صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: :..:|..: به نظر شما سهمیه لیگ قهرمانان چگونه باید باشه ؟ :..:|..:

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,454 در 4,275 پست

پیش فرض :..:|..: به نظر شما سهمیه لیگ قهرمانان چگونه باید باشه ؟ :..:|..:

به نام خدا

سلام . این روزا بحث سهمیه لیگ قهرمانان خیلی داغه . خیلی ها عقیده دارند از سهمه اسپانیا باید کم بشه و به ایتالیا و المان اضافه بشه . خیلی ها عقیده دارند انگلیس باید 5 سهمیه ای بشه . خیلی ها عقیده دارند ...

نظر شما در این مورد چیه ؟ چرا ؟

2. 12 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedArsenal
    مربی محبوب
    Sir Alex
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney
    تیم محبوب
    MAN UTD
    سپاس ها
    1,358
    سپاس شده 1,814 در 506 پست
    من میگم سهمیه ایتالیا باید کم بشه.به جز اینتر در سال پیش،کدوم تیم ایتالیایی تونسته به فینال بیاد.؟؟
    سهمیه انگلیس باید زیاد بشه.تاتهام و سیتی خیلی قوی شدند.در حالی که لیورپول ضعیف شده.به نظر من باید انگلیس تا بشه.خداییش خیلی لیگ انگلیس تفاوت داره با لیگ های دیگه.
    اسپانیا هم چهار تا زیادشه.فقط بارسا و رئال همیشه مدعی هستند.
    حالا فیفا خودش میدونه!
    F.R.I.E.N.D.S
    THE BEST TV SERIES

4. 3 کاربر از پست مفید Red_Devils سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    سپاس شده 28,466 در 5,166 پست
    کشور من
    Germany

به نظرم این نحوه امتیاز دهی یوفا کاملا درسته اما یک ایراد بزرگ داره

باید امتیازات سی ال از یورو لیگ جدا بشه،خدایی ته بی انصافیه که بخاطر نتیجه نگرفتن تیمها توی لیگ اروپا باعث کم شدن سهمیه چمپیونز لیگ بشه

اگر این دو تا رو از هم بتونن جدا کنن و هر کدام از نتایج روی همون سهمیه تاثیر داشته باشه به نظرم خیلی خوب میشه وگرنه این ظلم که بوندس لیگایی که فقط 1 قهرمانی توی دهه اخیر و 2بار فینالیست شدن رو داره بالاتر از ایتالیایی باشه که تیماش 3 بار قهرمان شدن و 2بار دیگه هم فینالیست شدن بگیره اونم فقط بخاطر اینکه تیماش توی لیگ اروپا خوب نتیجه گرفتن

اگر این مشکل رو رفع کنن خوب میشه

6. 6 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

من قلبا دوست دارم سهمیه از ایتالیا کم نشه اما اگه منطقی فکر کنیم میبینیم تیمهای برتر سری آ هم الان جزو ابرقدرتها نیستن.
    البته شکی نیست که اینتر پارسال ابرقدرت بود و هر چی باشه مدافع عنوان قهرمانیه اما در مجموع لیگ ایتالیا خیلی افت کرده و اگه قرار سهمیه ای کم بشه باید از سری آ کم بشه(بازم میگم که خودم طرفدار لیگ ایتالیا هستم)

انگلیس که همیشه بجز پارسال تیمهاش مدعی بودن و اکثریت قبول دارن الان دارای چندین تیم صاحب سبک و قدرتمند + ستارگان زیاد شده!
    بنابراین میشه حتی یه سهمیه به انگلیس اضافه کرد بدلیل کیفیت بالای لیگش

لیگ آلمان پیشرفت زیادی داشته ولی بجز بایرن تیم دیگه ای نیست که تونسته باشه در لیگ قهرمانان عرض اندام کنه.
    سه سهمیه برای آلمان منطقی بنظر میرسه

و اسپانیا که دو تا ابرقدرت داره و سه چهار تا تیم عالی مثل والنسیا سویا اتلتیکو مادرید و ویارئال
    بنظر من به هیچ عنوان سهمیه اسپانیا نباید کمتر از 4 تیم باشه

انگلیس 4 یا 5
    اسپانیا 4
    ایتالیا 3 یا 4
    آلمان 3
    فرانسه 2
    پرتغال دو
    هلند دو
    اوکراین 1
    ترکیه 1
    یونان 1
    و ....

