صفحه 2 از 101 نخستنخست 123456122232527287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1001

موضوع: ،محـــــــرمــــــــانـــ ـــــه ،ایتالیا - 1

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Special One نمایش پست ها
    حضرت زیدان پس از رویت این پست فرمودند دریغا كه باید بیسواد شرط بسته ایم ! فرمودند به ایشان بفرمائید زبان فارسی سوم دبیرستان شان را مجددا مطالعه بفرمایند !

مزخرف : زر آندود ، طلائی
    مضخرف : چرت و بی معنی

الحق كه سطح دانشگاه های علوم ضاله این مملكت پائین است ، محال است در حوزه ها همچین شخصی پیدا شود!
    متاسفانه ما با یک پدیده ای روبرو هستیم که میشینه اینجا و در جلوی چشم ملت دروغ میگه ، میگه مزخرف اشتباست ، مضخرف درسته ! ایشون با جعل مدارک و استناد به منابع واهی میخواند اشتباهات خودشون رو توجیه کنند

من شما رو ارجاع میدم به لغت نامه ی دهخدا :
    مزخرف : ... در تداول فارسی کلام باطل آراسته . (یادداشت به خط مرحوم دهخدا). دروغی که مانند راست آراسته کرده باشند و سخن بی اصل و بی معنی و لاطائل
    مضخرف : هیچ موردی متناظر با "مضخرف" پیدا نشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 3 کاربر از پست مفید Kopite سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

InterManchester UnitedLeeds Unted
    مربی محبوب
    آقای خاص
    بازیکن محبوب
    هنوز لیلی با من است
    تیم محبوب
    اینترمیلان
    سپاس ها
    4,594
    سپاس شده 4,663 در 1,162 پست

بیانیه ی شماره یك دفتر جناب زیدان پیرامون وقایع اخیر تاپیك

متاسفانه مطلع گشتیم كسانی كه زین پیش زیر بیرق ایتالیان و فرقه ی كاكائوئیه سینه می زدند ( كه سند آن در وزارت مربوطه موجود است) پس از وزش باد موسمی و ناپایداری از جانب آندلس ، اكنون نماز به قبله ی مادرید می گذراند !
    هرچند كه آندلس سابقا از بلاد اسلامی بود و قطع به یقین هر آنچه دارد (و ندارد) از بركت اسلام عزیز است اما امروزه همگان می دانند كه جبهه ی اصلی اسلام و بعبارتی ام القرای شریعت اسلامی در سایر بلاد است از جمله بلاد برزیلیه و ایتالیان !

این نمی شود ما مه به صرف سبقه ی سبقا اسلامی یك بلاد آنرا تا ابد الدهر مطهر بدانیم و از گناه پیروان گمراهش بگذریم.
    لهذا با توجه به جمیع جوانب بر آن شدم تا طی این بیانیه عموم ملت شهیدپرور و حریت طلب را به اتحادی علیه كفر ، نفاق و دوروئی فرا بخوانم و دست دوستی خویش را به سوی سایر ملل اسلامی از قبیل ایتالیانی های مقیم پارس فوتبال دراز نموده و انان را به توجه و تمسك به اصول مشترك طرفین منجمله شیخنا و عارفنا ریكی كاكا دعوت كنم.
    مرا به او بخواهانید

شخصا مرا نمی خواهد

رضا براهنی

4. 5 کاربر از پست مفید The Special One سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

Milan
    تیم محبوب
    میلان
    سپاس ها
    3,772
    سپاس شده 4,428 در 824 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط زبوک زاده نمایش پست ها
    من برای این فرد متاسفم که حرمت سالهایی طولانی که زیرپرچم ایتالیا سینه میزده رو هم نگاه نداشته و این چنین نسبت به فوتبال ایتالیا لجن پراکنی میکند
    این بیانیه از که سوی یک گلوری هانتر به تمام معنا، یک حزب عضو بادصادرشده است از حافظه تاریخی ملت ایتالیان پاک نمی شود
    این شخص خیلی خوب چهره پلیدخود را به ملت نشان داد. دور نیست که این فرد را درحال معلق زدن با پیراهن منچستریونایتد یا گلو جردادن در رثا و مدح جریان موسوم به ژوزه مورینیو ببینیم
    تفوبرتو ای چرخ گردون تفو!
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Special One نمایش پست ها
    بیانیه ی شماره یك دفتر جناب زیدان پیرامون وقایع اخیر تاپیك

متاسفانه مطلع گشتیم كسانی كه زین پیش زیر بیرق ایتالیان و فرقه ی كاكائوئیه سینه می زدند ( كه سند آن در وزارت مربوطه موجود است) پس از وزش باد موسمی و ناپایداری از جانب آندلس ، اكنون نماز به قبله ی مادرید می گذراند !
    هرچند كه آندلس سابقا از بلاد اسلامی بود و قطع به یقین هر آنچه دارد (و ندارد) از بركت اسلام عزیز است اما امروزه همگان می دانند كه جبهه ی اصلی اسلام و بعبارتی ام القرای شریعت اسلامی در سایر بلاد است از جمله بلاد برزیلیه و ایتالیان !

این نمی شود ما مه به صرف سبقه ی سبقا اسلامی یك بلاد آنرا تا ابد الدهر مطهر بدانیم و از گناه پیروان گمراهش بگذریم.
    لهذا با توجه به جمیع جوانب بر آن شدم تا طی این بیانیه عموم ملت شهیدپرور و حریت طلب را به اتحادی علیه كفر ، نفاق و دوروئی فرا بخوانم و دست دوستی خویش را به سوی سایر ملل اسلامی از قبیل ایتالیانی های مقیم پارس فوتبال دراز نموده و انان را به توجه و تمسك به اصول مشترك طرفین منجمله شیخنا و عارفنا ریكی كاكا دعوت كنم.
    داشتم اینارو میخوندم، وسطشون که رسیدم دیدم مخم کم کم داره داغ میشه(:fool. یه لحظه یاد اون متنای ادبی ای که تو ادبیات دبیرستان می خوندیم، افتادم. که هی باید بالاشون ترجمشونو می نوشتیم. تو کنکورم یه عالمه ازشون اومد!
    من موندم شما چطور این همه کلمۀ بدبخت و بی دفاع رو پشت سر هم ردیف می کنید!
    بابا مگه زبون مادری خودتون چشه! یا نکنه کلا جامعۀ روحانیت این سبکین؛ یعنی این زبون مادریتونه؟!

اسپیک کلییر پرشن پلیز!

.
    رفته است جایی؛ برمی‌گردد.

6. 4 کاربر از پست مفید lvlostafa سپاس کرده اند .

کاپیتان تیم

سپاس ها
    7,131
    سپاس شده 8,646 در 1,618 پست

یه چیزی بگید خوب
    یه ژانگولری چیزی ، یه مقدار فضا رو شاد کنید دیگه

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

# مممم .... ! آهان , شما جام کنفدراسیونها رو از کجا میبینین ؟ شبکه rai پخش میکنه یا نه ؟ مجانی ؟

# امروز اسپانیا با نیوزیلند داره ! همونی که آتزوری با تیم دومش 4-3 بردش ! در حقیقت آتزوری به نفع اسپانیا کار کرد و یه بازی نمایشی از تاکتیک نیوزیلند اجرا کرد ! ببینیم اینقدر میگن اسپانسا اسپانیا چه میکنه !
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

9. کاربر روبرو از پست مفید ★.JU.V.E.N.T.US.★ سپاس کرده است .

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,890 در 1,829 پست

بازی ساعت چنده ؟؟
    So cheer us through the sun and rain
    Cause Chelsea, Chelsea is our name

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524
    سپاس شده 26,827 در 6,096 پست

تمایل یووه به جذب دوسنا

آندره آ دوسنا درصحبتهایی اعلام کرده که سران باشگاه یوونتوس تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن او دارند.

