صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: تحلیل بازی مافیا (دور چهارم

کمک مربی

مربی محبوب
    ....
    بازیکن محبوب
    Oliver Kahn
    تیم محبوب
    ذوب آهن.سپاهان.بایرن مونیخ
    سپاس ها
    543
    سپاس شده 4,556 در 1,698 پست

پیش فرض تحلیل بازی مافیا (دور چهارم

تو این تاپیک میخوام یه تحلیل از بازی بگذارم که نگاه یک کسی که از بیرون بازی رو دیده و نکات منفی و مثبت رو
    در بازی شاهد بوده رو ببینید.

1- بزرگترین اشتباه تیم بیگناهان اعدام نکردن کوروش همون روز اول بود که به خاطر ناشی بودن خودش رو در حدی
    تابلو کرده بود که واقعا نمیشد چشم پوشید ازش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh chelsea نمایش پست ها
    نه بابا اتفاقا این جوری خوب شد افراد ناباب یا به قول معروف ارواح خبیث از جمله راضیه خانوم و امین تسوکه و امین اینتری شناخته شدند
    رفتار معمولی یک مافیای ناشی. تهمت زدن به چند نفر در حالی که هنوز بازی شروع نشده
    امین خودتو به اون راه نزن همه می دونن که تویی دیگه
    رای به اعدام :inter
    رای دادن با اطمینان 100%. اینجا حتی ادعا میکنه که همه میدونند. در حالی تنها کسی که به اینتر مشکوکه خودش هست و کسی هنوز رای هم نداده
    بهبه سلام نیما زیدان چطوری شما خوبی
    اخه به ریخت من می خوره من مافیا باشم؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
    خب امین اینتری میبینم می خوای مارو اعدام کنی دوست داری با بقیه بچه ها قرار بزار ما رو اعدام ولی بعد اخر بازی که متوجه شدی هر چی خواستی به من بگو بعدم اگرم من اعدام بشم مطمئن باش تو به هدفت نمی رسی بالاخره اعدام میشی و اون جادوگر پلید تو روح خببیث را پیدا می کنه
    بچه ها من بازم بهتون می گم بافکر جواب بدید ولی گول حرف های امین اینتری رو نخورید قابل توجه آقای نیما زیدان
    2 تا رای میاره اینجا و حسابی هول میشه با اینکه روز اول هست باز هم اصرار داره که امین اینتری 100% مافیاست
    به به راضیه خانوم گرسنگی خودش مشکوکه با اینکه به امین شک ندارم ولی راضیه هم مشکوکه .
    باز هم بدون دلیل به بقیه شک میکنه.
    امین اینتری ازت عذر خواهی می کنم که با سادگی گول حرفات را خوردم
    رای باطل اعدام: امین inter
    رای به اعدام : sia
    یک پست بی معنی دیگه که فقط نشان از عصبی بودن داره
    بچه ها من می گم کسی کورش تورس طفلک را کشته فقط می خواسته من رو بد نشون بده مطمئن باشید کار من نیست چون اگر من می خواستم کسی را بکشم کسی را می کشتم که بقیه من رو نشناسن من هنوز به حامد مشکوکم ولی نیما زیدان از همه مشکوک تر
    رای به اعدام :nima_zn
    یه راهنمایی میکنم برای بازی های آینده. همیشه به کسانی که خودشون رو جای مافیا میگذارند و از نظر اونا فکر
    ممیکنند تا خودشون رو از شک دیگران رهایی بدهند مشکوک بشید

2- رفتار جوگیرانه تیم بیگناهان باز هم جالب بود برام. بعد از 3 دور بازی هنوز هم تا قطار رای دادن به یکی راه میفته
    همه میپرن توش. سیاوش همینجوری مرد روز اول.

