صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 473

موضوع: كلوپ هواداران فولاد واستقلال اهواز (2)

ZIDANE
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط *razieh 2004*
    دلیل حركت زیدان توسط شبكه ها و سایت های مختلف ادای لفظ تروریست از جانب ماتاراتزی به زیدان بوده!
    البته زیدان هنوز حرفی در این زمینه نزده!!
    قبل از شنیدن این خبر از حركت زیدان خیلی تعجب كردم و حتی بدم اومد ولی حالا ......
    شاید حركتش یه كم تند بود و بهتر بود توی زمین فوتبال یه كم آروم تر عمل می كرد
    ولی ماتاراتزی باید بدونه زمین فوتبال صحنه ی سیاست نیست كه اینطوری به مسلمون
    جماعت توهین كنه! خب حالا كه زد كاش یه كم محكم تر میزد تا قفسه ی سینش ترك برداره!!

قهرمانیه ایتالیا رو به طرفداراش تبریك می گم ولی...................
    زیدان قبل از اینكه بازیه خوبش معروف باشه اخلاق خوبش معروفه

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    میداوودی . مبعلی . مجتبی جباری
    تیم محبوب
    استقلال اهواز .استقلال تهران . لاکرونیا
    سپاس ها
    894
    سپاس شده 1,266 در 459 پست

دلیل حركت زیدان توسط شبكه ها و سایت های مختلف ادای لفظ تروریست از جانب ماتاراتزی به زیدان بوده!
    البته زیدان هنوز حرفی در این زمینه نزده!!
    قبل از شنیدن این خبر از حركت زیدان خیلی تعجب كردم و حتی بدم اومد ولی حالا ......
    شاید حركتش یه كم تند بود و بهتر بود توی زمین فوتبال یه كم آروم تر عمل می كرد
    ولی ماتاراتزی باید بدونه زمین فوتبال صحنه ی سیاست نیست كه اینطوری به مسلمون
    جماعت توهین كنه! خب حالا كه زد كاش یه كم محكم تر میزد تا قفسه ی سینش ترك برداره!!
    پس گفتن زیدان مصاحبه كرده بعد ازش پرسیدن چرا زدیش جواب داده اخه پدر صلواتی برگشته بم میگه علی دایی:

سرمربی

سپاس ها
    13,098
    سپاس شده 16,722 در 2,436 پست
    کشور من
    Khabalod

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand
    پس گفتن زیدان مصاحبه كرده بعد ازش پرسیدن چرا زدیش جواب داده اخه پدر صلواتی برگشته بم میگه علی دایی:
    نه بابا دیگه توهین به این وسعت نبوده! (شوخی كردم! بیچاره علی دایی اگه می دونست اینقدر
    اذیتش میكنیم عمرآ 105 تا گل می زد!!)
    ولی جدآ فعلآ دلیل حركت این ماجرا عنوان شده!

کاپیتان تیم

بازیکن محبوب
    میداوودی . مبعلی . مجتبی جباری
    تیم محبوب
    استقلال اهواز .استقلال تهران . لاکرونیا
    سپاس ها
    894
    سپاس شده 1,266 در 459 پست

اخرین اخبار استقلال اهواز رو ابوالفضل برامن توضیح داد كه مو به مو و90 درصد حقیقت داره:67: خودش كه نمیاد به من گفت بزارم
    طی صحبتی كه با یكی از مسولان استقلال اهواز داشتم برا من توضیح داد وگفت كه ما 4بازیكن فولاد رو به خدمت گرفتیم كه همون ملی پوشانشون هستند (میرزاپور !!!دلیلش هم دیدیم كه میرزاپور افسرده شده بخاطر موج حملات روزنامه ها و مردم اونو به تیم اوردیم تا شاید در استقلال از نظر روحی اون مشكلی رو كه چند وقته گریبانگیرشه از میان برداشته شه...علوی وكعبی رو هم اوردیم علوی رو برای دفاع اخر نیاز داشتیم كعبی هم بش گفتیم كه هر جا بیشتر بت داد ما یكم بیشتر اونا میزاریم روش...كه اونم قبول كرده ..بداوی رو هم همینطور
    چند بازیكن از تیم امید اوردیم كه اینده داران خوبی هستند ودر اینده از اونها بیشتر میشنویم...كلا با فیروز رو تیمهای پایه هم نظر داریم ..ومیدانیم كه موفق میشیم ...روز پنج شنبه عازم بلغارستانیم بمدت 15 روز :105:

در ضمن سلام منو به همه بچه ها برسون وبگو كه من مشكلات شخصیم زیاده وقته كامپیوترو و اینترنت رو ندارم ..

ZIDANE
    Guest

نه بابا دیگه توهین به این وسعت نبوده! (شوخی كردم! بیچاره علی دایی اگه می دونست اینقدر
    اذیتش میكنیم عمرآ 105 تا گل می زد!!)
    ولی جدآ فعلآ دلیل حركت این ماجرا عنوان شده!

جام جم آنلاین:زیدان در گفتگویی که به طور زنده از شبکه تلویزیونی کانال پلوس پخش می شد گفت: «به او گفتم از کشیدن پیراهنم دست بر دارد واگر آن را می خواهد می توانیم در پایان بازی پیراهن هایمان را با هم تعویض کنیم».
    او افزود :« آنگاه ماتراتزی کلمات بسیار زشت وتوهین آمیزی را گفت ، کلماتی که عمق روح مرا به لرزه در آوردند. کلماتی بسیار زشت و بسیار شخصی که مربوط به مادرم وخواهرم می شدند».
    زیدان گفت : ابتدا ، سعی کردم به او گوش ندهم و بروم اما او 2 یا 3 بار به تکرار این کلمات ادامه داد و سپس مسائل به سرعت رخ دادند».
    ویرایش توسط ZIDANE : 13th July, 2006 در ساعت 03:42 AM

مربی محبوب
    لوگو
    سپاس ها
    29
    سپاس شده 44 در 21 پست

كلوپ نو مبارك
    نقل قول تقلبی سوگند از حسن چشمهای منو كور كرد نیم ساعت دنبال ارسالش میگشتم
    بهترین خرید فصل قبل استقلال اهواز فضلی بود كه خیلی به دردش خورد كم كم استقلال رو از سقوط نجات داد اما این فصل 2خرید در همون حد داشته میرزاپور و علوی میتونن خیلی به درد استقلال اهواز بخورن
    تنها این وسط كعبی میمون كه دیگه به درد تیمهای اهوازی نمیخوره اما به خاطر اینكه استقلال گوش راست نداشت ممكنه مفید باشه
    راستی لوكا علوی رو برای سپاهان میخواست

ZIDANE
    Guest

بچه ها جریان 18 تیمه شدن لیگ برتر چیه شنیدم ممكنه صنعت بیاد لیگ برتر
    این امید رضا هم نیست بگه جریان چیه

مربی محبوب
    لوگو
    سپاس ها
    29
    سپاس شده 44 در 21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaaroon Sherkat Naft
    احمد جان سایپا هم كه امید رو ازمون دزدید یادت نره .
    به نظر من لوكا بوناچیچ بهترین خرید این فصل بود. احتمال دوباره قهرمان شدن سپاهان به شدت بالا رفت.
    سلام آقا شهریار . خیلی وقت بود كه از شما ارسالی نمیدیدیم ! فكر میكنم 7-8 ماهی میشه . حال سوگند كوچولو چطوره ؟ ( فكر كنم 10 ماهش شده درسته ؟)

