صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: Fan Vs Fan | Chelsea - Arsenal

کمک مربی

LiverpoolLiverpoolLiverpoolLiverpool
    مربی محبوب
    King Kenny , Markus Babbel , Ralf Rangnick , Jurgen Klopp , Slaven Bilić ,, Luis Enrique Martínez
    بازیکن محبوب
    SteveG,Fowler, Keega
    تیم محبوب
    Pride of Merseyside
    سپاس ها
    5,226
    سپاس شده 10,728 در 2,337 پست

Fan Vs Fan | Chelsea - Arsenal

Chelsea Vs Arsenal

من زد و دو روز نت نداشتم و بعدش دیروز که وصل شد به دو تا از طرفدارای چلسی گفتم که بیاین جواب بدید که یکی گفت نمیتونه و یکی Inbox ش پر بود و هرچی موندم خالیش نکرد و این شد که جای هوادار در مقابل هوادار مصاحبه ای شده واسه خودش .
    The Psychotic Eyes Vs ...

سلام
    جواب اینم باید بدم ؟
    1. شايد تاتنهام آرسنال يا وست هام ميلوال بيشترين دشمني رو داشته باشن و پر تنش ترين داربي ها رو تو لندن برگزار کنند ولي اين بازي خاص ترين داربي براي هواداران غیر لندنی دو تيم به شمار ميره ، موافقين ؟ دليلش چه چيزهايي ميتونه باشه ؟
    خب درسته حرفی که میزنی .. دربی آرسنال و تاتنهام یه دربیه کلاسیکه با تمام ویژگیهای منحصر به فرد خودش .. تنفر هوادارهای لندنی دو تیم از هم انقدر زیاده که " فان پرسی " میگه : مردم از ما میخوان تمام توانمون رو تو بازی با تاتنهام بذاریم و پیروز خارج شیم بقیه بازیها مهم نیستن .
    ولی برای هوادارهای خارج از لندن موضوع متفاوته ... ما داخل جو فوتبال انگلستان نیستم .. مردمی که عاشق فوتبالن و تیمهای فوتبالشون براشون مثل دینی که انتخاب میکنن اهمیت داره شاید حتی مهم تر و مسلما نمیتونیم تفاوت این دربی ها رو درک کنیم
    برای ما فقط نام تیمهاست که جذابه .. چلسی چند سالی هست که قدرتمند شده و اسمش هم پرآوازه .. عامه ی مردم به این نگاه میکنن که چلسی چه بازیکنی داره ؟ تو این چد ساله تو چه رقابتهای معتبری بوده و چه مقامی کسب کرده ؟ تاتنهام چی ؟ بازیکنهاش کیا هستن و تمام این سوالات .. چلسی و آرسنال تیمهای شناخته شده تری برای مردم هستن و در نتیجه این دربی برای ما خارجی ها مهم تر میشه
    البته من فکر میکنم که این روند در دراز مدت تغییر بکنه ... یعنی در آینده اگه دو تیم آرسنال و چلسی به قدرتمند بودن خودشون ادامه بدن و نسلها تغییر پیدا کنن این دربی به یک بازی حساس تبدیل میشه ... برای آرسنال ممکنه تاتنهام یه رقیب دیرینه باقی بمونه ولی در حد یه سمبل فکر نمیکنم اثر سابقش رو داشته باشه .. این فقط یه حدسه
    2. فصل نقل و انتقالات تيمتونو تشريح کنيد به طور کامل از 10 بهش يه نمره بدين
    به نسبت سالهای قبل پنجره ی نقل و انتقالات خوبی داشتیم .. خط دفاعی مون نیاز به تقویت داشت که با اضافه کردن مهره هایی که با درایت رئیس خریداری شدن .. میتونم بگم مشکلاتمون در خط دفاعی حل شد .. بازیکنانی مثل کوسیلینی و اسکیلاچی که بازیکنهای اسم و رسم داری نیستن ولی توانایی های خودشون رو تو این چند بازی نشون دادن
    خط حمله ما شاماک رو خریدیم .. کسی که اولین خریدمون بود و انتظارش رو داشتیم که با باز شدن پنجره نقل و انتقالات آرسنالی بشه .. شاماک مهاجم سختکوش و گلزنیه .. البته تیم ما مسلما تو خط حمله مشکلی نداشت چون ما همیشه موقعیتهای گل زیادی روی دروازه حریفان درست میکنیم .. خط حمله ی ما یک مشکل داره و اونم مصدومیت فان پرسی و بنتنر هست که یا این مصدومه یا اون .. بعضی اوقات هم هر دو .. از این نظر حضور شاماک یکی از وجوبات بود
    ولی متاسفانه نتونستیم دروازه بان مطمئنی خریداری کنیم .. شخصا خیلی تمایل داشتم که " گیون " رو بتونیم بخریم ولی متاسفانه نشد .. این فصل بیشترین ضربه ای که ما میخوریم از دروازه خواهد بود و امیدوارم که تو ماه ژانویه بتونیم گیون رو بخدمت بگیریم .. البته اگه جایی نرفته باشه
    و مهمترین اتفاق تو نقل و انتقالات برای ما حفظ فابرگاس و بازیکنهایی بود که چند سال روی پرورششون کار کرده بودیم ..
    8 - دو نمره بخاطر دروازه بان ضعیف کسر شد
    3. چلسي اول آرسنال سوم ؟ راضي کننده بووده نتايج تا حالا ؟ از کيفيت بازي تيمتون راضي بوديد تا حالا ؟
    من این فصل با خریدهایی که کردیم و تقویت نقاط ضعفمون .. با تجربه شدن بازیکنها و هماهنگیشون با هم .. خیلی به تیم امید داشتم ولی الان خیلی آدم خوشبینی به آخر فصل نیستم

