صفحه 98 از 98 نخستنخست ... 1328486878889495969798
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 975 , از مجموع 975

موضوع: صندلی داغ

رئیس باشگاه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272
    سپاس شده 95,874 در 15,070 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delpiero_c.ronaldo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

اینم سوالات من. اگه تکراریه ببخشید

مرسی دوست عزیز وموفق باشی
    سلام بر شما و تشکر بابت سوالاتت

1- به نظرت به جز تیم های اسپانیایی امسال شانس کی واسه قهرمانی تو اروپا بیشتره ؟
    منچستر و میلان

2- از اون جمله انسان هایی هستی که مثلا باخت حریفت بیشتر بهت میچسبه تا پیروزی تیم خودت ؟ ( حالا منظورم بارسلونا و رئال مادرید نبود کلا تو هر رقابتی منظورمه)
    تو اسپانیا این یه چیزه عادیه که از باخت رقیبت به بعضی وقتا بیشتر از برد تیم خودت خوشحال میشی.
    تیمایی که من بهشون علاقه دارم با رقباشون دشمنن یعنی اگه فوتبال نبود هم بازم در حالت عادی با هم دشمنی داشتن برای همین من بعضی وقتا از باخت بوکاجونیورز و رنجرز هم به همون اندازه خوشحال میشم!

3- یک جکی که خیلی باهاش خندت گرفته رو بگو
    الان تنها چیزی که تو ذهنمه و اینجا قابل بازگو کردنه اینه که یه یارو تو سینما دست میکنه تو دماغش به بغلیش میگه آقا بی زحمت اینو دست به دست بمال به دیوار.

4- فوتبال ایران رو تو یک جمله خلاصه کن
    همه سر کارن

5- به نظرت ( البته اگر هوادار هیچ کدوم از تیم های ایتالیایی نیستی) کالچو پولی واقعیتش اونطوری بود که سال 2007 اون بلارو سر یوونتوس اووردن
    من خیلی کم در مورد اون جریان میدونم و ظاهراً اینطوری هم که این اواخر یه چیزایی جسته و گریخته خوندم و شنیدم مثل اینکه حق یوونتوس نبوده اونطوری تار و مار بشه ولی تنها دوست ایتالیاییم که زیاد میبینمش و گهگاهی منو از فوتبال ایتالیا با خبر میکنه اینتریه(نیما زولی) همیشه جوری حرف میزنه که انگار سر اینتر بریده شده هر چند که ایشون سابقه ی زیادی در شانتاژ داره و اعتباری به حرفاش نیست.
    Only βДЯÇËЃǾЙ

Tener a mucha la honroso barça
    به بارسای شرافتمند افتخار میکنیم

؟Barça es barahunda , quiere Vd Varlas
    بارسا یک غوغای مهیب است. آیا می خواهید آنرا بشنوید؟

2. 11 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

رئیس باشگاه

BarcelonaBarcelonaBarcelonaBarcelona
    بازیکن محبوب
    CARLES PUYOL
    تیم محبوب
    F.C.BARCELONA
    سپاس ها
    60,272
    سپاس شده 95,874 در 15,070 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cryptic نمایش پست ها
    پس بهزاد اینم ادامه سوالاتم. سوالات دیگه ای هم داشتم که با توجه به اینکه مدت نشستنت روی صندلی داغ محدوده و هر هفته از نزدیک همدیگرو میبینیم، همون موقع که دیدمت میپرسم.
    من درخدمتم.

بهترین شهر ایران برای زندگی؟
    تهران

نظرت در مورد کالچوپولی؟
    همونطوری که تو پست قبلی گفتم خیلی خبر موثقی از اون ماجرا ندارم

اگر دوباره به دنیا بیای چه کاری انجام نمیدی؟ در واقع از انجام چه کار یا کارهایی در زندگیت پشیمونی؟
    این سوالو باید از یه آدم 60 ساله پرسید که کلی کار تو زندگیش کرده نه منی که هنوز هیچ غلطی نکردم.
    البته تا همینجاشم هنوز هیچی نشده کلی پشیمونی دارم، یه سری جاها به خاطر غرور یه کارایی نکردم که اگه میکردم وضعیتم خیلی بهتر از الان بود.
    سعی میکردم این غرور رو بذارم کنار.

در آینده اگر صاحب فرزند پسر یا دختر بشی، چه اسامیی براشون انتخاب میکنی؟
    من به زن گرفتن فکر نکردم حالا بیام به اسم بچه فکر کنم؟
    تازه اگه یه روزی م زن بگیرم عمراً بچه دار نشم.