فولاد امید رو خیلی مفت از دست داد !! در نبود مبعلی امید خیلی خوب برای فولاد بازی كرد ( راستی یكی به من بگه مبعلی این فصل كجا بازی میكنه ؟ بر میگرده ؟ ) همیشه سر مبعلی و شریفی نسب بحث بود تو كلوپ . من دوست ندارم بازم این 2تا رو با هم مقایسه كنیم اما همون كارایی كه مبعلی برای فولاد داشت امید هم داشت . اما كمتر از اون اسم برده میشد تا وقتی كه مبعلی رفت و همه دیدن كه امید چطور بازیكنیه !
    یادمه تو برنامه نود هم حرفهای جالبی زد كه من میخواستم اینجا هم اون حرفها رو بیارم ولی فرصت نشد !
    لوكا هم اگر فقط یه ذره حمایت بشه و طرفدارهای سپاهان كمی صبر داشته باشن حتما تیم خیلی قوی میسازه !

راستی آقا شهریار چی شده ناپرهیزی كردین ؟

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad
    سلام آقا شهریار . خیلی وقت بود كه از شما ارسالی نمیدیدیم ! فكر میكنم 7-8 ماهی میشه . حال سوگند كوچولو چطوره ؟ ( فكر كنم 10 ماهش شده درسته ؟)

فولاد امید رو خیلی مفت از دست داد !! در نبود مبعلی امید خیلی خوب برای فولاد بازی كرد ( راستی یكی به من بگه مبعلی این فصل كجا بازی میكنه ؟ بر میگرده ؟ ) همیشه سر مبعلی و شریفی نسب بحث بود تو كلوپ . من دوست ندارم بازم این 2تا رو با هم مقایسه كنیم اما همون كارایی كه مبعلی برای فولاد داشت امید هم داشت . اما كمتر از اون اسم برده میشد تا وقتی كه مبعلی رفت و همه دیدن كه امید چطور بازیكنیه !
    یادمه تو برنامه نود هم حرفهای جالبی زد كه من میخواستم اینجا هم اون حرفها رو بیارم ولی فرصت نشد !
    لوكا هم اگر فقط یه ذره حمایت بشه و طرفدارهای سپاهان كمی صبر داشته باشن حتما تیم خیلی قوی میسازه !

تا جایی كه میدونم مبعلی همون امارات میمونه
    مرسی كه پیغام منو رسوندی

آخا ماشالا اینقدر فعالیت بچه ها زیاده كه اگر فقط 1 روز وقت نكنی اینجا سربزنی دفعه بعد رو فقط باید بشینی ارسالها رو بخونی

باور كن همیشه كه اینجا میام تا 10 صفحه آخر كلوپ رو میخونم وقت خوابم میرسه

حالا هم كه امید رضا نیستش بقیه ساكت هستن ! فكر كنم اگه امید رضا نباشه دیگه هیچ كدوممون به كلوپ سر نزنیم
    پسر خوب تو 1 هفته هم نیای بعدش میتونی خودتو برسونی اما بعد از 1 ماه میای انتظار داری برسی همه صفحات رو هم بخونی
    یکی بود... هنوزم هست

Kaaroon Sherkat Naft
    Guest

حدود دو ماه صفحه پارس فوتبال باز نمیشد و وقتی وارد شدم ارسالم رو نمیگرفت اون موقع بود كه حسن گفت داره میره. این انجمن تو خونم رفته دیگه احمد جان همیشه سر میزدم ولی بازیهایه عجیب فولاد و دفاع همچنان ضعیف اس اس رمق برای ارسال نمیگذاشت البته moh sentiaعزیز با اخبارش در مورد ایمان تو دبی یه روزنه ای از شوق رو بم نشون میداد.
    امید رو تو نود بعد از بازی با پرسپولیس تو تهران دیدم . عملكردش تو اون بازی باید فیكس تیم ملیش میكرد. ایمان و امید باید بجا تیموریان و نكونام فگر تو اروپا باشند.
    بچه ها خیلی خوبن دودرم فردا ده ماهش میشه و دمار از روزگارم در اورده به شدت نازه ولی شادی هنوز رئیس خونه است.

صفحه 2 از 48 نخستنخست 123456122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)