3- عملکر نه چندان خوب پلیس در اواسط بازی تا آخر. اینتر بعد از شب دوم هویت 2 نفر از مافیا رو میدونست ولی
    نتونست هیچ کدومشون رو اعدام کنه. شناسایی مافیا یک قسمت از کار هست. همراه کردن دیگران برای
    اعدام مافیا یک قسمت دیگه.
    در اواخر بازی اینتر از بازی نا امید شد و منفعل بازی کرد که یه نکته منفی دیگه بود.

راه حل: اینتر وقتی دید نتونسته کسی رو قانع کنه برای اعدام مافیا باید روز سوم نقشش رو افشا میکرد و اسم
    مافیایی هایی رو که میدونست و شناسایی کرده بود لو میداد.

4- یک مشکل اساسی که کل بازیکنان ازش رنج میبرن و سطح بازی رو به رای دادن از روی دل پایین آورده عدم
    انجام بازخوانی هستش. برای اینکه بشه افراد رو از هویتشون با خبر شد لازمه که بعد از هر شب یک بازخوانی
    پست ها توسط بازیکنان انجام بشه. باید هرکسی 3 نفر رو انتخاب کنه حداقل و بره پست های اونها رو بازخوانی
    کنه و موارد مشکوک رو بیاد توی یک پست تحلیل کنه. بازخوانی در بازی که cf نداره مثل این دور یک امر واجب هستش.

در کل امیدوارم این تحلیل به دردتون بخوره ور دورهای آینده ازش استفاده کنید.
    The tears of the world are a constant quantity. For each one who begins to weep somewhere else another stops. The same is true of the laugh. Let us not then speak ill of our generation, it is not any unhappier than its predecessors. Let us not speak well of it either. Let us not speak of it at all. It is true the population has increased

2. 8 کاربر از پست مفید Masoud_A سپاس کرده اند .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

راه حل: اینتر وقتی دید نتونسته کسی رو قانع کنه برای اعدام مافیا باید روز سوم نقشش رو افشا میکرد و اسم
    من به هیچ وجه از این خبر نداشتم.حتی خواستم این کارو بکنم اما گفتم حتما خلافه و بازی خراب میشه.
    اما قبول تقصیر من نبود.وقتی تسوکه الکی به من رای میده.شادی به خاطر پستای شوخی از اول بازی رو من کلیک میکنه.حامد کاکا الکی میگه مشکوکی من چی کار کنم واقعا؟؟
    من واسه کشف اولین مافیایی(کوروش واسه من تابلو بود) چند ساعت وقت گذاشتم.تک تک پستا رو چند بار خوندم.بعدا به این نتیجه رسیدم که نیما هم باید مافیا باشه.همونطور که تو تاپیک گفتم اونو نگه داشتم برای آخر کار تا بتونم از رفتارش تو تاپیک و چت همدستاشو پیدا کنم.اما بعضیا خیلی راحت و الکی میومدن رای میدادن.اگر روز آخر تلاش نکردم دلیلش نا امیدی نبود.ناراحتی از وقتی بود که میزاشتم و یک عده به فنا میدادنش!!

نکته جالب این بود که واسه اعدام نشدنم مجبور بود کلی از سیا بد بگم.سیایی که اصلا پست نداشت رو مافیا کردم

راستی وقتی به کسی گیر میدین مجبور میشه پست بده و جواب بده.تو این جوابا ممکنه حرفی زده بشه که مشکوک جلوه کنه طرفو نه اینکه مشکوک باشه.میگن مثلا اینتر چرا داره انقدر پست میده و جلز بلز میکنه؟نه این مشکوکه!خوب اگر کسی بهم سر دستشویی رفتن و سوال از ساندویچیه شهرداری گیر نمیداد کار به اونجا نمیکشید.

نکته آخر هم اینکه چون دورای قبلی پلیس خودشو کمی تابلو کرد(اوراکل که مرد،کوروش هم اگر زنده موند دلیلش این بود که تسوکه کار به این کارا نداشت فقط می خواست منو بکشه تو شب!والا من و نیما فهمیدیم کوروش پلیسه و تو تاپیکم من پست دادم تا بکشنش اما خودم مردم) اندفه من برعکس عمل کردم و اصلا اشاره به دونستن چیزی نکردم.بر عکس افراد عادی مثه نیماز یا کوروش چلسی.

