نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما بهترین لیگ حال حاضر دنیا کدام است ؟

رأی دهندگان
63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Premier League

22 34.92%
  • La Liga

19 30.16%
  • Bundesliga

5 7.94%
  • Serie A

17 26.98%
  • Other

0 0%
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: |:>:| به نظر شما بهترین لیگ جهان کدام لیگ است ؟ |:<:|

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

گفتنی ها رو که دوستان گفتن فقط خواستم یه نکته ای در مورد حذف منچستر مقابل میلان تو سال 2007 بگم اگه یادتون باشه اون موقع منچستر 6 تا مدافع مصدوم داشت و بازیکن هایی که دفاع وسطش بودن همه غیر تخصصی بودن چرا بازی مرحله قبلش رو یادتون رفته که رم 7-1 نابود شد تو اون سال!

WE ARE
    UNITED

2. 5 کاربر از پست مفید Super Rooney سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,408
    سپاس شده 74,669 در 11,094 پست
    کشور من
    Khoshhal

من این پستها رو دقیقآ 2هفته پیش تو کلوپ انگلیس دادم!!

================================================== =======================

من نظرم رو راجع به دو لیگ بگم!!
    اینکه میگین تو انگلیس چند تیم واسه قهرمانی میجنگن و تو اسپانیا فقط دو تیم،شاید به ظاهر درست باشه،ولی به نظر من قضیه میتونه یه طور دیگه هم باشه!!

این قدرت بالای رئال و بارسا هستش که این دو تیم رو از سایر تیمهای لالیگا متمایز میکنه!!
    منظورم اینه که رئال و بارسا قدرتی در حد 100 دارن و بقیه ی تیمها قدرتی در حد 80 و زیر اون!!
    یعنی رئال و بارسا به هیچ تیمی باج نمیدن!!!
    رئال و بارسا نمیان جلوی تیم 18 جدول 3-3 تو خونه ی خودشون مساوی کنن(اشاره به چلسی-استون ویلا)

ولی تو انگلیس قضیه فرق میکنه،هیچ تیمی به نظر من قدرت مطلق نیست!! تو این چند ساله اینطور بوده!

الان تیم سوم لالیگا رو با تیم سوم لیگ برتر قیاس کنید!!
    ویارئال : 18 بازی 36 امتیاز ----میانگین 2 امتیاز در هر بازی----اختلاف با صدر جدول 13 امتیاز
    آرسنال:21 بازی 40 امتیاز-----میانگین 1.90 امتیاز در هر بازی-----اختلاف با صدر جدول 4 امتیاز

حالا این منچستر که صدر جدول انگلیسه،خودش میاد ضعف نشون میده و جلوی فولام 2-2 میکنه، جلوی اورتون 3-3 میکنه!!

میخوام بگم این امتیاز از دست دادنها توسط رئال و بارسا خیلی کم هست و اگر منچستر هم انقدر ضعف از خودش نشون نده میتونه فاصله ی جدی بگیره!!

حالا اگر تیم سوم لالیگا رو بذاری تو جدول جزیره میشه تیم چهارم جزیره!!

یعنی به زعم بعضی از دوستان که میگن فوتبال جزیره 5 مدعی قهرمانی داره،اگر تیم سوم لالیگا رو بذاری تو جدول جزیره خودش یه پا مدعی قهرمانی هست

امیدوارم مخلص کلام رو گرفته باشید که رئال و بارسا قدرت بلامنازع هستن که از سایر تیمهای لالیگا فاصله میگیرن!!

================================================== ========================
    این هم یه بخش از پست دیگست!!

