صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: روال جدید بازی مافیا

رئیس باشگاه

ManchesterUnitedMilanPerspolisManchesterUnited
    مربی محبوب
    پسر خدا سر آلکس فرگوسن - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    Roony - gigzy -CR7-X
    تیم محبوب
    منچستر یونایتد -آث میلان-پرسپولیس
    سپاس ها
    44,986
    سپاس شده 29,680 در 6,613 پست

منم با شادی موافقم . آقا ما هنوز روال ساده رو هم بلد نیستیم
    Welcome

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,889 در 1,829 پست

نه بابا با حاله

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط n i m a نمایش پست ها
    شناخت برده توسط ارباب چه سودی داره؟
    وقتی ارباب بردش رو میشناسه دیگه نه تو شب اونو مورد هدف قرار میده نه تو روز سعی میکنه از بین ببرتش
    نقل قول نوشته اصلی توسط fernando torres نمایش پست ها
    خیلی پیچیده شد که

فرق داروغه و فرهاد(!) کنجکاو چیه ؟

فکر نمی کنی یه کم نقشای جدید زیادند . مثلا بهتر نیست بی خیال برده بشیم این دور . برده که ممکنه بعدا مافیا بشه میدونه بعدا ممکنه مافیا بشه ، میدونه صاحابش چی کارس ؟ اگه نمیدونه که باید این حالت رو هم در نظر بگیره که خوب خیلی سخت میشه بازی براش
    داروغه دقیقا میفهمه نقش فرد چیه ولی فرهاد کنجکاو فقط میفهمه اون فرد شب یه کاری کرده.

در ضمن دوستان قرار نیست همه ی این نقش ها تو بازی باشند. از میون اینها چند تا نقش ها رو میگذاریم بقیه رو وارد بازی نمیکنیم.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

4. 4 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,889 در 1,829 پست

فقط مسعود لفطن بازی رو 5 شنبه به بعد شروو کن !!!!!!!!:30:

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

حالا كه مافیا اسمش شده قاتلین اسم قاتلم بذاریم روانی! یا 1 چیز دیگه و بازم تو بازی نگهش داریم:30:
    من خیلی با این نقش بی هدف حال میكنم
    نانازه

1 جا نقش راهب ضدگلوله رو با تغییراتی به اسم استاد چانگ خوندم كه نمیشه در شب كشتش و اگر كسی قصد كشتنشو داشته باشه حسابی با فنون رزمیش خدمتش میرسه طوری كه شب بعد هم نمی تونه فعالیت كنه اینم به نظرم جالب بود فقط تنها عیبش اینه اگه بعد از حمله همه بفهمن استاد چانگ كیه دیگه تو روز هم كشته نمیشه و تا اخر بازی زنده میمونه واسه همین گمونم اگه هویتش بعد از حمله هم واسه بقیه مخفی بمونه بهتر باشه اینطوری فقط خودش نقششو میدونه و كسی كه بهش حمله كرده یعنی بازم تو روز احتمال مردنش هست

7. کاربر روبرو از پست مفید Shadow سپاس کرده است .

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    سپاس شده 25,208 در 4,648 پست
    کشور من
    Bitafavot

تیم فرقه جادوگرها:

فرقه توانایی کشتن کسی رو ندارند ولی رهبر فرقه توانایی تبدیل کردن هر شب یک بیگناه به عضو فرقه دارند.

اگر رهبر فرقه یک قاتل رو هدف قرار دهند فرایند تبدیل قاتل به فرقه شکست میخورد ولی قاتل خواهد مرد.

یه خورده تناقض وجود داره :confused_smile:
    اگه رهبر فرقه كشته بشه فرقه از هم میپاشه ؟

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

تیم فرقه جادوگرها:

فرقه توانایی کشتن کسی رو ندارند ولی رهبر فرقه توانایی تبدیل کردن هر شب یک بیگناه به عضو فرقه دارند.

اگر رهبر فرقه یک قاتل رو هدف قرار دهند فرایند تبدیل قاتل به فرقه شکست میخورد ولی قاتل خواهد مرد.

یه خورده تناقض وجود داره :confused_smile:
    اگه رهبر فرقه كشته بشه فرقه از هم میپاشه ؟
    تناقض؟ تناقضی وجود نداره. فرقه قاتلین رو نمیشناسه بنابراین نمیتونه از قصد قاتل رو تبدیل کنه. و اگر اینکارو بکنه
    شکست میخوره و به ضرر خودش هست چون یکی از شارژهای تواناییش رو مصرف کرده. حالا چون فعلش مثل همه
    یکی هست؟ قاتلین هرشب یک نفر را هدف قرار میدهند و میکشند فرقه 3 شب میتونه یک نفر رو هدف تبدیل قرار بده که اگه قاتل باشه فرایند شکست میخوره ولی با این حال قاتل میمیره که توازن بازی برقرار باشه.

رهبر فرقه اگه اعدام بشه در روز اول عضو دیگه فرقه به رهبریت میرسه اگه اون هم کشته بشه در شب اول و یک برده داشته باشه. برده تبدیل به فرقه میشه و فعالیت میکنه.

یه چیز رو اضافه کنم و اینکه فرقه اگه برده ی قاتلین رو هم هدف قرار بده شکست میخوره و اون برده میمیره.

در بازیهایی که فرقه هم برده داره اگه یک عضو فرقه مونده باشه و یک برده اگه فرقه بمیره بردش هم میمیره بلافاصله.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased
    ویرایش توسط Masoud_A : 20th January, 2009 در ساعت 04:09 PM

10. کاربر روبرو از پست مفید Masoud_A سپاس کرده است .

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    سپاس ها
    543

نقل قول نوشته اصلی توسط ...& نمایش پست ها
    حالا كه مافیا اسمش شده قاتلین اسم قاتلم بذاریم روانی! یا 1 چیز دیگه و بازم تو بازی نگهش داریم:30:
    من خیلی با این نقش بی هدف حال میكنم
    نانازه

1 جا نقش راهب ضدگلوله رو با تغییراتی به اسم استاد چانگ خوندم كه نمیشه در شب كشتش و اگر كسی قصد كشتنشو داشته باشه حسابی با فنون رزمیش خدمتش میرسه طوری كه شب بعد هم نمی تونه فعالیت كنه اینم به نظرم جالب بود فقط تنها عیبش اینه اگه بعد از حمله همه بفهمن استاد چانگ كیه دیگه تو روز هم كشته نمیشه و تا اخر بازی زنده میمونه واسه همین گمونم اگه هویتش بعد از حمله هم واسه بقیه مخفی بمونه بهتر باشه اینطوری فقط خودش نقششو میدونه و كسی كه بهش حمله كرده یعنی بازم تو روز احتمال مردنش هست
    شادی جان به جای روانی قصد دارم در بازی های بعدی سربدار هم اضافه کنم که میتونه با محدودیت 1 یا دو شب یک نفر رو در شب بکشه.

در ضمن این اشتباه رو نکنید که هر کسی نقشش به نظر میاد خوبه اگه لو رفت حتما بیگناه هستش. ممکنه طرف عضوی از فرقه شده باشه پس به نقشها 100% اعتماد نکنید برای اینکه تشخیص بدید طرف بیگناه هست یا نه.

12. کاربر روبرو از پست مفید Masoud_A سپاس کرده است .

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,294
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a نمایش پست ها

پ.ن: فعلا در این دور فقط تیم قاتلین ممکن است برده داشته باشند.

.
    من كه از همون اول گفتم تو فرقه هستی ولی كسی حرفم رو باور نكرد و یك بی گناه رو كشتن.
    شب اولم شادی رو فرقه ای كردی چون بت گیر داد امشبم احتملا منم فرقه ای میكنی تا دست از سرت بردارم (البته احتمال داره از طرف مافیا هم مورد هدف قرار بگیرم)
    ای ایها الناس خودتون ببینید دیگه !!!!!
    اگر من برده دارم پس قاتلم (هر چند که من میگم این دور برده ای وجود نداره)
    اگر هم فرقه ای هستم :1
    چطور میگی احسان بردمه؟
    در ضمن من اینقدر آماتورانه عمل میکنم و شادی رو یمارم جز مثلا فرقه خودم؟

دیگه خیلی تابلویی !

ســـوسـکــه

LiverpoolEsteghlalNaftAbadanFoolad
    سپاس ها
    7,294
    سپاس شده 8,291 در 2,113 پست
    کشور من
    Iran

اشتباهی اینجا پست دادم...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 0

فعالیت :(نمایش - خوانندگان)

There are no names to display.