4. کاربر روبرو از پست مفید InTeR سپاس کرده است .

سرمربی

PerspolisPerspolisPerspolisPerspolis
    مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    سپاس شده 25,208 در 4,648 پست
    کشور من
    Bitafavot

حالا بیاید جایزه ما رو بدید كار داریم میخوایم بریم

کاپیتان تیم

InterManchester UnitedLeeds Unted
    مربی محبوب
    آقای خاص
    بازیکن محبوب
    هنوز لیلی با من است
    تیم محبوب
    اینترمیلان
    سپاس ها
    4,594
    سپاس شده 4,663 در 1,162 پست

هی ما گفتیم نره ، اینا گفتن بدوش!
    ابن قضیه نماز روزه و عرش كبریا هم واسه من دردسری شد! ابن تیریپ حرف زدن عادت منه (شادنه خانم و فرماندار بهزاد بارسا تو جریانن) البته من 99.99 درصد مطمئن بودم این امین اینتری خبیث نیست! اوندفعه ای هم كه گفتم از بی گناهی یه نفر مطمئنم منظورم همین امین اینتر بود ، حتی یه بار هم با تغییر رای ها به سیا نجاتش دادم ولی صد افسوس كه اون پست مسخره خودم (لابی با عرش كبریا) كار دستم داد و امین اینتری بهم مشكوك شد ، این دم آخری هم كه رای كوروش چلسی رو باطل كردم و رای به امین دادم فقط دست وپا زدن های آخر بود!
    البته این امین اگه یه ذره از توانایی های عارفیش درست استفاده می كرد ما الان برده بودیم!
    هی ما گفتیم این كروشه چلسی تابلوئه كسی گوش نكرد حتی فرازهایی از وصیت نامه عبادی - سیاسی خودم رو هم به این مسئله اختصاص دادم كه متاسفانه گوش كسی بدهكار نبود!!
    در ضمن بندینی هم خیلی موزمار بازی در آورد تو این بازی با پست ندادنش!
    مسعود خان واسه تعداد پست ها باید یه فكری كرد مگرنه اونی كه بیشتر پست میده بیشتر تو مذان اتهامه!
    مرا به او بخواهانید

شخصا مرا نمی خواهد

رضا براهنی

کاپیتان تیم

RealMadridSchalkeRealMadridSchalke
    مربی محبوب
    دن ویسنته دل بوسکه دن فابیو کاپلو
    بازیکن محبوب
    Raúl González Blanco
    تیم محبوب
    Real Madrid Club de Fútbol, Schalke 04
    سپاس ها
    1,956
    سپاس شده 6,738 در 1,493 پست

آقا منم واسه ی دور جدید خبر کنین فقط قوانین رو هم بدین بخونم.
    Celtic is my Religion, Celtic Park is my Church

دیدمش گفتم رنجرزی
    نکن با تاریخ سلتیک کش مکش
    نکن به جام های سلتیک بزرگ دست نزن
    دلقک تو رو چه به بازی های خفن؟

