صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 68

موضوع: مافیا (انجمن بین المللی مشکلداران)

بـَنـدیـنـَک

BresciaInterJuventusMilan
    سپاس ها
    11,931
    سپاس شده 15,729 در 2,347 پست
    کشور من
    Thailand

خب من بازی رو یاد گرفتم!

بازی رو شنبه شروع میکنیم. پس بجمبید که وقت زیادی نداریم برای بستن لیست.
    همکار عزیز دلقک! (جوکر) بیا لیست شرکت کنندگان رو بذار ببینم چطوریاس

فقط یه مشکل ساعت داریم این وسط. من میتونم ساعت یه سایت درست و حسابی رو بذارم که همه اونجا رو چک کنن. اگر ساعت بهتری سراغ دارید معرفی کنید

در ضمن انقدر خدا خدا نگید. یه موقع جوگیر میشم ازتون میخوام سجده کنید! نقش من "اوستا" خواهد بود
    Roberto Baggiov

2. 7 کاربر از پست مفید Leonardo سپاس کرده اند .

کمک مربی

FiorentinaManchesterUnitedBocaJuniorsFiorentina
    مربی محبوب
    دیه گو آرماندو مارادونا
    بازیکن محبوب
    باتی گل - مارادونا - مسی - فورلان
    تیم محبوب
    Argentina
    سپاس ها
    6,226
    سپاس شده 5,427 در 1,762 پست

آقا تو یه پست تکمیلی و زیبا نقشها رو توضیح بدین و بگین که مثلا مافیا چیکاره است و فلانی چیکاره و . . .
    UNUTMAYIN UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ

فراموش نکنید فراموش شدگان فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمیکنند

[SIGPIC][/SIGPIC]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید BATIGOAL سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

ببین سعید بیا همین قوانین ویکیپدیا[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] رو بزار بعدم نیاز به دادن به سایتی نیس جوکر جان همینطوری میتونه خود بندینی قرعه کشی کنه و بگه به هر کی چیه نقشش و بعد هم اینکه روز اول کسی رو مدیر کش نکن سعید یا مثلا قانون بزار کسی تو 2 روز نبود مدیرکش شه ممکنه این وسط یکی یه کاری واسش پیش بیاد حالا بیاید فرض بگیریم که بازی شروع شده از الان اگه فرضا به مشکلی خوردی سعید به خودم بگو نقشارو:101: حلش میکنم ... .
    ميدوني بازي بايد بالانس باشه!! يعني يه نفر كم و زياد بشه بين نقش ها... بازي به هم ميريزه!!

خب الله مافيا(همون اوستا ) گفت مشكلات رو حل كرده
    -------------------------------------------------------------------------------------

و اما اعضاي اين دوره!! تا به حال 19 نفر اعلام آمادگي كردن!! خب ليست نسبتا تكميل شده!! البته امين تسوكه يكي از بازيكناني كه خيلي بازيشو قبول دارم گفته جمعه شب ميگه مياد يا نه....پس منتظر ميمنيم،همچنان تا شايد كسان ديگري هم بيان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

-بعد از رايزني هاي بيار كاپوت به آغوش مافيا بازگشت!! اما خيانت كتري و يكي از مديران همچنان لكه ي ننگي بر پيكرده ي اين دور مافيا به جا گذاشته!! ايمدور بوديم خيل عظيم يوونتوسي هاي سايت حضور فعالتر در اين دوره داشته باشن كه متاسفانه اينگونه نشد اميد است كاكائو نيز به سان كاپوت از مركب خريت پياده شده و به آغوش مافيا و شخص اوستا بازگرد

---------------------------------------------------------------------
    ويرايش:كاكائو نيز به سان كاپوت به آغوش مافيا بازگشت
    ---------------------------------------------------------------------

-حدود نيمي از اعضا اولين دور بازي خود را تجربه ميكنند!! اما همين افراد خطرناكترين اعضا هستن چرا كه شناخت دقيقي از كيفيت و جنس بازي اون ها وجود نداره!! همين خود بنده در دور اولي كه بازي ميكردم پدري از اين ملت درآوردم كه بيا و ببين