من نمیگم وقتی مثلآ منچستر جلوی یه تیم مساوی میکنه نشون از ضعف منچستره!!
    شاید کلمه ی ضعف واژه ی درستی نبود!!
    منظور من اینه که این امتیاز از دست دادنها باعث میشه فوتبال جزیره به هم نزدیک بشه!!
    وگرنه اگر یه تیمی مثل منچستر به هیچ تیمی باج نده وهمه رو از لب تیغ بگذرونه آیا تیمهای سوم و چهارم فوتبال جزیره هم به صدر جدول انقدر نزدیک میشن؟؟
    منم بحثم دقیقآ سر همینه که این دو قطبی بودن حاصل قدرت بالای رئال و بارساست،نه ضعف تیمهای دیگه!!
    صرفآ قدرت بالای رئال و بارسا باعث میشه که این تیمها جلوی سایر تیمهای لالیگا که اونا هم قدرت بالایی دارن امتیاز از دست ندن!!
    این دو قطبی بودن،حاصل قدرت زیاد رئال و بارساست!
    بارسا از 54 امتیاز 49 امتیاز گرفته،یعنی فقط 5 امتیاز از دست داده و منسچتر از 20 بازی 16 امتیاز از دست داده!!
    همینه که من میگم این امتیاز از دست دادنها جلوی تیمهای مختلف باعث میشه اختلاف تو فوتبال جزیره کم باشه!
    ولی قدرت بالای رئال و بارسا باعث میشه که حتی تیمی مثل والنسیا که جلوی منچستر مساوی میکنه نتونه کاره ای باشه تو لالیگا.
    در کل اینو میگم،به جز رئال و بارسا که حاکمان مطلق اسپانیا هستن،تیمهای دیگه ای از اسپانیا هم هستن که میتونن با تیمهای درجه 1 اروپا مقابله کنن و این اختلاف بارسا و رئال با سایر تیمها مبنی بر ضعیف بودن سایرین نیست.
    ================================================== ======================
    به خاطر اینکه این پست زیاد طولانی تر از این نشه پست بعدی رو هم خواهیم دید!

4. 3 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    سپاس ها
    69,408
    کشور من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط super rooney نمایش پست ها
    گفتنی ها رو که دوستان گفتن فقط خواستم یه نکته ای در مورد حذف منچستر مقابل میلان تو سال 2007 بگم اگه یادتون باشه اون موقع منچستر 6 تا مدافع مصدوم داشت و بازیکن هایی که دفاع وسطش بودن همه غیر تخصصی بودن چرا بازی مرحله قبلش رو یادتون رفته که رم 7-1 نابود شد تو اون سال!
    رئال مادرید هم وقتی به رم باخت و حذف شد،وقتی به لیورپول باخت و حذف شد لشگر مصدوم داشت!!
    بهترین بازیکن اون دورانمون یعنی روبینیو رو ازدست دادیم!!
    اینا همه جز فوتباله!!

6. 2 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

JuventusBayernBayernJuventus
    مربی محبوب
    مارچلو لیپی-گاس بزرگ
    بازیکن محبوب
    الکسی-برکمپ
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    8,203
    سپاس شده 4,743 در 689 پست
    کشور من
    Germany

من پیش بینی هر هفته مسابقات رو صحیح میکنم. لیگ اسپانیا قابل حدس ترین لیگه.
    ولی لیگ ایتالیا و آلمان همیشه امتیاز ها پایینه حتی در بعضی مواقع شده که هفته ای بیاد که همه زیر 6 امتیاز بگیرن! در حالی که اکثرن پیش گو ها لیگ ها یکی اند. این یه لیگ و جذاب میکنه که اینکه نتونی نتیجه مسابقات رو حدس بزنی ندونی امشب کی برنده میشه! حالا چه فرقی داره بارسا امشب مثلا تنریفو 7 تا بزنه یا 8 تا بالاخره برده دیگه.
    علی جان
    منم موقع پیش بینی معمولا بازیهای بارسا رو با اختلاف 4 گل و بازیهای رئال رو با 3 گل میزاشتم جواب می داد.

یه چیز دیگه هم که لازم به ذکره اینه که تو تمام لیگهای درست وحسابی دنیا تیمهای رده های مختلف جدول تو خونه خودشون پلنگن وبه هیچ تیمی باج نمی دن ولی تو اسپانیا بعضی وقتا دیده میشه که مربی ها ی تیمهای میانه وپایین جدول به بازیکنای آسشون جلو بارسا و رئال استراحت میدن چون باختشون مسجله.

دوستان عزیز توجه کنید که اگه تو نظر سنجی می نوشتن بهترین تیم جهان در حال حاضر از کدوم لیگ میاد بیرون منم اسپانیا رو انتخاب می کردم. ولی برا انتخاب بهترین لیگ نمیشه از فوتبال هجومی بوندسلیگا ورقابت های حساس - درگیرانه - وزیبای ایتالیا چشم پوشی کرد.

8. 6 کاربر از پست مفید Capitan Alex سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

JuventusBayernBayernJuventus
    مربی محبوب
    مارچلو لیپی-گاس بزرگ
    بازیکن محبوب
    الکسی-برکمپ
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    8,203
    سپاس شده 4,743 در 689 پست
    کشور من
    Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin-ss نمایش پست ها
    من این پستها رو دقیقآ 2هفته پیش تو کلوپ انگلیس دادم!!