8. 6 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط red_devils نمایش پست ها
    من میگم سهمیه ایتالیا باید کم بشه.به جز اینتر در سال پیش،کدوم تیم ایتالیایی تونسته به فینال بیاد.؟؟
    سهمیه انگلیس باید زیاد بشه.تاتهام و سیتی خیلی قوی شدند.در حالی که لیورپول ضعیف شده.به نظر من باید انگلیس تا بشه.خداییش خیلی لیگ انگلیس تفاوت داره با لیگ های دیگه.
    حالا فیفا خودش میدونه!

توی دهه اخیر آرسنال،چلسی،لیورپول و منچستر فینالیست شدن!اینتر،میلان و یووه هم از ایتالیا،رئال،بارسا و والنسیا هم از اسپانیا!فکر نکنم آنچنان تفاوتی داشته باشن!

اسپانیا 4 بار،ایتالیا 3 بار،انگلیس 2بار و آلمان 1 بار قهرمان شدن

حالا چطور به این نتیجه باید از لیگای دیگه تیم کم بشه و لیگ مطبوعت بشه 5 سهمیه ای!!؟

در ضمن ربطی به فیفا نداره این چیزا

10. 4 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,549
    سپاس شده 22,311 در 3,472 پست
    کشور من
    Germany

به نظر من سهمیه ی ایتالیا و اسپانیا زیادی هست.البته ایتالیا که کم شد ولی اسپانیا هم باید یکی ازش کم بشه چون رئال و بارسا که مستقیم میان لیگ قهرمانان و باید یک تیم از بین والنسیا و ویارئال و اتلتیکو بیاد.چون واقعا به غیر رئال و بارسا اسپانیا تیم قویی دیگه ای نداره.والنسیا هم که امسال به احتمال زیاد مقابل شالکه حذف میشه.این نشون میده که بقیه ی تیمای اسپانیا در سطح چمپیونز لیگ نیستن.

اما انگلیس و آلمان باید سهمیه هاشون زیاد بشن که این اتفاق برای آلمان افتاده و برای انگلیس هم باید بیفته.یوفا میتونه یه سهمیه ی لالیگا رو به لیگ انگلیس بده ولی خب این کار هم قوانین خودش رو داره که تیمها باید امتیاز زیادی بگیرن که فعلا هم انگلیسی ها امتیاز زیادی گرفتن.نمیدونم این امیتاز تا چه سقفی باید برسه که یه سهمیه ی دیگه هم به انگلیس اضافه بشه.

حالا خودش میدونه!
    ایتالیا سهمیش یکی کم شده وبعید میدونم بازم کم بشه چون تو 5 سال پیش 2بار میلان و اینتر قهرمان شدن که تو امیتازهای این لیگ تاثیر زیادی داره.

به نظرم این نحوه امتیاز دهی یوفا کاملا درسته اما یک ایراد بزرگ داره

باید امتیازات سی ال از یورو لیگ جدا بشه،خدایی ته بی انصافیه که بخاطر نتیجه نگرفتن تیمها توی لیگ اروپا باعث کم شدن سهمیه چمپیونز لیگ بشه

اگر این دو تا رو از هم بتونن جدا کنن و هر کدام از نتایج روی همون سهمیه تاثیر داشته باشه به نظرم خیلی خوب میشه وگرنه این ظلم که بوندس لیگایی که فقط 1 قهرمانی توی دهه اخیر و 2بار فینالیست شدن رو داره بالاتر از ایتالیایی باشه که تیماش 3 بار قهرمان شدن و 2بار دیگه هم فینالیست شدن بگیره اونم فقط بخاطر اینکه تیماش توی لیگ اروپا خوب نتیجه گرفتن

اگر این مشکل رو رفع کنن خوب میشه
    منم اصلا با این طرز امتیاز دادن یوفا موافق نیستم و اگه هر چه زودتر این دو لیگ رو از هم تفکیک کنن بهتره چون هیچ ربطی به هم ندارن.لیگ قهرمانان کجا و یورو لیگ کجا!!دلیل اصلی اینکه سهمیه ی اسپانیا 4تا هست هم فقط همین مسئله هست چون تیمهای اسپانیایی تو یورولیگ تو چند سال گذشته خیلی خوب نتیجه گرفتن و امتیازهای این لیگ به خاطر همین زیاد اومده بالا.اگه امتیازهای یورولیگ از لیگ قهرمانان جدا میبود الان اسپانیا دو سهمیه بیشتر نمیداشت!