من فکر نمیکنم این آرسنال باز هم توانایی فتح جام مهمی رو داشته باشه با اینکه عمیقا آرزوش رو دارم .. مشکل مصدومیت بیشتر از معضل دروازه بان خوب داره مارو آزار میده .. چیزی از فصل نگذشته ما هنوز ابتدای راه هستیم با مصدومهایی که تعدادشون از انگشتهای دست بیشتره ! این روند تیم مارو ضعیف میکنه و باعث میشه که تو رقابتهای مهم به مشکل بخوریم
    هنوز زوده قضاوت در مورد جایگاه .. با اینحال ممکنه فاتح نباشیم ولی مطمئنم که امسال نمایش خیلی بهتری از سالهای قبل داریم
    4. ليگ برتر اين فصل رو چطور ميبينيد ؟ به نظرتون بيگ 4 شکل خواهد گرفت يا بيگ 7 يا همچين چيزي ؟ چرا به نظرتون تا اين حد نسبت به فصل قبل ليگ سخت تري رو شاهد هستيم تا جايي که وست بروم شاخ ميشه و يا تيماي بزرگ خيلي راحت تر امتياز از دست ميدن ؟
    نه وست بروم شاخ نمیشه .. فقط استرس و فشار بازیها بخاطر رقابت تنگاتنگ انقدر زیاد میشه که باعث میشه تیمهای بزرگ تو یک هفته نتایجی که میگیرن تحت تاثیر نتیجه نگرفتن یکی از مدعی ها باشه
    رقابت این فصل لیگ برتر فوق العاده نزدیک و حساسه .. رئیس معتقده که تیمی که بتونه ثبات خودش رو تا ماه می حفظ کنه مدعی اوله فتح لیگ میشه .. یعنی مهم ترین چیز تو این لیگ فشرده و پر از تنش داشتن ثبات تو طول رقابتهاست
    اما بیگ فور یا سون .. برای من بیگ فور همیشه بیگ فوره و زیاد نمیشه ! لیورپول تضعیف شده جاشو به تاتنهام نمیده ! بیگ فور بیگ فوره .. من سیتی و تاتنهام درسته حرفهای زیادی برای گفتن دارن ولی اون ثبات لازم رو ندارن
    5. با وجود مهاجماني مثل دروگبا و آنلکا و شماک و ون پرسي چه چيزي باعث ميشه مالودا و والکات آقاي گل هاي دو تيم باشن ؟
    اول یه توضیحی میدم که نمیتونم راجع به لسی نظر بدم چون بازی ازش ندیدم این فصل .. کلا چلسی تیمی نیست که من به دیدن بازیهاش به عنوان یه هوادار فوتبال علاقه داشتم باشم .. جذبم نمیکنه .. بخاطر همین راجع به چلسی و بازیکنهاش با تمام احترامی که به هواداراش دارم ولی صحبت نمیکنم
    تکلیف رابین که معلومه از اول فصل فقط دو سه بازی اونم نصفه و نیمه بازی کرده ..