-اعضايي كه براي اولين بار بازي ميكنند حتما حداقل دو دور از دوره هاي قبل را مرور كنند(خيلي وقت نميگيره!!) تا بتونن يه شناخت كلي از بازي پيدا كنن اگر هم سوالي دارن از بازيكنان با تجربه تر بپرسن

-براي زيباتر و پيچيده تر شدن بازي اعضا حتما بايد فعال باشن! و هر چه فعاليت اعضا بيشتر باشه سطح بازي هم بالا ميره!! هر كسي در طول روز(روز مافيا!!) پست نده مدير كش(اوستا كش!!) ميشه و از دور مسابقه خارج ميشه!!

-هيچ كس حق ناراحتي از اتفاقات و حرف هاي رد و بدل شده در طول بازي رو نداره و بايد بدونيم تمام اتفاقات و تمام حرف هاي كه زده ميشه در همينجا باقي ميمونه!! در ضمن در عين حال كه در حين بحث هاي زمان بازي مغلطه و سفسطه انجام ميدهيد سعي كنيد هيچ گونه توهيني به باورهاي و ارزش هاي ديگر دوستان نكنيد!!

-تاكيد ميكنم و باز هم تاكيد ميكنم دوستان در طول چند روز بازي براي جذابيت بازي از هرگونه حرف زدن در مورد نقش هاشون خارج از محيط بازي اكيدا خودداري كنن!! و اگر كسي در اين مورد پيشنهاد بي شرمانه اي به شما داد قطعا مطرح كنيد تا اوستا كارش رو بسازه

-دوستان دوستي ها و مشكلات شخصيشون رو بزارن دم در و بيان تو مافيا محيطي هست كه همه ي ما درش يك شخصيت مجازي خواهيم بود پس بايد تلاش كنيم به اشكال مختلف بر جذابيت بزي بيافزايم!!

-تمام اعضاي مافيا از هر رنگ،جنسيت،نژاد و قومي كه باشن هيچ برتري بر هم ندارن مگر در ايمانشان

-واقعا شرم اور هست كه بعد از اين همه تلاش بنده رو روز اول اعدام كنين يا از اون بدتر همون شب اول به بستر بنده هجوم اوريد

-در دوره ي نهم قانوني به تصويب رسيد به نام قانون جوكر هيچ كس حق قسم خوردن يا قسم دادن ديگران را ندارد! هيچ كس اين حق را ندارد كه بگويد فلاني را اعدام كنيد اگر بي گناه بود من دو دوره(يا همچين چيزي !! ) بازي نميكم يا مديران منو بلاك كنن و به كل وعده هاي انتخاباتي از اين دست

---------------------------------------------------------------------------------------

در مورد نخبگان فراري چند نكته رو بايد بگم!! در مورد مثتقا پاشا كه حقيقتا دوست داشتم در اين دور باشه و يكي از بازيكنان شاخص مافياست مسئوليت يافتن ايشون رو به دايي سعيد سپريم ولي بعدا كه جوياي ماجرا شديم جوابمان را نداند كه باعث شد احوالمان مكدر شود ...

با كلوچ هم بنده خودم شخصا(يعني هر 3 تاي اين ها منم ) رايزني هاي پيچيده اي داشتم!! به معناي واقعي كلمه ميل داشت بازي بكنه و بسيار هم به جوش اومد ولي خب در پايان با لحني حسرت بار گفت:"شايد قسمت نيست كه باشم"(نقل به مضمون!) بنده يه شكل ديگري بر افكار ايشون هجوم اوردم كه ديديم هر چه اصرار بنده بيشتر باشه ناراحتي ايشون از نيومدن هم بيشتر ميشه و متاسفانه در نهايت نيومدن!!

