نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کاربر بهتر به سوالات پاسخ داده است ؟

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • GioVanni Agnelli

7 70.00%
  • D JoKeR

3 30.00%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Fan VS Fan | Juventus - A.C Milan

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,168
    سپاس شده 21,519 در 4,291 پست

Fan VS Fan | Juventus - A.C Milan

Juventus VS AC Milan

GioVanni Agnelli VS D JoKeR

1.با سلام.لطفا خودتون رو معرفی کنید.

بـهـمـن :
    بهمن هستم، 20 ساله از بندر عباس (تاکید دارم روی این مسئله که اصالتا بندری نیستم )

داریـوش : با عرض سلامو خسته نباشید خدمت تمام بینندگان عزیز گرامی من سید داریوش موسوی هستم 19ساله از تهران در خدمت شماهمین دیگه

2.عملکرد تیمتون رو تا به اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید.

بـهـمـن : نا امید کننده ! ابتدای فصل امتیازات خوبی رو بخاطر ناهماهنگی از دست دادیم، رفته رفته تیم هماهنگ شد و بردهای خوبی گرفتیم تا نیم فصل عملکرد خوبی داشتیم، اما بعد از نیم فصل نمی دونم چه بلایی سر تیم اومده که نه خوب بازی میکنیم، نه نتیجه میگیریم.

داریـوش : اگه نخوام کاره مربی تیم رو تا اینجای کار زیره سوال ببرم اما شاید تا اینجای فصل زیاد نتونستیم نسبت به چندسال اخیرمون نتایج بهتری بگیریم(البته امتیاز دادن تو بازیهایی مثل بازیه رفت با یووه-رم و بازیه برگشت با لاتزیو که شاید در تمامش حق تیممون برد بود)باعث میشه بگم اگه یکم بدشانس نبودیم شاید الان با اختلاف بیشتری نسبت به دیگر تیمهای ایتالیایی در صدر بودیم
    توی جام قهرمانان هم افت خیز زیادی داشتیم و عجیب نتیجه گرفتیم مثلا ما در مقابل تیمهای حریف توی خونه اونها بهتر بازی کردیم نتیجه گرفتیم و همین باعث میشه به بازی برگشت توی وایت هارت لین امیدوارم باشیم(من و همه هوادارای میلانی)

3.عملکرد تیمتون در نقل و انتقالات زمستونی رو چطور ارزیابی میکنید.

بـهـمـن : خریدهای خوبی داشتیم و البته خوشحالم که آمائوری رفت ! هر چند دوست نداشتم لگروتالیه بره، لگروتالیه یکی از مدافعین با تعصب تیم بود،؛ ولی ماتری، تونی و بارتزالی بازیکن های خوبی هستند، البته خریدها خوب بودند، عالی نبودند !

داریـوش : بدون شک تیم ما شاید بهترین خریدهارو بین تمام تیمها با توجه به بودجه حدودا زیره 7میلیون یوروییش انجام داد و تا حدی که تونست نقاط ضعفش رو پوشش داد(البته هنوز فلسفه بعضی خریدهارو متوجه نشدم یکیش همین دیداک ویا)

4.نقاط قوت و ضعف تیمتون در این بازی رو کجاها میدونید؟چه راهی رو برای مهار نقاط قوت حریف مناسب تر میدونید؟و همچنین کلیدیترین بازیکن (ها) حریف رو کدوم بازیکنا میدونید؟

بـهـمـن : نقطه قوت ما مشخص هست، 2 مدافع کناری که اصلا در حد یووه نیستند ! تیم هایی که متوجه این ضعف شدند به خوبی استفاده کردند، مثل بازی با رم در کوپا ایتالیا که 2-0 باختیم. نقطه وقت حریف رو زلاتان و به طور کلی خط حمله ش میدونم.