من نظرم رو راجع به دو لیگ بگم!!
    اینکه میگین تو انگلیس چند تیم واسه قهرمانی میجنگن و تو اسپانیا فقط دو تیم،شاید به ظاهر درست باشه،ولی به نظر من قضیه میتونه یه طور دیگه هم باشه!!

این قدرت بالای رئال و بارسا هستش که این دو تیم رو از سایر تیمهای لالیگا متمایز میکنه!!
    منظورم اینه که رئال و بارسا قدرتی در حد 100 دارن و بقیه ی تیمها قدرتی در حد 80 و زیر اون!!
    یعنی رئال و بارسا به هیچ تیمی باج نمیدن!!!
    رئال و بارسا نمیان جلوی تیم 18 جدول 3-3 تو خونه ی خودشون مساوی کنن(اشاره به چلسی-استون ویلا)

ولی تو انگلیس قضیه فرق میکنه،هیچ تیمی به نظر من قدرت مطلق نیست!! تو این چند ساله اینطور بوده!

الان تیم سوم لالیگا رو با تیم سوم لیگ برتر قیاس کنید!!
    ویارئال : 18 بازی 36 امتیاز ----میانگین 2 امتیاز در هر بازی----اختلاف با صدر جدول 13 امتیاز
    آرسنال:21 بازی 40 امتیاز-----میانگین 1.90 امتیاز در هر بازی-----اختلاف با صدر جدول 4 امتیاز

حالا این منچستر که صدر جدول انگلیسه،خودش میاد ضعف نشون میده و جلوی فولام 2-2 میکنه، جلوی اورتون 3-3 میکنه!!

میخوام بگم این امتیاز از دست دادنها توسط رئال و بارسا خیلی کم هست و اگر منچستر هم انقدر ضعف از خودش نشون نده میتونه فاصله ی جدی بگیره!!

حالا اگر تیم سوم لالیگا رو بذاری تو جدول جزیره میشه تیم چهارم جزیره!!

یعنی به زعم بعضی از دوستان که میگن فوتبال جزیره 5 مدعی قهرمانی داره،اگر تیم سوم لالیگا رو بذاری تو جدول جزیره خودش یه پا مدعی قهرمانی هست

امیدوارم مخلص کلام رو گرفته باشید که رئال و بارسا قدرت بلامنازع هستن که از سایر تیمهای لالیگا فاصله میگیرن!!

این هم یه بخش از پست دیگست!!

من نمیگم وقتی مثلآ منچستر جلوی یه تیم مساوی میکنه نشون از ضعف منچستره!!
    شاید کلمه ی ضعف واژه ی درستی نبود!!
    منظور من اینه که این امتیاز از دست دادنها باعث میشه فوتبال جزیره به هم نزدیک بشه!!
    وگرنه اگر یه تیمی مثل منچستر به هیچ تیمی باج نده وهمه رو از لب تیغ بگذرونه آیا تیمهای سوم و چهارم فوتبال جزیره هم به صدر جدول انقدر نزدیک میشن؟؟
    منم بحثم دقیقآ سر همینه که این دو قطبی بودن حاصل قدرت بالای رئال و بارساست،نه ضعف تیمهای دیگه!!
    صرفآ قدرت بالای رئال و بارسا باعث میشه که این تیمها جلوی سایر تیمهای لالیگا که اونا هم قدرت بالایی دارن امتیاز از دست ندن!!
    این دو قطبی بودن،حاصل قدرت زیاد رئال و بارساست!
    بارسا از 54 امتیاز 49 امتیاز گرفته،یعنی فقط 5 امتیاز از دست داده و منسچتر از 20 بازی 16 امتیاز از دست داده!!
    همینه که من میگم این امتیاز از دست دادنها جلوی تیمهای مختلف باعث میشه اختلاف تو فوتبال جزیره کم باشه!
    ولی قدرت بالای رئال و بارسا باعث میشه که حتی تیمی مثل والنسیا که جلوی منچستر مساوی میکنه نتونه کاره ای باشه تو لالیگا.
    در کل اینو میگم،به جز رئال و بارسا که حاکمان مطلق اسپانیا هستن،تیمهای دیگه ای از اسپانیا هم هستن که میتونن با تیمهای درجه 1 اروپا مقابله کنن و این اختلاف بارسا و رئال با سایر تیمها مبنی بر ضعیف بودن سایرین نیست.
    به خاطر اینکه این پست زیاد طولانی تر از این نشه پست بعدی رو هم خواهیم دید!

