صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: Photography: A Middle-brow Art

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,834 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

پارس فوتبال Photography: A Middle-brow Art

تاپیک عکاسان مایل به حرفه ای شدن

خوب این تاپیک رو زدم برای اینکه وقتی میرین بیرون ول نگردین و عکس بگیرین اونم تو زاویه های حرفه ای,حالا حرفه ای هم نباشه عکس هاتون جالب دربیان الگو بگیریم دیگه.در حقیقت بعده عکسای زیبای رضا که تو محرمانه گذاشت این تاپیک به فکرم رسید و گفتم بزنم تاپیکش رو.

لطفا عکس گرفتین کوتاهی نکنید

پس عکسای مسافرت و پیک نیک و گردش های روزانه و هرجا که میرین رو لطفا اینجا بذاررین,منتها کوچیک باشه بهتره

نظر دادن در اولویته

و اینکه برای عکس هاتون اسم انتخاب کنید لطفا

و دیگر هیچ و موفق باشین

Can't nothing, bring me down

ســارانــاز

مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    سپاس ها
    24,905
    کشور من
    Ghati

خوب برای ا ولین پست عکسای گردش امروز با دوتا از دوستای دبیرستانم رو براتون میذارم,بعده چند سال تصمیم گرفتیم بی خیال درس و اینا بشیم و یه سر بریم بیرون. در کل خیلی خوش گذشت.جای همتون خالی

اینم عکسای امروز.محل:خارج از تبریز,میری طرف جاده ی اهر و از اونجا گرفتیم رفتیم تا رسیدیم به یه منطقه ی خوش آب و هوا,نمیتونم بگم چقدر عجیب بود.این چند روزه عجیب تبریز گرم شده بود و خفه کننده و خیلی کسل بودم.ظهرم رفتنی خیلی گرم بود در حقیقت داشتیم پشیمون میشدیم از رفتنمون ولی یهو وارد یه منطقه شدیم احساس خنکی مفرط کردیم تا جایی که اب بینی مون هم اومدبعد تازه فهمیدیم اینجا یه منطقه ی خاص هست که به علت وجود کوه های زیاد اینهمه خنک هستش و کلی حال کردیم تو اون هوای خنک و البته سرد

این هم عکس ها

خشخاش های غمگین

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بابونه ی سرشاد

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پونه ی سرافراز

سلام زندگی

زندگی گاهی خشن است(اینجا از اونجایی که من کور تشریف دارمپام رفت رو گل وسر خوردم و اینطوری شدم )

زایمان زیبای خشخاش

از تولد تا تکامل

مهمانی رنگ ها

تلاش

زیبای خفته

گاها زندگی می میرد

موج بی تاب

مرد ابری

قارچ های بی گناه(اینجا کنار یه برکه کلی قارچ پیدا کردیم )

آل استار کثیف و ایستک ها

پ ن :خندیدن به اسم ها آزاد می باشد

سرمربی

MilanBrescia
    مربی محبوب
    کارلو آنجلوتی
    بازیکن محبوب
    ساندرو نستا
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    20,373
    سپاس شده 13,674 در 2,706 پست

نمبدونم من با این سایت img4u مشکل دارم یا اون با من مشکل داره ولی بعضی از عکسهارو نمیتونم ببینم، بقیه هم خیلی دیر لود میشن. ولی از تو اون عکسهایی که تونستم ببینم بهترینش "موج بی تاب" بود. چرت ترینش هم "قارچ های بی گناه" چهار تا قارچ درب و داغون گرفته دستش عکس گرفته آخه کجاش هنری و حرفه ایه؟ :78:

راستی خنده دار ترین اسم هم "بابونه سرشاد" بود البته با احترام به "زایمان زیبای خشخاش"
    ویرایش توسط Rossoneri : 6th June, 2010 در ساعت 05:39 PM

ســارانــاز

مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    سپاس ها
    24,905
    کشور من
    Ghati

نمبدونم من با این سایت img4u مشکل دارم یا اون با من مشکل داره ولی بعضی از عکسهارو نمیتونم ببینم، بقیه هم خیلی دیر لود میشن. ولی از تو اون عکسهایی که تونستم ببینم بهترینش "موج بی تاب" بود. چرت ترینش هم "قارچ های بی گناه" چهار تا قارچ درب و داغون گرفته دستش عکس گرفته آخه کجاش هنری و حرفه ایه؟
    مشکل از توئه کوروشه

بعدشم اون موج رو هم خودم ایجاد کردما .دوباره بعدشم همش که هنری نیس.اخه اون دست یه قطره خونی کجاش هنریهخودتون دیگه درک و فکر دارین نخواستم اشاره کنم که عکسا معمولی هستن و من خودشیفته اسمشونو هنری گذاشتماصلا بری یه عکاس بیاری میگه این عکسا همه از دم زرشکنحیف اینا که اسمشونو بذارین حرفه ای

گفتم بذاریم از واسه همدیگه الگو بگیریم.ولی دستت درد نکنه بابت نظرتت,واقعا خوشحالم کردی

5. 10 کاربر از پست مفید Peerless Alex سپاس کرده اند .