بازیکن اصلی تیم

سپاس ها
    2,868
    سپاس شده 1,794 در 488 پست

در مورد عصبی بودن كه روز دوم منم ناراحت بودم از اینكه هیچی سرجاش نیست 1 عده اصلا نمیان و اونایی كه بیشتر میان دارن متهم میشن فكر كنم 3 بار هم رایمو عوض كردم اما مافیا نبودم!
    در مورد اینتر كه میگه شادی و تسوكه بهم گیر داده بودن باید بگم كه رای من به خاطر این بود كه خودت هم كمتر از كسی كه میگفتی مافیاست مشكوك نبودی! ما كه نمی دونستیم تو عارفی كه به حرفات بیشتر توجه كنیم! حرفای تو با حرفای بقیه هم ارزش بود. كسی كه زیاد شوخی میكنه از نظر من این احتمال هست كه بخواد ذهن دیگرانو به چیزیی غیر از خودش منحرف كنه حالا شوخی عادی باعث جذابیت بازیه و حساسیت چندان بهش نیست اما تو بعضی وقتا بدون اینكه نیاز باشه اوضاع رو شوخی میگرفتی یا شوخی تكراری دستشویی كه دیدی دور قبل باعث نشد كسی بهت شك كنه و بازم تكرارش كردی
    با چیزای دیگه ای كه دیدم شكم بهت بیشتر شد مثلا این كه فكر میكردی زنده بیرون میری (درسته مافیا همیشه زنده نمی مونه اما احتمال زنده موندنش بیشتره چون حداقل شبا كشته نمیشه) یا وقتی گفتی هیچ كس جرات نداره رای بده شكلكی كه گذاشتی داشت شاد و شنگول میخندید و میرقصید! :106:اینا باعث شد من بهت شك كنم
    در مورد نماز مرگ حقش بود علاوه بر حرفاش تو انجمن 1 جوری با من حرف میزد انگار 1 درصد شك نداشت كه من خبیث نیستم! از كجا میتونست اینقدر مطمئن باشه؟ به خاطر حرفاش هم از قبل مشكوك بود پس دلیلی نداشت ازش حمایت كنم و رایمو از سعید بندری به یكی از متهمهای رای دارتر تغییر بدم گذاشتم اعدام بشه
    در مورد سیاوش شرمنده من كه اصلا نفهمیدم چرا اعدامش كردین
    اما روز اخر! همكارای من كیا بودن؟ تسوكه و حامد كاكا! در واقع تنها بودم! اصلا هم از رایم به تسوكه پشیمون نیستم كاش همون روز اول تسوكه یا حامد جای سیا اعدام شده بودن حداقل سیا دیو بود شاید از مافیا هم ادم میكشت!
    در اخر من به سعید بندری شاید شك میكردم اما نیما اصلا! به نظرم اصلا مشكوك نمی اومد حالا باز سعید 1 كارایی كرد مثلا 1 جا خیلی بی دلیل گفت به من شك داره و یكی دیگه هم همونطور بی دلیل ازش حمایت كرد (گمونم كوروش چلسی بود) این رای الكی و حمایت الكی تر میتونست رابطه ای بین این دونفرو نشون بده (تنها افراد مرتبط ارواح خبیث بودن) دور اولم كه رای نداده بود(این خیلی ازارم میداد كه جهت فكری خاصی رو رو نكرده بود شاید نمی خواست با گروه خاصی همراه شده باشه و 1 روح پاك دلیلی برای این كار نداره!) اما اون موقع انقدر از دست اونهایی كه نمیومده بودن ناراحت بودم كه اگه كسی بهم اعتراف هم میكرد مافیاست بهش رای نمی دادم!
    مسعود 1 كاری واسه كمكاریها بكن
    هر كس تو هر فاز روز حداقل 5 ارسال داشته باشه كه بشه ازش شناخت پیدا كرد اینجوری خیلی بی مزه ست 1 عده تو سر و كله هم میزنن و 1 عده دیگه به ریششون میخندن!اگه اینجوری باشه كه از دور بعد مافیا اصلا ارسال نكنه فقط بیاد رای بده شب به شبم یكی رو بكشه روزا ملت همدیگه رو میكشن باقی كه كمتر مشكوكن شبا كشته میشن!مافیا برنده ست دیگه...
    یکی بود... هنوزم هست

9. کاربر روبرو از پست مفید Shadow سپاس کرده است .