در کل با توجه به اینکه سال بعد امتیازات سال 2006 دیگه به حساب نمیاد لالیگا افت قابل توجه ای میکنه چون تو اون سال امتیازهای زیادی رو به خاطر قهرمانی بارسلونا گرفتن و برعکس بوندسلیگا پیشرفت زیادی میکنه چون اون سال تیمهای این لیگ بدترین نتایج ممکنه رو گرفتن.با توجه به اینکه امسال هم امتیازات این دو لیگ فرق زیادی نمیکنه احتمالا سال بعد بوندسلیگا جای لالیگا رو میگیره.

طبق آخرین آماری که داشتم اختلاف بوندسلیگا با لالیگا حدود 9.000 تا بود.با این حساب اگه امتیازهای سال 2006 رو که اسپانیا 19.000 و آلمان 9.500 بود رو حذف کنیم این اختلاف برطرف میشه و این دو لیگ خیلی به هم نزدیک میشن.اما مسئله ی اصلی اینجاست که بوندسلیگا این امتیازها رو با یه سهمیه ی کمتر گرفته و از دو سال بعد که یه سهمیه ی دیگه هم به این لیگ اضافه بشه به راحتی میتونه لالیگا رو جا بذاره و دومین لیگ بشه.

به نظر من رقابت اصلی در آینده بین دو لیگ بوندسلیگا و لیگ برتر هست.

12. 5 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    کشور من
    Germany

رضا در اینکه ایتالیایی ها خیلی نسبت به قبل ضعیفتر دارن نتیجه میگیرن شکی نیست اما به هیچ وجه قبول ندارم حق بوندس لیگا بیشتر از 3 تیم باشه!

اگر به اون حرف تو در مورد لالیگا باشه توی آلمانم باید فقط بایرن بیاد + یک تیم دیگه

نتایج این 5 ساله آلمان و ایتالیا رو با هم مقایسه کنیم توی سی ال می بینیم که باز با اینکه ایتالیایی ها افت وحشتناکی داشتن اما بازم از بوندس لیگا به مراتب سرتر هستن

2006:

آلمان: وردربرمن و بایرن حذف از مرحله 1/8 نهایی
    ایتالیا: میلان نیمه نهایی،اینتر و یووه 1/4 نهایی

2007:

آلمان: بایرن 1/4،بقیه حذف در مرحله گروهی
    ایتالیا: میلان قهرمان،رم 1/4 نهایی،اینتر 1/8 نهایی

2008:

آلمان: شالکه 1/4 نهایی،بقیه حذف در مرحله گروهی
    ایتالیا: رم 1/4 نهایی،مسلان و اینتر 1/8 نهایی

2009:

آلمان: بایرن 1/4 نهایی،بقیه حذف در مرحله گروهی
    ایتالیا: اینتر و رم 1/8 نهایی،بقیه حذف در مرحله گروهی

2010:

آلمان: بایرن فینال،اشتوتگارت 1/8 نهایی
    ایتالیا: اینتر قهرمان،فیورنتینا و میلان 1/8 نهایی

این 5 ساله ملاک حال حاضر یوفاس،می بینیم که ایتالیایی ها بهتر از آلمان ها بودن

شاید حق ایتالیا باشه که ازش سهمیه کم بشه اما بوندس لیگا به هیچ وجه شایسته این سهمیه اضافی نیست

14. 6 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,549
    کشور من
    Germany

حامد مسئله ی اصلی همون تاثیر امتیازهای یورولیگ هست.ایتالیایی ها اصلا تو یورو لیگ نتیجه ی خوبی نگرفتن که این تو امتیازها خیلی به ضررشون شده.

اما بوندسلیگا درسته توی چند سال گذشته تیماش نتونستن نتایج خوبی بگیرن ولی بایرن پارسال با اومدن به فینال خیلی به بوندسلیگا کمک کرد.اما اینتر با اینکه قهرمان شد به خاطر نتایج ضعیف تیمهای ایتالیایی تو یورو لیگ نتونست خیلی به سری آ کمک کنه و این شد که یک سهمیه از ایتالی کم و به آلمان اضافه شد.

بوندسلیگا الان یه تیم خیلی خوب مثله دورتموند رو داره که قطعا سال بعد چیزه زیادی از این تیم تو لیگ قهرمانان میبینیم.بایرن رو داره که از الان به بعد همیشه میتونه جزوه 4تیم برتر اروپا باشه.شالکه رو داره که نشون داده تو لیگ قهرمانان برخلاف بوندسلیگا نتایج خیلی خوبی میگیره.لورکوزن رو داره که این تیم هم مثله دورتموند میتونه سال بعد شگفتی ساز لیگ قهرمانان بشه.در کل تیمای متوسط آلمان از تیمای متوسط اسپانیا بهترن.همین شالکه با اینکه یازدهم بوندسلیگا هست میتونست به راحتی والنسیا تیم سوم لالیگا رو تو خونش شکست بده که بدشانسی آورد ولی در عوض تو ولتینز به احتمال خیلی زیاد بلایی رو که سر لیون آورد رو سر این تیم هم میاره.

در کل اینکه میگم حق بوندسلیگا هست که سهمیه ی این لیگ زیاد بشه به خاطر آینده دار بودن این لیگ هست و اینکه خیلی تیمهای خوب زیادی داره.اما اسپانیا به غیر رئال و بارسا دیگه تیم خوبی که بتونه تو لیگ قهرمانان نتیجه بگیره رو نداره.تازه رئال رو هم امسال اضافه کردم وگرنه تو چند سال پیش فقط بارسا بود و بارسا.

اما همونطور که گفتم اگه امتیازهای یورولیگ از لیگ قهرمانان جدا بشه خیلی بهتره و اینطوری عدالت هم رعایت میشه.ولی در حال حاضر که امیتازهای یورو لیگ هم تاثیر داره آلمان میتونه به راحتی تا یکی دو سال دیگه لالیگا رو پشت سر بذاره و با لیگ برتر رقابت کنه.

اما ایتالیا با این وضعی که تیماش دارن افتضاح نتیجه میگیرن بعیده بتونه دوباره به این زودی ها 4 سهمیه ای بشه.امیدوارم امسال حداقل میلان بتونه تاتنهام رو حذف کنه و به دور بعد رقابتها صعود کنه.رم و اینتر که از همین الان حذف شدن!

16. 4 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

سرمربی

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    مربی محبوب
    Don Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Iker Casillas
    تیم محبوب
    REALMADRID C.F
    سپاس ها
    32,796
    سپاس شده 29,639 در 3,986 پست

چرا باید از سهمیه اسپانیا کم بشه ؟
    اصلا کاری به بارسلونا ندارم چون نتایجش کاملا مشخص هست . ولی تیمی مثل ویارئال هم در لیگ قهرمانان خوب کار کرده ! فصل 2008/09 که مثل بایرن تا یک چهارم رفت . والنسیا هم در فصل 2006/07 مثل بایرن تا یک چهارم رفت . یعنی به جز بارسا دو تیم دیگه از اسپانیا بودن که تا مرحله یک چهارم بالا رفتن . از بوندسلیگا هم به جز بایرن فقط شالکه یه بار تا یک چهارم رفته ! یعنی نه تنها عملکرد بارسا در مقایسه با بایرن بهتر بوده بلکه دو تیم دیگه از این لیگ مثل والنسیا و ویارئال هم تونستن به یک چهارم برسن و از اونور هم فقط شالکه یه بار تا یک چهارم رفته . تازه اگه لیگ قهرمانان 2005/06 رو هم محسوب کنیم ویارئال و بارسلونا به نیمه نهایی رفتن و بارسا قهرمان شد . والنسیا اگه اراده کنه و همون بازی که مثلا جلو بارسا در لیگ انجام میده رو انجام بده مثل اب خوردن شالکه رو در خونه خودش شکست میده .