سرمربی

مربی محبوب
    Jose Morinho
    بازیکن محبوب
    Javad Kazemian
    تیم محبوب
    Chelsea & Perspolis
    سپاس ها
    12,896
    سپاس شده 11,022 در 2,729 پست

خب من همین یدونه عکس رو همین جمعه پریشب گرفتم
    تو وبلاگم هم گذاشتم
    ولی اگه دیدید بیخوده پاکش کنید !
    (ببخشید دیگه)

رفته بودیم طرف ولنجک و از اون ور از توچال سر در اوردیم !
    از عکس پیداست که تهران زیر پاست واقعا جای قشنگیه ! مخصوصا شب !
    آدم اینجور جاها میتونه خودشو پیدا کنه ...
    ارامش خاصی به ادم دست میده ...

7. 8 کاربر از پست مفید Seventy One سپاس کرده اند .

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,454 در 4,275 پست

این دو تا عکس رو ساله پیش رفته بودیم شمال از اونجا گرفتم.البته هنری نیست ولی واقعا ارامش دریا رو هیچ جا نداره.وقتی میرم لب ساحل دیگه نمیتونم جدا شم !فقط به دریا نگا میکنم و لذت میبرم !

همین که صدای موج دریا رو بشنوی خودش کلیه ! اما به هر حال اینجا میذارم :

پ.ن: با دوربین N73 گرفتم !
    ویرایش توسط DakmaN : 8th June, 2010 در ساعت 01:06 AM

9. 8 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

FulhamPerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    پرسپولیس- رم- فولهام- مايوركا- دورتموند- تیم ملی اسپانیا
    سپاس ها
    52,210
    سپاس شده 25,766 در 7,885 پست

ساناز اینم یک عکس هنری از دریاچه پارک محلمونه که همین یکی دو هفته پیش گرفتم. اون بچه کوچولو هم خواهرمه:

به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

من اومدم عکاس بشم

خیلی وقته درست و حسابی گفتگو آزاد نمیاما !!!! اما تاپیک دوست داشتنیه , چون عکاسی بسیار دوست داشتنیه !!!

اول نظر بدم به اسکها {همن عکسها}

ساناز :

برترین عکست : گاهی زندگی میمیرد (فوق العاده است !)
    دومین عکس : موج بی تاب !
    سومین عسک : مهمای رنگها !
    خشن ترین عسک : زندگی گاهی خشن است (چقدر نازنازویی )
    تجاری ترین عسک : آل استار کثیف و ایستک ها (زم زم و تیتاب هم تبلیغ میکردی دیگه )

علی :

عسکت لود نشد ! یه جا دیگه آپ کن !

مملو :

عسک دومت خیلی قشنگتره ! ای کاش یه کم روش وقت بیشتر میذاشتی (سایزش رو کوچک کن و یه دستی تو فوتوشاپ بهش بکش !)

بیسیم :

آخـــــــــی چقدر نانازی این کوچولو اوزی , چرا اینقدر تنهاش گذاشتی ؟ خیلی اسکت غمگینه آخه ببین چقدر قدش کوشوله هس که باید منظره رو از پشت تورهای فلزی ببینه تازه دستهاش رو هم تو بغلش جمع کرده

اما خودم {اگه عکسها رو نمیبینین بگین جای دیگه آپ کنم }

این عسک رو وقتی داشتم از خونه میومدم بیرون گرفتم :

اسم : ملخ

اسم : این عسک هم بعد از جو شطرنج المپیک محرمانه بود {همون بازی که دوستم روانی شد و رفت منم دست به کار شدم }

اسم : شطرنج

در ادامه بالا :

اسم : تفاوت

این هم درخت هلو خانه پدریم {وقتی نهالش رو آوردن , نحالش کرم زده بود ! مادرم گفت سبز نمیشه , ولی من کاشتمش ! الان 3 سال هست میوه میده و جای همه شما خالی واقعا خوشمزه اس , ولی متاسفانه عمر درخت هلو کوتاهه ! }

اسم : وقتی برسی میخورمت

این هم گل مورد علاقه آبجی کوچیکم , بهش میگه تنبلک , آفتاب بخوره تو سرش باز میشه , آفتاب بره میخوابه

اسم : تنبلک

+ برای محکم کاری و پیشگیری تو یه سایت دیگه آپ کردم ! باشد که رستگار شوم
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro
    ویرایش توسط ★.JU.V.E.N.T.US.★ : 7th June, 2010 در ساعت 11:04 PM

12. 12 کاربر از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده اند .

بازیکن اصلی تیم

BresciaBresciaBresciaBrescia
    مربی محبوب
    The Special One
    بازیکن محبوب
    bega
    تیم محبوب
    brescia
    سپاس ها
    4,474
    سپاس شده 5,059 در 485 پست

شبی هفت ساله خوابیدم و بامدادان هزار ساله برخاستم

14. 7 کاربر از پست مفید Max J.Horovitz سپاس کرده اند .

ســارانــاز

مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    سپاس ها
    24,905
    کشور من
    Ghati

به علی:عکست خیلی قشنگه,جدی میگم تعارف ندارم.من خودم عکسایی که تو شب گرفته شن رو عاشقم,خوب این مدل عکسا رو خیلی دوس دارم.یه تفسیر برم رو عکس نخدین:عظمت شهر و تنهایی آدما

ممد رونالدو جونه مادرت سریع عکساتو پاک کن و تو یه جا آپلودش کن و سایز کوچیکش رو بذار من امشب رو دانلودم پدرم دراومدش,واقعا تاپیک منفجر میشه اینطوریممنون

عکساتو کامل ندیدم نظر بدم ولی در کل خودم چون خیلی دریا رو عاشقم و دوسش دارم کلا با هرچی عکس دریا باشه حال میکنم.

میثم اگه عکست سیاه سفید میشد و به جای اون فسقلی یه دختر با موهای سیاه پریشون وای میستاد و همون رویه ای که مونا دورش پیچیده رو اونم میداشت یه عکس سوپر فوق العاده میشدالانم قشنگه همیطوریش

اسمم نذاشتین شما سه تا

برترین عکست : گاهی زندگی میمیرد (فوق العاده است !)
    اونجا فوق العاده ویو جالبی داشت.یه دهکده ی خالی از سکنه و خرابه!واقعا یه حس خوفناکم به آدم دست میدادش.من خودمم همین عکسو بیشتر از همشون دوس دارم.

چقدر نازنازویی
    نه به خداعکسه واضح نیفتاده حتما,تا گوشته دستمو میدیدم

آخـــــــــی چقدر نانازی این کوچولو اوزی , چرا اینقدر تنهاش گذاشتی ؟ خیلی اسکت غمگینه آخه ببین چقدر قدش کوشوله هس که باید منظره رو از پشت تورهای فلزی ببینه تازه دستهاش رو هم تو بغلش جمع کرده
    این تیکه خیلی باحال بودمنم دقیقا همینا رو میخواستم بگم تو عکس میثم,یکم ادم میگه اخه این فسقلی و چه به اینهمه غمگین نیگا کردن به دریاچه ی پارک

تو عکسای یوسف من توجهم اول شطرنج ها رو جلب کرد.عاشق عکسایی هستم که تو صفحه ی شطرنج گرفته شن.این عکسای شطرنج اگه سیاه سفید میشد خیلی خیلی میترکوند.رسما میرفت تو حیطه ی هنری
    تفاوت رو اول ترجیح میدم بعد شطرنج رو

وقتی برسی میخورمت
    اسمه خدا بودالبته من نرسیده هم میخورمش چون دوس دارم هلوی کال رو

رنگ تنبلکم دوس دارم.اخی فاطمه هم بزرگ شداما هم پیر شدیم.چقد زمان زود میگذره

اینا رو هم برای اینکه خالی نشه پست میذارم.این عکسا رو تو فروردین با چند تا از دوستام که رفتیم مسجد کبود گرفتم.یه نما از بیرون و داخل مسجد هست.یه دونه هم از توی موزه ی عصر آهن گرفتم.در کل بد نیستن

ابهت فیروزه ای

نگاه دریچه ای

بی نام

اوج

مرگ دروغ نمی گوید

نیما عکست برا شماله؟چقد این نرده چوبی خیسه باحاله,یه بابی هم روش راه میرفت دست تو جیب و سر پایین دیگه میفرستادیم عکستو به مسابقات جهانیمن عاشق عکسای شبم تکرار بگم.اسمه عکستم میذاریم:جاده ی بی انتها

ویرایش توسط Peerless Alex : 7th June, 2010 در ساعت 11:48 PM

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع