر پست شادی و خواستم یه علامتی داده باشم که موفق هم بودم ...
    محمد رونلدو فکر کردی با کی طرفی !!! ؟؟؟
    محمد و سوپر رونی ! مراقب باشید هنوز مطمئن نیستم اما اگر مطمئن بشم و بقیه هم همین نتیجه رو بگیرن همین روز اول ارباب محمد رونالدو یعنی سوپر رونی رو اعدام میکنیم
    الا يا ايهاالساقي ، ادركأساً و ناولها
    كه عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكلها

کمک مربی

مربی محبوب
    هیچ کس
    سپاس ها
    10,413
    سپاس شده 9,685 در 1,703 پست
    کشور من
    Ghati

محمد داکمن درست نبود وقتی تشکر زدی بیای برداریش! به نظر دستپاچه میرسی هی کار عجیب میکنی! بگذریم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط super rooney نمایش پست ها
    پ.ن: مشخص نیست چه نقش هایی تو بازی هستن ؟ همشون هستن یا یه تعدادی یا اینم جزء اسراره باید خودمون کشف کنیم؟
    چرا با دقت نمیخونی؟! جوکر گفته که:
    همه يا تعداي از اين نقش ها در بازي وجود خواهند داشت و ممكنه در هر كدوم از گروه ها وجود داشته باشه....
    خب من یه بررسی از بازی بکنم.

14 نفر هستیم و 3 گروه. اگر تعداد قاتلان 3 نفر باشه و یک برده هم باشه اونها 4 نفر هستند! یعنی وقتی بازی به 8 نفر برسه و 6 نفر از بازی کنار رفته باشن میتونن برنده باشن. به نظر من 2 قاتل خیلی محتملتره.

نقش برده خیلی به جذابیت بازی کمک میکنه و یکی از زیباییهای بازی همینه که برده خودش رو به اربابانش معرفی کنه و بقیه هم باید سعی کنن پیداش کنن. به نظر من برده هم داریم. حواستون رو جمع کنید.

فرقه هر تعداد که باشن قطعاً محدودیت جذب دارن. من بازم فکر میکنم فرقه 2 نفر با محدودیت جذب 2 نفر باشه.

بیگناهان هم 9 نفر میشن.

قاتل: 2نفر
    برده: 1نفر
    فرقه: 2نفر با محدودیت جذب 2 نفر
    بیگناه: 9 نفر

* قاتلان و برده ها میتونن تا 3 نفر هم باشن ولی خیلی خیلی بعیده بیشتر از 3 نفر باشن!

نظر بقیه چیه؟

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

-قانين به دقت مطالعه بشه جواب بسياري از سوالاتتون در قوانين وجود داره.

-چون در هنگام شروع بازي بوده و براي به هم نخوردن بالانس بازي در همين ابتدا ممد رونالدو رو جوكركش نميكنم اما از اين لحظه به بعد هرگونه تشكر زدن زير پست ها،ويرايش يا حذف پستي نابخشودني خواهد بود و بدون كوچكترين بخششي.اين رو همه جدي بگيرن.

-در ضمن تا پايان بازي به جز كساني كه عضو يك گروه هستن و ميتونن با هم در ارتباط باشن بقيه حق پ.خ زدن به هم رو ندارن براي جلوگيري از سوءتفاهم در مورد مسائل ديگه هم پ.خ نزنين كه شبهاتي به وجود نياد.

9. کاربر روبرو از پست مفید JoKeR سپاس کرده است .

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط k.j.huntelaar نمایش پست ها
    چرا نمیتونه باشه.هر چی هم باشه تو قبلا هم مافیا بازی کردی و قوانین رو خیلی خوب میدونی و فکر کنم عادت کرده باشی تو این بازی تشکر زیر پست کسی نزنی.

این پست سوپر رونی هم بلافاصله بعد پست تو اومد که میخواد قضیه رو یه جور سریع ببنده و بگه بازی گره خورده هست و ... .

من به این دو نفر مشکوک شدم و اگه با هم ارتباط داشته باشن قطعا یا فرقه هستن یا قاتل.

این دو نفر باید هر چه سریع تر از خودشون دفاع کنن.

بقیه هم بهتره هر چه سریعتر نسبت به این دو نفر موضع خودشون رو اعلام کنن.

پ.ن:اگه اینطوری بخواید فعالیت کنید که بازی تا 100 سال دیگه هم تموم نمیشه سریعتر بیاید و خودتون رو تو جریان بازی قرار بدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhasan_manutd نمایش پست ها
    من خودم یه بار تو بازی برده شادی بودم همینجوری اشتباهی حواسم نبود تشکر زدم زیر پست شادی و خواستم یه علامتی داده باشم که موفق هم بودم ...
    محمد رونلدو فکر کردی با کی طرفی !!! ؟؟؟
    محمد و سوپر رونی ! مراقب باشید هنوز مطمئن نیستم اما اگر مطمئن بشم و بقیه هم همین نتیجه رو بگیرن همین روز اول ارباب محمد رونالدو یعنی سوپر رونی رو اعدام میکنیم
    یعنی من دیونه این نتیجه گیری هاتون هستم واقعاً ! اول از همه پست شماره یک رو من دادم اینجا که اصلاً هیچ باری تو بازی نداشت و فقط جنبه اعلام آمادگی و دعوت از بقیه تو شرکت تو بازی بود!! دومندش اون موقع که ممرونال پست داد احتمالاً دوستان اکثراً تو خواب ناز بودن و فقط من و اون اینجا بودیم ! بعد میشه بگید من چه جوری ماست مالی کردم حرکت ممرونال رو ؟ من داشتم گله میکردم که اینجوری حسابی بازی گره خورده کار سحته!!
    پس با این تفاسیر منم الان باید به تازم به رضا و امیر حسن بگم شما هماهنگ شده دارید به من حمله می کنید و 100% یه تیم هستید!! (استدلال به سبک خودتون !) دفعه پیش هم یادتون باشه سر یه مسخره بازی گیر سه پیچ دادید به ارسلان و اعدامش کردید معلوم شد بیگناهه و آقایون فرقه جنگ زرگری رو راه انداختن!!

WE ARE
    UNITED

کاپیتان تیم

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    9,730
    سپاس شده 6,235 در 884 پست

با سلام نمایندگان محترم مجلس...
    چند تا نکته هت که دوستان باید بهش توجه داشته باشن...
    ممکنه به همون روش ساده بخواد بهش برسونه مثل تشکر کردن از پست طرف و یا حمایت غیر مستقیم از طرف ...
    اما برده لزوما با حمایت از اربابش بهش نمی فهمونه که برده طرفه!..تو دوره های قبلی مواردی بوده که برده با گیر دادن به گناهکار بودن اربابش این مفهوم رو بهش رسونده!!!...

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 2 از 80 نخستنخست 1234561222325272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1