اما شاماک .. نیروی تازه تزریق شده به تیمه .. تو لیگ برتر تازه وارد به حساب میاد و هنوز اونطور باید و شاید نتونسته خودش رو کامل با لیگ برتر هماهنگ کنه .. البته به نظر من روندش خوب بوده .. ولی من معتقدم از یه مهاجم فقط نباید انتظار گلزنی داشت ... اصلا مهم نیست که چه کسی گل میزنه .. مهم نتیجه گرفتن تیم با همکاری بازیکنهاس .. حس همکاری که آرسنال به وفور ازش داره و همین باعث میشه که ما بازیکنهای مختلفی تو یه بازی برامون گلزنی کنن

6. معمولا بازيکناي بزرگ هميشه مقابل تيمهاي بزرگ نميتونن موفق باشن اما چه چيزي باعث ميشه دروگبا در 10 بازي 12 گل براي چلسي مقابل آرسنال به ثمر برسونه ؟ بعيد ميدونم بازيکني چنين آماري جلو يه تيم بزرگ داشته باشه تو ليگ برتر
    دروگبا مهاجم فوق العادیه .. تمام ویژگیهای یه مهاج خوب رو دروگبا داره
    برای ما الان مهم نیست که دروگبا چند تا بهمون گلزده .. باید تمرکز کنیم که چوری مهارش کنیم .. یه اتفاق همیشه ثابت نمیمونه و تکرار نمیشه .. ممکنه فردا دروگبا جلوی مدافعان پرنفس و جنگنده ی ما نتونه کاری بکنه ولی مسئله اینه که همه ی بازیکنهای چلسی برای ما مهم هستن و ما مراقب تک تک بازیکنهای چلسی هستیم .. ممکنه فردا دروگبا گل نزنه و مالودا بزنه ! پس به خاطر یه آمار نباید حواسمون پرت بشه

