صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 994 , از مجموع 994

موضوع: ۞ قهوه خونه (جلد دوم ) ۞

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta minoo نمایش پست ها
    چه دل خوشی شما دارین

یه بار یکی از دخترای کلاس بهم گفت یه لحظه جزوتونو میدین من هفته پیش نبودم کپی بزنم ؟ اینقدر ضعف کردم و زانوهام سست شد و بیحال شدم که بچه ها واسم آب قند آوردن،فشارم افتاده بود
    ولو شدم رو صندلی و بچه ها شونه هامو می مالیدن ... حالت تهوع بهم دست داده بود،سرم شدید درد گرفته بود و دچار لکنت زبون شده بودم ، آخرش کل صدامو جمع کردم و با تمام نیرو داد زدم : که خواهش میکنم،قابلی نداره ...
    بعد دختره گفت ببخشید متوجه نشدم اگه میشه یکم بلندتر صحبت کنین،صداتونو نشنیدم
    انگار صدام از ته چاه در میومد
    میگم اینا نشانه های یک فرایند دیگستا
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

2. 6 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

TractorInter
    مربی محبوب
    خوزه مورینیو_آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    زانتی
    تیم محبوب
    تراختور_اینتر میلان
    سپاس ها
    5,097
    سپاس شده 7,503 در 1,516 پست

چی شد این تاپیک جدید؟!!! یکی بیاد بزنه دیگه...البته فکر کنم تا اینجا قفل نشه کسی کاری نمی کنه...بنده هم در حضور بزرگان چنین جسارتی رو نخواهم کرد
    تاپیک جدید رو بزنین تا بنده هم نکاتی رو در مورد مشکل این دوستمون بگم که بسیار گره کشا خواهد بود...البته اگه مدیران دست به قیچی های مبارکشون نبرن

راستی خانوم دکتر منم یه مشکلی دارم...من با دخترها خیلی رابطه ی خیلی خوبی دارم و خودم هم اصلا باهاشون مشکل ندارم اتفاقا وقتی دختر می بینم تن صدام هم ناخوداگاه به طرز
    عجیبی بالا میرهardon:نه اینکه خیلی بالا بره ها به حدی میرسه که به خوبی حرف هام رو بشنون و کلی هم استفاده کنن اما نمی دونم چرا وقتی یه دختر منو می بینه فشارش می افته،زانوهاش سست میشه و خودش هم همینطوری می افته زمین وقتی هم به هوش میاد فکش میلرزه،همینطوری خیره نگاه می کنه ولی حرف نمیزنه البته دهنشو تکون میده ولی من صدایی نمی شنوم اوایل فکر می کردم شاید مشکل از گوش های منه ولی بعد دیدم نه مشکل از من نیست.ardon:اتفاقا چند وقت پیش به یکی از دخترهای دانشگاه که به هیچ پسری پا که هیچی دست هم نمیده حتی یه بار دماغ یکی از پسرها رو شکونده بود و...تو کلاس بهش گفتم یه لحظه جزوتونو میدین دختر مردم سرخ شد بعد رنگش پرید سرش رو پایین انداخت دستاش لرزید و داشت تعادل خودشو از دست میداد من هم که دیدم بیچاره چه وضعی داره دستاشو گرفتم که نخوره زمین که دیدم دستش از برف هم سردتر بود یکمی جا خوردم و دستشو ول کردم از شونش گرفتم وقتی دید بهش نزدیک شدم دیدم اون داره به صورت عجیبی نزدیک میشه ولی نمی دونم چی شد وسط راه ازحال رفت!!! اتفاقا تو تابستون گذشته یه سفر به آمریکا داشتم رفته بودم هتل هیلتون پاریس هیلتون هم اونجا بود وقتی منو دید نمی دونم چی شد که با کلی اتسرس و هیجان از این جور چیزها به شام دعوتم کرد اون هم در صورتی که قبلا اصلا ندیده بودمش ،من نمی دونم چرا این غربی ها ساعت 1 نصف شب شام می خورن؟!!! به هر حال من رفتم وقتی به هم رسیدیم دستشو بالا آورد من هم به رسم ادب دستشو بوسیدم ولی نمی دونم چی شد که از حال رفت و کارش به بیمارستان کشید البته بگم دست این یکی هم سرد بود ...یه چند مورد هم چنین تجربیاتی با کسانی مثل چارلیز ترون و کیرا نایتلی و بریتنی اسپیرز و ترانه علیدوستی و خیلی های دیگه هم پیش اومده اتفاقا افت فشار و سستی بدن و سردی دست و عرق سرد و...تو همه بوده قضیه وقتی جالبتر میشه که اگه فقط 5 دقیقه موبایلمو روشن بکنم 9475968537484748474893784 تا اس ام اس میاد...الان هم اینترپل دنبالمه ولی من نمی دونم برای چی...:106: خودشون میگن کلی خانواده ازت شکایت کردن که تو باعث شدی دخترشون خودکشی بکنه حتی یه جا شنیدم ننه بابای لینزلی لوهان هم گفتن دختر ما از درد دوری این بابا کارش به مواد کشید ...نمی دونم والله شما یه کمکی هم به من بکنید.:63::63:

پ.ن:البته باید خاطر نشان بکنم که بیشترین مقاومت رو انجلینا جولی داشت که یه شام رو کامل خوردیم و یکمی حرف زدیم البته یه جورایی حس می کردم که دست چپش تقریبا از کار افتاده...به هر حال شام رو خوردیم و تموم شد...چون هوا یکمی گرم بود من یکی از دگمه های پیرهنمو باز کردم ولی نمی دونم چی شد آنجلینا در جا تموم کرد

“Türkiye tarihinin en utanç verici anları”
    noam chomsky

4. 4 کاربر از پست مفید JoKeR سپاس کرده اند .

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,722 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
    راستی خانوم دکتر منم یه مشکلی دارم...
    شما مشکلتون خیلی جدیه! دچار توهم فانتزی شدید و در رویا سیر میکنید! کاملآ از دنیای واقعی جدا شدید و در دنیایی زندگی میکنید که با آرزوها و رویاهای خودتون ساختید! در واقع این ها آرزوهای شماست که در دنیای واقعی محقق نمیشن, پس شما ناگزیر به ساختن دنیایی شدید که آرزوهای دست نیافتنی خودتون رو محقق شده ببینید!

متاسفانه هیچ دارویی برای مشکل شما کشف نشده و امید به بهبودی شما تنها 0.01 % هست! البته رفتاردرمانی تنها روشی هست که خودتون میتونید به خودتون کمک کنید چون از دست هیچ پزشکی کاری برنمیاد! حداکثر 3 تا 6 ماهه دیگه عمر میکنید, چیزی به پایان راه نمونده پس بهتره توی همون رویا بمونید!

6. 7 کاربر از پست مفید L a V i N سپاس کرده اند .

مدیر باشگاه

FulhamPerspolisRomaDortmund
    مربی محبوب
    ویسنته دلبوسکه
    بازیکن محبوب
    فرانچسکوتو
    تیم محبوب
    پرسپولیس- رم- فولهام- مايوركا- دورتموند- تیم ملی اسپانیا
    سپاس ها
    52,210
    سپاس شده 25,766 در 7,885 پست

انتقال به کتابخانه.
    به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.
    دکتر وین دایر

صفحه 100 از 100 نخستنخست ... 15305070809096979899100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع