نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کاربر بهتر به سوالات پاسخ داده است؟

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Rossoneri

12 66.67%
  • Friend

6 33.33%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: FAN vs FAN | A.C Milan - Juventus

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,168
    سپاس شده 21,519 در 4,291 پست

پیش فرض FAN vs FAN | A.C Milan - Juventus

سلام.در زیر مناظره بین دو کاربر از کلوپ میلان و یووه رو میبینید.لازم به ذکر هست که زحمت طراحی سوالات با سعید جان (S@eed) بود.

A.C Milan VS Juventus

Rossoneri VS Friend

1-در ابتدا خودتون رو معرفی کنید.

کوروش :
    کوروش هستم. ولی تو انجمن به دلیل تعدد کوروش ها چیزای دیگه صدام میکنن!

کمال : کمال ، 22 ساله ،ساکن تهران

2.تیمتون رو به لحاظ نتیجه و در کل این فصل رو چه طور ارزیابی کردید؟ایا از نتیجه های به دست اومده راضی هستید؟

کوروش :
    در طول فصل فراز و نشیب زیاد داشتیم، مخصوصا وقتی بازیکنای کلیدی مصدوم میشدن وضعیت تیم خیلی بد میشد چون ترکیبمون عمق نداره.
    در کل اگه بخوایم به اسم تیم نگاه کنیم نه، نتایج برای میلان راضی کننده نیست، اما وقتی به بازیکنان و وضعیتشون نگاه کنیم، چرا، راضی کننده بوده، بعضی ها میگن از حد انتظار هم فراتر بوده.

کمال : امسال یوونتوس با بدترین یوونتوس تاریخ فاصله چندانی نداشت ، پس قطعا منی که سال 2003 رو به خوبی یادمه نمیتونم این نتایج رو هضم کنم

3- راندمان مربی های تیم هاتون رو چه جوری ارزیابی میکنید ؟ به نظرتون لئوناردو زاک و فرارا قابل قبول ظاهر شدن ؟

کوروش : لئوناردو که 100% قابل قبول بوده، اولین فصلی بود که مربی گری میکرد، حتی قبلا تیم های پایه رو هم مربی گری نکرده بود!
    البته در لیگ قهرمانان خیلی ضعیف کار کرد و حتی در بعضی بازیها نتایج تحقیر آمیزی رو گرفت (باخت 1-0 در خانه به زوریخ، باخت 4-0 به منچستر)
    لیگ قهرمانان فاکتورهای خاص خودش رو داره و شجاعت بیش از حد و بازی فوق تهاجمی نمیتونه تیم رو به جایی برسونه (برعکس سری آ که با همین شیوه تونست نتایج خوبی بگیره)

کمال :
    مسلما فصل برای یوونتوس رویایی شروع شد و خیلی خوب نتیجه میگرفت ، خیلی ها به یووه امید داشتن ولی بخاطر مصدومیت های پیاپی و بی تجربگی فرارا تیم بعد از شکست به پالرمو راندمان شکست هاش شروع شد و تیم به باختن عادت کرد ، بعد با آوردن زاک مربی ای که اصلا کارنامه ای نداره سعی شد که شوک به تیم وارد بشه ولی عملا زاک همون روند رو ادامه داد و چیزی به تیم اضافه نکرد
    نمیدونم در مورد لئوناردو باید بگم یا نه ولی به نظر من لئوناردو دقیقا بر عکس فرارا عمل کرد ، اول فصل خیلی بد نتیجه گرفت بعد یک مقطع فوق العاده نتیجه گرفت و خودشو به 4 امتیازی اینتر رسوند ولی یکهو دوباره افت کردن ، البته من معتقدم این مدرسه پدر بزرگ ها رو نمیشه همیشه آماده نگه داشت

4- خیلی ها ( از جمله خودم) میگن دوره ی برلو توی میلان تموم شده ؟ نظرتون در این مورد چیه؟

کوروش : من از هوادارای برلوسکنی هستم و دوست ندارم این رو قبول کنم، اما این نظر شخصی منه و نظر شخصی من هم مهم نیست، چون در حال حاضر اکثر هوادارای میلان نظرشون مثل شماست.
    چیزی که فعلا مشخصه اینه که برلوسکنی برای میلان خرج آنچنانی نمیکنه، اما راجع به اینکه دلیلش چیه و تا کی ادامه داره نظرات متفاوتی هست.

کمال :
    من اصلا قبول ندارم ، به نظر من مشکل اصلی تیم میلان بازیکنهای پا به سن گذاشتش هستن ، این تیم باید از نظر بازیکن دگرگون بشه ، اینکارو برلو هم میتونه انجام بده

5-به نظرتون یووه و میلان توی این چند فصل فرصت سوزی نکردن ؟ چرا یووه به راحتی دشام رو از دست داد و وقتی گاس توی این فصل در یه مقطع بیکار شد باهاش قرار داد نبست؟ همین قضیه در مورد میلان برای رایکارد و مورینیو هم صادقه . نظرتون رو در این مورد بگید

کوروش : در مورد یوونتوس همه میگن اشتباه کرد که نتونست گاس هیدینگ رو زمانی که میتونست استخدام کنه، نظر من هم همینه، اگه دنبال مربی خوب بودن خب کی بهتر از هیدینگ؟ عوض کردن دشام هم با این هدف بود که مربی بهتری رو استخدام کنن که باز هم برعکس شد. ولی شخصا همیشه دوست داشتم مربی ایتالیایی یوونتوس رو هدایت کنه!

میلان از نظر انتخاب مربی بد کار نکرده، چون لئوناردو با اون چیزی که در اختیار داشت تقریبا خوب کار کرد. ولی بنظر من بزرگترین اشتباه میلان از دست دادن آنجلوتی بود که کمتر مربی در اون سطح پیدا میشه که بیکار هم باشه و بدرد میلان بخوره!

کمال :
    فرصت سوزی ؟ تنها نکته مثبت یووه بعد از کالچیوپولی ساختن مارکیزیو و کیه لینی بود ، ای کاش فرصت سوزی میکردن ، انگار نه انگار 4 سال از کالچیو پولی میگذره ، به نظر من یووه تغییری نکرده ، البته به نظر من میلان خودش باعث به این روز افتادنش شده ، اونها اصلا به فکر تیمشون نیستن و با فروش کاکا اینو علنا نشون دادن ، دیگه توی میلان یک مشت بازیکن درجه 2 جمع شدن با یه سری ستاره های سن بالا
    اینکه چرا دشام رو عوض کردن ، مطمئنا الان مدیرهای یووه هم پشیمونن و مسلما اگر به عقب بر میگشتن امکان نداشت دشام رو از دست بدن ولی خوب گذشته ها دیگه گذشته
    در مورد گاس هم که خیلی صحبت ها شد ولی مدیرهای یووه بیشتر اقتصادی فکر کردن تا به یوونتوس فکر کنن ، نمیخواستن سالیانه نزدیک 7 میلیون حقوق بدن تا موفقیت یووه رو تضمین کنند و فقط به این فکر بودن که مربی ای مثل دل نری با سالیانه 1.5 میلیون بیارن ( مورینیو 10 برابر این پول رو توی اینتر میگیره )

6-چرا سری آ که قبل از کالچوپولی بهترین لیگ دنیا بود بعد از کالچوپولی سال به سال بیشتر افت میکنه ؟ اگه کالچوپولی رو به عنوان یکی از دلایله اصلی کنار بزاریم دلایله دیگه چی میتونه باشه؟

کوروش : کالچوپولی دلیل اصلی بود و خیلی از دلایل دیگه هم شاخه های کالچوپولی بودن، ضعیف شدن یوونتوس و میلان از نظر مالی و کیفیت بازیکن، راغب نبودن بازیکنای بزرگ برای پیوستن به این تیم ها، از بین رفتن اعتبار سری آ و ... .
    از دلایل دیگه هم میشه به وضعیت مالیات کشور ایتالیا اشاره کرد که خیلی دست باشگاه های ایتالیایی رو بسته و باعث میشه باشگاه ها نتونن از لحاظ دستمزد بازیکنان با انگستان و اسپانیا رقابت کنن.
    یک دلیل دیگه هم میتونه حداقل سن جذب بازیکن باشه که فکر میکنم در ایتالیا 18 سال هست. در حالی که تیم های انگلیسی و اسپانیایی استعداد ها رو از سنین خیلی پایین به خدمت میگیرن (حتی استعداد های ایتالیایی رو!) تیمهای ایتالیایی باید صبر کنن تا بازیکن مورد نظرشون به سن قانونی برسه.

کمال : نمیخوام موفقیت اینتر رو کم رنگ کنم ولی وقتی لیگی تیم سوم و جهارمش میاد و چهار فصل پشت سر هم قهرمان میشه مشخصه که علت چیه
    به نظر من ضعیف شدن سری آ بخاطر افت یوونتوس و میلانه ، فدراسیون ایتالیا با دست های خودش ایتالیا رو ضعیف کرد ، وقتی شاخ ترین تیم لیگتو بفرستی لیگ پایین تر ( الانم که داره ثابت میشه یوونتوس کاملا بی گناه بوده ) ، مسلما لیگ افت شدیدی میکنه
    من دلیل بعدی بعد از کالچیو پولی رو برنامه ریزی نادرست مدیران یووه و میلان میدونم ، به نظر من مدیران این دو تیم عامل اصلی بعد از کالچیو پولی هستن

7- نظرتون در مورد فروش باشگاه خصوصا میلان چیه؟ حاضرید میلان با برلو و خاطره های خوبش زندگی کنه و اصلا جام نبره یا یه مالک ثروتمند بیاد و برای باشگاه خرید انجام بده؟

کوروش : در این مورد بین هوادارای میلان و کلا هواداران ایتالیا و سری آ بحث هست و اکثرا به دو دسته تقسیم شدن، من جزء اون دسته ای هستم که ترجیح میدم فعلا برلوسکنی بمونه.

کمال : ببینید توی ایتالیا مالیات خیلی زیاده و خرج های زیاد کردن کار ساده ای نیست ، برای همین هست که ثروتمندان ترجیح میدن به لیگ انگلیس برن تا لیگ ایتالیا
    فکر نکنم یووه و میلان انقدر ذلیل شده باشن که برای بازگشت به قدرت نیاز به پول های عربی یا روسی داشته باشن

8- خیلی از طرفدارای متعصب سری آ میگن این لیگ هنوزم بهترین لیگ دنیاست ! در صورتی که آمار چیزه دیگه ای نشون میده و حتی لیگ آلمان هم ممکنه سهمیه ی چهارم لیگ قهرمانان رو هم از چنگش در بیاره . نظرتون رو در این مورد بگید.

کوروش : از نظر نتایج اروپایی در چند سال اخیر کشورهای دیگه بهتر بودن، اما، من هم میگم سری آ بهترین لیگ دنیاست، لیگ انگلیس خیلی خوبه ولی وقتی بهترینه که اسمش رو بذارن لیگ جهانی، از بهترین تیم های صدر جدولش به زور یک تیم انگلیسی میشه بیرون کشید! از کل تیم هاش به زور میشه چند تا مالک انگلیسی نام برد، و حتی مربی بومی خوب هم ندارن!
    اسپانیا هم که فقط 2 تیم قدرتمند داره، و بقیه با فاصله زیاد از این دو تیم قرار دارن و این لیگ با این وضعیت هیچ وقت هیچ جذابیتی برای من نداشته!
    در مقابل ایتالیا، با بیشترین بازیکن بومی، تاکتیکی ترین فوتبال رو ارائه میده و فاصله تیم ها با هم واقعا کمه! اینتر، میلان، رم و یوونتوس بارها به تیمهای رده پایین تر باختن و بارها مساوی کردن! تیم هایی مثل سمپدوریا، پالرمو، ناپولی واقعا تیم های خوبی هستن و قدرت رقابت با تیم های بالای جدول دارن. به همین خاطر این لیگ برای من جذابیت تمام ناشدنی داره.

کمال : خیلی ها از من میپرسن کدوم لیگ جذاب ترین و تماشاگرپسندترین بازی رو نشون میده ، میگم لیگ برتر انگلیس ، میگن پس چرا طرفدار لیگ ایتالیا شدی ، میگم هواداران عام فوتبال شاید دنبال یه فوتبال قشنگ و تهاجمی باشن ، برای همین هست که بارسلونا الان پر طرفدارترین تیم جهانه ولی هوادارای تقریبا حرفه ای فوتبال به نظرم فوتبال با فکر رو میپسندن ، چیزی که اینتر توی بازی با بارسا نشون داد ، چیزی که اکثر تیم های پایین جدول سری آ به خوبی اجراش میکنن ، دفاعی کاملا با منطق و تفکر ، اینه که فوتبال ایتالیا رو از بقیه لیگ ها متفاوت میکنه ، گل زدن به تیم 20 ام سری آ خیلی سخته ، این چیزی بود که مورینیو در اولین دوره که به لیگ ایتالیا اومد بهش اشاره کرد ، توی ایتالیا گل زدن کار ساده ای نیست

9- عملکرده تیم هاتون رو توی لیگ قهرمانان رو چه طور دیدید ؟ راضی کننده بود ؟

کوروش : نه به هیچ وجه، میلان فقط با قدرت اسم و شخصیت اروپاییش همیشه تا 1/8 بالا میاد. حتی اگه بگیم واقعا قدرت برد منچستر رو نداشتیم و انتظار پیروزی داشتن بی جا بود اما بازم با اون نتیجه تحقیر آمیز نباید میباختیم. مقصر هم لئوناردو بود که با توجه به بی تجربه بودنش واقع بینی رو کنار گذاشت و رویایی فکر کرد.

کمال :
    مسلما خیلی بد نتیجه گرفتیم ، آخرین باری که یووه از گروهش صعود نکرد رو به خاطر دارید ؟ مسلما الان ایتالیا در دوران نقاحت هست و به زودی با قدرت باز خواهد گشت ، امیدوارم اینتر با قهرمانی تو اروپا همچنان بگه که ایتالیا زنده است

10- فکر میکردید اینتر و خوزه تا این مرحله برسن؟ توی فینال طرفداره کدوم تیم هستید ؟

کوروش : سوال ها طوریه که ممکنه باعث درگیری بشه
    نه اصلا فکر نمیکردم اینتر بتونه به فینال لیگ قهرمانان برسه، که با شایستگی رسید.
    تو فینال در حالت طبیعی هوادار بایرن میبودم، اما با توجه به حساس بودن وضعیت سهمیه لیگ ایتالیا و آلمان و احتمال کم شدن سهمیه ایتالیا در صورت شکست اینتر، احتمالا تو فینال هوادار اینتر خواهم بود!

کمال :
    مسلما فوتبال قابل پیش بینی نیست ، همین بایرنی که الان در فینال حضور داره ، اگر در مقابل یووه مساوی میکرد حذف میشد و هیچوقت به اینجا نمیرسید و این غیر قابل پیش بینی بودن فوتباله که زیباش میکنه ، فکر نمیکردم اینتر بتونه تا این مرحله بالا بیاد ، همونطور که تو سوال قبل گفتم با اینکه تنفر فراوانی از اینتر دارم ولی دوست دارم اینتر قهرمان بشه ، چون این فینال نبرد فوتبال ایتالیا و آلمانه نه نبرد اینتر و بایرن

11- برگردیم به بازی . وضعیت هر دو تا تیم توی جدول تقریبا مشخصه و بازی فردا تاثیره چندانی به حاله 2 تیم نداره پس چه چیزی ممکنه بازی فردا رو حساس کنه؟

کوروش : مطمئنا بازی حساسیت همیشگی رو نخواهد داشت، ولی بازم وقتی دو تیم با این عظمت با هم بازی میکنند، در هر شرایطی جذاب خواهد بود. فکر میکنم هر دو تیم دوست دارن فصل نه چندان خوبشون رو با پیروزی مقابل رقیب قدیمی شون به پایان برسونن.

کمال : خود منم به این فکر کردم ، واقعا چه چیزی میتونه بازی فردا رو جذاب کنه ، این بازی منو یاد فینال 2003 میندازه ، واقعا وقتی به یاد اون فینال میوفتم دلم میسوزه ، عظمت یووه و میلان اون زمان که هر بازیشون حساسیت فوق العاده ای داشت ، حالا به جایی رسیدن که باید دنبال حساسیت در بازی فرداشون باشیم ، بازی فردا فقط میتونه از نظر هیثیتی مهم باشه وگرنه هیچ اهمیت دیگه ای نداره ، لئوناردو که در آستانه اخراجه ، مربی فصل آینده یووه هم که مشخص کردن ، بازیکن ها هم که به تیم ملی دعوت شدن ، پس کسی این وسط انگیزه ای نداره ، بعید میدونم بازی جذابی رو ببینیم

12- نقطه قوت و پاشنه اشیل تیم خودتون و حریف رو در کجا ها میبینید؟

کوروش : تیم ما که کلا یه پاشنه بزرگه تو همه خطوط ضعف هایی داریم، اما بعضی از این ضعف ها بخاطر مصدومیته، مثلا اگه نستا و پاتو برسن تو قلب دفاع و حمله وضعمون خیلی خوب میشه.
    نقطه قوتمون قدرت تهاجمیمونه در روزی که مهاجمامون روی فرم باشن.

کمال : تیم ما که سر تا پاش پاشنه آشیله ، چون کسی بازی نمیکنه و همه بی انگیزه هستن ولی پاشنه آشیل اصلی ما دفاع کنارهامون هستن که واقعا افتضاحن ، توی میلان نمیدونم نقطه ضعفش کجاشه ، چون بازیهاشو ندیدم

13- ترکیب مناسب برای این بازی از دیدگاه شما چیه؟اگر مصدوم یا محرومی دارید ذکر کنید.

کوروش : فلامینی تنها محروم تیم ماست. مصدوم هم مثل همیشه زیاد داریم، بکهام، سیدورف، کالادزه، فاوالی، سیلوا، اودو، نستا، اونیوو مصدوم هستن. البته نستا و سیلوا و سیدورف و فاوالی شانس رسیدن به بازی رو دارن. پاتو هم تازه از مصدومیت رها شده و تو بازی قبل اصلا آماده نبود.

------------------آبیاتی------------------
    آنتونینی---سیلوا-----نستا------زامبروتا
    ---------آمبروسینی------پیرلو----------
    ----------------سیدورف-----------------
    رونالدینیو-----------------------------پاتو
    -----------------بوریلو-------------------

این میتونه بهترین ترکیب برای تیم باشه، اما مطمئنا تغییراتی برای بازی فردا خواهد داشت.

کمال : کیمنتی ، دچلیه ، سیسوکو ، زبینا و جیووینکو مصدوم های یووه هستند
    ترکیبم تقریبا مشخصه مگر اینکه زاک با اون مغز معیوبش کار عجیبی انجام بده
    بوفون ، گروسو ، کیه لینی ، کاناوارو ، کاسرس ، مارکیزیو ، ملو ، کاندروا ، دیه گو ، یاکوئینتا و الکس برای یووه بازی میکنند

14- بهترین بازیکن های فصلتون رو کدوم بازیکن ها میدونید؟ با ذکر دلیل لطفا

کوروش : مطمئنا رونالدینیو، دلیل هم آمار هست، بیشترین پاس گل دهنده سری آ، یکی از بهترین گلزنان تیم، و کلا موثر ترین بازیکن فصل بوده که مصدومیت خاصی هم نداشته.
    نستا و پاتو هم در مقاطعی فوق العاده بودن، اما خیلی مصدوم بودن این فصل!
    بازیکنایی مثل سیلوا و بوریلو هم فراتر از حد انتظار ظاهر شدن.

کمال : من بوفون رو بهترین بازیکن این فصل میدونم ، فوق واکنش هایی نشون داده که خیلی به سود یووه بود وگرنه یووه بازم پایین تر میرفت

15-نظرتون در مورد سطح سوالات و نحوه برگزاری چی هست.اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید حتما در میون بزارید.

کوروش : سطح سوالات مناسب بود. پیشنهاد من اینه که طرح سوالات به دو دسته تقسیم بشه، مثلا دو سوم سوالات اصلی و مربوط به مسابقه باشه، و یک سوم سوالات حاشیه ای و مربوط به مسائل جنجالی اطراف دو تیم.

کمال : سوالها میتونست بیشتر جنجالی باشه ، سوالات بیشتر نظرسنجی بود تا جنجالی ، در آخر از محمد عزیز تشکر میکنم بابت همه زحماتی که کشید

16 - اگه سوالی دوست داشتید پرسیده بشه و نشده چی بود؟ لطفا سوال و جواب رو بگید.

کوروش : اینکه چه بازیکنی از تیم حریف دوست داشتید در تیم شما بازی میکرد. و جواب هم مطمئنا بوفون.

کمال : نظرتون در مورد تیم مقابل چیه ؟ میدونیم که قبلا این دو تیم به خون هم تشنه بودن ، الان حستون در مورد تیم مقابل چیه ؟

در آخر خسته نباشید میگم به هر 2 عزیز . اگه سوالات یکم پراکنده بود به بزرگی خودتون ببخشید چون دفعه ی اولم بود سوال می پرسیدم و کمی هم عجله داشتم . مرسی و موفق باشید.

ممنون از شما
    .

|+========================+|-|+========================+|

منم تشکر میکنم از دو دوست عزیزمون کوروش و کمال که انصافا خیلی به موقع جواب ها رو دادن.

همچنین تشکر ویژه از دایی سعید که مسوولیت طرح سوالات رو به عهده گرفت.واقعا زحمت کشید.

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید یا بحثی در مورد نظرات دوستان همینجا اعلام کنید.شرکت در نظر سنجی هم فراموش نشه .

موفق باشید

ویرایش توسط DakmaN : 14th May, 2010 در ساعت 10:35 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)