این بازی میتونه مدعی این فصل رو بهتر نشون بده پس باید تحت تاثیر این حرفها نباشیم و به کار خودمون بپردازیم
    7. رمز موفقيت آرسنال و چلسي تو سالهاي اخير چه چيزي بوده ؟ خوب چلسي در ابتداي راه با آبرامويچ پول زيادي به تيم تزريق کرد و در سال دوم مورينيو تيم رو به حد بالايي رسوند و بعد از خوزه و فصل قبل بود که بازي هاي خوب چلسي خيلي ها رو غافلگير کرد و تا همين 2 هفته پيش هم ادامه داشت ! آرسنال هم با همون روند هميشگيش پيش ميره چشم به آينده اي داره که بتونه بازيکناي جوون اوج گرفتشو حفظ کنه تا به قهرماني برسه ... آيا چلسي باز بازي هاي قهرمانانه ي قبل از بازي با نيوکاسلشو انجام ميده و قهرمان ميشه ؟ آيا آرسنال به سر منزل مقصود ميرسه ؟
    چلسی تو این چند سال تنها عاملی که باعث موفقیتش شده ثباتش بوده .. نگاه کنیم به بازیکنهای چلسی و ببینم چند ساله که دارن در کنار هم بازی میکنن ؟ .. خب برای ما هم کم و بیش این مسئله بوده ولی تفاوت چلسی تو تجربه ای بوده که بازیکنهاش داشتن و عامل موفقیت چلسی تو این یکی دو سال آخر همین موضوع بوده
    البته چلسی به نظر من مدیریت قوی هم داره .. حضور مربیهای کارآمد هم ممکنه دلیل دیگه ای بر موفقیت چلسی باشه
    ولی آرسنال از بی تجربگی بازیکنهاش و مدیریت ضعیف ضربه خورده .. تو قسمتهای قبل گفتم که این فصل معتقد بودم دیگه ما بهونه ای نداریم برای گفتن اینکه تیم جوونه ، بی تجربه س باید بهش فرصت داد .. تیم ما هم الان چند ساله که از لحاظ بازیکن ثبات نسبی رو داره و بازیکنهایی که قبلا میگفتیم بی تجربه هستن الان تجربه دارن .. از لحاظ مدیریتی با اومدن گازیدیس خیلی رشد کردیم ! از لحاظ مالی یکی از باشگاههایی هستم که دخل و خرجمون با هم هماهنگه و بدهی نداریم و داریم ثروتمند میشیم از این لحاظ به چلسی برتری هم داریم ... با اینکه چلسی الان وضعیتش نرمال شده ولی فکر میکنم مقروض باشن ! همین امسال برای جذب بازیکن تحت فشارشون گذاشت و مجبور شدن که بازیکنهاشون رو بفروشن ولی ما برعکس جذب بازیکن کردیم و جلوی پیشنهادهای وسوسه آور هم ایستادیم
    8. چرا ليگ برتر براي مالک هاي خارجي جاي دوست داشتني اي بوده و هست ؟ براي معروف شدن اون شخص و بالا رفتن دولتش شرايط خوب و سود خوبي که شايد به خريدار برسه يا عشق به فوتبال ؟ ها ها ! روندي که سالهاست بوده تو ليگ برتر از زمان بلک برن دالگليش و حتي با بحران اقتصادي جهان هم نتونسته جلوي دلارهاي شيخ منصور که مثل ريگ خرج ميشن رو بگيره ! اين خوبه يا بد ؟ تيمهايي که مالکاي ثروتمند ندارند به رغم داشتن تاريخي با شکوه کارشون به کجا ميکشه ؟
    من با این مالکان ثروتمند مشکل دارم آقا جان میان یه تیمی رو میخرن بدونه توجه به اینکه در چه جایگاهی هستن دلارهاشون رو به رخ دیگران میکشن و پیشنهادهای سرسام آوری میدن که بازار نقل و انتقالات رو به مکان مزایده شبیه میکنه
    چلسی الان یه مصداق بارز از همین تیمهاییه که با اومدن آبرامویچ قیمت های نجومی برای بازیکنها میدادن و به خدمتشون میگرفتن ولی بعد از مدتی با این هزینه ها و دستمزدهای زیاد روندشون رو تغییر دادن تا بتونن تعادل رو به خزانه شون برگردونن .. آبرامویچ بچه ی خوبی شده الان .. یه ویژگی هم داره آبرامویچ که خوشم میاد اینه که به چلسی علاقه داره .. برای من مهم که مالک باشگاهی که بهش علاقه دارم به تیم علاقه داشته باشه و فقط قصدش به شهرت رسیدن و بیشتر کردن مالش نباشه
    در نتیجه من مخالف ورود این مالکهای ثروتمند بدون سیاست و عشق فوتبالی هستم .. ولی یکی مثل آبرامویچ بدون اون یشینه ی چند سال اولش مالک خوبیه
    حتی چند وقت پیش من صحبت میکردم از جی زی رپر آمریکایی که به آرسنال علاقه داره و میخواد بیاد سرمایه گذاری کنه .. من از این آدم استقبال میکنم چون باشگاه براش مهمه و قصد زیادی داره که تو هیئت مدیره تیم نقش داشته و در کنارش سرمایه گذاری هم بکنه .. این به نظر من معقول و خوبه
    9. دو مربي با تجربه و پر افتخار روبروي هم قرار ميگند نقاط ضعف و قدرت اين دو رو در چي ميبينيد ؟ هرچند به قول ونگر فقط وقتي ميشه دو مربي رو با هم مقايسه کرد که در ابتداي فصل به يک اندازه پول در اختيارشون باشه تا تيموشونو خودشون انتخاب کنند ولي از اونجايي که چنين اتفاقي ممکن نيست به نظرتون حاضر بوديد مربي مقابل مربي تيمتون بود ؟
    کارلتو برای من مربی فوق العاده محترم و صاحب سبکیه .. منش اش ، رفتارش و تمام ویژگیهای رفتاریش رو هم به عنوان یه مربی قبول دارم
    خب صبر و حوصله ی کارلتو ، خونسردیش ، توانایی کار با بازیکنهای بزرگ از ویژگیهای خاص کارلتوئه .. ولی نقطه ی ضعف فکر میکنم کنار اومدنش با مدیران و مسئولان باشه مشکلی که تا حدودی ونگر هم داره
    یعنی خیلی خوب نیست که مربی بجای درنظر گرفتن هوادارها و موفقیت تیم ، مالک باشگاه و مدیرش رو در نظر بگیره .. چرا مدارا کردن و کنار اومدن با بعضی شرایط مثل بی پولی چیز بدی نیست ولی مسلما وقتی تیمی نتیجه نمیگیره انگشت اتهام اول سمت مربی میره .. مشکلی که به نظر من آنجلوتی رو تو میلان به سمتی برد که به یه مربی معمولی بدل شد ! در صورتیکه نتیجه گرفتن با تیم اون دوره ی میلان کار هر کسی نبود ... الان هم تو چلسی من دوست ندارم که به اون سرنوشت دچار بشه .. مجبور شده خرید نکنه بازیکنهاش رو بفروشه و مسائلی از این دست ! فکر کنم تنها نقطه ضعف دو مربی این باشه
    10. آرسنال هرچند تيمي بوده که معمولا به يک بازيکن وابسته نبوده و نيمکت سرحالي داشته ولي فابرگاس بازيکني نيست که تو چنين بازي اي جاشو پر کرد ! از اون طرف هم به نظر نمياد لمپارد شرايط بازي داشته باشه ! چه چيزهايي رو تو اين بازي با نبود اين دو از دست ميديم ؟
    تو نبود این دو بازیکن .. خلاقیت به میزان زیادی تو هر دوتیم کاهش پیدا میکنه در آرسنال بیشتر ... به نظرم بازی خشک و سراسر فیزیکی رو از دو تیم ببینیم بدون این دو
    11. تا حالا کودوم بازيکنا از تيمتون عملکرد خوبي داشتن ؟ دو مربي زياد به جوانان باشگاه توجه دارند ، کودوم يکي از جواناي باشگاهتون عملکرد خوبي داشته ؟
    متاسفانه من تو طول فصل فقط یه بازی از تیم دیدم ولی فکر میکنم فابرگاس تو چند بازی که بود اثر فوق العاده ی خودش رو تو ترکیب ونگر نشون داد و اگه اتفاق خاصی نیوفته فابرگاس تو طول فصل بهترین بازیکن آرسنال میشه
    در کنارش والکات هم خوب کار کرده بود اگه دچار مصدومیت بی موقع نمیشد
    ولی تو جوونتر ها بگم بهتره .. جک ویلشیر فصل خوبی رو خواهد گذروند و به درخشش امید داریم
    12. آيا ژانويه ي پرکاري در پيش داره مربيتون ؟ در چه پست هايي به نظرتون نياز به خريد بازيکن ميتونيد داشته باشد ؟
    به غیر از تقویت دروازه مشکل دیگه ای نداریم .. اگر شاید یک دندگی رئیس نباشیم میتونیم این معضل رو هم برطرف کنیم
    13. دوست داشتيد چه بازيکنهايي از تيم حريف تو تيمتون بودند ؟
    اسین و کالو
    14. تا چه حد از تيم مقابل متنفريد ؟ حاضريد چه از خود گذشتگي اي انجام بديد ولي به تيم مقابل نبازيد ؟
    حاضرم کچل کنم ولی ببریم
    از چلسی متنفر نیستم ولی تیمی هم نیست که بازیهاش رو نگاه کنم ، خسته ام میکنه گفتم که جذبم نمیکنه حتی چلسی کارلتو ! ولی تیمی نیست که تو بازیهایی به غیر از لیگ آرزوی باختش رو هم داشته باشم ! کاملا بی تفاوتم نسبت بهش
    15. ليگ قهرمانان امسال و حضور 3 تيم لندني در جامي که فينالش تو لندن برگزار ميشه ! چقدر داراي شانس ميدونيد تيم خودتون و 2 تيم لندني ديگه رو براي رسيدن به ويملبي ؟ با توجه به اینکه هیچ لندنی ای تا حالا این جام رو نبرده !
    تیمها قدرتمند هستن .. من ترجیح میدم شانس و اینطور مسائل رو بذارم کنار و ببینم که گذر زمان باعث چه اتفاقاتی میشه ، موفقیت آرسنال یا .. !
    چلسی مثل همیشه شانس زیادی داره بخصوص با آقای لیگ قهرمانان .. ولی تاتنهام پتانسیل و توانایی عبور از همچین مسیر سختی رو نداره .. هنوز کوچیکه
    16. خاطره انگيز ترين دربي هاي آرسنال و چلسي براتون کودوم مسابقات بودن ؟ کودوم بازيکنهاي بهترين عملکردها رو داشتن در اين بازي ؟
    ما که چند وقتیه چلسی رو نبردیم .. حافظه ی دور منم ضعیفه .. هر چی دوستمون تو اونور خط بگه
    17.ترکیب ایده آل + مصدوماتون
    فان پرسی ، بنتنر ، دیابی ، فابرگاس ، ورمائلن ، آلمونیا ، فریمپونگ ، والکات .. مصدومهای ما هستن .. احتمال داره که جا انداخته باشم چون خیلی زیادن
    اما ترکیب پیشنهادی من :

--------------------- مانونه ------------------------
    کلیچی---- کوسیلینی ---- اسکیلاچی ---- سانیا
    ---------------------- سانگ -----------------------
    آرشاوین ------------- روسیچکی ----------- ابوئه
    ---------------------- شاماک ----------------------
    در آخر معذرت میخوام .. هم وقتم کم بود هم تو این ساعت واقعا برای پاسخ دادن خسته بودم .. امیدوارم که اگه خواننده ای داره دوستان به بزرگی خودشون ببخشن

پ.ن : اینم تقدیم به هوادارای دو تیم

[SPOILER][/SPOILER]

2. 14 کاربر از پست مفید Scouser سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,962
    سپاس شده 29,674 در 6,610 پست

زحمت کشیدی الان بازیکنا دارن لباس میکنن که برن توی میدون !
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 7 کاربر از پست مفید S@eed سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

ArsenalArsenalArsenalArsenal
    مربی محبوب
    Arsène Wenger
    تیم محبوب
    The Gunners
    سپاس ها
    24,473
    سپاس شده 25,634 در 5,042 پست

حداقل بعد از بازی بیاید اینجا بحث کنید من بیشتر از این ضایع نشم

She likes to hide, and I don't know why
    I'd ask but she's too hard to find

6. 5 کاربر از پست مفید The Psychotic Eyes سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

من به نوبه ی خودم از علی فاولر و بیتا عذر میخوام.

بخدا علی خیلی دیر بهم گفت بعدشم نمیدونم صندوق پیام خصوصیم چشه که هر چی خالیش میکنم بازم نوشته 100%!!!!!

بهرحال بازم معذرت میخوام ولی کاش علی زودتر گفته بود

8. 5 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,088
    سپاس شده 64,144 در 9,008 پست
    کشور من
    Ghafelgir

نه وست بروم شاخ نمیشه .. فقط استرس و فشار بازیها بخاطر رقابت تنگاتنگ انقدر زیاد میشه که باعث میشه تیمهای بزرگ تو یک هفته نتایجی که میگیرن تحت تاثیر نتیجه نگرفتن یکی از مدعی ها باشه
    رقابت این فصل لیگ برتر فوق العاده نزدیک و حساسه .. رئیس معتقده که تیمی که بتونه ثبات خودش رو تا ماه می حفظ کنه مدعی اوله فتح لیگ میشه .. یعنی مهم ترین چیز تو این لیگ فشرده و پر از تنش داشتن ثبات تو طول رقابتهاست
    اما بیگ فور یا سون .. برای من بیگ فور همیشه بیگ فوره و زیاد نمیشه ! لیورپول تضعیف شده جاشو به تاتنهام نمیده ! بیگ فور بیگ فوره .. من سیتی و تاتنهام درسته حرفهای زیادی برای گفتن دارن ولی اون ثبات لازم رو ندارن
    اشکال داره من اینجا مطرح کنم؟!
    این بیگ فور چیه؟!
    منچستر - چلسی - لیورپول - آرسنال؟
    به این میگید بیگ فور؟
    الان از 2004 به اینور که آرسنال شد کی تیمی جز منچستر و چلسی قهرمان شدن که اسمش رو گذاشتید بیگ فور؟
    این بیگ فور بزرگترین افتخارشون که باز هم جز برای منچستر تو اروپا نیست چی هست؟
    الان چند وقته آرسنال یه تیم عادی هست و هیچی نداره که نشون بده تو لیگ و همون سوم چهارم میشه؟
    شرمنده....ناراحت نشید...اما بیگ فور یه چند وقتی هست مرده!
    بیگ 2 درست تر هستش!
    لیورپول هم که بیخیالش بشیم واسه 1-2سال آینده بهتره.
    لطفا نگید 2سال پیش تا نزدیکای قهرمانی اومد که اونوقت منم یاد رئال سوسیه داد میفتم که ...!
    چه بخواید چه نخواید لیگ انگلیس هم 2قطبی شده و شاید همین منچستر سیتی یه تکونی بهش بده.
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کـُـــلـــــنگ