کمک مربی

ChelseaChelseaChelseaDortmund
    مربی محبوب
    Guus
    بازیکن محبوب
    Franking, Juan Mata
    تیم محبوب
    Chelsea
    سپاس ها
    4,286
    سپاس شده 4,889 در 1,829 پست

وقتی راضیه فهمید که من و بندونی و یکی از نیما ها مافیاییم من سعی کردم زنده اش نزارم و سریع به سردسته ی خبیثان MR.BANDINI پخ دادم و گفتم بکشتش

من بدبخت از همون اول مشکوک بودم برای همین خیلی الکی الکی خواستم بقیه بمیرند

ولی سعید اصلا به مافیا نمی خورد
    So cheer us through the sun and rain
    Cause Chelsea, Chelsea is our name

سرمربی

مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    کشور من
    Bitafavot

كسایی مثل حامدكاكا و تسوكه كه میبین قادر نیستن فعال باشن بهتره ثبت نام نكنن تا بازی دیگران خراب نشه...
    به نظرم نقش ها هم بعد از مرگ گفته بشه خیلی بهتره اینجوری به نظرم به نفع مافیا میشه تا بی گناها

12. کاربر روبرو از پست مفید N I M A سپاس کرده است .

کــــرگـــدن

InterDortmundPerspolisAboumoslem
    مربی محبوب
    یورگن کلوپ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Javier Zanetti
    سپاس ها
    8,430
    سپاس شده 23,250 در 6,071 پست
    کشور من
    Argentina

نقل قول نوشته اصلی توسط ...& نمایش پست ها
    در مورد عصبی بودن كه روز دوم منم ناراحت بودم از اینكه هیچی سرجاش نیست 1 عده اصلا نمیان و اونایی كه بیشتر میان دارن متهم میشن فكر كنم 3 بار هم رایمو عوض كردم اما مافیا نبودم!
    در مورد اینتر كه میگه شادی و تسوكه بهم گیر داده بودن باید بگم كه رای من به خاطر این بود كه خودت هم كمتر از كسی كه میگفتی مافیاست مشكوك نبودی! ما كه نمی دونستیم تو عارفی كه به حرفات بیشتر توجه كنیم! حرفای تو با حرفای بقیه هم ارزش بود. كسی كه زیاد شوخی میكنه از نظر من این احتمال هست كه بخواد ذهن دیگرانو به چیزیی غیر از خودش منحرف كنه حالا شوخی عادی باعث جذابیت بازیه و حساسیت چندان بهش نیست اما تو بعضی وقتا بدون اینكه نیاز باشه اوضاع رو شوخی میگرفتی یا شوخی تكراری دستشویی كه دیدی دور قبل باعث نشد كسی بهت شك كنه و بازم تكرارش كردی
    با چیزای دیگه ای كه دیدم شكم بهت بیشتر شد مثلا این كه فكر میكردی زنده بیرون میری (درسته مافیا همیشه زنده نمی مونه اما احتمال زنده موندنش بیشتره چون حداقل شبا كشته نمیشه) یا وقتی گفتی هیچ كس جرات نداره رای بده شكلكی كه گذاشتی داشت شاد و شنگول میخندید و میرقصید! :106:اینا باعث شد من بهت شك كنم
    در مورد نماز مرگ حقش بود علاوه بر حرفاش تو انجمن 1 جوری با من حرف میزد انگار 1 درصد شك نداشت كه من خبیث نیستم! از كجا میتونست اینقدر مطمئن باشه؟ به خاطر حرفاش هم از قبل مشكوك بود پس دلیلی نداشت ازش حمایت كنم و رایمو از سعید بندری به یكی از متهمهای رای دارتر تغییر بدم گذاشتم اعدام بشه
    در مورد سیاوش شرمنده من كه اصلا نفهمیدم چرا اعدامش كردین
    اما روز اخر! همكارای من كیا بودن؟ تسوكه و حامد كاكا! در واقع تنها بودم! اصلا هم از رایم به تسوكه پشیمون نیستم كاش همون روز اول تسوكه یا حامد جای سیا اعدام شده بودن حداقل سیا دیو بود شاید از مافیا هم ادم میكشت!
    در اخر من به سعید بندری شاید شك میكردم اما نیما اصلا! به نظرم اصلا مشكوك نمی اومد حالا باز سعید 1 كارایی كرد مثلا 1 جا خیلی بی دلیل گفت به من شك داره و یكی دیگه هم همونطور بی دلیل ازش حمایت كرد (گمونم كوروش چلسی بود) این رای الكی و حمایت الكی تر میتونست رابطه ای بین این دونفرو نشون بده (تنها افراد مرتبط ارواح خبیث بودن) دور اولم كه رای نداده بود(این خیلی ازارم میداد كه جهت فكری خاصی رو رو نكرده بود شاید نمی خواست با گروه خاصی همراه شده باشه و 1 روح پاك دلیلی برای این كار نداره!) اما اون موقع انقدر از دست اونهایی كه نمیومده بودن ناراحت بودم كه اگه كسی بهم اعتراف هم میكرد مافیاست بهش رای نمی دادم!
    مسعود 1 كاری واسه كمكاریها بكن
    هر كس تو هر فاز روز حداقل 5 ارسال داشته باشه كه بشه ازش شناخت پیدا كرد اینجوری خیلی بی مزه ست 1 عده تو سر و كله هم میزنن و 1 عده دیگه به ریششون میخندن!اگه اینجوری باشه كه از دور بعد مافیا اصلا ارسال نكنه فقط بیاد رای بده شب به شبم یكی رو بكشه روزا ملت همدیگه رو میكشن باقی كه كمتر مشكوكن شبا كشته میشن!مافیا برنده ست دیگه...
    شما رسما دلیلتو گفتی.چون من پست زیاد میدادم مشکوک بودم.چون شوخی میکردم مشکوک بودم.
    تو یک پست به راضیه هم گفتم این بازی یک سری قوانین خاص داره.اگر همه فعال باشن در عرض دو روز کل اعضای مافیا معلوم میشن.
    چیزی که باعث مشکوکی میشه رو میتونی تو پست اول پیدا کنی.قبولش زیاد سخت نیست.
    وقتی راضیه فهمید که من و بندونی و یکی از نیما ها مافیاییم من سعی کردم زنده اش نزارم و سریع به سردسته ی خبیثان mr.bandini پخ دادم و گفتم بکشتش

