صفحه 1 از 92 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 917

موضوع: مافیا دور نهم (توطئه علیه پدرخوانده)

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

پیش فرض مافیا دور نهم (توطئه علیه پدرخوانده)

نقش های بازی:

طبیب: نقش حامی رو ایفا میکند و هر شب میتواند از یک نفر حمایت کند با این محدودیت که یک نفر نمیتواند 2 بار پشت سر هم حمایت شود.

نگهبان: نقش اخلال ایفا میکند. نگهبان هرشب میتواند یک نفر را هدف قرار داده و جلوی انجام نقش او را بگیرد.

فرهاد کنجکاو: نقش فضولی دارد و هر شب میتواند یک نفر را هدف قرار داده و بفهمد که آیا آن فرد حرکتی انجام داده یا نه.

داروغه: نقش بازجویی دارد و هر شب میتواند از نقش هدفش مطلع شود.

راهب ضد گلوله: این نقش در شب قابل کشته شدن نیست(البته به مدت بسیار محدود)

برده: برده ها هر کدام یک ارباب دارند که در صورت کشته شدن اربابشان در بازی نقش اربابشان را جذب میکنند. برده ها ارباب خود را میشناسند در حالی که ارباب ها آنها را نمیشناسند و این وظیفه ی برده هاست که به صورت مخفی و با استفاده از کود و نشانه در تاپیک بازی خود را به آنها بشناسانند.

محافظ: این نقش باعث میشود که فرد مورد نظر او در روز قابل اعدام شدن نباشد. محافظ تنها نقشی است که قادر به استفاده از قدرتش در روز اول میباشد.

سربدار: توانایی کشتن 1 نفر در یکی از شب ها به دلخواه

هر نقشی ممکنه به هر دو طرف داده بشه. اگه کسی معلوم شد دکتره دلیل نمیشه بیگناه هم باشه.

لیست بازیکنان:
    S@eed
    Kopite
    Damn It
    lvlostafa
    L a V i N
    Meysam
    Kasra_Intery
    Peerless Alex
    N I M A
    GUUS
    Le Professeur
    Camp Nou
    JoKeR
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

2. 5 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

مسعود پشت میز کارش نشسته بود و مثل همیشه غرق در تفکر سیگار برگش رو پک میزد. 25 سال از وقتی که پدرش توسط قاتلینی که خانواده جهانبین که در اون موقع بزرگترین رقیب خانواده بودند اجیر کرده کشته شده بود می گذشت. مسعود اون موقع پسر بچه ای 21 ساله بیشتر نبود و اوضاع مثل هروقتی که رییس یک خانواده کشته میشه بحرانی بود. اما مسعود با کمک بهزاد دست راست پدرش نه تنها جلوی هرگونه فروپاشی و ضرر بیشتر رو گرفته بود بلکه در طول پنج سال بعد کسی با نام خانوادگی جهانبین وجود نداشت.
    مسعود احساس عجیبی داشت. حس آشنا و در عین حال غریبی که دوباره بعد از 25 سال به سراغش اومده بود. بله رییس قویترین خانواده مافیایی کشور مستاصل بود. صدای در مسعود رو به خودش آورد و بهزاد وارد اتاق شد.
    - پدر من رو خواستید؟
    - یه مرور روی چیزهایی که میدونیم بکن
    - مشکل همین جاست. چیزهایی که میدونیم هم خیلی کم هست. هم مبهم و همینطور معلوم نیست درست باشن
    - بهزاد!
    - بعد از یک سال تحقیق 13 نفر مشکوک هستند که طبق دستور خودتون امروز همشون رو آوردیم تو سالن جلسه. ما میدونیم که قاتلین جزو همین سیزده نفر هستند. ولی نمیدونیم چند نفر هستند. نمیدونیم از کدوم خانواده هستند چقدر واقعا میدونند و توی این چند وقتی که فعال بودند که البته مدتش رو هم نمدونیم
    چقدر اطلاعات کسب کردن.
    - گفتم چیزهایی که میدونیم رو ردیف کن!
    -همممم. تنها چیزی که از دونسته ها جا انداختم اینه که قصدشون کشتن شماست.
    - میبینم که بالا رفتن سن کمکی به بامزه کردنت نکرده...
    بهزاد شانه ای بالا انداخت و دیگر چیزی نگفت.
    مسعود میدونست فقط یک راه جلوشه و اون هم اعدام تک تک اون سیزده نفر. اما مشکل اینجا بود که این سیزده نفر همگی از قویترین اعضای خانواده بودند و مرگ هر یک از اون ها ضربه ی بزرگی به استحکام خانواده میزد. با این فکر مسعود از روی صندلیش پا شد و به طرف سالن جلسه حرکت کرد.

همه با دیدن ورود پدر و بهزاد از جا پا شدند اما پدر همه رو به نشستن دعوت کرد. کوروش نمیدونست چی شده و چرا همه اینجا و اینقدر فوری جمع شدن ولی غافلگیری هیچ وقت چیز خوبی تو کار و کاسبی اون ها نبود. کوروش نگاهی کوتاه به بقیه انداخت و احساس خودش رو مشترک توی تک تک اون چهره ها دید.

- هر کدوم از شما از بهترین و قویترین اعضای خانواده هستید. امروز جمعتون کردم تا چند تا خبر بهتون بدم.
    اول این که شما چند روزی توی همین سالن مهمان من هستید. دوم این که بین شما کسانی هستند که دلشون با این خانواده نیست... و همتون هم میدونید کسی که دلش جای دیگه باشه سزاش چیه!
    من رو خیلی وقت هست که میشناسید و میدونید تا جایی که بتونم سعی میکنم عادل باشم. بهزاد پیشنهاد کرد که بدون هیچ اتلاف وقتی شما رو یک یک... ولی من تصمیم گرفتم که اینجا جمعتون کنم و از شما بخوام که خودتون بین خودتون خائنین رو پیدا کنید و دخلش رو بیارید...
    مسعود قبل از اینکه میثم دهنش رو باز کنه اون رو ساکت کرد و ادامه داد.
    -نگران زن و فرزندانتون هم نباشید. همشون تو این مدت توی همین خونه مهمان من هستند.
    پدر نگاهی با معنا به همه کرد تا مطمئن بشه که منظورش رو همگی درک کرده اند. سپس بدون هیچ حرف دیگه ای به همراه بهزاد از سالن خارج شد. چند دقیقه ای همه ساکت نشستند ولی ناگهان در آن واحد فحش و ناسزا و به روزگار و شانس و اقبال فضای سالن رو در بر گرفت.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

4. 9 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

برای فهمیدن نقشتون به من پخ بدید. بازی رسما 2 ساعت دیگه شروع میشه.

6. 3 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,645 در 1,618 پست

25 سال می فهمید ؟ 25 ساله با زحمتام این خانواده رو سر پا نگه داشتم
    اون وقتی که هنوز خیلی هاتون به دنیا نیومدید ، اون وقتی که پدرخوانده یه جوون تازه کار بود ، این خانواده رو شونه ی امثال من شکل گرفت . مقتدرترین خانواده ی شهر ؟ هه ، وقتی من اومدم از این خبرا نبود ، قدیمی ها گذاشته بودند رفته بودند ، می فهمید ؟ پدرخوانده تنها بود ، ما شروع کردیم زندگیمون رو به پای این خانواده ریختیم ، می دونید جهان بین بزرگ چه طوری کشته شد ؟ هه ، کی تو ماشینش اون بمب مخوف رو جا داد ؟
    من بودم ، من اون پیر خرفت رو فرستادم اون دنیا ، می فهمید ؟
    حالا شما 4 تا بچه می خواید برای پدرخوانده توطئه کنید ؟ فکر می کنید کسایی مثه من پیر شدند و بی عرضه ؟ شما از اون جهان بین هم خرف ترید ، خودم اون نمک نشناس ها رو شناسایی می کنم و می فرستم اون دنیا ، پیش اون صدتا بزدلی که قبلا واسه حفظ این خونواده فرستادم ،

8. 3 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

بابا اون بچه رو ساکت کنید انقدر ونگ نزنه اعصابمونو خورد کرد !! حالا دیگه کارتون به جایی رسیده که نقشه ی قتل پدر خوانده رو میکشید ؟!؟ زهی خیال باطل !! شتر در خواب بیند پنبه دانه !! الان میام این بچه رو از پنکه آویزونش میکنم ها !! یا آرومش کن یا از پنجره پرتش کن بیرون !

10. کاربر روبرو از پست مفید L a V i N سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

بازی شروع شده و هنوز هیچ ابلاغی مبنی بر نقش من بهم نرسیده !!!!
    فعلا نمیدونم چه نقشی دارم و کی به کیه ولی اصولا این جور مواقع کسایی که اول شروع به هارت و پورت می کنن مشکوک هستن!
    به هر حال مسعود زود نقش منو هم مشخص کن ببینم چیه این خانواده هستم.

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky

12. کاربر روبرو از پست مفید JoKeR سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,986
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

خوب مسعود هنوز آن نشده جوکر . وقتی آن شد نقشا رو میگه
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید S@eed سپاس کرده است .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,494 در 1,516 پست

یعنی بازی شروع شده و ما نمیدونیم چی کاره هستیم؟!!! جالبه ولی مثکه راضیه و کوروش می دونن چیکاره هستن...مگه نه؟!!

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky

ســارانــاز

JuventusPerspolisJuventusBarcelona
    مربی محبوب
    قطبی-کاپلو
    بازیکن محبوب
    دل پیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس, پرسپولیس, بارسلون
    سپاس ها
    24,905
    سپاس شده 31,833 در 6,902 پست
    کشور من
    Ghati

بهزاد باید بمیره

نمی دونن جوکر جان از الان دارن برای کشته نشدنشون تمنا و التماس می کنن منتها غیر مستقیم و با روش عدم به شک انداختن دیگرون

Can't nothing, bring me down

17. کاربر روبرو از پست مفید Peerless Alex سپاس کرده است .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,721 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

پیغام خصوصی میدین به مسعود خان نقش رو دریافت میکنید.

فقط لطفآ هنوز بازی شروع نشده بی دلیل نگین این مشکوکه اون مشکوکه و جوسازی الکی!
    خب بالاخره یکی باید بازی رو شروع کنه دیگه !
    اینم بگم که با اتهاماتی نظیر هر کسی که بیشتر فعالیت میکنه مشکوکه , هرکسی بیشتر حرف میزنه مشکوکه و ..." باعث میشید فعالیت بچه ها نصف بشه و عملآ بازی از جذابیت میفته!

19. کاربر روبرو از پست مفید L a V i N سپاس کرده است .

صفحه 1 از 92 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)