مهمترین فاکتوری که شخص مورد علاقتو از سایر اشخاص متمایز میکنه، چی میتونه باشه؟
    اصلا تا به حال در موردش فکر کردی؟
    کدوم شخص مورد علاقه م؟
    فوتبالی یا دوست دخترم؟
    فوتبالی که مشخصه بر چه اساسی انتخاب میکنم اما دوست دخترم باید به همون اندازه که من دوسش دارم منو دوست داشته باشه و خالصانه باهام برخورد کنه و یکی دیگه هم اینکه به همون اندازه که اخلاقش باید خوب باشه هیکلش هم خوب باشه.

نظرت در مورد این جمله از "آنتونی رابینز" چیه؟ بهش اعتقاد داری؟ "برای آنكس كه ایمان دارد غیر ممكن وجود ندارد."
    هم آره و هم نه، بعضی وقتا به یه چیزی اعتقاد داری ولی هر کاری میکنی نمیتونی بدستش بیاری.

برای زندگی هدفی انتخاب كردی كه براش بجنگی؟
    دارم انتخاب میکنم، الان در مرحله ی انتقال قدرت هستم.

دوست داری خودتو فدای جامعه و مردم كنی؟
    قبلاً دوست داشتم ولی الان با قاطعیت هر چه تمامتر میگم نه.

کدام یک از این دو حالت زیر میپسندی؟
    1- تیمت قهرمان نشه ولی ارزش ها و اصول اخلاقی در تیمت حفظ بشه.

2- تیمت قهرمان بشه ولی به هر قیمتی!
    ترجیح میدم بطری آبی که سری قبلی بهش اشاره کردم رو بدم همون شخص تشنه ی کناری کوفت کنه.

گذشت یا انتقام؟ با این جمله موافقی که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟
    خیلی دوست دارم بگم گذشت ولی بعضی وقتا هیچ چیزی بهتر از انتقام نیست.

اگه در آینده صاحب فرزند بشی سعی میکنی چه اصول اخلاقی بیش از هر چیز بهش آموزش بدی؟
    سعی میکنم بچه دار نشم.

نظرت پیرامون احترام متقابل؟ به نظرت احترام متقابل در یک بحث فوتبالی بین دو هوادار مهمتره یا محتویات بحث؟
    بستگی داره طرف کی باشه، اگه آدم حسابی باشه احترم متقابل ولی اگه زبون نفهم باشه بهتره حرفاتو بزنی و هیچ توجهی به گفته های طرف نداشته باشی.

مجموع سوالات صندلی داغ چطور ارزیابی کردی؟
    بجز سوالات عبدی که واقعاً زجر آور بود(البته این تیریپ سوال کردنش یه داستانی داره که شما ازش بی خبرید) بقیه ی سوالات خوب بود و تنوعی بودبعد از مدتها فروم نویسی یکنواخت.

وضعیت عمومی کاربران پارس فوتبال به لحاظ اخلاقی چطور میبینی؟
    اونایی که من میشناسم و باهاشون در ارتباط بودم وضعیت مساعدی دارن ولی بعضی وقتا چیزایی به گوشم میرسه که قفل میکنم!

وضعیت عمومی کاربران پارس فوتبال به لحاظ سطح فنی نویسی و دانش و اطلاعات عمومی چطور میبینی؟
    میانگین سنی اومده پایین و بطبع سطح معلومات عمومی هم پاینتر اومده ولی سطح فهم فوتبالی ها تا حدی قابل قبوله.

چند تا از بهترین تاپیک های انجمن انتخاب کن و در مورد هر کدومشون نظرتو بنویس.
    میزگرد: دوستایی که تو اونجا پیدا کردم فوق العاده هستن و خارج از انجمن جتی بهتر از انجمن هم هستن.
    تاپیک بارسا: یه مشت روانی بارسا ریختن اونجا و میتونن دیوونه هایی مثل خودشون رو به خوبی درک کنن.
    تاپیک ریور: اونجا دیگه کشتی عشق است و کاپیتان آلمیدا ناخدایش باش. ولی بعد از سقوط ریور به دسته دو دیگه دل دماغ پست دادن تو اونجا رو ندارم! مثل سگ دلم برای بازیای ریور تنگ شده.

