صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 985

موضوع: کلوپ تیفوسی های روسونری - 2

Banned

RealMadridManchesterUnitedRealMadridManchesterUnited
    مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    Manchester United-Milan-Real
    سپاس ها
    41,022
    سپاس شده 21,454 در 4,275 پست

کلوپ تیفوسی های روسونری - 2

خوب با اجازه ی بزرگان این تیم.
    خوشحالم که این توفیق نصیبم شد که بتونم این جلد میلان رو من بزنم.
    ایشاا... که تو این جلد خبر های خوشی بهمون برسه و مشکلاتمون حل بشه حالا چه با کارلتو و یا بی کارلتو.
    ایشاا... که اینجا بتونیم از اون خواسته هایی که از این تیم داریم رو تو واقعیت ببینیم.

2. 5 کاربر از پست مفید DakmaN سپاس کرده اند .

کمک مربی

MilanMilanMilanTottenham
    مربی محبوب
    AVB
    بازیکن محبوب
    Zlatan
    سپاس ها
    12,990
    سپاس شده 7,160 در 1,495 پست
    کشور من
    Denmark

اسم تاپيك چرا اينجوريه؟

4. کاربر روبرو از پست مفید C.Maldini سپاس کرده است .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,022

چی جوری باشه؟
    صبر کن وقتی از 3 صفحه گذشت درس میشه

مدیرفنی تیم

سپاس ها
    5,995
    سپاس شده 8,465 در 2,716 پست

علی الحساب اسم رو درست کردم و جلددوم رو اضافه
    اگه میخواین تیفوسی های روسونری بشه یا یادواره ای چیزی، به اجماع برسین و بگین تااصلاحش کنم

کمک مربی

MilanMilanMilanTottenham
    مربی محبوب
    AVB
    بازیکن محبوب
    Zlatan
    سپاس ها
    12,990
    سپاس شده 7,160 در 1,495 پست
    کشور من
    Denmark

اجماع و اينا لازم نيست كه.
    كلوپ تيفوسي هاي روسونري-2

از اول پارس فوتبال به اين شكل بوده تا آخرشم بايد به همين شكل باشه!:img-police:

8. 4 کاربر از پست مفید C.Maldini سپاس کرده اند .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,022

كاكا: حضور رونالدينيو باعث آشفتگي تاكتيكي در ميلان شده است

كاكا، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان ايتاليا، مدعي است كه حضور رونالدينيو در سن سيرو و لزوم يافتن يك تاكتيك مناسب براي استفاده از او، باشگاه را دچار سردرگمي كرده است.

رونالدينيو در تابستان امسال از بارسلونا به آث ميلان ملحق شده و تاكنون هفت گل در رقابتهاي سري آ به ثمر رسانده، با اين وصف ميلان در چهار مسابقه اخير هيچ بردي نداشته و كاكا درخشش هميشگي را از دست داده است؟ شايد به اين دليل كه بايد عقب تر از نوك حمله بازي كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، وي در مصاحبه با روزنامه گازتا دلو اسپورت كه امروز منتشر شده، اظهار داشت: -روني به هماهنگي كامل با تيم دست يافته و كمك بزرگي براي ماست اما قبلا مي‌توانستيم با سيستمي بازي كنيم كه سالها استفاده شده و همه آنرا آموخته بودند.>
    وي افزود:-من و كلارنس سيدورف پشت يك فوروارد كه معمولا فيليپو اينزاگي بود ، بازي مي‌كرديم. با حضور رونالدينيو تيم ناگزير شده سيستمش را تغيير دهد و ما بايد همين هماهنگي را با او داشته باشيم.>
    كاكا تصريح كرد كه در تيم ملي برزيل در كنار رونالدينيو بازي مي‌كند اما وضعيت اين دو تيم شباهتي به هم ندارد چون موضوع تفاهم و همكاري مطرح است كه فعلا ضعيف است.

وي با بيان اينكه گاهي مجبور است از خودش مايه بگذارد افزود: -سعي مي‌كنم از نظر فني خودم را هماهنگ كنم چون اغلب اوقات خودم را به هافبك ها نزديك تر مي‌بينم در حاليكه قلبا دوست دارم نزديك به مهاجمان بازي كنم.

حقيقت اين است كه مردم انتظارات مختلفي از من دارند از جمله گل و پاس گل و اگر اين اتفاق نيفتند، سرزنشم مي‌كنند.>
    كاكا همچنين منتظر رسيدن ديويد بكام، هافبك تيم ملي انگليس است كه به عنوان يار قرضي به ميلان ملحق خواهد شد.

به اعتقاد او -بكام كمك خواهد كرد كه به اهدافمان دست يابيم و شايد بعد از آن از ميلان خوشش بيايد و به جاي دو ماه، سالها در اين جا بماند.>

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,022

رونی روسونری می شود

هورا اسپرت, وکیل رونالدو از احتمال بازگشت این مهاجم برزیلی به باشگاه میلان ایتالیا خبر داد.