حالا من یه سوال از شما دارم فرض کنیم فردا شب بازی بین رئال -بایرن یا بارسا-اینتر یا بارسا منچستر یا رئال - آرسناله به نظر شما نتیجه این بازیها تو زمین بیطرف چند چنده؟
    به نظر من که معلوم نیست و هر نتیجه ای ممکنه پیش بیاد.

این نشون میده که اگه قدرت بارسا نود وهشته قدرت منچستر نود و هفته میلان 96.5 و.......
    به هر حال قدرت تیمهای آس 4 تا لیگ نزدیک به همه واینکه بارسا تیمای پایین جدول لیگ اسپانیا رو میزنه ولی چلسی نمیتونه تیمای پایین رو بزنه واسه اینه که زورش نمی رسه و قدرت تیمای ÷ایین انگلیس و ایتالیا زیاده وتیمهای سرسختی هستن (تیمهای واقعیه با غیرت ) .وگرنه منچستر هم دوست داره لیگ رو با 38 برد پشت سر هم تمام کنه.

10. 5 کاربر از پست مفید Capitan Alex سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    سپاس ها
    69,408
    کشور من
    Khoshhal

کلآ این سوال میتونه از جنبه های زیادی بررسی بشه!!
    بله بازیهای پر گل آلمان هست!! بازیهای سرعتی انگلیس میتونه جذاب بشه!!
    فوتبال معمولآ کند و دفاعی ایتالیا میتونه جذاب باشه(من خودم طرفدار میلانم)

و دیدن ستاره های دنیای فوتبال و دیدن بازیکنهای تکنیکی و اوج پاسکاری و سرعت و دقت رو میتونی تو اسپانیا ببینی!

اصلآ چرا امسال فوتبال اسپانیا قهرمان جهان شد؟؟؟
    چند درصد تیم منتخب یوفا رو بازیکنهای فوتبال اسپانیا تشکیل میدادن؟؟

همین نشون میده که چه بازیکنهای با کیفیتی تو فوتبال اسپانیا هست،همین نشون میده که فوتبال اسپانیا تو چه سطحی داره برگزار میشه!!
    شاید دیدن بازیهای پر گل آلمان واسه خیلیا جذاب باشه،ولی مثلآ من به شخصه ترجیح میدم یه بازی رو ببینم که حداقل وقتی یه بازیکن گل زد بتونم بشناسمش!! نه اینکه 4 تا بازیکن صرب و لهستانی و ... که نمیشناسم!!

به نظر من جذابیت فوتبال از دید هر هواداری خیلی فرق داره و مسلمآ هر کسی هر کشوری رو که دوست داره به اون رأی میده!!
    من تو اون پست هم گفتم که فوتبال اسپانیا دو قطبی هست،ولی این دو قطبی بودن حاصل ضعف سایر تیمها نیست،کما اینکه سایر تیمها تو اروپا به خوبی نتیجه میگیرن و مثلآ چلسی با اختلاف 1 گل سویا رو میبره!!
    یا چلسی با اختلاف 1 گل والنسیا رو میبره!!
    همین نشون میده که تیمهای درجه 2 اسپانیا قدرتی کم از تیمهای درجه 1 اروپا ندارن!

قضیه ی کالچوپولی هم که فوتبال ایتالیا رو واقعآ با نابودی کامل کشوند،جز پارسال!!
    وگرنه فوتبال ایتالیا تو این 5-6 سال جز قهرمانی های متعدد اینتر چیزی نداشته که جذاب باشه!!همش برمیگرده به قبل از کالچو پولی!!

بعدش هم به نظر من کلآ این قدرتمند شدن تیمها میتونه دوره ای باشه!! مثلآ فینالیستهای اروپا از سال 2000 به اینور!!
    2000 رئال-والنسیا
    2001-بایرن-والنسیا
    2002-رئال-لورکوزن
    2003-میلان-یووه
    2004-پورتو-موناکو
    2005-میلان-لیورپول
    2006-بارسا-آرسنال
    2007-میلان-لیورپول
    2008-چلسی-منچستر
    2009-بارسا-منچستر
    2010-اینتر-بایرن

11سال فینال!
    5 بار اسپانیایی ها تو فینال بودن که 4بار قهرمان شدن!
    5 بار انگلیسی ها تو فینال بودن که 2 بار قهرمان شدن!
    4 بار ایتالیایی ها تو فینال بودن که 3بار قهرمان شدن!
    1 بار آلمان و 1 بار هم پرتغال تو این 11 سال قهرمان شدن!

تقریبآ این رو نشون میده که طی یه دوره ی 10 ساله حاکمیت تو فوتبال اروپا دست به دست میچرخه!!
    یه بار اسپانیایی ها با هم میرن فینال!
    یه بار ایتالیایی ها با هم میرسن فینال!!
    یه بار هم انگلیسی ها!!!

تقریبآ این رو نشون میده که جذابیت لیگها میتونه طی دوران عوض بشه!

12. 6 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    سپاس ها
    69,408
    کشور من
    Khoshhal

نقل قول نوشته اصلی توسط marine نمایش پست ها
    حالا من یه سوال از شما دارم فرض کنیم فردا شب بازی بین رئال -بایرن یا بارسا-اینتر یا بارسا منچستر یا رئال - آرسناله به نظر شما نتیجه این بازیها تو زمین بیطرف چند چنده؟
    به نظر من که معلوم نیست و هر نتیجه ای ممکنه پیش بیاد.

این نشون میده که اگه قدرت بارسا نود وهشته قدرت منچستر نود و هفته میلان 96.5 و.......
    به هر حال قدرت تیمهای آس 4 تا لیگ نزدیک به همه واینکه بارسا تیمای پایین جدول لیگ اسپانیا رو میزنه ولی چلسی نمیتونه تیمای پایین رو بزنه واسه اینه که زورش نمی رسه و قدرت تیمای ÷ایین انگلیس و ایتالیا زیاده وتیمهای سرسختی هستن (تیمهای واقعیه با غیرت ) .وگرنه منچستر هم دوست داره لیگ رو با 38 برد پشت سر هم تمام کنه.

ببین خدا رو شکر که این فصل رئال-میلان دو بازی مستقیم داشتن!
    خدا وکیلی میلان حرفی واسه گفتن داشت تو زمین خودش؟؟ (ببین این حرفها رو داری از طرفدار میلان میبینی ها)
    میلان به یه اشتباه کمک داور تونست جلو بیفته و واقعآ تو زمین خودش هیچ کاری نتونست بکنه که رئال رو تحت فشار بذاره!! یه بار دیگه اون بازی رو نگاه کنی متوجه میشی!

به هر حال بازیهای این فصل هست،بارسا و آرسنال با هم بازی دارن و میتونه مورد خوبی باشه!

14. 4 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

کمک مربی

Manchester UnitedManchester UnitedManchester UnitedManchester United
    مربی محبوب
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Ryan Giggs-Wayne Rooney-C.Ronaldo-Eric Cantona-Mark Hughes
    تیم محبوب
    Man United
    سپاس ها
    8,386
    سپاس شده 7,802 در 1,585 پست

خود فیفا هم لیگ برتر رو بعنوان بهترین لیگ انتخاب کرده ! بعدم دیدید که رئال مادرید رویایی که با 300 میلیون بودجه بسته شده جلو آلمریا 1-1 کرد ! یه بار در مورد بارسا صحبت شد گفتم این تیم در حال حاضر یه مجموعه ای رو کنار هم داره که شاید همشون بهترین تو پست خودشون نباشن ولی وقتی کنار هم قرار می گیرن همدیگر رو کامل می کنن و شکست ناپذیر میشن ! پس مسلماً بارسا بخت اول فتح اروپاست و احتمال زیاد آرسنال هم نمیتونه جلودارش باشه ! اکثر تیم های بزرگ تو یه مقطع زمانی به این قابلیت رسیدن الان نوبت بارسا هستش شاید 2 سال دیگه بارسا این قدرتش رو نداشته باشه و مثلاً بایرن قدرت بگیره!

WE ARE
    UNITED

مدیــــرکل سایـــت

JuventusJuventusJuventus
    تیم محبوب
    Nederland
    سپاس ها
    44,712
    سپاس شده 23,335 در 3,420 پست
    کشور من
    Libya