سایت گل:روز گذشته السیو سکو، مدیر ورزشی یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرد که سران این باشگاه به دنبال یک مدافع قدرتمند هستند و فابیو گروسو و آندره آ دوسنا در جمع کاندیدهای این تیم قراردارند. ستاره باشگاه لیورپول پس از شنیدن این شایعه، واکنش جالبی داشت و در گفت و گو با اسکای اسپورت عنوان کرد:«من در لیورپول بسیار خوشحالم و در این تیم تجربیات بزرگی را پشت سر بگذارم. البته نمی توانم منکر این حقیقت شوم که همیشه در انتظار پیشنهادی از ایتالیا هستم .وقتی این خبررا شنیدم که تیم بزرگی مثل یوونتوس عملکرد مرا زیر نظر گرفته، تنها احساس غرور کردم. من در حال کنترل شرایط هستم و می بینم که اوضاع به چه ترتیب است.امیدوارم که در نهایت توافق میان همگان حاصل شود، هر چند که از ادامه حضور در انگلیس هم راضی هستم.»

دوسنا دو سال برای اودینزه توپ می زد و تابستان گذشته از این تیم به لیورپول پیوسته است. او از سال 2007 تاکنون نیز پیراهن تیم ملی کشورش را برتن می کند.
    The last chance...i

12. کاربر روبرو از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده است .

رئیس باشگاه

BayernDortmund
    بازیکن محبوب
    Lothar Matthäus
    سپاس ها
    15,524
    سپاس شده 26,827 در 6,096 پست

تمایل یووه به جذب دوسنا

آندره آ دوسنا درصحبتهایی اعلام کرده که سران باشگاه یوونتوس تمایل زیادی برای به خدمت گرفتن او دارند.

سایت گل:روز گذشته السیو سکو، مدیر ورزشی یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرد که سران این باشگاه به دنبال یک مدافع قدرتمند هستند و فابیو گروسو و آندره آ دوسنا در جمع کاندیدهای این تیم قراردارند. ستاره باشگاه لیورپول پس از شنیدن این شایعه، واکنش جالبی داشت و در گفت و گو با اسکای اسپورت عنوان کرد:«من در لیورپول بسیار خوشحالم و در این تیم تجربیات بزرگی را پشت سر بگذارم. البته نمی توانم منکر این حقیقت شوم که همیشه در انتظار پیشنهادی از ایتالیا هستم .وقتی این خبررا شنیدم که تیم بزرگی مثل یوونتوس عملکرد مرا زیر نظر گرفته، تنها احساس غرور کردم. من در حال کنترل شرایط هستم و می بینم که اوضاع به چه ترتیب است.امیدوارم که در نهایت توافق میان همگان حاصل شود، هر چند که از ادامه حضور در انگلیس هم راضی هستم.»

دوسنا دو سال برای اودینزه توپ می زد و تابستان گذشته از این تیم به لیورپول پیوسته است. او از سال 2007 تاکنون نیز پیراهن تیم ملی کشورش را برتن می کند.
    The last chance...i

14. کاربر روبرو از پست مفید ơɧʂҽɳ♏ سپاس کرده است .

مدیرفنی تیم

JuventusJuventusJuventusJuventus
    مربی محبوب
    -
    بازیکن محبوب
    -
    تیم محبوب
    -
    سپاس ها
    21,899
    سپاس شده 24,456 در 5,443 پست

بازی اسپانیا که ساعت 11 امشب باید باشه !

جناب Oℓịvẽŗ Қάhŋ از خبرت ممنونم , اما بذارش تو تاپیک یووه تا بچه های یووه استفاده کنن و از اینجا پاکش کن
    Io c'ero, voi c'eravate. Noi c'eravamo. E ci siamo, finalmente.
    Siamo tornati
    .

Alessandro

مدیرفنی باشگاه

MilanMilanMilanMilan
    مربی محبوب
    Don Fabio Capello
    بازیکن محبوب
    Great Paolo Maldini
    تیم محبوب
    Milan
    سپاس ها
    25,055
    سپاس شده 28,466 در 5,166 پست
    کشور من
    Germany

رمز تاپیک اسرارالتوحید عوض شده؟

من نمیتونم برم اونجا!!!

17. کاربر روبرو از پست مفید Hamed سپاس کرده است .

صفحه 2 از 101 نخستنخست 123456122232527287 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.

کلمات کلیدی این موضوع