فابیانو فارا در مصاحبه ای با LanceNet گفت:" لازم است مواردی روشن شود, مقامات میلان هرگز دست از تلاش برای امضای قرارداد مجدد با رونالدو برنداشته و پیش از این نیز تمایل خود را به جذب این بازیکن نشان داده اند. هنوز مشخص نیست چه اتفاقی رخ خواهد داد, اما آنچه که مسلم است, رونالدو خواهان بازی برای یک بازشگاه بزرگ است."
    این در حالی است که مسوولان باشگاه فلامینگو برزیل نیز مصمم به جذب رونالدو هستند که بار دیگر به آمادگی ایده ال رسیده است.
    فارا در ادامه اظهار داشت:" هدف رونالدو این است که در سال 2009 به تیمی منتقل شود که جزو مدعیان قهرمانی باشد. ما هفته آینده با نمایندگان فلامینگو دیدار خواهیم داشت, اما عدم راه یابی این تیم به مسابقات جام باشگاه های آمریکایی جنوبی( کوپا لیبرتادورس ) از علاقه رونی به انتقال به این تیم کاسته است."

مدیر باشگاه

JuventusJuventusJuventusArsenal
    مربی محبوب
    لیپی-ونگر
    بازیکن محبوب
    بوفون-ندود-دلپیرو
    تیم محبوب
    یوونتوس
    سپاس ها
    16,319
    سپاس شده 34,428 در 6,106 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cristano ronaldo نمایش پست ها
    كاكا: حضور رونالدينيو باعث آشفتگي تاكتيكي در ميلان شده است

كاكا، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان ايتاليا، مدعي است كه حضور رونالدينيو در سن سيرو و لزوم يافتن يك تاكتيك مناسب براي استفاده از او، باشگاه را دچار سردرگمي كرده است.

رونالدينيو در تابستان امسال از بارسلونا به آث ميلان ملحق شده و تاكنون هفت گل در رقابتهاي سري آ به ثمر رسانده، با اين وصف ميلان در چهار مسابقه اخير هيچ بردي نداشته و كاكا درخشش هميشگي را از دست داده است؟ شايد به اين دليل كه بايد عقب تر از نوك حمله بازي كند.

به گزارش خبرگزاري رويترز، وي در مصاحبه با روزنامه گازتا دلو اسپورت كه امروز منتشر شده، اظهار داشت: -روني به هماهنگي كامل با تيم دست يافته و كمك بزرگي براي ماست اما قبلا مي‌توانستيم با سيستمي بازي كنيم كه سالها استفاده شده و همه آنرا آموخته بودند.>
    وي افزود:-من و كلارنس سيدورف پشت يك فوروارد كه معمولا فيليپو اينزاگي بود ، بازي مي‌كرديم. با حضور رونالدينيو تيم ناگزير شده سيستمش را تغيير دهد و ما بايد همين هماهنگي را با او داشته باشيم.>
    كاكا تصريح كرد كه در تيم ملي برزيل در كنار رونالدينيو بازي مي‌كند اما وضعيت اين دو تيم شباهتي به هم ندارد چون موضوع تفاهم و همكاري مطرح است كه فعلا ضعيف است.

وي با بيان اينكه گاهي مجبور است از خودش مايه بگذارد افزود: -سعي مي‌كنم از نظر فني خودم را هماهنگ كنم چون اغلب اوقات خودم را به هافبك ها نزديك تر مي‌بينم در حاليكه قلبا دوست دارم نزديك به مهاجمان بازي كنم.

حقيقت اين است كه مردم انتظارات مختلفي از من دارند از جمله گل و پاس گل و اگر اين اتفاق نيفتند، سرزنشم مي‌كنند.>
    كاكا همچنين منتظر رسيدن ديويد بكام، هافبك تيم ملي انگليس است كه به عنوان يار قرضي به ميلان ملحق خواهد شد.

به اعتقاد او -بكام كمك خواهد كرد كه به اهدافمان دست يابيم و شايد بعد از آن از ميلان خوشش بيايد و به جاي دو ماه، سالها در اين جا بماند.>
    انجلوتی توی کنفراس قبل از بازی تکذیب کرده و گفته اینا مشکلاتی که مطبوعات برای تیم دارند درست می کنند و کاکا همچین مشکلی نداره.
    I'm giving you a night call to tell you how I feel
    I want to drive you through the night, down the hills
    I'm gonna tell you something you don't want to hear
    I'm gonna show you where it's dark, but have no fear

12. 2 کاربر از پست مفید SoulSiick سپاس کرده اند .

بازیکن ذخیره طلایی

MilanBarcelonaManchester UnitedBayern Munich
    مربی محبوب
    No one right now
    بازیکن محبوب
    Kaka
    تیم محبوب
    Barcelona
    سپاس ها
    4,796
    سپاس شده 2,421 در 733 پست

منم جلد جدید رو تبریك میگم امیدوارم بتونیم تو این تاپیك خبرای خوبی رو مثل رفتن انجلوتی بشنویم
    Mr. Simple

14. 2 کاربر از پست مفید ricardo kaka سپاس کرده اند .

Banned

مربی محبوب
    FERGOSON
    بازیکن محبوب
    C.Ronaldo-Ramos-Ozil
    تیم محبوب
    سپاس ها
    41,022

نقل قول نوشته اصلی توسط soulsiick نمایش پست ها
    انجلوتی توی کنفراس قبل از بازی تکذیب کرده و گفته اینا مشکلاتی که مطبوعات برای تیم دارند درست می کنند و کاکا همچین مشکلی نداره.
    ایشاا... که همینطوری باشه.میشه لینکه مصاحبش رو بدی؟

صفحه 1 از 99 12345112131517186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1

کلمات کلیدی این موضوع