قرار عمومی: یه زمانی متهم شده بود به خانه فساد و توطئه علیه اعضای سایت که واقعاً من نفهمیدم چرا همچین انگی بهش خورد!
    تاپیک هالووین: یک سال انتظار باید بکشی تا این تاپیک برای چند روز بیاد مهمون ما باشه و بره، در طول سال سوژه های مختلفی به ذهنم میرسه و سعی میکنم که بیام بترکونم ولی الان که چیزی به هالووین نمونده هیچی به ذهنم نمیرسه! :Smilebb (103):

به نظرت یک مدیر خوب در انجمن باید چه ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشه؟
    باید شرایط زیر را دارا باشد:
    مرد باشد
    بالغ باشد
    عاقل باشد
    شیعه دوازده امامى باشد
    حلال زاده باشد
    زنده و عادل باشد
    بنابر احتیاط واجب حریص به دنیا نباشد
    از دیگران اعلم باشد

اگر انجمن روزی به اتمام برسه، بهترین خاطره ای که از پارس فوتبال همیشه سالیان سال در خاطرت میمونه چه خاطره ایه؟
    همین دوستایی که از پشت کامپیوتر پیدا کردم برام بهترین خاطره ست.
    اون شبی که با عبدی تا صبح رفتیم بیرون داشتیم در مورد همین حرف میزدیم و اینکه چقدر ما به یاسر اشراقی بابت این دوستیها بدهکاریم و ناخواسته چقدر باعث و بانی خیر شده.

------------------------

خب این ماراتن هم به پایان رسید و الان بیشتر از هر چیزی احتیاج دارم به اینکه دراز بکشم تا ستون فقراتم دیگه بیشتر از این بهم فحش نده.
    میدونم اشتباه تایپی زیاد داشتم و چندتایی هم مثل ضمینه(که درستش زمینه هست ) سوتی دادم ولی حس و حال اصلاحش نبود، شما به بزرگواری خودتون ببخشید دیگه.
    از تمام دوستانی که قدم رنجه کردن و بنده ی ناچیز رو قابل دونستن و سوالاتی پرسیدن کمال تشکر رو دارم و امیدوارم که تو شادیهاشون تلپ بشیم و جبران کنیم.:Smilebb (60):
    این صندلی داغ یه حسن بزرگی که داشت باعث شد که اتوبان دوستی منو سردار دوباره دو طرفه بشه.(البته دو طرفه بوده منتها خط اونور میانبر داشته که من ازش بی خبر بودم)
    Only βДЯÇËЃǾЙ

Tener a mucha la honroso barça
    به بارسای شرافتمند افتخار میکنیم

؟Barça es barahunda , quiere Vd Varlas
    بارسا یک غوغای مهیب است. آیا می خواهید آنرا بشنوید؟

4. 11 کاربر از پست مفید barça سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

CelticLiverpoolMilan
    مربی محبوب
    Bop Paisley- Bill Shankley
    بازیکن محبوب
    رابی فاولر-
    تیم محبوب
    لیوربرد
    سپاس ها
    18,956
    سپاس شده 38,293 در 5,932 پست
    کشور من
    Ashegh

بهزاد شرمنده که دراوج گرفتاریت، گیربهت دادم بشینی روی صندلی
    واقعا ازت مرسی میکنم وبقول امیرخان" ممنون دارت" شدم

بوس

راستی اگه اون لینکهارو هم بهت نمیدادم، مجبورت میکردم روی صندلی بشینی اگه هروقت کاری برات ازدستم برمی اومد، نگی، نامردی

6. 8 کاربر از پست مفید DATAM سپاس کرده اند .

مدیرفنی باشگاه

سپاس ها
    37,795
    سپاس شده 48,507 در 6,410 پست

اقا این چه صندلی داغی بود؟؟
    از زیر همه سوالات با نظری ندارمو ، دوست ندارم حرف بزنمو و . . . در رفت

من از 20 نمره 9 رو برازنده ات میدونم

یادمون نرفته باشه؟ مادیات فانی‌ان
    جهل و نادونی باقی‌‌ان

8. 7 کاربر از پست مفید Blanco سپاس کرده اند .

کمک مربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    سپاس ها
    24,559
    سپاس شده 22,284 در 2,766 پست
    کشور من
    Iran

واغعا واصه فوطبالطون مطاثفم اینجا هم پارتی بازی؟! سردار که می خواست 5 روز بشینه قبول نکردین و زوری یه هفته نشوندینش بعد تا بهزاد گفت 3 روز قبول کردین؟!؟! اگه عشق خدمت به خلق نداشتم همین الان استعفا می دادم و این پست و مقام ها رو می ذاشتم برای کسایی که به این میز و صندلی ها چسبیدن واقعا که!

دور از شوخی،بچه ها دیگه از این به بعد اینکارو نکنید چون اینجوری باب میشه هرکی میاد هرچقدر دوست داره بخواد بشینه که نمیشه،مملکت قانون داره آقا!!

از ابوالفضل و بهزاد هم واقعا ممنون دارم،سورپرایز خوبی بود

10. 4 کاربر از پست مفید NuMbEr OnE سپاس کرده اند .

صفحه 98 از 98 نخستنخست ... 1328486878889495969798

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)