داریـوش : بدون شک الان نقاط قوت تیم ما خط حمله تیمه که خیلی قوی هستش(با داشتن 4بازیکن بزرگ و اماده)که هر تیمیو رو میترسونه
    البته ما توی خط هافبک دچار مشکل هستیم و نبود یه بازیساز خیلی اذیتمون کرده تو بازیهای قبلی و سیدورف هم مثل چند فصل اخیرش نتونسته کاری جز ازار دادن تیمه خودمون بکنه
    البته توی خط دفاع و مخصوصا سمت چپ هم مشکلاتی داریم که میتونه برای یووه خیلی مفید باشه(در اون قسمت انتونینی-بونرا و مارک و امانوئلسون بازی کردن)بونرا و انتونینی رو بهتره دربارشون حرف نزنم و بازیه قبلی مارک جلوی ناپولی بدک نبود(البته انچنانم امتحان نشد توسط بازیکنهای حریف)و در نیمه دوم هم طبق گفته ی دوستان امانوئلسون بدکار کرده بوده
    البته زامبروتا الان چندروزه که از مصدومیت برگشته و اگه مشکلی نداشته باشه فکر کنم برای بازیمون با یووه تو بازی باشه
    ==
    کیه لینی-متری-کراسیچ و بوفون از کلیدی ترین بازیکنهای یووه هستن و میتونن به یووه تو این بازی خیلی کمک کنن
    توی این بازی بنظرم نگاه ها بطرف کراسیچ باشه چون دقیقا سمتی بازی میکنه که تیم ما مشکل داره و 100البته من خیلی خوشحال میشم اگه کیه لینی همچنان به بازیش به عنوان مدافع چپ ادامه بده(چون ایبرا ازادتر میشه)
    اما برای مهار کردن ستاره های تیم حریف:
    ماتری و به احتمال زیاد تونی کاره خیلی سختی جلوی نستا و سیلوا خواهند داشت پس سخن رو کوتاه میکنم
    و برای مهار کراسیچ اگه گتوزو(به عنوان هافک وسط سمت چپ)بذارن که بتونه به مدافع چپمون کمک یه راه برای مهار کراسیچ خواهد بود که البته چندوقته بازیش یه نموداره سینوسی گرفته

5.بهترین خاطره ای که از بازی این دو تیم دارید چی بوده؟

بـهـمـن : بازی رفت فصل 2009-2008 که 4-2 بردیم، و یکی هم فصل 2005-2004 بود، با گل تره زگه 1-0 بردیم توی سن سیرو که الکس با برگردون پاس گل داد و همین برد قهرمانی یووه رو مسجل کرد.

داریـوش : اون گل معروف شوا به بوفون و البته دبل کردن یووه توی فصل قبل که یجورایی به همه هوادارایمیلانی مزه داد

6.تیمهای ناپولی.اودینزه و پالرمو از شگفتی های این فصل سری آ بودن.نظرتون در مورد این سه تیم چیه؟از بین این سه تیم کدوم تیم رو برای سهمیه ی ایتالیا در لیگ قهرمانان مناسب تر میدونید؟

بـهـمـن : یه مسئله ای هست، ناپولی مارو توی زمین خودش برد با هتریک کاوانی، ولی وقتی که روی گلهای ناپولی دقت می کنیم، می بینیم که هر 3 گل روی تعلل مدافعین یووه بود، ناپولی توی سن سیرو از اینتر و میلان باخت، پالرمو رو کلا بیخیال ! و اودینزه هم تیم پر مهره ای نیست که بتونه در مقابل تیم های اروپایی دووم بیاره. ناپولی از دو تیم دیگه بهتره، ولی بازم نمیتونه نماینده شایسته ای باشه.

داریـوش : بنظرم بهتره ناپولی رو ازین 2تیم جدا کنیم چون ناپولی از فصل قبل خیلی تیم خوبی بود و اگه جای دونادونی مربیه دیگه ایی بود شاید حتی اونها امسال جای سمپدوریا به لیگ قهرمانان میومدن
    ==
    پالرمو هم از زمانی که به سری ااومده و مخصوصا توی 3فصل اخیر با اضافه کردن یه سری بازیکن جوون و اینده دار معلومه نقشه هایی داره در سالهای اینده چه در ایتالیا و چه در اروپا
    ==
    اما میرسیم به اودینزه تیمی که همیشه من ازشون ترس داشتم بخاطر سرعت بالای بازیه اونها که امسال تقریبا از نیم فصل دوم چندبرابر هم شده(بی دلیل هم نیستکه توی 10بازیه اخیرشون 7بازی رو بردن و 3بازی رو مساوی کردن و هیچ باختی هم ندادن)که اینرو هم 80درصدش رو مدیون بازیکنهایی مثل دی ناتاله-سانچز-ایسلا و اساموا هستش که از هماهنگی خوبی برخوردارن
    دوست ندارم زیاد سره خوانندهای عزیزمون رو درد بیارم اما بین این تیمها ناپولی بنظرم تیم کاملتری هستش و باتوجه به اینکه اودینزه احتمالا 2 3تا بازیکن خوبش رو توی تابستون از دست بده هستش پس من ناپولی رو انتخاب میکنم

7.کدوم تیم رو امسال قهرمان سری آ میدونید.به نظرتون رتبه ی اول تا چهارم رو کدوم تیم ها به خودشون اختصاص میدن؟

بـهـمـن : میلان - ناپولی - اینتر - لاتزیو (هر چند آرزوی قلبیم این هست که یووه سهمیه چهارم رو داشته باشه ولی بعید میدونم)

داریـوش : واقعا سخته که بخوایم بگیم چه تیمی قهرمان میشه اما با توجه به نتایجی که تیممون گرفته تا الان من فکر کنم در اخر هم میلان قهرمان بشه
    1.میلان
    2.اینتر
    3.ناپولی
    4.لاتزیو یا اودینزه(اودینزه اگه دچار مشکل داخلی یا مصدومیت نشه احتمالش بیشتره که 4ام بشه)

8.نظرتون در مورد کم شدن سهمیه ی ایتالیا چی هست؟چه دلایلی رو باعث کم شدن سهمیه ی این لیگ میدونید؟

بـهـمـن : متاسفانه باید قبول کرد ! تیم هایی ایتالیایی در زمین خودشون باختند و این هیچ توجیهی نداره، ناپولی هم حذف شد در یورو لیگ این در حالی هست که بقیه تیم های ایتالیایی در یورو لیگ در همون مرحله گروهی حذف شدند ! ایتالیا به لطف مسئولین بی فکرش هر روز دار ضعیف تر میشه، باید دید کی به خودشون میان.

داریـوش : بدون شک ناراحت هستم مثل تمام هوادارای باشگاههای ایتالیا
    این بحثش یخورده طولانی هستش که تقریبا توی محرمانه و حتی تاپیک میلان درباره اش بحث شده پس سعی میکنم درباره اش زیاد صحبت نکنم اما توی چند کلمه خلاصه میکنم:
    کمبود فوق ستاره توی لیگ-نبود مربی با کلاس جهانی-مالیاتهای سنگین-ورزشگاههای فرسوده که متعلق به باشگاهها هم نیست و البته یه سری قوانین بد سری ا

9.نتیجه ی این بازی رو چی پیش بینی میکنید و به نظرتون چه کسایی میتونن برای تیمشون گل بزنن؟

بـهـمـن : یووه در بازی های بزرگ همیشه خوب بود، ولی این بازی رو واقعا نمی تونم پیش بینی کنم، اگه کیه لینی و بونوچی آماده باشند میلانی ها باید خواب گل زدن رو ببینند ! اما در یووه من به گلزنی الکس و ماتری امیدوارم، توی میلان هم همیشه به سیدورف بدبین بودم و در رتبه بعدی روبینیو و کاسانو شانس گلزنی دارند.

داریـوش : درسته بازی توی زمین یووه هستش اما با این وضع یوونتوس و امادگیه میلان فکر کنم ما برنده بازی باشیم به امید خدا
    2-1یا حتی0-2با گلهای احتمالی پاتو یا ایبرا(کاسانو)برای میلان و احتمالا ماتری برای یوونتوس
    10.بهترین ترکیب تیمتون برا این بازی رو چی میدونید.(با ذکر مصدومین و محرومین)

بـهـمـن : مصدومین : سیسوکو، رینائودو، آکوئیلانی، کوالیارلا،دجلیه
    ترکیب :
    بوفون
    کیه لینی - بارتزالی - بونوچی - سورنسن
    مارتینز - ملو - مارکیزیو - کراسیچ
    دل پیرو - ماتری

داریـوش : محروم رو دقیقا اطلاع ندارم
    اما مصدوم های تیم ما=اینزاگی-پیرلو-بونرا-امبروزینی-انتونینی هستن
    و اما ترکیب:4-3-1-2
    ---------------------------------ابیاتی--------------------
    --یانکو(زامبروتا)----سیلوا------نستا--------اباته--
    --------گتوزو-----------فن بومل----------بواتنگ(فلامینی)
    -----------------------کاسانو(روبینیهو)-----------------
    --------------زلاتان-------------------پاتو-----------------

11.هر مطلب جالبی که در مورد این بازی میدونید بگید.

بـهـمـن : این فصل، یووه بعد از 6 سال میلان رو توی سن سیرو برد، میلان هم 10 ماهی بود که توی سن سیرو نباخته بود ! امیدوارم این بازی شروع مجددی برای یووه باشه، هر چند دیر شده.

داریـوش : یکی از بازیهای زیبا و جذاب اروپا هستش که کلی بیننده از سرتاسر دنیا خواهد داشت و هرساله این 2تیم نشون دادن که حتی اگه تو بدترین شرایط روحی و روانیشون باشن تو این بازی با تمام وجود به زمین میان

2. 11 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,168

سوالات تخصصی ( Juventus ) :

1.یوجی دل نری امسال نتونسته نتایج خوبی رو بگیره و خیلی بعید به نظر میرسه بتونه سهمیه ی لیگ قهرمانان سال بعد رو بگیره.در صورت موافق بودن با اخراج دل نری بهترین گزینه برای جانشینی این مربی رو کی میدونید؟

من فقط در صورتی با دلنری موافقم که یک مربی بزرگ بیاد، لیپی میتونه یک گزینه عالی باشه، از اسپالتی هم خوشم میاد و مربی خوبی میدونمش، ولی مطمئن نیستم که میتونه تاثیر گذار باشه در این مقطع فصل یا نه.

2.یوونتوس امسال به طور جدی با مشکل مصدومیت مواجه هست به طوری که خیلی از بازیکن های کلیدی این تیم الان مصدوم هستن.دلیل این مصدومیت ها رو چی میدونید؟!

فکر کنم اینا با چوپ و چماق توی تمرینات سروکار دارند اینجوری که گفته میشه زمین تمرین یووه مشکل داره، ولی من نقش بدنسازی قبل از شروع فصل رو هم کم نمیدونم، قطعا تاثیر گذار بوده. ولی بیشتر مصدومیت های این فصل در طول بازی رقم خورده برعکس فصل پیش که این خودش بد شانسی تیم رو نشون میده؛

3.نظرتون درباره ی ساخت ورزشگاه جدید یوونتوس چیه؟ساخت این ورزشگاه تا چه حد میتونه به وضعیت مالی این تیم کمک کنه؟آیا این زمان رو برای ساخت ورزشگاه جدید مناسب میدونید؟

یووه مثل همیشه بازهم در ایتالیا اول میشه ! ساخت ورزشگاه باعث میشه که یووه اولین باشگاه ایتالیایی باشه که ورزشگاه اختصاصی داره و بدون شک سود فراوانی هم برای ما خواهد داشت، من خیلی امیدوارم از یکی دو سال دیگه با سودی که از ورزشگاه به دست میاریم پیشرفت خودمون رو شروع کنیم.

4.یوونتوس امسال نشون داده برخلاف بازی مقابل تیمهای کوچک در مقابل تیمهای بزرگ هنوزم میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه.آیا بازی با میلان هم بازم این تیم میتونه مثله بازی رفت پیروز بازی باشه؟

قطعا امیدوار هستم، ولی یه خورده شرایط دو تیم "خیلی" متفاوت هست، بستگی به شرایط روحی دو تیم داره، اگه بازیکنها در شرایط روحی خوبی باشند ما می تونیم برنده بشیم.

5.ممنون که وقت گذاشتید. به عنوان آخرین سوال نظرتون در مورد این بخش چیه؟ و همچنین اگه راهی برای بهتر شدنش دارید بگید.

جالب هست، به نظر من باعث میشه افراد با تفکرات شخص درمورد فوتبال و تیم مورد علاقه ش آشنا بشند. معمولا این مطالب رو من میخونم و همیشه استقبال میکنم.

سوالات تخصصی ( AC Milan ) :

1.نظرتون درباره ی آلگری تا به اینجای فصل چیه؟به نظرتون پتانسیل تبدیل شدن به یه مربی بزرگ رو داره؟

راستش نه مربیه خوبی نشون داده و نه بد و یجورایی بخاطر همین نمیتونم دقیقا بگم میتونه مربی بزرگی بشه یانه چون از بعضی اشتباهاتش درس نمیگیره و مخصوصا اینکه تعویضهاش هم میزاره در دقایق اخر انجام میده درحالیکه شاید واقعا تیمش به یه انرژی تازه احتیاج داشته باشه(البته تو بازی با ناپولی تمام اینکارهارو درست انجام داد و نتیجه اش روهم دیدیم و اگه ادامه دار باشه ممکنه یه چیزه درستو درمونی ازش ساخته بشه

2.خیلی ها معتقدن زلاتان ایبراهیموویچ کلیدیترین بازیکن میلان هست.نظر شما در این باره چی هست؟

بدون شک ایبرا الان مهمترین مهره میلانه و تا اینجای کار هم خیلی برامون تاثیر داشته و واقعا هم از تمام وجود برای تیم بازی کرده و جزوه بازیکنهایی بوده که روند نزولی نداشته(البته اگه چندبازیه قبلش رو فاکتور بگیریم)کلا نسبت به چندسال قبلش بیشتر تو کارهای تیمی شرکت میکنه و ما هوادارای روسونری ازین بابت خیلی خوشحالیم که در کنار پاتوی جوان یه مهره با تجربه و خطرناک به نام زلاتان رو داریم که هر لحظه میتونه نتیجه یه بازی رو عوض کنه

3.بازی رفت با وجود برتری نسبی میلان این تیم شکست خورد.به نظرتون این بازی میلان میتونه یوونتوس رو در تورین شکست بده یا بازم به سرنوشت بازی رفت دچار میشه؟!

راستش اینم سواله سختی هستش اما با توجه به فرم تیممون تو بازیهای گذشته و بازیهای بد یووه فکر نکنم یوونتوس بتونه دوباره اونکار رو تکرار کنه اما به هرحال فوتباله و نبرد 2غول بزرگ اروپا و ممکنه هر اتفاقی بیوفته

4.میلان برخلاف سری آ در لیگ قهرمانان نتایج خوبی به دست نیاورده و در بازی رفت به تاتنهام در سن سیرو شکست خورد.به نظرتون میلان میتونه تاتنهام رو در وایت هارت لین شکست بده یا طبق روال معمول در این مرحله به یه تیم انگلیسی حذف میشه؟!

درین مورد بالا توضیح دادم-اما میلان کلا بازیهاش رو توی خونه حریف بهتر انجام داده و اگه بدشانس نباشیم مثله بازیه رفت(درخشش گومز و ابر واکنش هاش تو اون بازی)فکر نکنم تاتنهام بتونه مارو شکست بده(البته اونها به یک مساوی هم راضی هستند اما اگه بتونیم 1گل زودهنگام بزنیم که تواناییش روهم داریم میتونیم به صعود امیدوار باشیم)

5.ممنون که وقت گذاشتید. به عنوان آخرین سوال نظرتون در مورد این بخش چیه؟ و همچنین اگه راهی برای بهتر شدنش دارید بگید.

منم ممنونم از شماکه سوال گذاشتید که ما جواب بدیم.
    بنظرم اگر بشه در کنارش همین سوال و جوابها به صورت صوتی هم باشه(قابل دانلود)فکر کنم خیلی جالبتر بشه این بخش

با تشکر از رضا جان و تمام کسانیکه این جوابهای طولانی من رو میخونند

4. 11 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,168

ســوالات تــک کــلـمـه ای :

بـهـمـن :

سری آ:
    شباهتی به گذشته نداره

لیگ قهرمانان: جنگ پول با هویت !

یورولیگ: جذاب

جام جهانی: متعلق به ایتالیا

توپ طلا: مضحک

چزاره پراندلی: خوش فکر

میشل پلاتینی: مظهر تعصب

کولینا: کچل !

ضربات پنالتی: پر استرس

قهرمان: یوونتوس !

داریـوش :

سری آ: رو به نابودی

لیگ قهرمانان:
    جذاب

یورولیگ:
    همون جا یوفاست

جام جهانی:
    برزیل

توپ طلا:
    اشنایدر

چزاره پراندلی:
    امیدوارم موفق باشه

میشل پلاتینی:
    در جست و جوی عدالت

کولینا:
    بهترین داور دنیا

ضربات پنالتی:
    دیدا

قهرمان:
    تیم شایسته

6. 9 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,168

در نهایت تشکر میکنم از بهمن و داریوش که جواب ها رو به موقع رسوندن
    همچنین از رضا K.J.Hantelaar عزیز به خاطر طراحی سوالات ...

میتونید بحث های مربوط به این بازی رو اینجا انجام بدید ...

8. 10 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)