============================================
    -سه تفنگدار خانوم در اين دوره حضور دارن از زنان بايد ترسيد! خانوم محترمي به نام شادي هم ميل داشتن بازي كنن ولي چون چند روز ديگه به سفر خواهند رفت متاسفانه در اين دوره حضور ندارن ولي قول دادن در دوره ي بعد حتما حضور داشته باشن

-در نهايت از همگي درخواست ميكنم با حضور فعال و تمركز دقيق روي بازي باعث جذابيت هر چه بيشتر بازي بشن كه در نهايت خود ما بيشتر لذت خواهيم برد

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky
    ویرایش توسط JoKeR : 19th November, 2010 در ساعت 02:41 AM

6. 8 کاربر از پست مفید JoKeR سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

EsteghlalEsteghlalEsteghlalEsteghlal
    مربی محبوب
    امیرقلعه نویی-دل بوسکه
    بازیکن محبوب
    آرش برهانی
    تیم محبوب
    استقلال-رئال مادرید-میلان-استون ویلا-مارسی
    سپاس ها
    69,409
    سپاس شده 74,667 در 11,094 پست
    کشور من
    Khoshhal

امیرسجاد گفت منم ثبت نام کنم!!
    میکنم خوب.

8. 5 کاربر از پست مفید afshin-ss سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,069
    سپاس شده 28,478 در 5,169 پست
    کشور من
    Germany

Daddy's Home (شکلک بارنی استینسون!)

من از فردا شب adsl دارم پس هستم

10. 6 کاربر از پست مفید Hamed سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,251 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

ای بابا این دو تا هم که مدیرن.
    آقا من به ساناز گفتم من و ممد و ارسل رو مدتی از مدیریت برداره.ولی حامد و افشین رو نگفتم بهش.

در ضمن دوستای تازه وارد رو هم یک نفر درست راهنمایی کنه.بهشون بگین خارج از تاپیک در مورد بازی صحبت نکنن.

12. 8 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

-خب يه مدت سايت بي مدير بمونه هم بد نيست تو بخش ايتاليا كه اتفاقي نمي افته و از اين نظر كاكائو نبايد مشكلي داشته باشه!! تو بخش فوتبال داخلي هم فعلا ليگ تعطيله و شايد مشكلي پيش نياد!!

-به كل چند تا از عوامل نفاق از جمله خود بنده مشغول بازي خواهم بود خيلي نبايد مشكلي پيش بياد!! مديرها رو هم زود سرشون رو ميكنيم زير آب تا زودتر برگردن سر كار و زنديگشون

-راستي تمام اعضا بايد به حالت مخفي در بيان و كسي نتونه از حضور يا عدم حضورون تو سايت اطلاعي داشته باشه!! و همچنين زير پست هاي بازي نبايد تشكر بزنين!!

-در مورد قوانين جاري هم دوره هاي قبل رو بخونين چون احتمال داره سر و شكل اين دور متفاوت باشه از اين جهت بايد با كليت جريان آشنا باشين!

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky
    ویرایش توسط JoKeR : 19th November, 2010 در ساعت 12:31 AM

14. 4 کاربر از پست مفید JoKeR سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,251 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

راحت شدین؟:Smilebb (90):

16. 5 کاربر از پست مفید InTeR سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,603
    سپاس شده 42,761 در 7,451 پست
    کشور من
    Ghati

جوکر این پسته یکی مونده با آخریتو خلاصه کن بگو من حال و حوصله خوندن پستهات رو ندارم
    بعدش اینکه در حین بازی پست بلند نده وگرنه رای من برای اعدام خوده خودتی

18. 6 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

کمک مربی

InterInterInterInter
    مربی محبوب
    Jose
    بازیکن محبوب
    Zanetti,Cambiaso,Milito
    تیم محبوب
    Inter
    سپاس ها
    6,834
    سپاس شده 5,049 در 1,021 پست

من لیست رو که نیگا میکنم قند تو دلم آب میشه.مگه میشه این همه محرمانه ای باشه و من نباشم؟بعد بشینین مرور خاطرات کنین و باز من نباشم؟

شده مشروط هم بشم تو این مسابقات شرکت میکنم.جوکر اضافه کن

20. 5 کاربر از پست مفید Kafkaica سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)