صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 83 , از مجموع 83

موضوع: اخبار مقاله ها و آمار مربوط به پیش از آغاز جام جهانی

کـُـــلـــــنگ
    Carles Puyol آواتار ها
    آخرین بازدید
    21st November, 2017 [ 12:05 PM]
    BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

آر کلی ،خواننده مراسم افتتاحیه غرق درهیجان است

سایت گل – آر کلی، خواننده بین‌المللی سبک "آر اند بی" فاصله کمی با یکی از بزرگ‌ترین اجراهای دوران کارش دارد. آهنگ او به عنوان سرود رسمی مسابقات جام جهانی انتخاب شده و او می‌گوید آن قدر خوشحال است که حتی می‌توانست از آمریکا پیاده تا ژوهانسبورگ برود!
    او در دوران کارش جوایز متعددی برده و سه بار هم برنده گرمی شده، اما این بار از دید این خواننده 31 ساله افتخار چشم‌گیری به حساب می‌آید: «از نظر موسیقی، این جام جهانی من است و بسیار افتخار می‌کنم که بخشی از آن هستم.» آهنگ «باور دارم که می‌توانم پرواز کنم» او بسیار مشهور است و او می‌گوید: «هر گاه درگیر یک رویداد بزرگ و تاریخی هستید، به صورت خودکار خواهید دانست که می‌توانید در زندگی خود پرواز کنید. من باور دارم که می‌توانم پرواز کنم. اما باور نمی‌کنم دقیقا همین آهنگ انتخاب شده باشد، هر چند که حس می‌کنم انگار آن را برای این تورنمنت ساخته‌ام.»

آر کلی که موسیقی‌اش برای جام جهانی را با نام «نشان یک پیروزی» پس از تحقیقات گسترده ساخته، ادامه می‌دهد: «باید برای کاری در این سطح تحقیقات انجام می‌دادم، پس رفتم و چند کتاب خریدم و به تماشای فوتبال پرداختم. حقیقتا داشتم به این ورزش علاقمند می‌شدم و دو روز بعد بود که ایده آهنگ به ذهنم رسید. اکنون به دلیل این جام جهانی، احترام بسیار بیشتری برای فوتبال قائلم.»
    کلی می‌گوید: «در جنوب شیکاگو بزرگ شدم. ما هیچ چیز نداشتیم و هر چیزی که در خیابان پیدا می‌کردیم را شوت می‌کردیم، قوطی، بطری... یا حتی همدیگر را! بسکتبال ورزش محبوب همه بود اما در تلویزیون همیشه کانال‌هایی بودند که بشوند از آنها فوتبال تماشا کرد. مشکل اصلی این بود که من قوانین بازی را نمی‌دانستم. با این حال این بازی جذاب به نظر می‌رسید، خیلی جذاب. اما در آن سن 12، 13 سالگی، تنها منتظر هستید که توپ به دروازه برود و من از آن هنگام تا حالا منتظر این لحظه هستم!»
    آمریکایی‌ها دوست دارند در ورزش هر چه سریع‌تر نتایج عوض شود، اما کلی می‌گوید تب جام جهانی آنها را هم فراگرفته است: «همه جا با من در این باره حرف می‌زنند و می‌گویند: تو قرار است آهنگ جام جهانی را بخوانی! این بزرگ‌ترین چیزی است که تا حالا درگیرش شده‌ام. انجام این کار در آفریقای جنوبی برایم بسیار جذاب است، به دلیل انسانیت، روحیه مردم و این که اجداد من در همین قاره بوده‌اند.

2. کاربر روبرو از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده است .

کـُـــلـــــنگ
    Carles Puyol آواتار ها
    آخرین بازدید
    21st November, 2017 [ 12:05 PM]
    BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

گزارشی از افتتاحیه پرزرق و برق جام جهانی

سایت گل – مراسم افتتاحیه جام جهانی سرشار از رنگ، انرژی و سبک موسیقی آفریقایی خواهد بود. در این مراسم 30 دقیقه‌ای که صدها میلیون نفر در 215 قاره آن را تماشا خواهند کرد، 1581 هنرمند و اجراکننده حضور خواهند داشت. مراسم در ورزشگاه ساکرسیتی ژوهانسبورگ در ساعت14:00 تاریخ 11 ژوئن 2010 برگزار می‌شود و سپس در ساعت 16:00 دیدار افتتاحیه بین آفریقای جنوبی و مکزیک انجام خواهد شد.
    آهنگ اصلی مراسم یعنی «نشان یک پیروزی» را آر کلی، خواننده برنده سه گرمی به همراه خوانندگان موسیقی محلی آفریقای جنوبی اجرا خواهند کرد.
    آر کلی می‌گوید: «این بزرگ‌ترین چیزی است که درگیرش شده‌ام. از آفریقا ماجراهای فوق‌العاده‌ای می‌شنوم و وقتی به اجرا در جام جهانی فکر می‌کنم، هیچ واژه‌ای برای توصیف آن نمی‌یابم. هر گاه فرصت عضویت در چنین رویداد تاریخی و بزرگی را داشته باشید بی‌تردید همه چیز خیلی خاص می‌شود.»
    لولا زینگوانا، وزیر هنر و فرهنگ آفریقای جنوبی می‌گوید: «مراسم افتتاحیه نمونه ممتازی از فرهنگ، هنر و موسیقی آفریقایی خواهد بود. در این مراسم بسیاری از هنرمندان آفریقای جنوبی و دیگر کشورهای آفریقا حضور خواهند داشت، به ویژه از شش کشوری که از این قاره در جام جهانی حضور دارند.»

aref آواتار ها
    آخرین بازدید
    14th June, 2010 [ 09:28 AM]
    PSV
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 21 در 14 پست

واقعا انتخاب اینکه از گروه 1 چه تیمی میره بالا خیلی سخته! بقیه گروه ها تقریبا تکلیفشون مشخصه.
    آرژانتین امسال قدرت اوله، امیدوارم اسپانیا آرژانتین فینال باشن.
    شیلی پدیده جام جهانی...
    وقت کردی یه سریم به ما بزن

5. کاربر روبرو از پست مفید aref سپاس کرده است .

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)