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    مربی محبوب
    P3P Guardiola
    بازیکن محبوب
    Carles Puyol** & Lio
    تیم محبوب
    F.C.Barcelona.Perspolis
    سپاس ها
    72,601
    سپاس شده 42,757 در 7,450 پست
    کشور من
    Ghati

دقیقا ! خوب شد ممد این بحث رو راه انداختی ! میگن بیگ فور ! بیگ فوری که لیورپول رو داره که 20 ساله که قهرمان نشده . آرسنالی توشه که نه ستاره ایی داره نه .....

حتما الان میاید میگید که کیفیت لیگ بهتره و این حرفا !! لیگ اسپانیا هم دو قطبیه ولی توی اروپا قدرتشو به قدر کافی نشون داده !

12. 4 کاربر از پست مفید Carles Puyol سپاس کرده اند .

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,454 در 4,275 پست

baz farsi nadaram . bebakhshid

aval khedmate mamad begam ke big 4 felan tatenham - man utd - arsenal va chelsea hast va liverpool kharej shode azash .... .

نقل قول نوشته اصلی توسط Carles Puyol نمایش پست ها
    دقیقا ! خوب شد ممد این بحث رو راه انداختی ! میگن بیگ فور ! بیگ فوری که لیورپول رو داره که 20 ساله که قهرمان نشده . آرسنالی توشه که نه ستاره ایی داره نه .....

حتما الان میاید میگید که کیفیت لیگ بهتره و این حرفا !! لیگ اسپانیا هم دو قطبیه ولی توی اروپا قدرتشو به قدر کافی نشون داده !
    avalan arsenal in fasl be marateb ali tar boode va shayad emsal sale khobi bashe barash .

ama to CL to in sal ha (gheir az fasle gozashte) team ghaye englisi to CL harfe aval ro mizadan va hamishe dar kamtarin halat 2 ta namayande to nime nahayi dashtan . pas neshon az keifiat balaye team ha has.

ama to league spain faghat barca va real hastan va fasele 2 team sevom ba in ha 25 emtiaz bood ke neshon az 2 ghotbi boodan mofrat dare ! to CL ham ke real chandin fasle telesm shode va barca hast !

dar zemn mamad league england che bekhay che nakhay hayajan bishtari dare . parsal ta 3 hafte akhar 3 team bar sare ghahremani reghabat dashtan va 3 team ham bar sare gereftan sahmie CL !

ama tamame hayajan league spain be reghabat real va barca hast ! !

14. 2 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

LazioChelseaBayerLeverkusenDeportivo
    مربی محبوب
    DIEGO SIMEONE
    بازیکن محبوب
    FRANK LAMPARD
    تیم محبوب
    L.C.L.D
    سپاس ها
    39,204
    سپاس شده 50,762 در 12,594 پست
    کشور من
    Iran

ولی من فکر میکنم چیزی که باعث شد بیگ فور به وجود بیاد و همه هم قبولش کنن حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان بود.
    فصل قبل که برای همشون فاجعه بود ولی به فصول قبل تر توجه کنید:

حاضران در نیمه نهایی:
    دو فصل قبل: چلسی منچستر - آرسنال
    سه فصل قبل: چلسی منچستر لیورپول
    چهارفصل قبل: چلسی منچستر لیورپول