همین شالکه با اینکه یازدهم بوندسلیگا هست میتونست به راحتی والنسیا تیم سوم لالیگا رو تو خونش شکست بده که بدشانسی آورد ولی در عوض تو ولتینز به احتمال خیلی زیاد بلایی رو که سر لیون آورد رو سر این تیم هم میاره.
    البته این مقایسه هم زیاد جالب نیست چرا که سویا هم در لیگ اروپا در برابر دورتموند نتیجه خوبی گرفت . سویایی که در لالیگا هفتم هست . حتی در صورت حذف والنسیا و رسیدن شالکه به یک چهارم باز هم عملکرد تیمهای اسپانیایی به واسطه قهرمانی بارسا در فصل 2008/09 بهتر خواهد بود.تازه احتمالا امسال رئال هم تا مراحل بالایی میاد و شاید قهرمان دوباره از اسپانیا باشه .

به نظرم سهمیه انگلیس باید 5 تا باشه .
    سهمیه اسپانیا هم نباید کمتر از 4 تا باشه .

18. 7 کاربر از پست مفید Davôôd سپاس کرده اند .

سرمربی

SchalkeMilanSchalkeMilan
    مربی محبوب
    Ancelotti,Sacchi,Stevens
    بازیکن محبوب
    Maldini,Nesta,Raul
    تیم محبوب
    AC Milan & Schalke
    سپاس ها
    28,549
    کشور من
    Germany

^^^^^^^^^^^^^^^^^

من با توجه به امیتاز های دو لیگ میگم که احتمالا سال بعد یا نهایتا دو سال بعد بوندسلیگا جای لالیگا رو میگیره.چون 5سال اخیر تو امتیازات تاثیر دارن برا همین سال بعد دیگه فصل 2006 که بارسا قهرمان شد امتیازاش محسوب نمیشه و افت لالیگا و بر عکس پیشرف بوندسلیگا تو رنکینگ رو شاهد خواهیم بود.پارسال هم که بوندسلیگا اول شد و نشون از قدرت گرفتن دوباره ی این لیگ میده.

اما راجع به بحث تقابل تیمهای اسپانیایی و آلمانی من فقط شالکه و والنیسا رو مثال زدم که دو تیم در سطح هم هستن.وگرنه اشتوتگارت تیم آخر بوندسلیگا هم رفت و برگشت تیم هفتم لالیگا یعنی ختافه رو زد(رنکینگه مربوط به همون زمان رو میگم).دورتموند هم که خیلی واضح بود برای بوندسلیگا برنامه ریزی داره نه برای یورو لیگ.

الان هر چی جلوتر بریم به نفع بوندسلیگا میشه چون این لیگ تازه داره پیشرفت میکنه و هر سال اختلاف امتیازاتش رو با لیگای بالاتر کم میکنه.اما سری آ و لالیگا برعکس بوندسلیگا و لیگ برتر عمل میکنن.

در کل جمع بندی من از سهمیه های لیگ ها به صورت زیر هست:

انگلیس:5
    آلمان:4
    اسپانیا:3
    ایتالیا:3
    فرانسه:3

هر چند که این ما نیستیم که تعیین میکنیم سهمیه ی لیگ ها باید چندتا باشه بلکه یوفا هست که با توجه به قوانین خودش این سهمیه بندی ها رو انجام میده.

والنسیا اگه اراده کنه و همون بازی که مثلا جلو بارسا در لیگ انجام میده رو انجام بده مثل اب خوردن شالکه رو در خونه خودش شکست میده .
    شالکه هم اگه اراده کنه و همون بازیی رو که مقابل بایرن انجام داد و 2-0 برد رو انحام بده میتونه به راحتی والنسیا رو تو آلمان تحقیر کنه.تیمای کمی هستن که میتونن تو لیگ قهرمانان تو ولتینز آرنا شالکه رو شکست بدن.لیون با اون همه شاخ بودنش تو ولتینز 3-0 باخت.بنفیکا به راحتی هر چه تمام تر 2-0 باخت و هاپوئل هم اصلا در حدی نیست که بخوام اسمش رو بیارم.شانس صعود والنسیا رو صفر نمیدونم ولی در همون حدود ها میدونم.حالا وقتی بازی برگشت رو انجام دادن معلوم میشه.

20. 3 کاربر از پست مفید The Royal Blues سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)