من واقعا متجه نمی شم
    رئال و بارسا توانشون 100ئه!؟اگه اونا 100ان بقیه تیم ا اسپانیا 20 هم نیستن مثلا فکر میکنین بارسا تو زمین سانتاندر بش 7 تا میزنه توان اینو داره با یه تیم ته جدولی مثل چرنا یا کیه وو و اینا 7, 8 تا بزنه؟ اونم تو زمین خودشون؟ بتون قول میدم حتی تو زمین همچین رقیایی امکان مساوی کردنم حتی باختشونم هست. واقعا حرف های خنده دار میزنی اینا توانشون 100 ئه که از مثلا رئال از لیون همش داره میبازه یا بارسا از روبین کازان مثلا میبازه! حرفاتو بخونهمش نقیض داره. آخه این چه طرز تفسیر. کاملا تعصباتتو میکشی وسط؟ اونا میبازن از تیم های آخر جدول برای اینه که توانشون کمه ولی بارسا و رئال میبرن یهعنی توانشون 100ئه؟ یا 98 ئه یا هرچی که هست! بعد اونوقت همینایی که توانایشون کمتره میان تو لیگ قهرمانان رو در روی بارسا و رئال می ایستنو بشون گل میزنن؟ چرا نمی گی بقیه تیم های اسپانیا سطح بازیشون در سطح سری ب ایتالیا هم نیس؟ الان اینتر و یوونتوسو میلان و رم و بزارن تو سری سی شاید تازه شبیه لیگ اسپانیا شه اونوقت یعنی توان این 4 تیم هست 100! مطمئنم تیم های دسته 2 اییه سیه نا آتلانتا و امپولی یل حتی تورینو توان توقف بارسا و رئال مادرید رو کاملا داران.
    چه ستاره ای ؟ غیر از بارسا و رئال مادرید و بارسا. چه تیمی ستاره داره که بازی میکنند و للذت میبری؟ حاضری مثلا بازی دیپورتیوو و اتلتیکو مادریدو بشینی ببینی؟ من که نمی بینم حتی بازی بارسا های بارسا هم نمی بینم. چون واقعا دیدن نداره از جذابیت خارجه

برای ما ولی حتی بازی برشا و پارما هم جذابیت داره. به غیر از ستاره هاشون توی جدول و تمام تیم ها تاثیرذ دارن.
    یه بار گفتم لیگ اسپانیا فقط برای هواداران رئال و بارسا جذابه و هیچ رغابتی بین این دو تیم با بقیه تیم ها نیست! شما غیر از اینه که طرفدار بارسا یا رئالی؟

میگی میلان مثلا با ناداوری گل زد با رئال( اونم تو بازی دوستانه) چرا نمی گی اسپانیا با ناداوری اومد پاروگوئه رو برد و اونم تو یه تورنومت بین المللی.؟ چرا نمی گی بارسا با ناداوری چلسی رو از سر راش برداشتو اومد قهرمان شد؟ اصلا موضوع های کشیده شده وسط ربط نداره به این بحث
    اصلا این بحث ها برتری یه تیم رو مقابل یه تیم ثابت نمی کنه چه برسه برتری یه لیگو ثابت کنه. بعدا اینکه اصلا رقابت های اروپایی ربطی نداره به رقابت های لیگ اصلا نمی شه برد باخت تیم ها مقابل هم حساب کرد و دیکته کنیم.

بعدم ما داریم لیگ اسپانیا رو نگاه میکنیم همش دیگه . صدا سیما هم که ولش نمی کنه. ضعف فاحش بازیکنان دروازبانان کادر فنی و و سوتی های دفاع ها و ضعف داوری . می تونم بگم 90 در صد گل های رد و بدل شده توی لیگ اسپانیا روی اشتباهاته. و به ندرت کار های تاکتیکی تقش داره.

یکی از مسائل بالاتر بودن کلاس لیگ ها هم مربوط به داوریه اسپانیا با اون داوراش اگه تیم هاشون هم خوب بشن باز هم نمی تونه بهترین لیگ دنیا باشه.

در ضمن اینجا تاپیک بهترین تیم دنیا نیست

!!SUPERMAN is HERE

x
    "I believe that everything that you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going to suffer from it. But in my mind, I believe
    what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." x

Tupac Shakur

17. 4 کاربر از پست مفید unexi سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

RealMadridRealMadridRealMadridRealMadrid
    تیم محبوب
    Real Madrid
    سپاس ها
    9,730
    سپاس شده 6,235 در 884 پست

من هم به موقعش نظرم رو کامل در مورد بهترین لیگ میگم...

ولی تا اینجا هر کسی محبوب ترین تیمش تو هر لیگی بوده اون لیگ رو بهترین لیگ دنیا می دونه...اینجوری که لازم نیست نظر سنجی گذاشته بشه ! تعداد کاربرای لیگ های مختلف رو با هم مقایسه کنیم نتیجه معلوم میشه!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]،[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

19. 5 کاربر از پست مفید Zidane سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)