این آمار رو کدوم لیگ دیگه ای تو اروپا داره؟!
    درسته که لیورپول افت کرده و آرسنال خیلی جوون شده ولی دلیل نمیشه بگیم که بیگ فور از بین رفته!
    من سیتی هم راه درستی رو پیش گرفته و با این روند هیچ تردیدی وجود نداره که قدرت بزرگی میشه

16. 7 کاربر از پست مفید HHAMI سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

مربی محبوب
    ناصر حجازی
    بازیکن محبوب
    ناصر حجازی
    سپاس ها
    66,088
    سپاس شده 64,144 در 9,008 پست
    کشور من
    Ghafelgir

نقل قول نوشته اصلی توسط hhami نمایش پست ها
    ولی من فکر میکنم چیزی که باعث شد بیگ فور به وجود بیاد و همه هم قبولش کنن حضور قدرتمندانه در لیگ قهرمانان بود.
    فصل قبل که برای همشون فاجعه بود ولی به فصول قبل تر توجه کنید:

حاضران در نیمه نهایی:
    دو فصل قبل: چلسی منچستر - آرسنال
    سه فصل قبل: چلسی منچستر لیورپول
    چهارفصل قبل: چلسی منچستر لیورپول

این آمار رو کدوم لیگ دیگه ای تو اروپا داره؟!
    درسته که لیورپول افت کرده و آرسنال خیلی جوون شده ولی دلیل نمیشه بگیم که بیگ فور از بین رفته!
    من سیتی هم راه درستی رو پیش گرفته و با این روند هیچ تردیدی وجود نداره که قدرت بزرگی میشه
    میثم جون چهار فصل قبل مرد داداش!
    اگه دوس داری 40فصل پیشم بگو و شفیلد و ناتینگهام فارستم بیار وسط!

ممد رونالدو...
    اگه آرسنال این فصل خوب شده والنسیا این فصل صدر نشینه
    اگه تیمهایی انگلیسی تو مراحل بالا حضور دارن تیمهای اسپانیایی اکثرا تو جام یوفا قهرمان میشن.
    جز این فصل گذشته که یه فصل رویایی بارسا و رئال بود بذاریم کنار حتی اون فصلی که بارسا 6تا جام برد اختلاف رئال و سویا 8امتیاز بود!
    در ضمن...لیگ انگلیس هم 100% دو قطبی هست.
    چلسی و منچستر یونایتد.
    آخرین قهرمانی یه تیم دیگه جز اینها برمیگرده به 2004 که همون سال تو اسپانیا هم والنسیا قهرمان شد!!!
    Puyol: I came here as a boy and I leave with a family

18. 4 کاربر از پست مفید Capitan Puyol سپاس کرده اند .

کمک مربی

LiverpoolLiverpoolLiverpoolLiverpool
    مربی محبوب
    King Kenny , Markus Babbel , Ralf Rangnick , Jurgen Klopp , Slaven Bilić ,, Luis Enrique Martínez
    بازیکن محبوب
    SteveG,Fowler, Keega
    تیم محبوب
    Pride of Merseyside
    سپاس ها
    5,226
    سپاس شده 10,728 در 2,337 پست
    نمیدونم چه جوی وجود داره برای بارساییا کلا ! کلا یه طوری شدن جدیدنا ! مسی میاد میگه باید با ماسکی انسان وار رفتار کنید و بدینش به بارسا ! همین میشه ماسکی میگه جلو سیتی بازی نمیکنم و جو تیم رو میریزه بهم و بعد یه هفته قبل از پایان پنجره ی نقل و انتقالات لیورپول اوکی میده ولی بارسا تا میتونه نامردی میکنه و پولشو روز آخر میده به لیورپول و همین میشه که لیورپول نمیتونه روز آخر مهاجم جور کنه و این میشه که جلو بلک پول که تورس دقیقه ی 10 مصدوم میشه 22 موقعیت گل داره و فقط یک گل . از اونور پیکه میاد میگه که تورس داره تو لیورپول حروم میشه و لیورپول تیم کوچیکیه براش و اینا ...
    آره یه مدتیه از بارسا متنفرم ...
    ویرایش توسط InTeR : 4th October, 2010 در ساعت 12:32 PM

20. 4 کاربر از پست مفید Scouser سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)