من بدبخت از همون اول مشکوک بودم برای همین خیلی الکی الکی خواستم بقیه بمیرند

ولی سعید اصلا به مافیا نمی خورد
    اگر شب سومی در کار بود من هویت شادی رو میپرسدم.بعد با توجه به اشتباهم معلوم میشد سعید مافیاییه.چون اندفه حامد و تسوکه بر خلاف نیما رای میدادن.بندینی مشکوکتر از همه بود.

سرمربی

مربی محبوب
    -----
    تیم محبوب
    آره بابا قرمزته...
    سپاس ها
    12,278
    کشور من
    Bitafavot

نقل قول نوشته اصلی توسط inter نمایش پست ها
    شما رسما دلیلتو گفتی.چون من پست زیاد میدادم مشکوک بودم.چون شوخی میکردم مشکوک بودم.
    تو یک پست به راضیه هم گفتم این بازی یک سری قوانین خاص داره.اگر همه فعال باشن در عرض دو روز کل اعضای مافیا معلوم میشن.
    چیزی که باعث مشکوکی میشه رو میتونی تو پست اول پیدا کنی.قبولش زیاد سخت نیست.

اگر شب سومی در کار بود من هویت شادی رو میپرسدم.بعد با توجه به اشتباهم معلوم میشد سعید مافیاییه.چون اندفه حامد و تسوکه بر خلاف نیما رای میدادن.بندینی مشکوکتر از همه بود.
    بابا حریفتون قوی بود
    شما اشتباهتون این بود كه همون شب اول كوروش چلسی رو نشكتید..
    اگه كوروش به جای سیا اعدام می شد احتمال داشت دیو هم یكی دیگه از ما رو بكشه و به یك نفر برسیم...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران خواننده این موضوع : 1